forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Bella i Bronco 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 21/06/2016 : 21:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Kolko je taj serijal ovdje popljuvan, mislio sam da će biti totalna bezvezarija, a zapravo je bolje od Dylanovih i Texovih maxija koje se odavno isplati uzeti jedino u remitendi ili preko aukcija, a negdje je u rangu zadnjih nekoliko Zagorovih maxija (otprilike ovo izdanje odgovara maxiju, samo je jeftinije).
Kolko sam dosad pročitao, crtački i scenaristički je solidno odrađeno, humoristično-romantični vestern za sparno popodne (uz medicu, pivu ili hladni gemišt ili sve troje), a ima i neki kontinuitet pa je možda i bolji dojam to ovako imati na jednom mjestu nego, za razliku od prije, razbacano kao dodatak drugim strip serijalima pa čitati zbrda zdola ili s velikim razmacima.
Oni kojima je ovo bezveze jer, kao, traže više, vjerojatno previše očekuju od Bonelli stripova ili čitaju samo stripove pa su zasićeni. Nije to, štajaznam, Stephen King, Gillian Flynn, Bret Easton Ellis, Neil Gaiman, Chuck Palahniuk itd., pa da sad tu očekujem nekakve vrhove književnog stvaralaštva. To je strip za opuštanje i baš za pauzu od nekog zahtjevnijeg štiva...

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 21/06/2016 21:44:49
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 21/06/2016 : 22:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by manhunter

Kada biste vi znali koliko koštaju prava za Rahana...


koliko?



Kako sam iz prve ruke saznao pre par godina, Rahan može da se kupi samo u kompletu, a jedan album košta više hiljada €. Misliš da se ne bi do sada neko setio da ga objavi da nije te sitnice?


Nego, da ne offtopičarimo previše, meni se ovo izdanje sviđa.



dobro. neka onda objave Corbenova Bloodstara


neko je pominjao Rahana?
https://www.facebook.com/stripijada/posts/1073579369376360:0

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

zackoljicofil
New Member



211 Posts

Member since 10/04/2016

Posted - 21/06/2016 : 22:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zackoljicofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Kolko je taj serijal ovdje popljuvan, mislio sam da će biti totalna bezvezarija, a zapravo je bolje od Dylanovih i Texovih maxija koje se odavno isplati uzeti jedino u remitendi ili preko aukcija, a negdje je u rangu zadnjih nekoliko Zagorovih maxija (otprilike ovo izdanje odgovara maxiju, samo je jeftinije).
Kolko sam dosad pročitao, crtački i scenaristički je solidno odrađeno, humoristično-romantični vestern za sparno popodne (uz medicu, pivu ili hladni gemišt ili sve troje), a ima i neki kontinuitet pa je možda i bolji dojam to ovako imati na jednom mjestu nego, za razliku od prije, razbacano kao dodatak drugim strip serijalima pa čitati zbrda zdola ili s velikim razmacima.
Oni kojima je ovo bezveze jer, kao, traže više, vjerojatno previše očekuju od Bonelli stripova ili čitaju samo stripove pa su zasićeni. Nije to, štajaznam, Stephen King, Gillian Flynn, Bret Easton Ellis, Neil Gaiman, Chuck Palahniuk itd., pa da sad tu očekujem nekakve vrhove književnog stvaralaštva. To je strip za opuštanje i baš za pauzu od nekog zahtjevnijeg štiva...


Otkad su gorepomenuti autori vrhunac književnosti?
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 22/06/2016 : 00:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Dukidule

Rekoh ja. Sigurno nije samo za wc-a, al' za večer na kauču, bez utakmice na tv-u, u svakom slučaju jeste.



za na wc ti je druna



Ako je tako, onda nam 90% svih Tuttinih postova stižu iz "zahoda"?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 22/06/2016 : 11:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Jučer prolistao na kiosku i možda čak i kupim ovo. Preko ljeta mi uglavnom paše takvo štivo a i obožavam Chiarollu tako da dajem šansu barem iz remitende ako ništa drugo.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6924 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/06/2016 : 13:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zackoljicofil

