forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sudjenje skolstvu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 05/12/2019 : 18:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
nisam ubedjen da ce vece plate dovesti do toga da se vise i bolje radi
ako nekome povecas platu duplo, da li ce duplo bolje da radi i duplo bolje rezultate da postize? nisam siguran

povecanja plate mogu (i trebalo bi) da dovedu do toga da se bolji djaci opredeljuju za fakultete posle kojih ce raditi u prosveti
ovako je prosveta postala osveta losih djaka

s obzirom da su najbolji djaci uglavnom na farmaciji ili medicini
sto opet ne znaci da cemo imati najbolje lekare ili apotekare, vec da ce se oni dobro prodati vodecim farmaceutskim kucama kojima smo i sada ionako samo pokusni kunici

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/12/2019 : 20:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

nisam ubedjen da ce vece plate dovesti do toga da se vise i bolje radi



A vidiš ja san ubedjen. Ali ne da će će radit više i bolje, nego da neće.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/12/2019 20:57:16
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/12/2019 : 23:07:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Kao student sam radio u jednom skladištu novina. Bila noćna smjena. Malo se više plaćalo pa sam si to uzeo. Ja i još jedan. Tekuća traka. Dakle, stroj izbacuje tiskane priloge koje idu uz novine. I to treba slagati na palete, zavezati i odvući na kolicima u dio skladišta di će to ujutro kamion pokupiti. 11 sati fizičkog rada. Ko robot, 11 sati istih monotonih poteza (svake toliko pauzica). Ono, "Čarli Čaplin Modern world" radnik u industriji fore. Šef smjene pijanac koji ti jebe majku kad je nešto krivo.

Ako taj posao, kojeg sam radio par mjeseci usporedim sa svojim aktualnim zadnjim satom u petak kad imam jedan razred dečkiju iz strukovne škole, mi tih 11 sati fizikalije dođe kao kamilica. Nije to moje kukanje nego moj pokušaj da vas koji "sve znate" još nešto naučim. Vas koji mislite da se moj posao sastoji samo od toga da klince pripremim za PISA test. Plaćen si prije svega da pokušaš te klince odgojiti da polože pravi pica test - onaj, da kad im daš slobodno na ekskurziji da stvarno ne razvale kakvu piceriju. Plaćen si i da disciplinirano odreagiraš kad te nevina mamina maza (= frajer ponavljač od 100 kila i 19 godina) pošalje u kurac. Baš me zanima kako bi prosječni primitivni torcidaš (dakle oni koji seru po učiteljskm poslu) reagirao na tu situaciju u učionici.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/12/2019 : 09:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Kao student sam radio u jednom skladištu novina. Bila noćna smjena. Malo se više plaćalo pa sam si to uzeo. Ja i još jedan. Tekuća traka. Dakle, stroj izbacuje tiskane priloge koje idu uz novine. I to treba slagati na palete, zavezati i odvući na kolicima u dio skladišta di će to ujutro kamion pokupiti. 11 sati fizičkog rada. Ko robot, 11 sati istih monotonih poteza (svake toliko pauzica). Ono, "Čarli Čaplin Modern world" radnik u industriji fore. Šef smjene pijanac koji ti jebe majku kad je nešto krivo.

Ako taj posao, kojeg sam radio par mjeseci usporedim sa svojim aktualnim zadnjim satom u petak kad imam jedan razred dečkiju iz strukovne škole, mi tih 11 sati fizikalije dođe kao kamilica. Nije to moje kukanje nego moj pokušaj da vas koji "sve znate" još nešto naučim. Vas koji mislite da se moj posao sastoji samo od toga da klince pripremim za PISA test. Plaćen si prije svega da pokušaš te klince odgojiti da polože pravi pica test - onaj, da kad im daš slobodno na ekskurziji da stvarno ne razvale kakvu piceriju. Plaćen si i da disciplinirano odreagiraš kad te nevina mamina maza (= frajer ponavljač od 100 kila i 19 godina) pošalje u kurac. Baš me zanima kako bi prosječni primitivni torcidaš (dakle oni koji seru po učiteljskm poslu) reagirao na tu situaciju u učionici.




Dobro daj...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/12/2019 : 10:00:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Normalno, da ne bi bilo diskriminacije to vrijedi i za prosječnog primitivnog badblubojsa. Ništa osobno.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/12/2019 : 10:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by morski

nisam ubedjen da ce vece plate dovesti do toga da se vise i bolje radi



A vidiš ja san ubedjen. Ali ne da će će radit više i bolje, nego da neće.


