forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 81 - Moć nevinih
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/06/2017 : 19:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


New York, kraj 20. stoljeća. Lokalni izbori izazivaju eksploziju nasilja po cijelome gradu i na površinu svijesti bivšeg narednika Joshue Logana opet izranjaju bljeskovi iz košmara Vijetnamskog rata. Kako se obični građani u pokušaju samozaštite mogu pretvoriti u hladnokrvne ubojice? Tko manipulira kime? U trenutku kad sigurnost postaje ključ dolaska na vlast, New York bi mogao posrnuti. Za milijune Amerikanaca nastupa vrijeme nespokoja.

Kolorka 81 • Moć nevinih • 308 stranica • Kolor • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Luc Brunschwig • Crtež Laurent Hirn • Prijevod Mirna Šimat • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 29.6.2017. • Cijena 270 Kn

http://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-81-moc-nevinih/423/

Trouble will find me

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2327 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 29/06/2017 : 20:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
izgleda zanimljivo, čitao netko? mada bi ovo na neviđeno mogao i uzeti
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/06/2017 : 20:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Viđeni samo dijelovi, ali volem. Ako to ista pomaze :)
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/06/2017 : 20:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Na temelju naslovnice pomislio sam - varijacija Gospodara ječma.

Ali vidim da nije, što je pohvalno. Makar naslovnica sugerira da je u pitanju nekakva obiteljska saga.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 29/06/2017 : 22:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Meni su Gospodari ječma izvrsni, pa će biti više nego dovoljno da ovo bude podjednako dobro. Pa da je i za nijansu slabije...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/06/2017 : 22:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ludilo crtez! Uzima se bez mislit...
A sto reci i za Gospodare jecma? Ko nije procitao, steta...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/06/2017 : 23:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
moj favorit iz ove ture.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 30/06/2017 : 08:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ne znam sto je, ali vuce na jos jednu epsku sagu iz francuske kuhinje. Ako je dobro kao Gospodari isplatit ce se, ako je dobro kao Bilo jednom u F, obozavat ce se.

Edited by - vukozec on 30/06/2017 08:34:54
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 30/06/2017 : 10:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja sam procitao privju i odlican mi je, strip cu uzet kad-tad ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 30/06/2017 : 11:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Privju ok..mogao bi završiti na polici

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/07/2017 : 09:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Cmukov osvrt/recenzija:

http://gkr.hr/Magazin/Prikazi/Moc-nevinih-Protiv-lijevih-i-desnih-radikala

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/08/2017 : 16:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
kao što rekoh,moj favorit iz ove ture (a tura je prejaka).Čist isntikt koji me retko vara.

međutim,nakon prvog albuma,činilo mi se da je ovo jedan od slučajeva kad me je ipak prevario.U Joshui se tek naslućuje potencijal i priče i crteža,ali ni jedno ni drugo mi nije na nekom zavidnom nivou.Pogotovu Hirn koji u nekim,ne baš retkim trenucima deluje kao totalni amater (6.stranica,drugi red,druga sličica; 29.stranica, drugi red,prva sličica...).U drugom albumu,ipak sve dolazi na pravo mesto,da bih već od trećeg albuma otkačio za ovim stripom i bukvalno ga progutao,neizmerno uživajući do zadnjeg kadra.A sudeći po njemu,imaće Brunšvig još dosta tga da nam kaže na ovu temu,iako je prvi integral Moći nevinih totalno zaokružena priča.

Sjajni akcioni politički triler,sa totalno nepredvidljivim smerom razvoja priče,a koja se sastoji iz savršene kompozicije trenutnih dešavanja i priča iz prošlosti glavnih protagonista.

