forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Otkup knjiga 2017 Ministarstvo kulture RH
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 17/06/2017 : 11:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Jedan forumas mi je rekao "dosad se na tom topiku sirila mrznja, sad se siri ljubav".
Pa onda, dobro, decki, uzivajte :)



Samo ljubav lutko, prema stripovima i ženama.
One woman, one zikpah, one life.
Manje Zagor, više Mister No.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/06/2017 : 11:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ispričavam se SVIMA koga sam uvrijedio i naljutio i obećavam da neću više sudjelovati u nikakvim kontroverznim temama i držat ću se svojih aukcija.
Ipak,malo mi je neugodno da me brzo vratilo a ima ekipe sa manjim grijesima pa su još u kazni.
Zaslužio sam kaznu prema pravilima foruma i trebao sam je dobiti(već koja me ide po redu)ali i neki drugi forumaši.
Ovako je ispalo da me u prvi mah izbacilo zauvijek(pretjerano)a sad odmah vratilo(prerano).
Uglavnom,pokrivam se ušima i obećajem da ću biti dobar i da neću više biti kontra i da ću svoje mišljenje zadržati za sebe!
Hvala!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 17/06/2017 : 12:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Đizs. Dajem kraljevstvo za moderatorske moci!



Zar ti nisi ono ljubitelj literarne erotike? :))
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/06/2017 : 12:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ispričavam se SVIMA koga sam uvrijedio i naljutio i obećavam da neću više sudjelovati u nikakvim kontroverznim temama i držat ću se svojih aukcija.
Ipak,malo mi je neugodno da me brzo vratilo a ima ekipe sa manjim grijesima pa su još u kazni.
Zaslužio sam kaznu prema pravilima foruma i trebao sam je dobiti(već koja me ide po redu)ali i neki drugi forumaši.
Ovako je ispalo da me u prvi mah izbacilo zauvijek(pretjerano)a sad odmah vratilo(prerano).
Uglavnom,pokrivam se ušima i obećajem da ću biti dobar i da neću više biti kontra i da ću svoje mišljenje zadržati za sebe!
Hvala!



a mi koji smo te poduprli se isto moramo izpričat/izvinit Al Capitanio Marcosu?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 17/06/2017 : 12:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ti, telleru, ne moraš nikome.
Osim svima onima koji umiru za Kita iz dječjih i tinejdžerskih dana, pa si im sad prenaglo prekinuo san.....tim svojim novim avatarom.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/06/2017 : 13:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ispričavam se SVIMA koga sam uvrijedio i naljutio i obećavam da neću više sudjelovati u nikakvim kontroverznim temama i držat ću se svojih aukcija.
Ipak,malo mi je neugodno da me brzo vratilo a ima ekipe sa manjim grijesima pa su još u kazni.
Zaslužio sam kaznu prema pravilima foruma i trebao sam je dobiti(već koja me ide po redu)ali i neki drugi forumaši.
Ovako je ispalo da me u prvi mah izbacilo zauvijek(pretjerano)a sad odmah vratilo(prerano).
Uglavnom,pokrivam se ušima i obećajem da ću biti dobar i da neću više biti kontra i da ću svoje mišljenje zadržati za sebe!
Hvala!



dobro pricas srpski zapadne varijante

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/06/2017 : 13:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ispričavam se SVIMA koga sam uvrijedio i naljutio i obećavam da neću više sudjelovati u nikakvim kontroverznim temama i držat ću se svojih aukcija.
Ipak,malo mi je neugodno da me brzo vratilo a ima ekipe sa manjim grijesima pa su još u kazni.
Zaslužio sam kaznu prema pravilima foruma i trebao sam je dobiti(već koja me ide po redu)ali i neki drugi forumaši.
Ovako je ispalo da me u prvi mah izbacilo zauvijek(pretjerano)a sad odmah vratilo(prerano).
Uglavnom,pokrivam se ušima i obećajem da ću biti dobar i da neću više biti kontra i da ću svoje mišljenje zadržati za sebe!
Hvala!




Tako je jaki, odi onaniraj na papir hehehe

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/06/2017 : 22:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ispričavam se SVIMA koga sam uvrijedio i naljutio i obećavam da neću više sudjelovati u nikakvim kontroverznim temama i držat ću se svojih aukcija.
Ipak,malo mi je neugodno da me brzo vratilo a ima ekipe sa manjim grijesima pa su još u kazni.
Zaslužio sam kaznu prema pravilima foruma i trebao sam je dobiti(već koja me ide po redu)ali i neki drugi forumaši.
Ovako je ispalo da me u prvi mah izbacilo zauvijek(pretjerano)a sad odmah vratilo(prerano).
Uglavnom,pokrivam se ušima i obećajem da ću biti dobar i da neću više biti kontra i da ću svoje mišljenje zadržati za sebe!
Hvala!



Napisao post, pa ga pojeo wifi. Ne da mi se pisati ponovo. Nije poanta u temama nego u tvojoj želji da me isprovociraš. Sasvim mi je u redu da želiš da se proračunski novac troši namjenski i razumno. I s te strane mogu prihvatiti tvoje argumente i kritike. Ali, s druge strane, onaj post o Bookglobu ili uvredljive insinuacije na račun Jergovića, cilj je isključivo da me se isprovocira. A ja imam premalo vremena da ga trošim na takve likove. Stoga, letiš na ignoru listu, pravi društvo telleru i kompaniji.

