forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 profesor-inz
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 22/10/2016 : 18:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
malo sam škicno profine mudrolije.de ga otključajte da ga pitam kako diže 240 kila u dubokom čučnju sa onakvim nogicama



Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/10/2016 : 18:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma da, kao što sam već rekao, vraćati nekoga tko je već više puta imao "drugu šansu" i uprskao je, nema smisla.
Osim toga, onda fino otvaramo Pandorinu kutiju - a zašto onda ne vratiti i sve ostale? Pa hajmo onda i smanjiti kazne nekima jer nije u redu da jedne vraćamo a da drugima bar ne mremo oprostiti jednogodišnju kaznu.
ma vratiti ćemo i dosadu i Sergeja i Hšk Zrinjski i Josipa 2000 jer sve su to osebujni momci koji nikoga ne ostavljaju ravnodušnim a to forumu treba.
Ma nema šanse.

Imali su dosta prilika.
I sve su ih upropastili.



COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 22/10/2016 18:47:43
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/10/2016 : 18:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by kiky

i mene baš zanima u kakvom je stanju profesorova ljubav. i da li je u međuvremenu popravila zube.



Nisu joj bili pokvareni da bi ih morala popravljati. Išla sam čekirati slike, nije mi vrag dao mira.

Htjela sam komentirati topic s videoigrama, ali onda sam vidjela nagorovu sliku o tome kako gejmerice izgledaju i izgubila sam volju. Već sam komentirala količinu mačizma na forumu jutros, ali svejedno osjećam potrebu opet.
Skoro svaki topic koji otvorim vrišti "privatni muški party", osim mozda recenzija knjiga i filmova (i Charliejinih topica). Naravno da je skroz nerealistično očekivati da se ljudi počnu ponašati manje šovinistički samo zato što ima i zena na forumu, ali doslovno ih tjerate da odu. Nekad je zabavno. Sad više nije.




Šovinistički je reći da je Miss Bill imala krive zube?
Pa jel' bilo onda šovinistički kad se komentirao izgled samog profe? Ili nekog drugog muškarca?



Isprike, nisam vidjela da se komentirao profin izgled igdje (osim na ovom topicu sad iza mog komentara). Ili nekog drugog muškarca.

Ali svejedno mislim da nisam krivo rekla. Taksativno nabrajam što sam danas vidjela:
1. nagorova slika o izgledu gejmerica
2. izbor za najljepšu zenu forumaša
3. sajam muzikalija koji se pretvorio u zazivanje seksipilne hostese
4. ovaj topic, kroz koji se provlače famozne slike cure u zlatnoj trenirci koja pije koktele

Ja nisam Sanja Sarnavka da me takve stvari inače zivciraju, zapravo uopće ne, ali zašto da ne prokomentiram? Treba neka protuteza. I btw Miss Bill nije dobila komentar samo na svoje zube, nego je bilo riječi o tome da je butterface (tj. "butherface"), a onaj komentar da se m.... ne moze popraviti isto. Ne znam zašto ti to ne uviđaš.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/10/2016 : 19:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
nagorova slika o izgledu gejmerica


Ti tu foru o gejmericama ozbiljno koristiš kao neki argument o seksizmu na forumu ili se to meni samo čini?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/10/2016 : 19:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Poštovani Moderatori idemo u susret 2 Božića i 2 Nove godine , vrijeme je darivanja i oprosta za izgubljene ovce (i ovnove).
U cilu priču će se tada nesvjesno uključiti i Strip-agent s Alan Fordom , super klasikom pod naslovom "VRIJEME DARIVANJA" koji će izać baš u to vrijeme blagdana , te shvatite to kao znak NEBA ,da vratimo izgubljene ovce (i ovnove) u stadu nad kojim ćete Vi kao pastiri bditi i čuvati nas od zločestoga vuka



Ja sam ateista. Vidi sa mladjom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 22/10/2016 : 19:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Mrkvo strip je uglavnom područje muškog interesa i ovaj forum je muški forum.
Ako si mimoza nađi nešto drugo u bespućima interneta.
Budući ja tretiran žene i muškarce jednako reći ću ti:Ajde šta si se uspizdila.
Tu si 20 dana a ti bi nas preodgajala?


