forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Molba za pomoc
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Barister
Starting Member

10 Posts

Member since 02/05/2011

Posted - 12/06/2017 : 18:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Barister a Private Message  Reply with Quote
Nisam siguran da li je dozvoljeno na ovom forumu traziti humanitarnu pomoc, pa se ujedno izvinjavam administratorima, ako sam pogresio.
Moja cerka boluje od cerebralne paralize. Od njenog desetog meseca se borimo, a ona sada ima skoro pet godina. Za ovo vreme smo se sami borili i dosta se finansijski iscrpli, a tek predstoje terapije koja iziskuju veca finansijska sredstva. To su, pre svega, lecenje Therasuit metodom u Novom Sadu, zatim lecenje u banji Renona u Slovackoj, lecenje robotikom u Dubrovniku, operacija tetiva u Moskvi i operacija rizotomija u Turskoj. Zbog toga je moja cerka Anastasija Djuric, korisnik fondacije Budi human. SMS poruke, radi prikupljanja novcanih sredstava mogu da se salju iz Srbije i Svajcarske. Potrebno je upisati 313 i poslati poruku na 3030. Link na kome mozete videti podatke o mojoj cerki je na http://www.budihuman.rs/bhuser/detail/313.html
Razlog zasto sam, se vama obratio je sto sam veliki ljubitelj stripova. Iako se nisam do sada upustao u diskusije na forumu, svakodnevni sam posetilac ovog foruma. Ko moze neka pomogne, a takodje podelite na facebook http://www.budihuman.rs/bhuser/detail/313.html
Mi koji volimo stripove smo nauceni pravim vrednostima kroz likove strip junaka kojima smo se divili. Zato ja i moja porodica nastavljamo borbu, a vi nam pomozite u tome koliko mozete.

manhunter
Moderator



Switzerland
24671 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/06/2017 : 23:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Poslao SMS i podelio na Fejsu.
Puno uspeha i sreće!

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Milac
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
90 Posts

Member since 27/06/2003

Posted - 13/06/2017 : 08:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Milac a Private Message  Reply with Quote
Podjeljeno na Fejsu. Uplata je vrlo jednostavna pomoću Visa ili Master kartice.
Maloj Anastasiji želim potpuno ozdravljenje što prije.

Edited by - Milac on 13/06/2017 09:55:50
Go to Top of Page

Barister
Starting Member

10 Posts

Member since 02/05/2011

Posted - 13/06/2017 : 14:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Barister a Private Message  Reply with Quote
Hvala Vam puno svima. Mnogo mi ovo znaci i kao podrska stripofila u daljoj borbi. Anastasija Vam svima zahvaljuje, a ja se nadam da ce u buducnosti sama moci da posecuje sajmove stripa. Inace, ja obe svoje cerke vec navikavam na citanje stripova.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15691 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/06/2017 : 16:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Postoji li kakva mogucnost uplate, iz Hrvatske, za one koji nemaju nikakve "drustvene" mreze?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000