forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Neverovatni Spajdermen: Porodična posla - greška
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/10/2016 : 21:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam uspio istražiti, cijeli tiraž ovog stripa je pogrešno odštampan. Naime, fali zadnja strana - str.96. Umjesto nje ima duplikat stranice sa biografijama.

Ako jednog dana bude moguća zamjena za ispravan primjerak - super.
A do tada mislim da bi bilo korektno od izdavača (Darkwood) da postavi nedostajuću stranicu ovdje u pdf formatu kako bi ljudi koji su kupili strip mogli pročitati i eventualno odštampati (kao što je Fibra postavila za nedostajuću stranicu Alvar Mayora)...

Greške se dešavaju, treba biti razumjevanja od strane kupaca.
Također, očekujem da izdavač učini sve da ublaži tu grešku. Dakle obavezno nedostajuća stranica i povrat novca onima koji zatraže. Možda čak i ispravna verzija ako to finansijski nije potpuno nelogično...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/10/2016 21:39:41

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/10/2016 : 21:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Koliko sam uspio istražiti, cijeli tiraž ovog stripa je pogrešno odštampan. Naime, fali zadnja strana - str.96. Umjesto nje ima duplikat stranice sa biografijama.

Ako jednog dana bude moguća zamjena za ispravan primjerak - super.
A do tada mislim da bi bilo korektno od izdavača (Darkwood) da postavi nedostajuću stranicu ovdje u pdf formatu kako bi ljudi koji su kupili strip mogli pročitati i eventualno odštampati (kao što je Fibra postavila za nedostajuću stranicu Alvar Mayora)...

Greške se dešavaju, treba biti razumjevanja od strane kupaca.
Također, očekujem da izdavač učini sve da ublaži tu grešku. Dakle obavezno nedostajuća stranica i povrat novca onima koji zatraže. Možda čak i ispravna verzija ako to finansijski nije potpuno nelogično...


koja nedostajuća stranica Alvar Majora?

inače,slažem se za postavljanje stranice u pdf formatu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 31/10/2016 : 22:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ja se slažem za povrat novca, kakva PDF stranica.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 31/10/2016 : 22:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pa i povrat novca i pdf i da im ne vratimo strip

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/10/2016 : 22:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ne kupujem Spajdermana pa mi ovo izgleda kao bezazlena greška
jel to teorija relativnosti??
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 01/11/2016 : 08:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
koja nedostajuća stranica Alvar Majora?




http://www.fibra.hr/katalog/izdanja/orka-specijal-23-alvar-mayor/327/

quote:

Napomena:
Nažalost, kod reprinta ovog stripa (drugo izdanje, ožujak 2016.) dogodila sa tiskarska greška: nedostaje stranica 674, dok je stranica 675 otisnuta dvaput. U normalnim okolnostima, ovakvo bismo izdanje povukli i tiskali ponovo, no budući da je ovo već treće izdanje istog stripa, odlučili smo ga ipak ostaviti u prodaji. Kako bismo se bar donekle odužili našim čitateljima, izdanje će se ubuduće prodavati uz popust od 30%, a stranica koja nedostaje može se skinuti ovdje: ALVARMAYOR674.PDF.


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/11/2016 : 08:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Koliko ta nedostajuća stranica utiče na samo shvatanje rednje stripa? Pretpostavljam ne mnogo ako je samo jedna strana...
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 01/11/2016 : 09:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
U pm, a mislio ga naruciti.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/11/2016 : 09:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
nije mi jasno cemu draga oko dw izdanja, lepo ce se ljudi javiti sta, kako, gde
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/11/2016 : 10:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

nije mi jasno cemu draga oko dw izdanja, lepo ce se ljudi javiti sta, kako, gde


A meni je 100% ok što se javio netko tko ga je već uzeo, primjetio tu grešku i tako skrenuo ostalima pažnju na nedostatak.
Eto, i ja sam ga imao na radaru no pod takvim okolnostima odustajem, sve dok izdavač ne ištampa nove primjerke.
Obi, hvala na infosu.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/11/2016 : 11:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by kasper

nije mi jasno cemu draga oko dw izdanja, lepo ce se ljudi javiti sta, kako, gde


A meni je 100% ok što se javio netko tko ga je već uzeo, primjetio tu grešku i tako skrenuo ostalima pažnju na nedostatak.
Eto, i ja sam ga imao na radaru no pod takvim okolnostima odustajem, sve dok izdavač ne ištampa nove primjerke.
Obi, hvala na infosu.


Upravo tako.
Cilj ovog topica nije nikakva pljuvačina po fenomenalom izdavaču.
Čisto upozorenje potencijalnim kupcima i poziv da se greška ispravi putem objave nedostajuće stranice (da se može pročitati do kraja), a kasnije eventualno i na druge načine.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/11/2016 : 11:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Koliko ta nedostajuća stranica utiče na samo shvatanje rednje stripa? Pretpostavljam ne mnogo ako je samo jedna strana...