Pre-je-be-no!!!

iako mi taj prvi album nije na visini ostalih,za kompletnu priu ide 5+/5,i za sada bi mi ovo bio jedan od glavnih kandidata za strip godine.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/08/2017 16:44:21
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5248 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/08/2017 : 17:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

kao što rekoh,moj favorit iz ove ture (a tura je prejaka).Čist isntikt koji me retko vara.

međutim,nakon prvog albuma,činilo mi se da je ovo jedan od slučajeva kad me je ipak prevario.U Joshui se tek naslućuje potencijal i priče i crteža,ali ni jedno ni drugo mi nije na nekom zavidnom nivou.Pogotovu Hirn koji u nekim,ne baš retkim trenucima deluje kao totalni amater (6.stranica,drugi red,druga sličica; 29.stranica, drugi red,prva sličica...).U drugom albumu,ipak sve dolazi na pravo mesto,da bih već od trećeg albuma otkačio za ovim stripom i bukvalno ga progutao,neizmerno uživajući do zadnjeg kadra.A sudeći po njemu,imaće Brunšvig još dosta tga da nam kaže na ovu temu,iako je prvi integral Moći nevinih totalno zaokružena priča.

Sjajni akcioni politički triler,sa totalno nepredvidljivim smerom razvoja priče,a koja se sastoji iz savršene kompozicije trenutnih dešavanja i priča iz prošlosti glavnih protagonista.

Pre-je-be-no!!!

iako mi taj prvi album nije na visini ostalih,za kompletnu priu ide 5+/5,i za sada bi mi ovo bio jedan od glavnih kandidata za strip godine.


Mene je bas taj prvi album odmah kupio. Bilo je odmah ravno u stomak.Fantasticno
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 04/08/2017 : 20:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
pročitao i dao bi albumo 5/5 ali onaj Logan i njegova uloga i ponašanje mi dižu tlak jer je njegov prikaz života apsolutno bez veze(koga zanima zašto neka pročita strip :-) )
zato 4

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/08/2017 : 21:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis


Mene je bas taj prvi album odmah kupio. Bilo je odmah ravno u stomak.Fantasticno


uf,meni je stvarno zasmetao crtež na momente - Hirn je tada imao dvadeset devet godina i samo jedan i po strip iza sebe (a na bedeteci se može i videti kakav ( https://www.bedetheque.com/serie-5780-BD-Cap-sur-Ormuz.html ).Tako da je u Moći nevinih krenuo sa skroz drugim stilom,i logično je da mu je trebalo barem par godina da se uhoda.

Glede scenarija,baš ovo što kaže risbozg,nije mi se svidelo ponašanje i uloga Džošue,i to je donekle pokvarilo utisak.

quote:
Originally posted by risbozg

pročitao i dao bi albumo 5/5 ali onaj Logan i njegova uloga i ponašanje mi dižu tlak jer je njegov prikaz života apsolutno bez veze(koga zanima zašto neka pročita strip :-) )
zato 4


vidiš,slažemo se za narednika Logana,ali samo kod prvog albuma.

Međuttim,kasnije će sve u vezi sa njim doći na svoje mesto.
Spojleri:
Sve vreme sam molio boga samo da odjednom ne dođe sebi i da im svima jebe keve (što bi se i očekivalo od nekog nižerazrednog scenariste);ali ne - Brunšvig ga na sjajan način uvodi u daljnji tok priče,a prikaz njegovog života na kraju integrala mi je i šlag na torti - a sve to kulminira njegovim novim odnosom prema supruzi.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/08/2017 21:55:02
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/08/2017 : 22:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
nego - kad je markos najavio ovaj strip,bacio sam pogled na njega na bedeteci,pa mi je Lik Brunšvig opasno zapao sa oko sa svojom bibliografijom;ali mislio sam,možda sve to deluje tako lepo dok zaista ne vidim kako čovek radi;a sad samo mogu reći da bih voleo videti od njega još štošta.

