forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi koji su vas prestrašili kao djecu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 17/12/2016 : 16:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
Ispričavam se ako je već bila ova tema, ja sam tražio po forumu i nisam našao ništa slično pa valjda nije.

Dakle, postoje li neki stripovi koji su vas prestrašili dok ste ih čitali kao djeca te koji su to stripovi i zašto su vas prestrašili?

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/12/2016 : 16:42:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
U vrijeme Dnevnika strašio me je Dylan Dog, pogotovo scene ubojstava hladnim oružjem.
Tada su to jednostavno bile prekrvave scene za mene i trebalo je određeno vrijeme da postanem spreman za njih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 17/12/2016 : 16:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

U vrijeme Dnevnika strašio me je Dylan Dog, pogotovo scene ubojstava hladnim oružjem.
Tada su to jednostavno bile prekrvave scene za mene i trebalo je određeno vrijeme da postanem spreman za njih.


Da, slično je bilo i meni, u početku nisam mogao smisliti dylana koliko mi je bio strašan.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/12/2016 : 17:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nona je imala kokosinjac,prije cini mi se sto godina, i koristila je staru ogromnu "slobodnu", od dva metra kad je rastvoris, za podlogu, kokosima. Ja sam bio teski klinac,"mulac", skrivao se i igrao tamo. Tako da sam naisao na Nippera u onom crnom masnom novinskom otisku, koji je bio u pasicama u Slobodnoj. Scena je bila u razrusenoj kuci, i necije ruke su ga skoro zgrabile, a on je imao izbezumljenu facu... Sve je bilo nekako strasno crno mom djetinjem umu... pa jos ono nastavice se... cjeli se zivot toga sjecam. Pa daleka planeta, od Dana Lawrencea, neko je tipu stavio zmiju u postelju... gadna scena, dugo sam godina, kad bi legao o tome mislio. I recimo price iz danasnjeg Darkwoodovog jezovnika. Gdje su ono izlazile? Stripoteka? Denis? Horror? Prilicno su mi bile strasno nacrtane. I da, u Spunku one crne price cetiri jahaca apokalipse...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 17/12/2016 : 18:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
U sjećanju mi je ostala epizoda MM-a "Afrička magija" i scena gdje liku na ruci raste faca oštrozubog afričkog vrača.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3302 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 17/12/2016 : 19:24:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Kit Teler: Mag Kevantaka (LMS 573)
nacrtana cudovista mi nisu bila strasna ni sa 5 godina, ali ovde su bile samo siluete koje su ostavile previse prostora mojoj masti
pa je mama morala da iscepi te stranice
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/12/2016 : 19:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

U sjećanju mi je ostala epizoda MM-a "Afrička magija" i scena gdje liku na ruci raste faca oštrozubog afričkog vrača.

jeeee, to je bilo gadno.:)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/12/2016 : 19:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dnevnikove domace naslovnice.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/12/2016 : 19:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by DODSFERD

U vrijeme Dnevnika strašio me je Dylan Dog, pogotovo scene ubojstava hladnim oružjem.
Tada su to jednostavno bile prekrvave scene za mene i trebalo je određeno vrijeme da postanem spreman za njih.


Da, slično je bilo i meni, u početku nisam mogao smisliti dylana koliko mi je bio strašan.


Potpuno ista stvar i kod mene , potpuno , trebalo je vremena dok se na to naviknem jer u dotadašnjim stripovima nije bilo nasilnih scena .
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/12/2016 : 20:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ludi monah
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/12/2016 : 20:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Opti

U sjećanju mi je ostala epizoda MM-a "Afrička magija" i scena gdje liku na ruci raste faca oštrozubog afričkog vrača.

jeeee, to je bilo gadno.:)



Toga se i ja sjecam, ali nije toliko bilo strasno koliko jezovito.

Jezoviti su bili zombiji iz "Mort Cindera", iz stripoteke onaj Morbius vampir i klinac kad je htio ugristi sestru u "Noc demona" ili nekoj od tih epizoda.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/12/2016 : 21:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Još i danas mi zmije spadaju među najjezivijih stvorenja, a u djetinjstvu je to bilo još puno izraženije.
Sjećam se kako me je onda zastrašila ona scena sa zmijama u hramu iz LMS Mister No epizode Poglavica Bonampak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/12/2016 : 21:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Edicija Horor i neke druge stvari su stigle kasnije, a ovo je bilo prvo...