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/10/2016 : 19:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Poštovani Moderatori idemo u susret 2 Božića i 2 Nove godine , vrijeme je darivanja i oprosta za izgubljene ovce (i ovnove).
U cilu priču će se tada nesvjesno uključiti i Strip-agent s Alan Fordom , super klasikom pod naslovom "VRIJEME DARIVANJA" koji će izać baš u to vrijeme blagdana , te shvatite to kao znak NEBA ,da vratimo izgubljene ovce (i ovnove) u stadu nad kojim ćete Vi kao pastiri bditi i čuvati nas od zločestoga vuka



Ja sam ateista. Vidi sa mladjom.


Šta ne slaviš ni Novu godinu
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 22/10/2016 : 19:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva


Ja nisam Sanja Sarnavka da me takve stvari inače zivciraju, zapravo uopće ne, ali zašto da ne prokomentiram? Treba neka protuteza. I btw Miss Bill nije dobila komentar samo na svoje zube, nego je bilo riječi o tome da je butterface (tj. "butherface"), a onaj komentar da se m.... ne moze popraviti isto. Ne znam zašto ti to ne uviđaš.


Šargarepa, a zašto ti ne uviđaš da dobar dio forumaša poput nagora nisu vjerojatno već godinama imali seksualni odnos sa ženom, pa im bilo kakva tema sa ženama stvara negativno raspoloženje? Još kad se neki mali gnom poput prof. Inza pohvali da ima ženu, pa makar da je ne znam kakvog izgleda, to nabija gadne komplekse. Ne trljaj sol na ranu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/10/2016 : 19:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Mrkva


Ja nisam Sanja Sarnavka da me takve stvari inače zivciraju, zapravo uopće ne, ali zašto da ne prokomentiram? Treba neka protuteza. I btw Miss Bill nije dobila komentar samo na svoje zube, nego je bilo riječi o tome da je butterface (tj. "butherface"), a onaj komentar da se m.... ne moze popraviti isto. Ne znam zašto ti to ne uviđaš.


Šargarepa, a zašto ti ne uviđaš da dobar dio forumaša poput nagora nisu vjerojatno već godinama imali seksualni odnos sa ženom, pa im bilo kakva tema sa ženama stvara negativno raspoloženje? Još kad se neki mali gnom poput prof. Inza pohvali da ima ženu, pa makar da je ne znam kakvog izgleda, to nabija gadne komplekse. Ne trljaj sol na ranu.



U tome i je kvaka .
Mnogi su ljubomorni na Timbera zbog Timberice i zato je naj..a
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 22/10/2016 : 19:12:17  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Mrkva


Ja nisam Sanja Sarnavka da me takve stvari inače zivciraju, zapravo uopće ne, ali zašto da ne prokomentiram? Treba neka protuteza. I btw Miss Bill nije dobila komentar samo na svoje zube, nego je bilo riječi o tome da je butterface (tj. "butherface"), a onaj komentar da se m.... ne moze popraviti isto. Ne znam zašto ti to ne uviđaš.


Šargarepa, a zašto ti ne uviđaš da dobar dio forumaša poput nagora nisu vjerojatno već godinama imali seksualni odnos sa ženom, pa im bilo kakva tema sa ženama stvara negativno raspoloženje? Još kad se neki mali gnom poput prof. Inza pohvali da ima ženu, pa makar da je ne znam kakvog izgleda, to nabija gadne komplekse. Ne trljaj sol na ranu.



U tome i je kvaka .
Mnogi su ljubomorni na Timbera zbog Timberice i zato je naj..a



Ja nisam ljubomoran na Profu jer je moja žena lepša od njegove!

Edited by - vronski 3 on 22/10/2016 19:12:31
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/10/2016 : 19:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by kiky

i mene baš zanima u kakvom je stanju profesorova ljubav. i da li je u međuvremenu popravila zube.



Nisu joj bili pokvareni da bi ih morala popravljati. Išla sam čekirati slike, nije mi vrag dao mira.

