forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 80 - Indijansko ljeto
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster

Croatia
24856 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 02/04/2018 :  19:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, to mi je jedan čitatelj javio već, mislim da je riječ o 4 kadra. U svakom slučaju, mi smo takve fajlove dobili od vlasnika prava, tako da ...

Trouble will find me
Go to Top of Page

don_draper
Junior Member

378 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 17/07/2018 :  11:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
znam da je ovo klasik i o dvojcu iza ovog stripa ne treba trošiti puno riječi
ipak moje osobno mišljenje nakon čitanja je da je ostavilo možda premlaki dojam na mene
crtež je stvarno vrhunski, scene okršaja su za uokviriti i staviti na zid, što se toga tiče ovo je čista petica
e sad, problem mi je došao kod radnje, na početku je bio zanimljiv uvod, nešto se tu kuhalo znalo se da će biti eskalacije, problem je što kad je došlo do eskalacije previše toga je bilo nejasno, odnosi među zaraćenim stranama mi isto nisu bili skroz jasni, 3 strane (Indijanci, Lewisovi, vojska iz New Canaana) mi nisu imali nekakav potpuni antagonizam među sobom, a ni prijateljstvo baš
ono što mi je kompletno srozalo dojam je ta neka zaokupljenost seksom, razna silovanja, incesti na sve strane, znam da su i to bili dijelovi tadašnjeg vremena, ali cijelo vrijeme od stripa očekujem neki kompleksniji sukob, nešto s većom svrhom, a ispada da se sve svelo na to (znam da je bila ona izjava o tome kako svi polude u indijansko ljeto)
dijalozi su isto tako bili neuvjerljivi, negativac (Black) je bio iznimno gnjusan, ali ne ostavlja bilo kakav dojam na čitatelja
osim toga likovi iz obitelji Lewis su blago rečeno čudni, spašavanje Sheve je palo ne u drugi nego u treći plan pri sredini stripa, jednostavno me zbog takvih stvari strip nije držao prikovanim za radnju i sudbinu likova ( da će Phillis stradati u onom trku je svatko mogao pretpostaviti) nego sam samo uživao u maestralnom crtežu
3.5/5 i to prvenstveno zbog crteža
Go to Top of Page

Mord
Advanced Member

Croatia
3038 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 17/07/2018 :  12:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mord a Private Message  Reply with Quote
Takodjer ocekivao malo bolju pricu/scenarij...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster

Croatia
24856 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 26/07/2018 :  19:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Od danas u prodaji drugo izdanje Indijanskog ljeta.

Trouble will find me
Go to Top of Page

split85
Advanced Member

Croatia
7723 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 10/10/2018 :  19:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mord

Takodjer ocekivao malo bolju pricu/scenarij...

Ocjena: 7/10
Upravo to.
Ispod očekivanja.

Edited by - split85 on 10/10/2018 19:27:29
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik

Croatia
25531 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/11/2018 :  11:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Uf, pročitao Indijansko ljeto
Vjerojatno sam jos pod utjecajem nevinosti osmog albuma Princa Valijanta, ali ovo mi je bolesnjikavo
Previše incesta, silovanja, pedofilije i (valjda) masturbiranja
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
26737 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/11/2018 :  19:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa, Manara je to. Sasvim obican njegov albumcic.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Peyo
Senior Member

Croatia
2855 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/11/2018 :  20:12:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

Pa, Manara je to. Sasvim obican njegov albumcic.

Još se i suzdržavao
Go to Top of Page

Jocko
Junior Member

383 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 25/11/2018 :  20:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Uf, pročitao Indijansko ljeto
Vjerojatno sam jos pod utjecajem nevinosti osmog albuma Princa Valijanta, ali ovo mi je bolesnjikavo
Previše incesta, silovanja, pedofilije i (valjda) masturbiranja

Kako idu oni naslovi Alacka Sinnera:

doba nevinosti: valiant
doba razocaranja: manara

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000