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Kolko je taj serijal ovdje popljuvan, mislio sam da će biti totalna bezvezarija, a zapravo je bolje od Dylanovih i Texovih maxija koje se odavno isplati uzeti jedino u remitendi ili preko aukcija, a negdje je u rangu zadnjih nekoliko Zagorovih maxija (otprilike ovo izdanje odgovara maxiju, samo je jeftinije).
Kolko sam dosad pročitao, crtački i scenaristički je solidno odrađeno, humoristično-romantični vestern za sparno popodne (uz medicu, pivu ili hladni gemišt ili sve troje), a ima i neki kontinuitet pa je možda i bolji dojam to ovako imati na jednom mjestu nego, za razliku od prije, razbacano kao dodatak drugim strip serijalima pa čitati zbrda zdola ili s velikim razmacima.
Oni kojima je ovo bezveze jer, kao, traže više, vjerojatno previše očekuju od Bonelli stripova ili čitaju samo stripove pa su zasićeni. Nije to, štajaznam, Stephen King, Gillian Flynn, Bret Easton Ellis, Neil Gaiman, Chuck Palahniuk itd., pa da sad tu očekujem nekakve vrhove književnog stvaralaštva. To je strip za opuštanje i baš za pauzu od nekog zahtjevnijeg štiva...


Otkad su gorepomenuti autori vrhunac književnosti?



Baš sam htio pitati.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 22/06/2016 : 14:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by zackoljicofil

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Kolko je taj serijal ovdje popljuvan, mislio sam da će biti totalna bezvezarija, a zapravo je bolje od Dylanovih i Texovih maxija koje se odavno isplati uzeti jedino u remitendi ili preko aukcija, a negdje je u rangu zadnjih nekoliko Zagorovih maxija (otprilike ovo izdanje odgovara maxiju, samo je jeftinije).
Kolko sam dosad pročitao, crtački i scenaristički je solidno odrađeno, humoristično-romantični vestern za sparno popodne (uz medicu, pivu ili hladni gemišt ili sve troje), a ima i neki kontinuitet pa je možda i bolji dojam to ovako imati na jednom mjestu nego, za razliku od prije, razbacano kao dodatak drugim strip serijalima pa čitati zbrda zdola ili s velikim razmacima.
Oni kojima je ovo bezveze jer, kao, traže više, vjerojatno previše očekuju od Bonelli stripova ili čitaju samo stripove pa su zasićeni. Nije to, štajaznam, Stephen King, Gillian Flynn, Bret Easton Ellis, Neil Gaiman, Chuck Palahniuk itd., pa da sad tu očekujem nekakve vrhove književnog stvaralaštva. To je strip za opuštanje i baš za pauzu od nekog zahtjevnijeg štiva...


Otkad su gorepomenuti autori vrhunac književnosti?



Baš sam htio pitati.





Meni jesu, vama nisu, skroz nebitno, ne znači meni ništa vaše neslaganje... Stavite umjesto njih koga god hoćete, to je ionako subjektivno, svatko ima svoje mišljenje (mogao sam staviti i Steinbecka, Lovecrafta, Cesarića, Jesenjina, Georgea R.R. Martina koji su mi isto dobri, ali koga god naveo, ionako bude uvijek genijalaca koji budu imali potrebu istaći da oni čitaju/znaju bolje, oni imaju bolji ukus i bla bla bla). Poanta je da ljudi imaju prevelika očekivanja od Bonellija, ovo ostalo je mlaćenje prazne slame, tj. ono što ionako u 90 posto slučajeva radite ovdje po forumu (i što bi se trebalo prerasti s 18 godina, ali vama to ne uspijeva).
Pozdrav!

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 22/06/2016 14:33:27
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/06/2016 : 14:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by zackoljicofil

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Kolko je taj serijal ovdje popljuvan, mislio sam da će biti totalna bezvezarija, a zapravo je bolje od Dylanovih i Texovih maxija koje se odavno isplati uzeti jedino u remitendi ili preko aukcija, a negdje je u rangu zadnjih nekoliko Zagorovih maxija (otprilike ovo izdanje odgovara maxiju, samo je jeftinije).
Kolko sam dosad pročitao, crtački i scenaristički je solidno odrađeno, humoristično-romantični vestern za sparno popodne (uz medicu, pivu ili hladni gemišt ili sve troje), a ima i neki kontinuitet pa je možda i bolji dojam to ovako imati na jednom mjestu nego, za razliku od prije, razbacano kao dodatak drugim strip serijalima pa čitati zbrda zdola ili s velikim razmacima.
Oni kojima je ovo bezveze jer, kao, traže više, vjerojatno previše očekuju od Bonelli stripova ili čitaju samo stripove pa su zasićeni. Nije to, štajaznam, Stephen King, Gillian Flynn, Bret Easton Ellis, Neil Gaiman, Chuck Palahniuk itd., pa da sad tu očekujem nekakve vrhove književnog stvaralaštva. To je strip za opuštanje i baš za pauzu od nekog zahtjevnijeg štiva...