Dobro placen radnik je bolji radnik... ako je normalan, ako nije i ne zna svoj posao ne moze njemu nista pomoci da bolje radi.

Moje je misljenje da su dobri profesori zasluzili vece place... i ne samo oni. Sad se trebaju buniti panduri pa doktori pa privatnici pa svi redom dok gamad ne prestane pumpat lovu u crkvu, hercegovinu, svoj vozni park, svoja politicka orgijanja i ne pocnu mislit na malog covika koji hrani njihove debele guzice i guzice njihovih niškoristi rodjaka na izmisljenim radnim mjestima.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/12/2019 : 11:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Normalno, da ne bi bilo diskriminacije to vrijedi i za prosječnog primitivnog badblubojsa. Ništa osobno.

ko god da radi i/ili plaća porez u hr ima te pravo kritizirat. Navikni se na to.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/12/2019 : 11:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
A usput to školstvo je samo po sebi u q,sve da su profesori i učitelji redom lumeni. Da ne spominjemo koliko nepotrebnih predmeta triba izbacit ili im smanjit satnicu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 06/12/2019 11:57:27
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/12/2019 : 12:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Normalno, da ne bi bilo diskriminacije to vrijedi i za prosječnog primitivnog badblubojsa. Ništa osobno.

ko god da radi i/ili plaća porez u hr ima te pravo kritizirat. Navikni se na to.



Nema previše kritika ovdje, samo neko osuđivanje bez poznavanja materije.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 06/12/2019 : 13:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by vukozec

https://www.index.hr/vijesti/clanak/video-hrvatski-ucenici-jako-losi-na-vaznim-pisa-testovima/2137245.aspx

I ovi su onda također JAKO loši:

"Prosječni rezultat Hrvatske nije značajno različit od prosječnih rezultata 11 zemalja (Nizozemska, Austrija, Švicarska, Latvija, Italija, Mađarska, Litva, Island, Izrael, Rusija i Bjelorusija). "

"Hrvatski prosječni rezultat nije značajno različit od prosječnog rezultata Izraela."

"Hrvatski prosječni rezultat nije značajno različit od prosječnog rezultata Rusije, Luksemburga, Islanda, Bjelorusije, Ukrajine, Turske i Italije."

Sve evropske zemlje, izuzev 2-3 sve sa većim BDP-om od hrvatskog (naročito bi se trebali crvenjeti što su u našem društvu ovi koji su u Top 10 BPD per capita).


Švicarska je u čitalačkoj pismenosti ostvarila 484 (bodova?), u matematičkoj pismenosti 515, a u prirodoslovnoj pismenosti 495.
U odnosu na hrvatskih 479, 464 i 472.

Dakle, neznatno su bolji u čitanju, miljama bolji u matematici i postojano bolji u prirodoslovnoj pismenosti.
Ti tu ne vidiš neku razliku?
Nizozemska je imala skor 485, 519, 503. Tu isto ne vidiš razliku s Hrvatskom?
Austrija je nešto niže: 484, 499, 490.

Ali bitno da su Bjelorusija i Turska, jelte, europske zemlje pa da je zato uspijeh što smo u njihovom društvu.
I to vjerojatno znači da nam uče zaslužuju povišicu.



Uopće mi je nebitna priča o povišici ovdje. Interesantna mi je bila ova vijest i kako je prezentirana u medijima. Svi su redom izvjestili da su rezultati "jako loši" i "katastrofalni", pa su onda i komentari ispod tih tekstova bili očekivano cinično izrugivanje sa tim rezultatima. Dakle svekoliko javnost je prihvatila tu tezu o "jako lošim" rezultatima zdravo za gotovo.

A ja sam nekako uvjeren da su mediji potpuno iste te rezultate prezentirali pozitivno, kao recimo prosječno dobre, da bi publika i to prihvatila. Dakle rezultati su isti, vidimo ih svojim očima, no prihvatit ćemo kako god nam ih se servira.

Meni su recimo rezultati potpuno očekivani, jer evo vidim uzročno posljedičnu vezu između ekonomskog i obrazovnog stanja države. To što su bogatije zemlje ukupno zbrojeno ispred nas, ove koje su u našem BDP rangu su i po PISA rezultatima u našem društvu, a siromašnije su ispod nas, mi je nekako savršeno logično. Čak bi se u takvoj konstelaciji usudio reći da to što se u sve 3 kategorije Hrvatska od skoro 80 zemalja kreće oko sredine je i blago pozitivno iznenađenje, naročito ovo da smo po čitalačkoj pismenosti u društvu Nizozemske, Austrije, Švicarske i Islanda. Vidiš li ti razliku između ekonomija tih država i hrvatske? Ukupno gledano smo top 40. Da je hrvatska upala u top 20, u društvo Finske i Japana, pa to bi bilo prvorazredno svjetsko čudo.