U pitanju je zadnja stranice pa tko zna kakve tajne krije...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/11/2016 : 11:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by kasper

nije mi jasno cemu draga oko dw izdanja, lepo ce se ljudi javiti sta, kako, gde


A meni je 100% ok što se javio netko tko ga je već uzeo, primjetio tu grešku i tako skrenuo ostalima pažnju na nedostatak.
Eto, i ja sam ga imao na radaru no pod takvim okolnostima odustajem, sve dok izdavač ne ištampa nove primjerke.
Obi, hvala na infosu.



kad si planirao da ga uzmes? ako mislis da ce to dw prosle prijavljene greske prodavati ko da nista nije bilo, mislim da gresis.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25861 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/11/2016 : 11:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A sta bi trebali napraviti?
Dodati tu jednu stranicu i ispricati se.Sve povise toga je nerealno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/11/2016 : 12:09:38  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Čini mi se da je nešto slično bilo u Brendonu pa je onda izdavač Forma B (tad je jo uvek bila Malagma) povukao ceo tirađ i vratio ga sa umtnutom nedostajućom stranivcom.

Možda će tako nešto uraditi sad i Darkwood sa Spajdijem...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/11/2016 : 12:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by kasper

nije mi jasno cemu draga oko dw izdanja, lepo ce se ljudi javiti sta, kako, gde


A meni je 100% ok što se javio netko tko ga je već uzeo, primjetio tu grešku i tako skrenuo ostalima pažnju na nedostatak.
Eto, i ja sam ga imao na radaru no pod takvim okolnostima odustajem, sve dok izdavač ne ištampa nove primjerke.
Obi, hvala na infosu.



kad si planirao da ga uzmes? ako mislis da ce to dw prosle prijavljene greske prodavati ko da nista nije bilo, mislim da gresis.


Kažem, namjeravao sam ga uzeti, tj., bio mi je na popisu za narednu turu nabavki iz Srbije.
A nakon ovog saznanja, neću ga onda nikako uzimati, baš zbog toga što fali pomenuta stranica, bez obzira što bi se kraj možda dao i naslutiti.
Obzirom da svoje stripove ne prodajem dalje ili ne poklanjam (osim duplikata), ne želim imati nekompletan strip, bez obzira da li im falila samo jedna ili više stranica te da li je u pitanju Ludensovo kiosk izdanje po 18,- kn., Fibrino od 300,- ili neko DW-ovo od 1900-tinjak dinara.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/11/2016 : 12:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule
Kažem, namjeravao sam ga uzeti, tj., bio mi je na popisu za narednu turu nabavki iz Srbije.



i dalje ne kapiram sta je tvoj problem, pitam te - da li mislis da stvarno mozes kupiti sad taj strip sa greskom? ovo histerisanje mi je neverovatno kad se zna da je dw do sada povlacio sva slicna izdanja

Edited by - kasper on 01/11/2016 12:17:20
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 01/11/2016 : 12:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Niko ne histerise.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/11/2016 : 12:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
A jbg., sad.
Problema (bar za mene) tu nema nikakvog jer ga kupujem - ukoliko ga štampaju ponovo - sa svim stranicama, inače ne kupujem.
A pošto sam ga već naručio (preko prijatelja), odustajem od izdanja ove naklade, koja se još gotovo svagdje može kupiti.
Kapiraš sad?
Pa sasvim jednostavno je.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/11/2016 : 12:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

A jbg., sad.
Problema (bar za mene) tu nema nikakvog jer ga kupujem - ukoliko ga štampaju ponovo - sa svim stranicama, inače ne kupujem.
A pošto sam ga već naručio (preko prijatelja), odustajem od izdanja ove naklade, koja se još gotovo svagdje može kupiti.
Kapiraš sad?
Pa sasvim jednostavno je.



nema sta da odustajes ako izdanje ne mozes da kupis :)
nije ovo ni prvi ni poslednji problem, sve ce biti kako treba
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/11/2016 : 12:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ljudi, malo poveranja u dw, valjda su ga zasluzili za sve ove godine
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/11/2016 : 12:58:05  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Da je u pitanju poslednja strana poput neke Blek ili Mark Bonelijane gde glavni junak izvali nešto "mnogo duhovito" pa se svi smeju uz ono u oblačićima "HA-HA-HA"! ne bi bilo problema što takva strana fali.

Ali Marvel i Spajdi su ipak nešto drugo i poslednja strana može mnogo toga da nosi i razjasni...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/11/2016 : 13:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

ljudi, malo poveranja u dw, valjda su ga zasluzili za sve ove godine



Slazem se.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 01/11/2016 : 15:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Joj zamisli jedna stranica... a u ZS i LMS falilo dosta toga pa smo bili sretni kad smo kupili strip...

P.S. Da i daju stranicu da si isprintaš to je ok :) a i onda popust na ostala izdanja :D


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/11/2016 : 15:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Naravno da ti branis Darkwood kad ti je to biografski strip!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/11/2016 : 16:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Niko ne histerise.


Osim Kaspera.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000