Htjela sam komentirati topic s videoigrama, ali onda sam vidjela nagorovu sliku o tome kako gejmerice izgledaju i izgubila sam volju. Već sam komentirala količinu mačizma na forumu jutros, ali svejedno osjećam potrebu opet.
Skoro svaki topic koji otvorim vrišti "privatni muški party", osim mozda recenzija knjiga i filmova (i Charliejinih topica). Naravno da je skroz nerealistično očekivati da se ljudi počnu ponašati manje šovinistički samo zato što ima i zena na forumu, ali doslovno ih tjerate da odu. Nekad je zabavno. Sad više nije.






Rješenje je jednostavno: izbjegavaš neke topice, ponekad i čitave podforume (ako te ne zanima Zagor, ne ideš tamo, za sport vrijedi isto, a neki zaobilaze i čitavu svaštaru); kad te počnu provocirati, napadati, vrijeđati i/li na bilo koji način iritirati određeni forumaši - staviš ih na ignore listu;

Nekad je bilo više žena na forumu (Grofica Varga, Sonjecka...), ali su otišle jer im je ili dosadilo, ili im je zbog nečega puknuo film.

Dok te forumašenje zabavlja i dok imaš dovoljno zanimljvih sugovornika, sve može jednostavno funkcionirati.

Stalno se pojavljuju svakakvi tipovi, ali dolaze i pametni i "normalni" ljudi, pa se uvijek može naći neka ravnoteža. S vremenom ćeš manje ili više njih poželjeti upoznati i u materijalnom svijetu, pa ćete se početi nalaziti na kavama; a u neke ćeš se neminovno razočarati;

Ukratko - život.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 22/10/2016 19:14:31
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/10/2016 : 19:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by kiky

i mene baš zanima u kakvom je stanju profesorova ljubav. i da li je u međuvremenu popravila zube.



Nisu joj bili pokvareni da bi ih morala popravljati. Išla sam čekirati slike, nije mi vrag dao mira.

Htjela sam komentirati topic s videoigrama, ali onda sam vidjela nagorovu sliku o tome kako gejmerice izgledaju i izgubila sam volju. Već sam komentirala količinu mačizma na forumu jutros, ali svejedno osjećam potrebu opet.
Skoro svaki topic koji otvorim vrišti "privatni muški party", osim mozda recenzija knjiga i filmova (i Charliejinih topica). Naravno da je skroz nerealistično očekivati da se ljudi počnu ponašati manje šovinistički samo zato što ima i zena na forumu, ali doslovno ih tjerate da odu. Nekad je zabavno. Sad više nije.




Šovinistički je reći da je Miss Bill imala krive zube?
Pa jel' bilo onda šovinistički kad se komentirao izgled samog profe? Ili nekog drugog muškarca?



Isprike, nisam vidjela da se komentirao profin izgled igdje (osim na ovom topicu sad iza mog komentara). Ili nekog drugog muškarca.

Ali svejedno mislim da nisam krivo rekla. Taksativno nabrajam što sam danas vidjela:
1. nagorova slika o izgledu gejmerica
2. izbor za najljepšu zenu forumaša
3. sajam muzikalija koji se pretvorio u zazivanje seksipilne hostese
4. ovaj topic, kroz koji se provlače famozne slike cure u zlatnoj trenirci koja pije koktele

Ja nisam Sanja Sarnavka da me takve stvari inače zivciraju, zapravo uopće ne, ali zašto da ne prokomentiram? Treba neka protuteza. I btw Miss Bill nije dobila komentar samo na svoje zube, nego je bilo riječi o tome da je butterface (tj. "butherface"), a onaj komentar da se m.... ne moze popraviti isto. Ne znam zašto ti to ne uviđaš.



Dobro, ali ti nisi komentirala taj upis, nego onaj o zubima.
Inače, nagorovu sliku nisam vidio, a u onom izboru ne vidim ništa šovinističko. Istina je da se ponekad ovaj forum pretvori u festival testosterona, ali ne viđam često neki šovinizam. Ponekad da, ali ne često. Inače, razumijem da se žena može nelagodno osjećati u tom okružju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/10/2016 : 19:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ma da, kao što sam već rekao, vraćati nekoga tko je već više puta imao "drugu šansu" i uprskao je, nema smisla.
Osim toga, onda fino otvaramo Pandorinu kutiju - a zašto onda ne vratiti i sve ostale? Pa hajmo onda i smanjiti kazne nekima jer nije u redu da jedne vraćamo a da drugima bar ne mremo oprostiti jednogodišnju kaznu.
ma vratiti ćemo i dosadu i Sergeja i Hšk Zrinjski i Josipa 2000 jer sve su to osebujni momci koji nikoga ne ostavljaju ravnodušnim a to forumu treba.
Ma nema šanse.