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 17/12/2016 : 21:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Za razliku od filma, nikada me ništa u nijednom stripu nije prestrašilo!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/12/2016 : 21:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Opti

U sjećanju mi je ostala epizoda MM-a "Afrička magija" i scena gdje liku na ruci raste faca oštrozubog afričkog vrača.

jeeee, to je bilo gadno.:)



Toga se i ja sjecam, ali nije toliko bilo strasno koliko jezovito.

Jezoviti su bili zombiji iz "Mort Cindera", iz stripoteke onaj Morbius vampir i klinac kad je htio ugristi sestru u "Noc demona" ili nekoj od tih epizoda.




Sjetija si me na ovaj strip ,pri pokušaju kada je dječak tija ugristi sestru, baš je bilo jezivo ali i cila priča je bila nabijena jezom i tamom . Ferij je mračnu atmosferu stvorija prilično uvjerljivo.Onako u manjoj mjeri i MRAČNA PREDSKAZANJA također dobro odrađena mračna atmosfera s crnom misom ali u svakom slučaju Dilan Dog je unija revoluciju nasilja ,depresije i mraka u stripu .

Edited by - RAKOSI4 on 17/12/2016 21:50:49
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 17/12/2016 : 21:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
Strip koji je mene najviše prestrašio je Dylan Dog Mrak, pogotovo ona scena na početku . A kako je tek Dallagnol nacrtao Grozu Strašnog, baš da se uplašiš.

Edited by - karlitos on 17/12/2016 21:58:22
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/12/2016 : 22:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
+1

quote:
Originally posted by mogorovic

Za razliku od filma, nikada me ništa u nijednom stripu nije prestrašilo!


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
265 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 17/12/2016 : 22:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
Lazarus ledd - živi i mrtvi

Mozda malo Misterij Temze DD, procitao sam ga sa 14 godina

Zapravo me dug(ack)i pozdrav DD najvise prestrasio:D

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/12/2016 : 22:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma kakav strip, kakvo čitanje!?
Mene više od bilo kojeg horor filma, nekada davno, prestrašila jedna naslovnica!
Rekoh: "Gotovo je!!!"





Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 17/12/2016 : 22:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
ZS 404-405, "Tropska šuma"-"Osvetnik Masaj"... Kad su zmije plazile po onom crncu,a poslije i po Zagiju...fuj, odvratno i ljigavo mi to bilo,pa se dobro sjećam da sam odmah tu noć i sanjao zmije...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 17/12/2016 : 22:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Istu scenu je Nolitta iskoristio i na spomenutoj Mister No epizodi, samo što je meni to Bignotti bolje i jezivije nacrtao nego Segna kod Zagora.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/12/2016 : 23:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ima jos ona iz Alan Forda kad debeli sef nesto prica, a slika njegove zene nesto kao krivi lice u ljutnji. Tad sam mislio pa ovo je strip za djecu zasto se onda strasi sa ovakvim gaborima.Jednom sam negdje spavao gdje je bila slika na zidu gdje ima stariji bracni par u crno bijeloj varijanti, pa dodaj efekt auto na ulici prolazi i baca svjetlo kroz prozor, osvjetljava sliku i prelazi preko sobe i zida, a cini ti se da se oci pomicu. I mislim da mi je strasan onaj polarni medvjed iz "zoo simfonije" bio sa raljama.
Sad su mi strasne cijene stripova u usporedbi sa prijasnjim. Blazene osamdesete.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/12/2016 : 23:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni se čitanje Zagora s Rakosijem poklopilo s gledanjem tada mi odličnih horora Dominika, duh koji ubija, Krvava maturska noć i Sretan mi rođendan.

Odradiš s ekipom horor u kinu, idemo kući prepuni dojmova, a onda se baciš na čitanje Zagora i vampira.

Uffff...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

danilo9899
New Member



Serbia
108 Posts

Member since 15/12/2015

Posted - 18/12/2016 : 00:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send danilo9899 a Private Message  Reply with Quote
Secam se da mi je Dylan bio mnogo strasan. Epizoda Dobra Vila ili tako nesto. Citao sam ga sa nekih 9-10 godina. Pocinje strip, zenu ljubi mrvog muza a on ustaje i odgrize joj uvo. Odmah sam bacio strip i otiso da placem.

Sta reci? Koju posluku porati?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/12/2016 : 00:18:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
jedan stariji Mark kad ga neki indijanac ubode nožem u glavu.
nije toliko bilo strašno koliko sam osjećao neugodu zamišljajuči taj osjećaj.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 18/12/2016 : 08:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Kad sam bio klinac, DD Jekyll, close-up ptice koja kopa oči.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000