Trouble will find me
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/06/2017 : 23:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by jaki

Ispričavam se SVIMA koga sam uvrijedio i naljutio i obećavam da neću više sudjelovati u nikakvim kontroverznim temama i držat ću se svojih aukcija.
Ipak,malo mi je neugodno da me brzo vratilo a ima ekipe sa manjim grijesima pa su još u kazni.
Zaslužio sam kaznu prema pravilima foruma i trebao sam je dobiti(već koja me ide po redu)ali i neki drugi forumaši.
Ovako je ispalo da me u prvi mah izbacilo zauvijek(pretjerano)a sad odmah vratilo(prerano).
Uglavnom,pokrivam se ušima i obećajem da ću biti dobar i da neću više biti kontra i da ću svoje mišljenje zadržati za sebe!
Hvala!




Tako je jaki, odi onaniraj na papir hehehe



Dobro je reka Nagor da si pravi forumski voajer , promatrajući kroz malu rupicu ,na tuđu muku ti veselo stenješ i onaniraš
Al dobro gledajmo to pozitivno , ojačat će ti desnica

Edited by - RAKOSI4 on 17/06/2017 23:41:43
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/06/2017 : 23:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Dobro je reka Nagor da si pravi forumski voajer , promatrajući kroz malu rupicu ,na tuđu muku ti veselo stenješ i onaniraš
Al dobro gledajmo to pozitivno , ojačat će ti desnica



Zijeeev, odi komentirat Zagora i igrat se s autićima, jer moraš priznat, nije ti mjesto ovdje

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 17/06/2017 : 23:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Dobro zategni tu brnjicu da ne rečeš šta pametno
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/06/2017 : 23:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Dobro zategni tu brnjicu da ne rečeš šta pametno



Ajde, ajde, ne spamaj topik više sa svojim glupostima. Dosadan si.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 18/06/2017 : 00:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Znaš da si ti meni jedan jako interesantan i zanimljiv lik i odsad ću te zvat Rupica
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/06/2017 : 00:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Znaš da si ti meni jedan jako interesantan i zanimljiv lik i odsad ću te zvat Rupica



Dapače, ti si meni izuzetno dosadan i nezanimljiv i odsad ću te zvat...ma kog ja zavaravam, lik sa 1850 glupavih postova ne zaslužuje nadimak.
Ajde spat, kasno je

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 18/06/2017 : 00:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Vidim da ti je misaoni proces u prekidu
Pa ja tek idem spavat rano ujutro, pred izlazak prvih sunčevih zraka
Jedi puno više Paškog sira , dobar je za mozak
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/06/2017 : 00:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Vidim da ti je misaoni proces u prekidu
Pa ja tek idem spavat rano ujutro, pred izlazak prvih sunčevih zraka
Jedi puno više Paškog sira , dobar je za mozak



Ako je paški sir dobar za mozak, onda ga nemoj jest, jer trošiš pare bezveze.
I daleko si ti od vampira, ti si jedan običan krpelj.
Laku noć krvopijo

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 18/06/2017 : 00:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Laka ti noć , Rupico
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 18/06/2017 : 00:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Laka ti noć , Rupico





There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 18/06/2017 : 00:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 18/06/2017 : 00:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro dosta više.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 18/06/2017 : 00:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ispričavam se SVIMA koga sam uvrijedio i naljutio i obećavam da neću više sudjelovati u nikakvim kontroverznim temama i držat ću se svojih aukcija.
Ipak,malo mi je neugodno da me brzo vratilo a ima ekipe sa manjim grijesima pa su još u kazni.
Zaslužio sam kaznu prema pravilima foruma i trebao sam je dobiti(već koja me ide po redu)ali i neki drugi forumaši.
Ovako je ispalo da me u prvi mah izbacilo zauvijek(pretjerano)a sad odmah vratilo(prerano).
Uglavnom,pokrivam se ušima i obećajem da ću biti dobar i da neću više biti kontra i da ću svoje mišljenje zadržati za sebe!
Hvala!




Da jbt....

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&City=&Sort=&SortOrder=asc&Country=&Seller=Jaki&Action=1&Buyer=&SearchType=0&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&aucCategoryID=0&SearchTypeDesc=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchTypeTime=0&PageCount=2

...valja to sve rasprodat.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/06/2017 : 08:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jaki

Ispričavam se SVIMA koga sam uvrijedio i naljutio i obećavam da neću više sudjelovati u nikakvim kontroverznim temama i držat ću se svojih aukcija.
Ipak,malo mi je neugodno da me brzo vratilo a ima ekipe sa manjim grijesima pa su još u kazni.
Zaslužio sam kaznu prema pravilima foruma i trebao sam je dobiti(već koja me ide po redu)ali i neki drugi forumaši.
Ovako je ispalo da me u prvi mah izbacilo zauvijek(pretjerano)a sad odmah vratilo(prerano).
Uglavnom,pokrivam se ušima i obećajem da ću biti dobar i da neću više biti kontra i da ću svoje mišljenje zadržati za sebe!
Hvala!