Otkad su gorepomenuti autori vrhunac književnosti?



Baš sam htio pitati.





Meni jesu, vama nisu, skroz nebitno, ne znači meni ništa vaše neslaganje... Stavite umjesto njih koga god hoćete, to je ionako subjektivno, svatko ima svoje mišljenje (mogao sam staviti i Steinbecka, Lovecrafta, Cesarića, Jesenjina, Georgea R.R. Martina koji su mi isto dobri, ali koga god naveo, ionako bude uvijek genijalaca koji budu imali potrebu istaći da oni čitaju/znaju bolje, oni imaju bolji ukus i bla bla bla). Poanta je da ljudi imaju prevelika očekivanja od Bonellija, ovo ostalo je mlaćenje prazne slame, tj. ono što ionako u 90 posto slučajeva radite ovdje po forumu (i što bi se trebalo prerasti s 18 godina, ali vama to ne uspijeva).
Pozdrav!


dobro vas je čovjek a?
Ako vam nije dosta evo i moja tvrdnja da je Gamba najbolji crtać Zagora ikad...bolji od Rubinija recimo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/06/2016 : 15:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Odlična scena na 93. stranici kada Bella udara indijanca u jaja kundakom puške.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 22/06/2016 : 17:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Odlična scena na 93. stranici kada Bella udara indijanca u jaja kundakom puške.



Da me je netko pitao kome će baš tako nešto zapasti u oko, vjeruj mi da bih pogodio!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 23/06/2016 : 14:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Super strip!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6924 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/06/2016 : 16:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by zackoljicofil

quote:
Originally posted by bonjovi4ever

Kolko je taj serijal ovdje popljuvan, mislio sam da će biti totalna bezvezarija, a zapravo je bolje od Dylanovih i Texovih maxija koje se odavno isplati uzeti jedino u remitendi ili preko aukcija, a negdje je u rangu zadnjih nekoliko Zagorovih maxija (otprilike ovo izdanje odgovara maxiju, samo je jeftinije).
Kolko sam dosad pročitao, crtački i scenaristički je solidno odrađeno, humoristično-romantični vestern za sparno popodne (uz medicu, pivu ili hladni gemišt ili sve troje), a ima i neki kontinuitet pa je možda i bolji dojam to ovako imati na jednom mjestu nego, za razliku od prije, razbacano kao dodatak drugim strip serijalima pa čitati zbrda zdola ili s velikim razmacima.
Oni kojima je ovo bezveze jer, kao, traže više, vjerojatno previše očekuju od Bonelli stripova ili čitaju samo stripove pa su zasićeni. Nije to, štajaznam, Stephen King, Gillian Flynn, Bret Easton Ellis, Neil Gaiman, Chuck Palahniuk itd., pa da sad tu očekujem nekakve vrhove književnog stvaralaštva. To je strip za opuštanje i baš za pauzu od nekog zahtjevnijeg štiva...


Otkad su gorepomenuti autori vrhunac književnosti?



Baš sam htio pitati.





Meni jesu, vama nisu, skroz nebitno, ne znači meni ništa vaše neslaganje... Stavite umjesto njih koga god hoćete, to je ionako subjektivno, svatko ima svoje mišljenje (mogao sam staviti i Steinbecka, Lovecrafta, Cesarića, Jesenjina, Georgea R.R. Martina koji su mi isto dobri, ali koga god naveo, ionako bude uvijek genijalaca koji budu imali potrebu istaći da oni čitaju/znaju bolje, oni imaju bolji ukus i bla bla bla). Poanta je da ljudi imaju prevelika očekivanja od Bonellija, ovo ostalo je mlaćenje prazne slame, tj. ono što ionako u 90 posto slučajeva radite ovdje po forumu (i što bi se trebalo prerasti s 18 godina, ali vama to ne uspijeva).
Pozdrav!