Plus, rezultati nekih država, primjerice Kine, koja je br.1 u svim kategorijama su vrlo upitni jer se učenike tamo selektivno testira pa ne daju kompletnu sliku njihovog školstva na razini cijele nacije.

Edited by - vukozec on 06/12/2019 13:05:29
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/12/2019 : 13:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ti rezultati su praktički nebitni jerbo ih većinu čeka Njemačka.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/12/2019 : 13:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Normalno, da ne bi bilo diskriminacije to vrijedi i za prosječnog primitivnog badblubojsa. Ništa osobno.

ko god da radi i/ili plaća porez u hr ima te pravo kritizirat. Navikni se na to.



Nema previše kritika ovdje, samo neko osuđivanje bez poznavanja materije.

misliš na nesvrstanog? Čovik ima dvoje dice na školovanju. Šta je tu tebi čudno?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/12/2019 : 13:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by morski

nisam ubedjen da ce vece plate dovesti do toga da se vise i bolje radi



A vidiš ja san ubedjen. Ali ne da će će radit više i bolje, nego da neće.


Dobro placen radnik je bolji radnik... ako je normalan, ako nije i ne zna svoj posao ne moze njemu nista pomoci da bolje radi.

Moje je misljenje da su dobri profesori zasluzili vece place... i ne samo oni. Sad se trebaju buniti panduri pa doktori pa privatnici pa svi redom dok gamad ne prestane pumpat lovu u crkvu, hercegovinu, svoj vozni park, svoja politicka orgijanja i ne pocnu mislit na malog covika koji hrani njihove debele guzice i guzice njihovih niškoristi rodjaka na izmisljenim radnim mjestima.


Pa ako je dobro plaćen radnik bolji radnik, ajmo onda povećat plaće saborskim zastupnicima 200%. Jel' tako? Ta logika je stvarno jednostavan izlaz iz svih problema.
Sve bi to bilo super da u "debele guzice i guzice njihovih niškoristi" ne spadaju i profesori, i panduri, i doktori koje si tako lijepo nabrojao.
A privatnici se ne mogu buniti s njima jer su im interesi suprotstavljeni.
Ovaj novac za povišicu profesora je ukraden iz džepova privatnika.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/12/2019 : 14:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja nigdje nisam napisao da je to jednostavan izlaz iz svih problema. Ako tebi nema logike da će čovjek koji je zadovoljan svojom plaćom i pravima posao obavljati bolje od onog potplaćenog i ugnjetavanog onda dobro. Meni ima jer sudim po sebi. Dalje mi se ne da.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/12/2019 : 14:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Normalno, da ne bi bilo diskriminacije to vrijedi i za prosječnog primitivnog badblubojsa. Ništa osobno.



Iskreno, mislio sam da misliš na Nesvrstanog pa zato upozorenje :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/12/2019 : 15:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Normalno, da ne bi bilo diskriminacije to vrijedi i za prosječnog primitivnog badblubojsa. Ništa osobno.

ko god da radi i/ili plaća porez u hr ima te pravo kritizirat. Navikni se na to.



Nema previše kritika ovdje, samo neko osuđivanje bez poznavanja materije.

misliš na nesvrstanog? Čovik ima dvoje dice na školovanju. Šta je tu tebi čudno?



Dvoje djece ima u školi? Vau! S takvim jakim kvalifikacijama i uvidom u svakodnevicu učitelja me čudi da nije još ministar prosvjete.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/12/2019 : 16:21:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Danas ove moje najomiljenije ispitivao.

"Što se dogodilo u Sarajevu 1914 godine. Što je bio povod za rat?"
"Atentat! Franc Ferdinand ubio Gavrila Principa."
"Valda misliš obrnuto?"
"Da, da. Gavrilo ubio Franca."
"Dobro, reci mi di je to Sarajevo. Gdje se to nalazi?"
"Austrija!"
"A kako sad to. Pa to je glavni grad koje naše susjedne države?"
"Srbije!"
"A dobro, što s Beogradom? Beograd je glavni grad koje države?"
"U profesore, di se me to našli... zemljopis mi ne ide."


Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/12/2019 : 17:01:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by morski

nisam ubedjen da ce vece plate dovesti do toga da se vise i bolje radi



A vidiš ja san ubedjen. Ali ne da će će radit više i bolje, nego da neće.


Dobro placen radnik je bolji radnik... ako je normalan, ako nije i ne zna svoj posao ne moze njemu nista pomoci da bolje radi.