za markosa:
prepostavljam da ćeš sa vremenom objaviti i preostalo od Moći nevinih (drugi ciklus je na 4.,a treći na 2. albumu);ali vidim tu još neke naslove koji se čine kao baš,baš opaki stripovi:
https://www.bedetheque.com/serie-62-BD-Esprit-de-Warren.html
https://www.bedetheque.com/serie-26673-BD-Lloyd-Singer.html
https://www.bedetheque.com/serie-29156-BD-Urban.html (ovaj još nije završen)
https://www.bedetheque.com/serie-1371-BD-Mic-Mac-Adam-Les-nouvelles-aventures-de.html
https://www.bedetheque.com/serie-12716-BD-Sourire-du-clown.html

a uskoro ćemo uživati i u njegovoj XIII Mystery koja je sjajno ocenjena.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 04/08/2017 22:05:41
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 05/08/2017 : 20:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
auuu.. imaš pravo super izgleda

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 05/08/2017 : 21:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

nego - kad je markos najavio ovaj strip,bacio sam pogled na njega na bedeteci,pa mi je Lik Brunšvig opasno zapao sa oko sa svojom bibliografijom;ali mislio sam,možda sve to deluje tako lepo dok zaista ne vidim kako čovek radi;a sad samo mogu reći da bih voleo videti od njega još štošta.

za markosa:
prepostavljam da ćeš sa vremenom objaviti i preostalo od Moći nevinih (drugi ciklus je na 4.,a treći na 2. albumu);ali vidim tu još neke naslove koji se čine kao baš,baš opaki stripovi:
https://www.bedetheque.com/serie-62-BD-Esprit-de-Warren.html
https://www.bedetheque.com/serie-26673-BD-Lloyd-Singer.html
https://www.bedetheque.com/serie-29156-BD-Urban.html (ovaj još nije završen)
https://www.bedetheque.com/serie-1371-BD-Mic-Mac-Adam-Les-nouvelles-aventures-de.html
https://www.bedetheque.com/serie-12716-BD-Sourire-du-clown.html

a uskoro ćemo uživati i u njegovoj XIII Mystery koja je sjajno ocenjena.



Ovaj Warren je solidan, Urban slab. Čitao sam i ovog Mic Mac Adama ali ovoga je pisao Desberg.
Izostavio si ono najbolje, po meni, od Brunschwiga
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=34842&REPLY_ID=1958228

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/08/2017 : 22:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko


Ovaj Warren je solidan, Urban slab. Čitao sam i ovog Mic Mac Adama ali ovoga je pisao Desberg.
Izostavio si ono najbolje, po meni, od Brunschwiga
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=34842&REPLY_ID=1958228


veruj mi da sam hteo staviti i Holmsa,ali rekoh da ne preterujem,pa ga ipak izostavih (a stvarno mi je i on zapao za oko).

Glede Urbana,iako mi ocene na Bedeteci i nisu nešto u šta mnogo polažem poverenje,ovde su prilično visoke i sa velikim brojem glasača - pa ne mogu bapš da poverujem da je serijal slab.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/08/2017 : 13:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Ovo je jedna velika narativna konfuzija.

Što to obuzme čovjeka da jedan zgodan, standardni triler ispriča kroz milijardu skokova u vremenu, prostoru i percepciji?

Krenimo od onoga što je dobro: priča i ideja su dobre. Opravdava li cilj sredstvo, pitanje je sad? Iako strip na nejaka čitalačka pleća svaljuje puno moralnih pitanja, moja je krepost, tj. nedostatak iste: ostala netaknuta. Jer ovo se strahovito trudi biti jedan strip o općeljudskim pitanjima i zato pravi sprdnju od svih likova (tj. ne posvećuje im se dovoljno u karakterizaciji, dvodimenzionalni su, sve je podređeno pitanju političkog cilja) - a onda ne uspijeva biti nikakav općeljudski politički strip (s jasnom idealističkom agendom i natruhama poruke uništiti staro, izgraditi novo). To ostaje neka individualna priča gdje meni apsoštrumpfno nikoga nije bilo zao niti mi je bilo stalo da itko umre ili prezivi.