Meni je samo bilo neobično vidjeti spomenuta imena u kontekstu vrhova književnog stvaralaštva s obzirom da se vrhovima generalno smatraju stariji/klasični i ne-žanrovski autori. Naravno da je sve to velikim dijelom subjektivno i svatko ima pravo na svoje mišljenje. Nisam rekao da čitam/znam bolje niti da imam bolji ukus.

S tim da ljudi imaju prevelika očekivanja od Bonellija se slažem, kao i da su Bonelli izdanja često sasvim dobra za zabavu i opuštanje.

Što se mlaćenja prazne slame tiče, ako misliš da je to ono što radim predlažem da me blokiraš i poštediš se gluposti. U međuvremenu bih molio da ublažiš retoriku.

Pozdrav!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 23/06/2016 : 16:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

Super strip!


Biblioteka!

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 23/06/2016 : 17:00:21  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ajde prestanite filozofirati i spominjati neka imena koja nemaju veze sa vezom,niti su dorasli ovom savrsenom izdanju i njegovim autorima.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/06/2016 : 19:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A jbt., pa zar je potrebno da se ljudi skoro pokrve oko jednog Bronca i njegove Belle?
Hajd' da je u pitanju poll: "Da li Zagor da oženi Fridu Lang, Chico im bude kum, dobiju 5 do 6 klinaca, Bonelli ga kao takvog ukine i pokrene nove priče a la "Mali Zagor(c)i" - DA ili NE?", no ovako...

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/06/2016 : 19:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by goghy

Super strip!


Biblioteka!


kod nas ga još nema...ako ne stigne u deželu uskoro opljačkat ču Tisak na Rabu. Ionako me ne poznaju pa mogu komotno kupit tri ista stripa istovremeno bez da me ogovaraju.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 23/06/2016 : 19:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Ne moraš bit baš tako lud. Isto bi te ma kako god policija bila neučinkovita vjerojatno uhvatili. Dovoljno bi ti možda i bilo da me samo zamoliš da ti ih ja kupim
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/06/2016 : 20:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Ne moraš bit baš tako lud. Isto bi te ma kako god policija bila neučinkovita vjerojatno uhvatili. Dovoljno bi ti možda i bilo da me samo zamoliš da ti ih ja kupim



Rabljanine moj, hvala ti ali imat ču sa sobom ženu i dvoje klinca pa ču i njih uključit u nabavku...kad se ludilo podeli na 4 dijela manje je ludo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25862 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/06/2016 : 20:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kad ja pokrenem Tex~najbolje price na kioscima morat ces kupovati barem deset primjeraka svakenaslovnice:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/06/2016 : 22:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Kad ja pokrenem Tex~najbolje price na kioscima morat ces kupovati barem deset primjeraka svakenaslovnice:)


i znaš da hoću...šta se čeka?...
A Bella i Bronco...ima u stripu i naslovnica epizoda kao u PSDZ recimo?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/06/2016 : 22:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Sve isto kao i u PSDZ, tu su originalne c/b naslovnice uz napisane datume izlaženja pojedinog broja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/06/2016 : 22:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sve isto kao i u PSDZ, tu su originalne c/b naslovnice uz napisane datume izlaženja pojedinog broja.


super, hvala ti za info...
PSDZ je jedno prekrasno izdanje i baš je ok da smo dobili još jedno slično na kioske.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 23/06/2016 22:57:45
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/06/2016 : 23:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Valjda će poslije ići Protagonisti, Sudac Bean i one-shot izdanja kao Ralph Kendall, Colt 45, Gordon Jim pa neka ljudi i dalje brundaju da Bernie izdaje zastarjele stvari koje nitko živ ne kupuje.
Inače, naslovnica SA izdanja izgleda bolje nego od IF edizionija, isto kao što je slučaj sa PSDZ.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 24/06/2016 : 00:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
kad već pričamo o izgledu...da li se meni čini da sam negdje vidio da je hrbat crvene boje ili...??
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/06/2016 : 00:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Dobro si zapazio, kineski crven.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000