Imali su dosta prilika.
I sve su ih upropastili.







Jesi li siguran da neki od ovih nisu i sad na forumu?


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 22/10/2016 : 19:15:58  Show Profile Show Extended Profile
Topic o Profi došao već na šestu stranicu pa vi vidite... ;)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/10/2016 : 19:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by mladjo

Ma da, kao što sam već rekao, vraćati nekoga tko je već više puta imao "drugu šansu" i uprskao je, nema smisla.
Osim toga, onda fino otvaramo Pandorinu kutiju - a zašto onda ne vratiti i sve ostale? Pa hajmo onda i smanjiti kazne nekima jer nije u redu da jedne vraćamo a da drugima bar ne mremo oprostiti jednogodišnju kaznu.
ma vratiti ćemo i dosadu i Sergeja i Hšk Zrinjski i Josipa 2000 jer sve su to osebujni momci koji nikoga ne ostavljaju ravnodušnim a to forumu treba.
Ma nema šanse.

Imali su dosta prilika.
I sve su ih upropastili.







Jesi li siguran da neki od ovih nisu i sad na forumu?




Ako i jesu, očito su se promjenili (osim sergeja), pa je to ok.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/10/2016 : 19:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
nagorova slika o izgledu gejmerica


Ti tu foru o gejmericama ozbiljno koristiš kao neki argument o seksizmu na forumu ili se to meni samo čini?



Već vidim da sam došla na crnu listu feminističkih mimozica ovim komentarom, ali šta je, tu je.

Da, koristim. Prvo, znaš zašto su te slike slatkih cura s joysticima snimljene? Zato da se ugodi mašti prosječnog pubertetlije koji se guši u igrama i jedini mu je zivotni san naći curu koja se jednako kao i on guši u njima.
Zašto gejmerice na Twitchu poput, primjerice, Pokket, imaju takvu prođu, iako ima boljih igrača od nje? Zato što su zgodne i igraju igre, a to je fap dream. Ali to nije dovoljno! Ako je fap dream, a zanimaju je igrice, onda mora da ima neki prikriveni cilj (pa se tu pojavljuje fenomen "fake geek girl", gdje se zene optuzuje da se pretvaraju da imaju neki interes samo kako bi draškale jadne muškarce i zadobile njihovo obozavanje, ili još gore, zaradile na njima masne pare).
Znači, uvjerljivo je da gejmerica ili igračica tabletop igara ili stripoljupka bude neka ruzna zenska, ali nije uvjerljivo da to bude neka seksipilna. To nisi ti rekao, ali cijeli internet to govori.

Naravno, ja kuzim zašto je ta slika toliko popularna: zato što je jako bitno da cura koja s tobom moze igrati CoD: MW bude i zenska s kojom ćeš htjeti spavati, a pronalazenje takve zenske tretira se kao zgoditak na lutriji (a.k.a. takvih je, koliko ono, 30 posto?)
Ali nije istina da to nije seksizam u svojoj srzi.
Opet ponavljam: ne dopuštam da me se smjesti u ladicu neke fašistice političke korektnosti - zabole me za tvoju sliku. Ali valjda smijem komentirati mačo spiku kad je vidim - na forumu smo i nisam prekršila nikakva pravila.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/10/2016 : 19:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Poštovani Moderatori idemo u susret 2 Božića i 2 Nove godine , vrijeme je darivanja i oprosta za izgubljene ovce (i ovnove).
U cilu priču će se tada nesvjesno uključiti i Strip-agent s Alan Fordom , super klasikom pod naslovom "VRIJEME DARIVANJA" koji će izać baš u to vrijeme blagdana , te shvatite to kao znak NEBA ,da vratimo izgubljene ovce (i ovnove) u stadu nad kojim ćete Vi kao pastiri bditi i čuvati nas od zločestoga vuka



Ja sam ateista. Vidi sa mladjom.