Lik boksača Providencea jako je dobar i ima u njemu mesa za ovu priču. Što se mene tiče, sve je trebalo biti ispričano kroz njegovu leću - i to KRONOLOŠKI. Najgora patnja mi je bilo pratiti antipatičnog, beskrvnog Logana i povjerovati u neko njegovo čojstvo i herojstvo. Najgora patnja mi je bilo gledati jednako tako beskarakternu suprugu mu. Nema mrve kapi snage u tim likovima. Karikaturalnu malo Amy da ne spominjem.
Jedini likovi koji su u mojim očima ozivjeli bili su štićenici Jessice Ruppert i bila su mi potpuno uvjerljiva njihova sjećanja, njihova duboka vjera u nju i u bolji svijet, njihov razvoj u ono što su s godinama postali. Sve mi je to super. Super mi je i promjena perspektive u sličicama: kako moje oko uziva u čestoj ptičjoj perspektivi neke prostorije: to mi je jednostavno pruzilo golemo očno zadovoljstvo.

Poštedjet ću vas svog uobičajenog napadaja velikodušnosti koje uvijek slijedi nakon što poserem neki strip. Ovdje neću nego direktno u bebu: strip je patnja za čitati, prepričavanja narednika Logana imaju brdo nepotrebnih trotočja i takve neviđene patetike kakvu ne bi ni pas s maslom provario. Sve, ali sve bi trebalo pretumbati, a strip treba počinjati s trećim poglavljem, u kojem se ionako pojavljuje prvi lik do kojega će vam uopće biti stalo i koji će imati karakter. Do samog kraja strip se uspijeva prikupiti, uspijeva ne biti potpuni fijasko, ali šteta mojih pregolemih očekivanja, šteta potencijala, jedna velika šteta.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/08/2017 : 13:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
mrkva nema pojma
strip je odlican

Edited by - kasper on 07/08/2017 13:53:19
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 07/08/2017 : 14:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

mrkva nema pojma
strip je odlican



Dobri duše, čudim ti se. Ti barem nemaš strpljenja za bullshit.
Zar je tebi stvarno ODLIČNO što do tridesete stranice Joshua skače u vremenu pet puta, od čega je jednom na totalno nevezanu priču (str. 27. i 28. kad je svaka druga sličica prekinuta sjećanjem), a onda još kao šlag na torti, i ta je priča isprekidana prikazom boksačkog meča na teveu? Je li ti baš ODLIČNO što se do tridesete stranice u stripu pojavljuje 18 (brojala upravo) različitih likova?

Odličan je isto kao što je Kraljevo odlična Krlezina drama.


EDIT: Cini mi se da se mozda iz mojih komentara stjece dojam da ja suvise kritiziram izbor izdanja, lekturu, ovo ono, ukratko, da sam dezurna kenjatorica pa se zelim ovim editom ublaziti. Ponekad ne isticem ono sto je pozitivno jer mislim da svi to znaju, da je ocito da to mislim.
Mislim da je ovo dobar izbor za izdati, a ne los. Ali da je potencijal stripa pregolem, a bacen u vjetar zbog loseg pripovijedanja.

Edited by - Mrkva on 07/08/2017 14:17:28
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/08/2017 : 14:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
strpenje mrkva, strpljenje. sve(dobro, skoro sve) je u stripu objasnjenjo, obrazlozeno, povezano. kofuzija se polagano pretvara u bistrinu, i na kraju integrala grane sunce spoznaje koje te obasja. a i nije zgoreg malo da se vrenes na pocetak, ovu su brza vremena, al cenim da se ranije zivelo laganije i da su visegodisnje pauze izmedju stripova omogucavale vracanje i dodatnu analizu.

mene iskreno mrzi da vise pista ista o bilo cemu, gledacu samo kratko i jasno da pisem da sebe i drugima oduzmem sto manje vremena.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 07/08/2017 : 15:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Ovo je jedna velika narativna konfuzija.