Napisao post, pa ga pojeo wifi. Ne da mi se pisati ponovo. Nije poanta u temama nego u tvojoj želji da me isprovociraš. Sasvim mi je u redu da želiš da se proračunski novac troši namjenski i razumno. I s te strane mogu prihvatiti tvoje argumente i kritike. Ali, s druge strane, onaj post o Bookglobu ili uvredljive insinuacije na račun Jergovića, cilj je isključivo da me se isprovocira. A ja imam premalo vremena da ga trošim na takve likove. Stoga, letiš na ignoru listu, pravi društvo telleru i kompaniji.


a teller upravo reže žile....
drago i u čast mi je da me ne čitaš več 7-8 godina i još me pamtiš...
priznaj da postoji neka kemija do mene...i da ti žao što me ignoriraš...
ako je to tvoj način shvačanja demokracije i tuđeg mišljenja onda ok...živi u tvom virtualnom svijetu gdje te svi vole, ljube i maze...
Sva izdanja Fibre su med i mljeko a Marcos dobrićina bez granica... moramo mu bit zahvalni što izdaje stripove, čudi me da još nije dobio svoje ulice...ulica Svetog Marka Šunjiča...
U deželi smo imali Dobrog Čovjeka iz Negove (Kramberger) a strip scena ima Markosa Veličanstvenog....
Šteta, na prvi pogled i dojam Markos je simpa lik...samo što nikako ili teško prihvaća drugo mišljenje...
ali njegov je forum pa kako mu drago...najgore su granice, ne one geografske, one u glavama...
i još...čemu imat forum gdje te svi hvale a svaka kritika je prihvaćena na nož, ignore, sa uvredama...
Jaki se izpričao/izvinio...bilo bi korektno za onaj ološ i slićno i sa strane velikog Šefa Broj 1...umjesto ignore očekivao bi i izpriku Jakiju...
srbi me šupak za šefovu ignore, jedino neograničena ljubav do nekih stripova me drži na tom sajtu...koji je čiji več bio... odličan...
moderatori su ok(još me drže)a i neki forumaši su mi prirasli za srce...nemam nikog na ignore jer sve volim...čak i šefa na svoj specifični način...
uglavno, da ne duljim, teller VAS VOLI i radujte se ljudi...OSTAJE SA VAMA!
i još nešto...Markosa volim do te mere da sam narućio njegovog POGREBNIKA!... mislim na strip integral, da nebi bilo zabune.

ps .možda za one koji ne znaju glavni razlog moje ignore sa strane šefa...popljuvao je Ferrijevu naslovnicu za Distrojer gdje je Zagor vezan pred Bučerom..na taj stav sam se oglasio jer je to period kade je Ferri crtao baš najbolje...par replika i ignore...
Da baš sam jadan, branit Ferrija i ne prihvatiti da su sve naslovnice Fibre obdarene prekrasnim, fantastičnim,neponovljivim, veličanstvenim radovima...ma na neke čovjek ne može da ne svrši...


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 18/06/2017 08:26:41
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/06/2017 : 10:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Onaj tko je na ovaj topik dosao kritizirati nacin podjele sredstava i otkup knjiga za knjimbe, dosao je na pravi topik.

Ali onaj tko je na topik dosao obracunavati se s Markosovom mesijanskom slikom u javnosti, promasio je ceo fudbal.

Cijela situacija je skroz degenericna pa da kazem ono sto mi se cini neuralgicnim ovdje: Fibra je tvrtka, a Markos je osoba. Osoba koja smije biti tvrdoglava i imati nezgodan temperament na nekom forumu. Fibra i Markos morali bi biti odvojivi. A Jergovic ne pomaze zdravoj percepciji Fibre nego upravo pothranjuje poistovjecivanje jednog covjeka s tvrtkom, sto olaksava svim prdekavcima ovog svijeta da imaju plodno tlo za pucanje na patetiku, sentimentalno, osobno.

Odnos izdavaca i citatelja je poslovni, a ne ljubavnicki odnos. A tako se treba i konzumirati.

(Ukratko, jaki moze jesti Markosu fritule iz ruke - dokle god on jede Markosu iz ruke, a ne Fibri.
Jaki moze i kritizirati Fibru - dokle god kritizira Fibru, a ne Markosa.
I na kraju svega, Jergovic moze kritizirati ili hvaliti Fibru - dokle god zadrzava odmak od Markosa i toga da je on "porodicni covjek" i slicno. Niti je Jergovic u novinarskom rangu Zuzi Jelinek, niti je pisao clanak za Gloriju.)
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/06/2017 : 11:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Što bi rekli u mom kraju - svaka ti piva!

Iz Razlikovnog rječnika: piva = pjeva.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/06/2017 : 11:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
mogli bi se igrat donacija.
evo ko pogodi državu di je ovo fotkano dobije 2 pive od 0,5 L
ako ne bude pogotka iz 4 pokušaja nikome ništa.
da malo pomognem;nije evropa.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000