Sad sam se sitija
Brzo je dan Republike 29.11.pa bi te mogli objavit opću amnestiju za osuđenike iz BAZE DRUGDJE
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/10/2016 : 19:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ma da, kao što sam već rekao, vraćati nekoga tko je već više puta imao "drugu šansu" i uprskao je, nema smisla.


Imali su dosta prilika.
I sve su ih upropastili.






U nekoliko zadnjih postova zvucis ko neko zemsko kad ostavlja svoju zrtvu
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/10/2016 : 19:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by kiky

i mene baš zanima u kakvom je stanju profesorova ljubav. i da li je u međuvremenu popravila zube.



Nisu joj bili pokvareni da bi ih morala popravljati. Išla sam čekirati slike, nije mi vrag dao mira.

Htjela sam komentirati topic s videoigrama, ali onda sam vidjela nagorovu sliku o tome kako gejmerice izgledaju i izgubila sam volju. Već sam komentirala količinu mačizma na forumu jutros, ali svejedno osjećam potrebu opet.
Skoro svaki topic koji otvorim vrišti "privatni muški party", osim mozda recenzija knjiga i filmova (i Charliejinih topica). Naravno da je skroz nerealistično očekivati da se ljudi počnu ponašati manje šovinistički samo zato što ima i zena na forumu, ali doslovno ih tjerate da odu. Nekad je zabavno. Sad više nije.




Šovinistički je reći da je Miss Bill imala krive zube?
Pa jel' bilo onda šovinistički kad se komentirao izgled samog profe? Ili nekog drugog muškarca?



Isprike, nisam vidjela da se komentirao profin izgled igdje (osim na ovom topicu sad iza mog komentara). Ili nekog drugog muškarca.

Ali svejedno mislim da nisam krivo rekla. Taksativno nabrajam što sam danas vidjela:
1. nagorova slika o izgledu gejmerica
2. izbor za najljepšu zenu forumaša
3. sajam muzikalija koji se pretvorio u zazivanje seksipilne hostese
4. ovaj topic, kroz koji se provlače famozne slike cure u zlatnoj trenirci koja pije koktele

Ja nisam Sanja Sarnavka da me takve stvari inače zivciraju, zapravo uopće ne, ali zašto da ne prokomentiram? Treba neka protuteza. I btw Miss Bill nije dobila komentar samo na svoje zube, nego je bilo riječi o tome da je butterface (tj. "butherface"), a onaj komentar da se m.... ne moze popraviti isto. Ne znam zašto ti to ne uviđaš.



Dobro, ali ti nisi komentirala taj upis, nego onaj o zubima.
Inače, nagorovu sliku nisam vidio, a u onom izboru ne vidim ništa šovinističko. Istina je da se ponekad ovaj forum pretvori u festival testosterona, ali ne viđam često neki šovinizam. Ponekad da, ali ne često. Inače, razumijem da se žena može nelagodno osjećati u tom okružju.




Je, zato što mi je kiky drag i s njim sam već prije komunicirala na forumu, a ove ostale ne znam pa mi je bilo nelagodno njima išta reći :)

EDIT: Difool, tenks na tom trezvenom komentaru. U pravu si.

Edited by - Mrkva on 22/10/2016 19:27:57
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/10/2016 : 19:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 3

Topic o Profi došao već na šestu stranicu pa vi vidite... ;)



1 stranica foruma = 1 kilogram Timber Bila
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24541 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/10/2016 : 19:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Poštovani Moderatori idemo u susret 2 Božića i 2 Nove godine , vrijeme je darivanja i oprosta za izgubljene ovce (i ovnove).
U cilu priču će se tada nesvjesno uključiti i Strip-agent s Alan Fordom , super klasikom pod naslovom "VRIJEME DARIVANJA" koji će izać baš u to vrijeme blagdana , te shvatite to kao znak NEBA ,da vratimo izgubljene ovce (i ovnove) u stadu nad kojim ćete Vi kao pastiri bditi i čuvati nas od zločestoga vuka



Ja sam ateista. Vidi sa mladjom.