Moje je misljenje da su dobri profesori zasluzili vece place... i ne samo oni. Sad se trebaju buniti panduri pa doktori pa privatnici pa svi redom dok gamad ne prestane pumpat lovu u crkvu, hercegovinu, svoj vozni park, svoja politicka orgijanja i ne pocnu mislit na malog covika koji hrani njihove debele guzice i guzice njihovih niškoristi rodjaka na izmisljenim radnim mjestima.


Ja bi reka da je zadovoljan radnik bolji radnik... ako je normalan.
Na žalost ništa od ovoga boldanoga se dogodit neće.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/12/2019 : 18:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Danas ove moje najomiljenije ispitivao.

"Što se dogodilo u Sarajevu 1914 godine. Što je bio povod za rat?"
"Atentat! Franc Ferdinand ubio Gavrila Principa."
"Valda misliš obrnuto?"
"Da, da. Gavrilo ubio Franca."
"Dobro, reci mi di je to Sarajevo. Gdje se to nalazi?"
"Austrija!"
"A kako sad to. Pa to je glavni grad koje naše susjedne države?"
"Srbije!"
"A dobro, što s Beogradom? Beograd je glavni grad koje države?"
"U profesore, di se me to našli... zemljopis mi ne ide."


#nijesedesilo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/12/2019 : 18:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Na žalost, jest. ;)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/12/2019 : 18:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ja nigdje nisam napisao da je to jednostavan izlaz iz svih problema. Ako tebi nema logike da će čovjek koji je zadovoljan svojom plaćom i pravima posao obavljati bolje od onog potplaćenog i ugnjetavanog onda dobro. Meni ima jer sudim po sebi. Dalje mi se ne da.


Naravno da postoji raspon. Ljudi će biti najproduktivniji na određenoj visini plaće, što je možda više od ovoga koliko su sada profesori plaćeni, ali možda i nije.
S tim da za neke sigurno je, ali nisam vidio računicu koja bi pokazala da bi to bio slučaj za većinu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/12/2019 : 18:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Na žalost, jest. ;)


Onda, s obzirom da djecu ni iskusni genijalac i erudit popot tebe ne može naučiti osnove osnova, jedini validni zaključak je da je obrazovanje bacanje para i vremena.
Sve vas lijepo treba raspustiti pa se nećete morati mučiti s malim debilima. Jel' to ok?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/12/2019 : 19:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Normalno, da ne bi bilo diskriminacije to vrijedi i za prosječnog primitivnog badblubojsa. Ništa osobno.

ko god da radi i/ili plaća porez u hr ima te pravo kritizirat. Navikni se na to.



Nema previše kritika ovdje, samo neko osuđivanje bez poznavanja materije.

misliš na nesvrstanog? Čovik ima dvoje dice na školovanju. Šta je tu tebi čudno?



Dvoje djece ima u školi? Vau! S takvim jakim kvalifikacijama i uvidom u svakodnevicu učitelja me čudi da nije još ministar prosvjete.

s obzirom kakvi su nam inače ministri mislin da bi bija briljantan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/12/2019 : 21:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

Na žalost, jest. ;)


Onda, s obzirom da djecu ni iskusni genijalac i erudit popot tebe ne može naučiti osnove osnova, jedini validni zaključak je da je obrazovanje bacanje para i vremena.
Sve vas lijepo treba raspustiti pa se nećete morati mučiti s malim debilima. Jel' to ok?



Misliš da sam mu se smijao u lice kad to nije znao. Plaćen sam da pravilno odreagiram. Pohvalio sam ga na kraju da je znao opisati pozicijsko ratovanje i nabrojati države Centralnih sila i Antante i dao mu dva u zamjenu za obećanje da će više paziti na satovima i manje brbljati. Povijest i zemljopis su tom klincu najmanji problem u životu.

Napisao sam taj primjer danas da genijalac poput tebe shvati da nisu sve škole gimnazije niti je jedini smisao školstva oduševiti na PISA testovima.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/12/2019 : 21:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa tko je rekao da je to jedini smisao školstva. Ja sam samo reagirao na vukozečev zaključak da su rezultati zapravo super (sad vidim da mu nisam odgovorio na zadnji post).
Naravno, to ne znači da nisu relevantni, a postoje i škole koje nisu gimnazije i u tim drugim zemljama (ako nisi znao).

A ako mu je povijest najmanji problem u životu, onda čemu tvoja pozicija uopće služi? Da riješava najmanje probleme u životu? Pa onda je najmanji koeficijent sasvim prikladan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000