Što to obuzme čovjeka da jedan zgodan, standardni triler ispriča kroz milijardu skokova u vremenu, prostoru i percepciji?

Krenimo od onoga što je dobro: priča i ideja su dobre. Opravdava li cilj sredstvo, pitanje je sad? Iako strip na nejaka čitalačka pleća svaljuje puno moralnih pitanja, moja je krepost, tj. nedostatak iste: ostala netaknuta. Jer ovo se strahovito trudi biti jedan strip o općeljudskim pitanjima i zato pravi sprdnju od svih likova (tj. ne posvećuje im se dovoljno u karakterizaciji, dvodimenzionalni su, sve je podređeno pitanju političkog cilja) - a onda ne uspijeva biti nikakav općeljudski politički strip (s jasnom idealističkom agendom i natruhama poruke uništiti staro, izgraditi novo). To ostaje neka individualna priča gdje meni apsoštrumpfno nikoga nije bilo zao niti mi je bilo stalo da itko umre ili prezivi.

Lik boksača Providencea jako je dobar i ima u njemu mesa za ovu priču. Što se mene tiče, sve je trebalo biti ispričano kroz njegovu leću - i to KRONOLOŠKI. Najgora patnja mi je bilo pratiti antipatičnog, beskrvnog Logana i povjerovati u neko njegovo čojstvo i herojstvo. Najgora patnja mi je bilo gledati jednako tako beskarakternu suprugu mu. Nema mrve kapi snage u tim likovima. Karikaturalnu malo Amy da ne spominjem.
Jedini likovi koji su u mojim očima ozivjeli bili su štićenici Jessice Ruppert i bila su mi potpuno uvjerljiva njihova sjećanja, njihova duboka vjera u nju i u bolji svijet, njihov razvoj u ono što su s godinama postali. Sve mi je to super. Super mi je i promjena perspektive u sličicama: kako moje oko uziva u čestoj ptičjoj perspektivi neke prostorije: to mi je jednostavno pruzilo golemo očno zadovoljstvo.

Poštedjet ću vas svog uobičajenog napadaja velikodušnosti koje uvijek slijedi nakon što poserem neki strip. Ovdje neću nego direktno u bebu: strip je patnja za čitati, prepričavanja narednika Logana imaju brdo nepotrebnih trotočja i takve neviđene patetike kakvu ne bi ni pas s maslom provario. Sve, ali sve bi trebalo pretumbati, a strip treba počinjati s trećim poglavljem, u kojem se ionako pojavljuje prvi lik do kojega će vam uopće biti stalo i koji će imati karakter. Do samog kraja strip se uspijeva prikupiti, uspijeva ne biti potpuni fijasko, ali šteta mojih pregolemih očekivanja, šteta potencijala, jedna velika šteta.




ovo je samo potvrda onoga kaj sam napisao samo puno kraće..Logan mi diže tlak za po......i cijeli strip ode ukrivo makar uz muku od čitanja na kraju je tak-tak..poklonio sam mu črtvorku makar neznam zakaj..uf kaj sam se raspisao a prije par godina sam rekao da ubuduće dajem komentare u dvije-tri rići

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10825 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/08/2017 : 16:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ono sto najvise volem kod stripova, a ovaj je tu visoko, to su ideje u stripu koje ostavljaju coveka pod utiskom. sad u stripu i ima preterivanja, al to mi je nekako priguseno pod tim dokle radnja i kako ide.

preporuka svima koji vole drugaciji/novi pristup stripu, a da je i dalje mejnstrim
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/08/2017 : 16:52:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma dobro,mrkva je žensko,i normalno je da ne voli ovakve stripove;pa i Ubojicu je napljuvala.

ovo što je napisala,i mogao bih se pomalo složiti,ali samo za prvi album.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 07/08/2017 16:53:37
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000