forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 pomicanje sata
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 29/10/2016 : 15:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Poll Question:
da li ste za ukidanje pomicanja sata?

http://www.express.hr/life/traze-ukidanje-pomicanja-sata-unistava-nam-gospodarstvo-i-steti-zdravlju-7772


http://www.novilist.hr/Zivot-i-stil/Zdravlje-ljepota/Zdravlje/Pomicanje-sata-ugrozava-zdravlje



p.s.noćas se kazaljke vraćaju sa tri na dva sata.

Choices:

DA
NE


Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 29/10/2016 15:07:21

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 29/10/2016 : 15:18:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ako bi se time ukinula i vožnja s upaljenim svjetlima danju onda svakako da. Inače, ne igra mi ništa to pomicanje u životu.
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 29/10/2016 : 15:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno DA.
Muka mi je više da mrak pada u 16.30h.


Carpe diem
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/10/2016 : 15:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Naravno da NE! Mislim da bi bolje bilo da se sat pomice svakih 17 dana, na taj nacin bi se poklopila sunceva magnetna oluja sa mjesecevim mjenama i ostao bi prazan prostor od samo 6,7 m/s.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/10/2016 : 15:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Svejedno mi je
Ugostiteljima odgovara da je noć duža, poljoprivrednicima da je dan
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/10/2016 : 15:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Bože sačuvaj. Nastava mi počinje u 7, a treba mi 35 min. do grada u kojem radim. Al ajd, ja bih još podnijela tu patnju. No, kome da predajem ako je prva dva sata doslovno noć? Sovama?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/10/2016 : 15:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Bože sačuvaj. Nastava mi počinje u 7, a treba mi 35 min. do grada u kojem radim. Al ajd, ja bih još podnijela tu patnju. No, kome da predajem ako je prva dva sata doslovno noć? Sovama?


E to.
Dolaziti na nulti sat po noći je baš loše. Još meni počinje tek u 7:40 sat.
Sad će valjda biti bolje kad se pomakne sat.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/10/2016 : 15:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Bože sačuvaj. Nastava mi počinje u 7, a treba mi 35 min. do grada u kojem radim. Al ajd, ja bih još podnijela tu patnju. No, kome da predajem ako je prva dva sata doslovno noć? Sovama?


A kod vas u skoli nema svjetlo? Bilo sta? Sijalice? Svijece? Logorska vatra?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/10/2016 : 15:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Da...oduvijek je ovo pomicanje sata ljudima stvaralo samo probleme....⏱
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/10/2016 : 15:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Mrkva

Bože sačuvaj. Nastava mi počinje u 7, a treba mi 35 min. do grada u kojem radim. Al ajd, ja bih još podnijela tu patnju. No, kome da predajem ako je prva dva sata doslovno noć? Sovama?


A kod vas u skoli nema svjetlo? Bilo sta? Sijalice? Svijece? Logorska vatra?



Ima zvjezdano nebo. Brate, kad to krene sjati, a djeca onako ručicama žele dohvatiti dok im pričam grčke mitove, suze im u očima od ganuća...čista romantika. I poslije sata mi zahvaljuju na znanju koje su primili toga dana.

Uopće nisu u pubertetu, rastreseni i nervozni i pospani. Uopće ne leže na školskim torbama simulirajući njima jastuk. I pola njih uopće ne putuje iz kojekakvih sela još ranije. I nisu bili na fejsu do tri ujutro razgovarajući s nekim maturantom ili curicom koja u slobodno vrijeme snima reklame za Neckermann.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/10/2016 : 15:46:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Ne volim djecu, neozbiljni su.

Sto se tice svjetla, svaki Zagorov fan zna kako da dodje do vatre: uzmes kamen i zabijes u njega drvce. Trljas to 5 sekundi i eto ti svjetla. Pobogu, sta vi tamo u skoli uopste ucite, pametnije bi vam bilo da citate Zagora.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/10/2016 : 15:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

Bože sačuvaj. Nastava mi počinje u 7, a treba mi 35 min. do grada u kojem radim. Al ajd, ja bih još podnijela tu patnju. No, kome da predajem ako je prva dva sata doslovno noć? Sovama?


E to.
Dolaziti na nulti sat po noći je baš loše. Još meni počinje tek u 7:40 sat.
Sad će valjda biti bolje kad se pomakne sat.




Samo se nadam da nemaš tjelesni prvi sat. Ovi 'sjedeći' predmeti se još mogu preživjeti.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/10/2016 : 15:52:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

Bože sačuvaj. Nastava mi počinje u 7, a treba mi 35 min. do grada u kojem radim. Al ajd, ja bih još podnijela tu patnju. No, kome da predajem ako je prva dva sata doslovno noć? Sovama?