Sad sam se sitija
Brzo je dan Republike 29.11.pa bi te mogli objavit opću amnestiju za osuđenike iz BAZE DRUGDJE



Protiv sam SFRJ. Za dan Republike vidi isto sa mladjom, on je političar.
Novu Godinu slavim, ali ne dajem poklone. To isto političari, pred izbore. Šteta što su prošli.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 22/10/2016 : 19:37:29  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Poštovani Moderatori idemo u susret 2 Božića i 2 Nove godine , vrijeme je darivanja i oprosta za izgubljene ovce (i ovnove).
U cilu priču će se tada nesvjesno uključiti i Strip-agent s Alan Fordom , super klasikom pod naslovom "VRIJEME DARIVANJA" koji će izać baš u to vrijeme blagdana , te shvatite to kao znak NEBA ,da vratimo izgubljene ovce (i ovnove) u stadu nad kojim ćete Vi kao pastiri bditi i čuvati nas od zločestoga vuka



Ja sam ateista. Vidi sa mladjom.



Sad sam se sitija
Brzo je dan Republike 29.11.pa bi te mogli objavit opću amnestiju za osuđenike iz BAZE DRUGDJE



Protiv sam SFRJ. Za dan Republike vidi isto sa mladjom, on je političar.
Novu Godinu slavim, ali ne dajem poklone. To isto političari, pred izbore. Šteta što su prošli.



SFRJ je bila nešto najbolje što je postojalo na ovim prostorima...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 22/10/2016 : 19:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Poštovani Moderatori idemo u susret 2 Božića i 2 Nove godine , vrijeme je darivanja i oprosta za izgubljene ovce (i ovnove).
U cilu priču će se tada nesvjesno uključiti i Strip-agent s Alan Fordom , super klasikom pod naslovom "VRIJEME DARIVANJA" koji će izać baš u to vrijeme blagdana , te shvatite to kao znak NEBA ,da vratimo izgubljene ovce (i ovnove) u stadu nad kojim ćete Vi kao pastiri bditi i čuvati nas od zločestoga vuka



Ja sam ateista. Vidi sa mladjom.



Sad sam se sitija
Brzo je dan Republike 29.11.pa bi te mogli objavit opću amnestiju za osuđenike iz BAZE DRUGDJE



Protiv sam SFRJ. Za dan Republike vidi isto sa mladjom, on je političar.
Novu Godinu slavim, ali ne dajem poklone. To isto političari, pred izbore. Šteta što su prošli.



E ovo nije prošlo :

24.10 Dan Ujedinjenih naroda
i
27.10 Dan nenošenja grudnjaka

Manhuteru sad izaberi , savjetujem ti ovo drugo
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/10/2016 : 19:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Gledam ove vase poruke sa mrkvicom i pitam se da li je neko od vas nesto povalio u zadnje vrijeme. Ako niste, na dobrom ste putu da tako i ostane.
Jedino je Johnny poentirao, lezerno i mangupski, tacno u sredinu.

Saberite se, momci, recite joj ono sto zeli da cuje, ne ulazite u raspravu.
Evo primjer:

Mrkvice, u pravu si. Potpuno se slazem s tobom. I meni se gadi ta maco-forumska-spika, ali nismo svi isti. Ima nas koji smo drugaciji, koji ne gledamo zene kao seksualni predmet, koji postujemo karakter, dostojanstvo i slicne gluposti. Potpuno si u pravu.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 22/10/2016 : 19:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
kuda je skrenuo ovaj topik?!?!? što ću se još morat ispričavati ovdje zbog svoga vanserijskog smisla za humor? (koji je fantastičan jer je istinit!) mrkvo, zar ti smatraš da ta stvar koju profesor ima kod kuće a koja na nekim od tih fotografija koje si pogledala možda i nalikuje na ženu zaslužuje neki respekt? dok si promatrala te fotke da li si pomislila; "wow, evo lijepe žene koja u slobodno vrijeme zacijelo čita ivu andrića, pomaže gluhim i slabovidnim osobama u obližnjoj dobrovoljnoj udruzi i priprema magisterij iz mehatronike..." ili si pomislila nešto drugo?

tko razumije, u redu. tko ne razumije, ne razumije.

čarlita me sjajno razumije. ona je savladala sve testove i situacije na ovom forumu, sa odličnom ocjenom! i postala respektabilan član ove, nazovimototako, zajednice.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000