forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Oscar 2017
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 27/02/2017 : 03:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
jackie chan dobio oskara! ima boga!!

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/02/2017 : 03:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

jackie chan dobio oskara! ima boga!!


Kasniš nekoliko mjeseci.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 27/02/2017 : 05:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote


https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 27/02/2017 : 05:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
kaj je najbolje nisam ni znao da su danas oscari dok nisam slučajno pogledao i vidio isječak kad je jackie dobio.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/02/2017 : 06:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Kakav rasplet.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 27/02/2017 : 08:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Ja bih listi pridodao i ziherasko-bljutavi Forrest Gump naustrb Iskupljenja u Shawshanku i Pulp Fictiona.



Tek sad ovo vidjeh i jako me obradovalo. :)
Slazem se.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/02/2017 : 09:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Gay crnac dobio Oscara.
Zašto nisam iznenađen?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/02/2017 : 09:49:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Na zalost svih dobitnika, Warren Beatty i Faye Dunaway ce ostati zapamceni kao glavne face na ovogodisnjoj dodjeli
Dana im je kriva koverta prilikom objave za Najbolji film u kojoj je bila kartica za najbolju zensku ulogu gdje je pisalo "Emma Stone La La Land" pa je Faye procitala La La Land.


These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/02/2017 : 09:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Gay crnac dobio Oscara.
Zašto nisam iznenađen?



Stvarno, koji?

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/02/2017 : 10:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I rezultati za nas koji ne ustajemo usred noci zbog toga ...

https://en.wikipedia.org/wiki/89th_Academy_Awards



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/02/2017 : 10:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by manhunter

Gay crnac dobio Oscara.
Zašto nisam iznenađen?



Stvarno, koji?



Moonlight, najbolji film.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/02/2017 : 12:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by manhunter

Gay crnac dobio Oscara.
Zašto nisam iznenađen?



Stvarno, koji?



Moonlight, najbolji film.



Ne, znam to, ali napisao si da je gay crnac dobio Oskara, pa me zanima koji.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/02/2017 : 13:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
U filmu Moonlight se radi o gay crncu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/02/2017 : 13:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

U filmu Moonlight se radi o gay crncu.



Znam, gledao sam film. Ali taj crnac ne zna da je dobio Oscara jer nije stvarna osoba.
S druge strane, i redatelj i sporedni glumac koji su dobili Oscara su ponosni heteroseksualci, tako da sam prilicno siguran da ce se svijet i dalje nastaviti okretati oko svoje osi.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3122 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/02/2017 : 13:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Moonlight. Film je ok, meni osobno na momente malo dosadan i razvucen.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 27/02/2017 : 14:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Jutros san se probudija u 5,25h za ič u wc, pa san nakon toga odlučija da pogledan zadnjih pola sata prijenosa, i nije me baš oduševilo. Onaj kiks na kraju me nije previše impresionira kao šta valjda sad po cilom svitu o tome govore, osim toga zašto su uzeli dvi osobe od priko 70 godina da čitaju pobjednika (to moraju radit mlađi, zar ne)?
Go to Top of Page

Golub
Average Member



Croatia
568 Posts

Member since 01/02/2017

Posted - 27/02/2017 : 14:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Golub a Private Message  Reply with Quote
Moonlight je (ispod)prosječan film s dobrim glumačkim nastupima i izvrsnom kamerom. Drago mi je zbog Mahershale Alija koji je odličan glumac, ali u filmu ima možda 10 minuta screen timea.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/02/2017 : 16:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by manhunter

U filmu Moonlight se radi o gay crncu.



Znam, gledao sam film. Ali taj crnac ne zna da je dobio Oscara jer nije stvarna osoba.
S druge strane, i redatelj i sporedni glumac koji su dobili Oscara su ponosni heteroseksualci, tako da sam prilicno siguran da ce se svijet i dalje nastaviti okretati oko svoje osi.



Jel ti mene malo zajebavaš??

Trebalo je da napišem "Oscara za najbolji film je dobio film Moonlight, čija radnja se vrti oko Afroamerikanca koji ima homoseksualne sklonosti. Zašto nisam iznenađen?". Ili kako?
Napisao sam skraćeno i pri tome sam mislio da se poslednjih godina Oscar dodeljuje po ključu, a ne po umetničkom dostignuću. Mogu i da ti obrazložim, ako želiš, ali trenutno sam na mobilnom, ne mogu nadugačko.

Kako god, može čitava ekipa da bude gay, meni nikakav problem nije. Ja poznajem par geyeva i mogu sa njima sasvim normalno da komuniciram, a ne osećam se ugroženo u njihovom društvo. Pošto mi se čini da si na to ciljao?

Svet bi nastavio da se okreće i da dodela Oscara nije održana, ali reko, ovo je ipak topic o jučerašnjoj priredbi...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/02/2017 : 18:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

La la land će dobiti, samo da bi se za par godina našao na listi filmova koji nisu zaslužili Oscara.


quote:
Originally posted by manhunter

Gay crnac dobio Oscara.
Zašto nisam iznenađen?





quote:
Originally posted by manhunter

U filmu Moonlight se radi o gay crncu.



Ne radi.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 27/02/2017 : 18:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
Jel ti mene malo zajebavaš??

