forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The return of Thurman Merman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/02/2017 : 11:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Da vratio se i odrastao je. Nakon 13 godina, Tony Cox izgleda isto, Billy Bob ima sjedu kosu, a Thurman se izgledom najviše primjenio jer je odrastao. Ako ćemo pošteno, nije se promjenio ni najmanje, a što se mene tiče ni film.

Primjetio sam određenu tendenciju da se pljuje po nastavcima nekih starih vrijednosti kao što je npr. Dumb and dumber. 1994. godine ovaj film je dobio 7.3 na imdb-u i svi su ga voljeli. Ja bih mu dao i više, ipak je to klasik. Nakon 20 godina, ide nastavak koji nitko ne voli, dobio je bijednih 5.7 na imdb-u. Kako imam to prokletstvo da mi vrijeme manje-više stoji, jedan sam od rijetkih ljudi koji su svjesni da se film nije promjenio nego ljudi i ukusi. Priznajem da je nastavak Glupog i još glupljeg trunku slabiji od prvog filma, ali u principu, to je samo još istoga. Promjenilo se vrijeme, ljudi odrasli, novi klinci žele nešto drugo, stari se sjećaju prošlosti kada je "sve bilo tooliko bolje" Jim izašao iz mode. I sada je film odjednom sranje! 5.7 za tako zabavnu komediju. Ima filmova koji su dobili ocjenu 7.3, a zaspao sam gledajući te promašaje...

Bad Santa 2 je nastavak filma koji je počeo skromno, ali postao kultna komedija. I ponovo imamo istu stvar. Prvi dio koji svi vole je dobio 7.1 (meni je i bolji), a drugi ima ocjenu 5.5 što je rang negledljivog.
Jebeno sam uživao u svakoj jebenoj sekundi ovog jebenog filma! Siguran sam da vas se većina neće složiti sa mnom i baš me briga. Bad Santa 2 je još istoga od prije 13 godina. Fali dakle originalnosti, ali originalnost ne ide uz riječ nastavak. Novost je Kathy Bates koja se savršeno uklopila u psovačku epopeju lošeg Djeda Mraza. Još psovki, još rasizma/seksizma/midgetizma, još prljavog humora i prljavog seksa. U vašem omiljenom video klubu!
Thurman Merman se vratio...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/02/2017 12:04:15

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/02/2017 : 12:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Eto što se tiče Glupana, ja spadam u većinu
prvi dio iz 94. mi je jedna od ponajboljih komedija koje sam pogledao, nastavak mi je bezveze

što se tiče Bad Santa, to mi je vjerojatno najbolja komedija koju sam imao prilike pogledati
genijalno i otkačeno, za pogledati puno puta
nastavak je dobar, ali daleko od prvog dijela
imali su par dobrih ideja, ali su se malo previše oslonili na prostačenje
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000