E to.
Dolaziti na nulti sat po noći je baš loše. Još meni počinje tek u 7:40 sat.
Sad će valjda biti bolje kad se pomakne sat.




Samo se nadam da nemaš tjelesni prvi sat. Ovi 'sjedeći' predmeti se još mogu preživjeti.


Jok, samo treći jezik (talijanski) petkom.
Ali sad kad krenu pripreme za maturu... Odnosno kad ja krenem ići na njih.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 29/10/2016 15:53:06
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/10/2016 : 15:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Svakako treba ukinuti tu glupost od pomicanja sata.
Eto, ja baš noćas imam predviđenu smjenu i zbog pomicanja ću raditi sat vremena duže koji neće biti plaćen.
A koliko se puta dogodilo da trebam ustati u nedjelju ujutro na posao kada je pomicanje naprijed, bezveze mi uzme sat vremena spavanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/10/2016 : 15:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Ne volim djecu, neozbiljni su.

Sto se tice svjetla, svaki Zagorov fan zna kako da dodje do vatre: uzmes kamen i zabijes u njega drvce. Trljas to 5 sekundi i eto ti svjetla. Pobogu, sta vi tamo u skoli uopste ucite, pametnije bi vam bilo da citate Zagora.



Eh, dođi ti raditi umjesto mene, nije problem :) samo nemoj zapaliti učionicu, nekako nemam povjerenja u survival akillove na ovom forumu :)


EDIT: skillove

Edited by - Mrkva on 29/10/2016 15:58:02
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/10/2016 : 16:50:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD


Eto, ja baš noćas imam predviđenu smjenu i zbog pomicanja ću raditi sat vremena duže koji neće biti plaćen.



Hehe
Nesretniče!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 29/10/2016 : 16:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Mrkva

Bože sačuvaj. Nastava mi počinje u 7, a treba mi 35 min. do grada u kojem radim. Al ajd, ja bih još podnijela tu patnju. No, kome da predajem ako je prva dva sata doslovno noć? Sovama?


E to.
Dolaziti na nulti sat po noći je baš loše. Još meni počinje tek u 7:40 sat.
Sad će valjda biti bolje kad se pomakne sat.


Bojiš se mraka?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/10/2016 : 16:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
A ne...
Još sa svim ovim klaunovima što se uokolo vrzmaju...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 29/10/2016 : 17:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior


Sto se tice svjetla, svaki Zagorov fan zna kako da dodje do vatre: uzmes kamen i zabijes u njega drvce. Trljas to 5 sekundi i eto ti svjetla. Pobogu, sta vi tamo u skoli uopste ucite, pametnije bi vam bilo da citate Zagora.



Carpe diem
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 29/10/2016 : 17:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Apsolutno DA.
Muka mi je više da mrak pada u 16.30h.




Mislim da je zimsko vrijeme pravo

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/10/2016 : 17:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ne. Noćas ću spavati sat duže, juhuuu!

A i u proljeće me razveseli kad se svijetli dio dana odjednom produži. Tako je bilo i u djetinjstvu, kad smo se odjednom vani smjeli igrati puno duže.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2016 : 18:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
meni se živo je.e za promjenu sata,odnosno puca mi q

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 29/10/2016 : 18:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

meni se živo je.e za promjenu sata,odnosno puca mi q



Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/10/2016 : 18:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

quote:
Originally posted by King Warrior

Ne volim djecu, neozbiljni su.

Sto se tice svjetla, svaki Zagorov fan zna kako da dodje do vatre: uzmes kamen i zabijes u njega drvce. Trljas to 5 sekundi i eto ti svjetla. Pobogu, sta vi tamo u skoli uopste ucite, pametnije bi vam bilo da citate Zagora.



Eh, dođi ti raditi umjesto mene, nije problem :) samo nemoj zapaliti učionicu, nekako nemam povjerenja u survival akillove na ovom forumu :)


EDIT: skillove


Nikakav problem. Do ljeta bi dobili minimum dvadesetoro djece spremnih za doktorat...zagorologije.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/10/2016 : 19:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da.

Ali nazalost, ovo vrijeme koje dolazi je navodno ono pravo, pa bi znacilo da u ljeto pocne svitati vec u 3 ujutro a u 4 bi bio dan, samo bi navecer bio kraci dan, a zimi bi bilo kao do sada - sranje! Noc u pola pet.

Bolje bi bilo odrzati ljetno vrijeme i sada na zimu. :)
Lakse mi je podnijeti noc ujutro nego nista od dana poslijepodne.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18406 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/10/2016 : 19:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
zbogt pomicanja sat više na poslu, nadam se da od šefa dobijem 13 plačanih sati i ne samo 12...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000