Trebalo je da napišem "Oscara za najbolji film je dobio film Moonlight, čija radnja se vrti oko Afroamerikanca koji ima homoseksualne sklonosti. Zašto nisam iznenađen?". Ili kako?
Napisao sam skraćeno i pri tome sam mislio da se poslednjih godina Oscar dodeljuje po ključu, a ne po umetničkom dostignuću. Mogu i da ti obrazložim, ako želiš, ali trenutno sam na mobilnom, ne mogu nadugačko.



Ne zajebavam te, nego nisam ni znao da govoris o filmu, jer si u prvoj poruci napisao "gay crnac dobio oscara" pa sam logicno mislio da govoris o osobi, zato sam te i pitao na koga mislis.
A nagrade se dodjeluju po kljucu od samih pocetaka nagrade, a mi se samo mozemo iznova cuditi svake godine.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/02/2017 : 18:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Moonlight. Film je ok, meni osobno na momente malo dosadan i razvucen.


Slažem se, s tim da je meni i pomalo konfuzan i nedorečen.
A ta dosadnjikavost je dosta specifičan problem u tako kratkom filmu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/02/2017 : 20:00:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

La la land će dobiti, samo da bi se za par godina našao na listi filmova koji nisu zaslužili Oscara.


quote:
Originally posted by manhunter

Gay crnac dobio Oscara.
Zašto nisam iznenađen?





quote:
Originally posted by manhunter

U filmu Moonlight se radi o gay crncu.



Ne radi.



Pojasni mi ovo, molim te. Ne razumem šta hoćeš da kažeš, a možda ni ti sam.

Mislio sam da će dobiti La la Land, ali uopšte nisam iznenađen izborom drugog filma. Jasnije?

A o radnji filma mi se ne da prepirati, ko je razumeo šta sam hteo da kažem, razumeo je.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/02/2017 : 20:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

quote:
Originally posted by manhunter
Jel ti mene malo zajebavaš??

Trebalo je da napišem "Oscara za najbolji film je dobio film Moonlight, čija radnja se vrti oko Afroamerikanca koji ima homoseksualne sklonosti. Zašto nisam iznenađen?". Ili kako?
Napisao sam skraćeno i pri tome sam mislio da se poslednjih godina Oscar dodeljuje po ključu, a ne po umetničkom dostignuću. Mogu i da ti obrazložim, ako želiš, ali trenutno sam na mobilnom, ne mogu nadugačko.



Ne zajebavam te, nego nisam ni znao da govoris o filmu, jer si u prvoj poruci napisao "gay crnac dobio oscara" pa sam logicno mislio da govoris o osobi, zato sam te i pitao na koga mislis.
A nagrade se dodjeluju po kljucu od samih pocetaka nagrade, a mi se samo mozemo iznova cuditi svake godine.



Ok, mislio sam da si ukapirao da govorim o filmu.
Naravno da se dodeljuju po ključu, ali trenutno je to više nego preterano. Aktuelna politička situacija utiče ponajviše koji će film dobiti nagradu.

Nebitno, na kraju krajeva. Gledao sam odlične filmove koji za Oscara nisu ni čuli.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 27/02/2017 : 20:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Sad ču baš iz postelje gledat dodjelu ali kao i obično snimka je sat-ipo, a čini mi se da je original oko četri sata, pa opet ka i inače jad (zar nemaju lovu za veću minutažu?).
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/02/2017 : 21:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by manhunter

La la land će dobiti, samo da bi se za par godina našao na listi filmova koji nisu zaslužili Oscara.


quote:
Originally posted by manhunter

Gay crnac dobio Oscara.
Zašto nisam iznenađen?





quote:
Originally posted by manhunter

U filmu Moonlight se radi o gay crncu.



Ne radi.



Pojasni mi ovo, molim te. Ne razumem šta hoćeš da kažeš, a možda ni ti sam.

Mislio sam da će dobiti La la Land, ali uopšte nisam iznenađen izborom drugog filma. Jasnije?

A o radnji filma mi se ne da prepirati, ko je razumeo šta sam hteo da kažem, razumeo je.


Svoje "mišljenje" da će La la land osvojiti si predstavio kao apodiktičnu tvrdnju. Kasnije si izbor dobitnika komentirao kao nešto što si, bez sumnje, očekivao. Nisi nikoga ubio, ali malo me situacija podsjetila na ono kad je Cenk Uygur tjedan dana prije izbora zaključao Clintoničinu pobjedu, pa se nakon izbora hvalio kako je predvidio da će Trump pobijediti.

Što se radnje tiče, ako ti se ne da prepirati o njoj, onda ju nisi ni trebao spominjati. Radnja filma po tebi je gej crnac, što bi možda i bila djelomična istina da pričamo o Hidden Figures (samo ne bi bilo o homoseksualcima, nego o ženama), ali u Moonlightu takva tvrdnja nema veze s vezom.
Rasa je apsolutno nebitna ovdje, mislim da se ne no spominje niti u jednom trenutku. Činjenica da je glavni lik crnac (a logičnije je da takvu priču doživi crnac nego bijelac) ne određuje temu priče.
Ovo "gay" je tek nebuloza. Zbog jedne scene, koja je tek djelomično seksualna, okarakterizirati lika kao, prvenstveno, homoseksulaca nema nikakvog smisla.

Na kraju krajeva, da su htjeli nagraditi neki crnačko-borački film, nagradili bi Fences ili, već spomenuti, Hidden Figures gdje fokus i jest na tim pitanjima. Ovo je sasvim druga priča.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000