forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 13.01.2017. - forumaši kreću na dijetu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/02/2017 : 21:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Vjerojatno, kao ni većina, ne znas kako se mrsavi
Unos kalorija se ne smanjuje na pocetku dijete



Mršaviti mogu samo u skladu sa vremenom koje imam na rapolaganju za vježbanje/Hodanje/trčanje a tog vremena nema. Tako da se trenutno držim dijete "jedi manje, nema kruha i ništa poslije 6 navečer."

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/02/2017 : 21:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ovo sa "ne jesti navečer i smršavit ćeš" navodno ne stoji:

“The time of day you fill your car with gas isn’t going to impact how far you’ll go on that tank,” he says. Provided you’re eating high-quality food in the right portions, most individuals won’t notice a difference between eating at night versus earlier in the day.

http://www.fitday.com/fitness-articles/fitness/myth-debunked-late-night-eating-does-not-cause-weight-gain.html

http://dailyburn.com/life/health/metabolism-myths-weight-loss/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 19/02/2017 : 22:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ja jedem prije spavanja, i kad sam na dijeti
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 20/02/2017 : 11:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
slušaj mene mladjo, i nakon mjesec dana češ mi biti zahvalan. odi na keto prehranu.

uzmi si unos kalorija 2000 dnevno.

- 60% unosa nek tii budu zdrave masti(maslinovo i bučino ulje, orašasti plodovi, itd)

- 35% proteini(jaja, bijelo pureće/pileće,junetina,govedina,

- 5% ugljikohidrati koje nečeš moći izbjeći kroz obavezan unos povrća( brokula,kupus, zelena salata.

u0stalom ovo ti par linkova, prouči i rokaj

http://tomislavgustin.com/sve-o-keto-dijeti-by-tomislav-gustin/#



https://www.linkedin.com/pulse/moj-novi-%C4%8Dlanak-za-building-body-%C5%A1to-je-ketoza-i-kako-marko-lon%C4%8Dar

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/02/2017 : 13:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Od keto dijete smrdi iz usta na kilometar
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 20/02/2017 : 13:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
je,malo điki iz čvalja po octu al niš strašno. ja prdnem da prikrijem zadah

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 20/02/2017 14:00:32
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 20/02/2017 : 14:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
kraj 4. tjedna (mjesec dana): 98,2 kg
kraj 5. tjedna: 97,4 kg
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 20/02/2017 : 20:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

kraj 4. tjedna (mjesec dana): 98,2 kg
kraj 5. tjedna: 97,4 kg



Sa 103 (13.1.) = minus 5,6 kg. Kvota ok. ;)
I nije baš prenaglo, taman solidan i zdrav ritam.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 27/02/2017 : 19:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
kraj 5. tjedna: 97,4 kg
kraj 6. tjedna: 96,3 kg

@Dukidule
a ono, nije da nisam zadovoljan, baš naprotiv. Ide mi lakše nego što sam očekivao. Mada, više bih volio da tjedno skinem oko pola kile umjesto dosadašnjih oko kilu po tjednu. Ali ponavljam, neću se buniti.

Ali više sam se iznenadio kako još uvijek nisam popio ni kap alkohola od početka godine. Još uvijek nisam siguran da li je to pohvalno ili zabrinjavajuće.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 27/02/2017 : 19:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

kraj 5. tjedna: 97,4 kg
kraj 6. tjedna: 96,3 kg

@Dukidule
a ono, nije da nisam zadovoljan, baš naprotiv. Ide mi lakše nego što sam očekivao. Mada, više bih volio da tjedno skinem oko pola kile umjesto dosadašnjih oko kilu po tjednu. Ali ponavljam, neću se buniti.

Ali više sam se iznenadio kako još uvijek nisam popio ni kap alkohola od početka godine. Još uvijek nisam siguran da li je to pohvalno ili zabrinjavajuće.



Uf, pa eto ti razloga sto tako brzo mrsavis! Ja sam izgubila pet kila u dva tjedna sto nisam pila, kad sam prestala cold turkey. I vrlo brzo sam opet postala stapic.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 27/02/2017 : 19:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Konacno sam se pokrenuo danas. Nikad nisam napravio pauzu, kao u ova dva meseca. Trenutno sam na 95 kg, 10 vise nego pre NG. Ne bi trebalo biti problema vratiti se na staro.

Lepo vreme i odmah depresija opala.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 03/03/2017 : 20:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma 'beš i tu riža dijetu svaki dan! :D
Petkom se živi! ;)





Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/03/2017 : 20:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Za Korizmu sam bacio rakiju i sve slatko pa ćemo vidit

Have mercy
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 06/03/2017 : 22:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
kraj 7. tjedna: 95,7 kg
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/03/2017 : 19:00:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Je l' to zavladala neka tišina ili se samo dekagrami više ne gube?

Hajd' ja ću bar dokumentirati pridržavanje dijete u obliku današnje večere.
P.S. Maslinovo je ulje, a masline su moje. Domaća aroma lipe moje Histrije (sam posadio i obrao).



Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 14/03/2017 : 19:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
fali češnjak.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/03/2017 : 19:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Uh, imam neki date večeras na kafici, pa malo nezgodno. ;)

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/03/2017 : 19:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Makni sol, čuvaj bubrege.

Inače, kolegica mi je dala recept za "bezglutenski" kruh koji bi trebao pomoći mojim dijabetičkim problemima pa eto da podijelim:

120 grama zobenih pahuljica
300 grama posnog sira
shitload sjemenki za kruh
malo sjemenki kima
pola praška za pecivo
dva jaja
zlica maslinovog ulja

Ja pečem na 220C...dok ne izgleda gotovo. Al pećnica mi je ko da šibam mrtvo kljuse tako da vjerojatno vama neće trebati toliko.

O cugi neću pričati dok se ne pojavi neki kolega alkoholičar, ali teško je ostajati clean, mozda čak teze nego ikada jer mi je u pamćenju izblijedjelo koliko je mamurluk tezak :)

A Dule, nisi nam ništa rekao o cigaretama :)
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/03/2017 : 20:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
I ovaj (tamni) kruh je bez glutena + raženo brašno + 100% bio.
Tema cigarete? Odgovor:

Ti "dijabetičke probleme"?
Definitivno diabetes melitus (ukoliko da, pretpostavljam tipa 2) ili samo akutna prijetnja oboljenja od istoga na pomolu?

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/03/2017 : 21:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

I ovaj (tamni) kruh je bez glutena + raženo brašno + 100% bio.
Tema cigarete? Odgovor:

Ti "dijabetičke probleme"?
Definitivno diabetes melitus (ukoliko da, pretpostavljam tipa 2) ili samo akutna prijetnja oboljenja od istoga na pomolu?




Mmmm, talk bread to me.

Pa evo, od prekjučer ustanovljeno definitivno - i tip si pogodio (dosad sam se zavaravala s količinama vode i piškenjem), ali ti (i ovaj forum) si prvi koji zna (strašno koliko mogu biti tvrdoglava). A još imam samo 47 kila!

Sad moram biti dobra...a to mi strašno teško ide.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/03/2017 : 21:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by izivko

Za Korizmu sam bacio rakiju i sve slatko pa ćemo vidit



Rakiju,rakiju mi dajte jer utjehe u vodi nema



Rakošiću, imaj takta. :)

Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/03/2017 : 21:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Mrkva koliko se ti u stvari krećeš , s obzirom da ti posal nije fizički nego psihički težak i zamoran .



E, ma idem plivati često, puno više nego što dam naslutiti.
A osim toga, kod kuće svaki dan set vjezbe od oko pola sata (što nije puno, ali plus plivanje dođe ok).

Na plivanju se uvijek natječemo ja i tkogod mi je u traci pored, pa mi baš nedavno kaze jedan "Pa kako mozeš toliko plivati", a ja mu rekoh "Imam puno negativne energije", i to je neka istina...toliko sam bijesna da moram trčati, brzo voziti ili stalno raditi.

Nisam jako aktivna, ali nisam baš ni toliko pasivna da me netko moze nazvati mlohavom :)

EDIT: Posao mi stvarno nije psihički zamoran! To valjda kazu oni koji ga ne vole. Bilo je prilike za neki bolji (pa i otišla sam na neki bolji), ali ja od desete godine znam da zelim raditi u školi i "bolje" od toga mi je loše.
Ti trebaš vidjeti kakve oni fore izvaljuju, koliko upijaju stvari...ako radiš sa studentima, nije isto. A pogotovo s vojnim osobama ili nekim velikodostojnicima...

Edited by - Mrkva on 14/03/2017 21:40:42
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 14/03/2017 : 21:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
P.S.
Mrs. Mrkva - welcome to the club.
Moja preporuka: dnevna doza trešanja (***), odn. i više nego "normalna" porcija (naravno, kad im krene sezona).

***Studija jednog US univerziteta dokazala iznenađujuće pozitivno djelovanje u slučaju kao tvom.
Ja, naravno, odmah isprobao - djeluje 100% - sa 8,2 za tri mjeseca na 6,0. ;)


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 14/03/2017 : 22:01:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

P.S.
Mrs. Mrkva - welcome to the club.
Moja preporuka: dnevna doza trešanja (***), odn. i više nego "normalna" porcija (naravno, kad im krene sezona).

***Studija jednog US univerziteta dokazala iznenađujuće pozitivno djelovanje u slučaju kao tvom.
Ja, naravno, odmah isprobao - djeluje 100% - sa 8,2 za tri mjeseca na 6,0. ;)





Tenkju!
Sad znaš da ču te gnjaviti na PM kad god mi nešto bude nejasno, s obzirom na to da pripadamo istom klubu :)

Trešnje, here I come :)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/03/2017 : 22:42:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo nakon 2 mjeseca smršavio sam 5 i pol kila
Sad je cilj još pet za mjesec dana.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000