forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kolorka 81 - Moć nevinih
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 07/08/2017 : 17:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
ovo što je napisala,i mogao bih se pomalo složiti,ali samo za prvi album.



taj prvi sluzi da se prilagodis za kasnije, procitaj ga sada
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4598 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 09/08/2017 : 16:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Kasper Anto jeli cemu ovo... nesto sam skep tičan... pomagajte drugovi

sangue navajo
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 09/08/2017 : 17:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Kasper Anto jeli cemu ovo... nesto sam skep tičan... pomagajte drugovi



navali burazere, ko da je jagnjetina sa stare planine

Edited by - kasper on 09/08/2017 22:17:23
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/08/2017 : 21:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Kasper Anto jeli cemu ovo... nesto sam skep tičan... pomagajte drugovi


pa ja napisah da mi valja,i to samo tako.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11683 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 09/08/2017 : 21:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Preporuka i od mene, grom gromova.

Samo navali, ne boj se.
Ako se zajebeš mi smo krivi.

Have mercy
Go to Top of Page

Zula
Average Member

764 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 16/08/2017 : 01:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Može li svijet u kojem živimo biti bolji? Kako stvoriti priliku da svi ljudi budu sretni i zadovoljni? Koji putevi vode do pravednosti, poštenja…? Je li to samo lijep san ili samo treba dugo čekati? Ili se stvari mogu ubrzati? Možemo li sami nešto postići ili nam trebaju prijatelji i suradnici? Je li bitniji pojedinac ili zajednica?...

Moć nevinih je napet i brutalan politički triler, pun zanimljivih ideja, likova i situacija.
No, sve je to već viđeno, na malo drugačiji, možda i bolji način:

„Anarhija ima dva lica, i stvaratelja i uništitelja. Tako uništitelji obaraju carstva i prostiru platno zgarišta na kojem stvaratelji mogu izgraditi bolji svijet. Jednom kad je zgarište tu, daljnje je rušenje nebitno. Riješimo se naših eksploziva! Riješimo se uništitelja! U našem boljem svijetu za njih nema mjesta. Ali nazdravimo našim bombašima, našim kopilanima, najnepriličnijima i najneiskupljivijima od svih. Popijmo u njihovo zdravlje… I ne viđajmo ih potom više.“
Citat iz stripa V kao Vendetta (A.Moore i D.Lloyd).

Čak je i „Vikinški sprovod“ isti.

Bio to hommage Vendetti ili ne, Moć nevinih tjera na čitanje i razmišljanje.

Ako je V kao Vendetta 10/10,

onda je Moć nevinih 9/10.
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 16/08/2017 : 07:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zula

Može li svijet u kojem živimo biti bolji? Kako stvoriti priliku da svi ljudi budu sretni i zadovoljni? Koji putevi vode do pravednosti, poštenja…? Je li to samo lijep san ili samo treba dugo čekati? Ili se stvari mogu ubrzati? Možemo li sami nešto postići ili nam trebaju prijatelji i suradnici? Je li bitniji pojedinac ili zajednica?...

Moć nevinih je napet i brutalan politički triler, pun zanimljivih ideja, likova i situacija.
No, sve je to već viđeno, na malo drugačiji, možda i bolji način:

„Anarhija ima dva lica, i stvaratelja i uništitelja. Tako uništitelji obaraju carstva i prostiru platno zgarišta na kojem stvaratelji mogu izgraditi bolji svijet. Jednom kad je zgarište tu, daljnje je rušenje nebitno. Riješimo se naših eksploziva! Riješimo se uništitelja! U našem boljem svijetu za njih nema mjesta. Ali nazdravimo našim bombašima, našim kopilanima, najnepriličnijima i najneiskupljivijima od svih. Popijmo u njihovo zdravlje… I ne viđajmo ih potom više.“
Citat iz stripa V kao Vendetta (A.Moore i D.Lloyd).

Čak je i „Vikinški sprovod“ isti.

Bio to hommage Vendetti ili ne, Moć nevinih tjera na čitanje i razmišljanje.

Ako je V kao Vendetta 10/10,

onda je Moć nevinih 9/10.



Pre će biti hommage Watchmenima.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 16/08/2017 : 21:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
glas za nadzirace
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 16/08/2017 : 22:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

glas za nadzirace


Moj covek
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/08/2017 : 12:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by kasper

glas za nadzirace


Moj covek


ne njajke,šta tvoj čovek - pa i ptice na grani zanju da je dr.žistis tajni kasperov nalog!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/08/2017 : 12:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ocekujem da mrkva presece i kaze ko je ko ovde
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1404 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 17/08/2017 : 13:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Watchmenima? Vendetti?

quote:
Originally posted by kasper

ocekujem da mrkva presece i kaze ko je ko ovde



- Nijednome - peremptorno ce ona.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.

Edited by - culture vulture on 17/08/2017 13:42:51
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/08/2017 : 14:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Malo mi se sad pomijesali ovi vasi komentari, ne znam koje je pitanje...
Nalikuje li Moc nevinih vise Watchmenima ili Vendetti? To je kao da me pitate nalikuje li slon vise zirafi ili zebri.
Ali ako bas moram birati, Watchmenima valjda.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1404 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 17/08/2017 : 17:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
Jedino sto je bolje nego biti u pravu jest biti u pravu da ce netko drugi biti u pravu.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 17/08/2017 : 22:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Malo mi se sad pomijesali ovi vasi komentari, ne znam koje je pitanje...
Nalikuje li Moc nevinih vise Watchmenima ili Vendetti? To je kao da me pitate nalikuje li slon vise zirafi ili zebri.
Ali ako bas moram birati, Watchmenima valjda.


Sad ce Anto opet da ljubomorise
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/08/2017 : 22:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
pa normalno da je hommage Nadziračima,nema tu šta da ljubomorišem;a šta tu mi uopšte i uplićemo Mrkvu - lepo čovek kaže da je ovo tip strip koji tera na razmišljanje.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/08/2017 : 22:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/08/2017 : 23:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Misko, bitno da si ti stavio smajlic na kraj da znamo da nisi zapravo sovinist, nego se salis :) ubuduce me postedi makar smajlija, kad vec moram citati istu foru u varijacijama na svakom topiku Izdavackog izloga :)
Sto se razmisljanja tice, stvarno, sta me uplicete u te gluposti?
Ne koristi se top za ubijanje komaraca. Takvim trivijama se mogu baviti i muskarci.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15031 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/08/2017 : 09:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Misko, bitno da si ti stavio smajlic na kraj da znamo da nisi zapravo sovinist, nego se salis :) ubuduce me postedi makar smajlija, kad vec moram citati istu foru u varijacijama na svakom topiku Izdavackog izloga :)
Sto se razmisljanja tice, stvarno, sta me uplicete u te gluposti?
Ne koristi se top za ubijanje komaracaMrkvica-topnićka granata. Takvim trivijama se mogu baviti i muskarci.





10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 18/08/2017 09:15:52
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 18/08/2017 : 10:37:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Mrkva je garant slušala Bijelo puce prije tog posta :

Bijelo Dugme

Top

Topom ću te gađat
moja mala
vidim li nekad
da si s drugim stala

Kupit ću si top
kad tad, kad tad
i onda bit ću tvoj
kad tad, kad tad

Za dan dva, možda tri
možda pet, možda sto
ne znam broj
ali znam da bit ću tvoj
.........

U pjesmi samo zamijeniti spol.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 18/08/2017 : 13:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Joj Peyo, uzas :)
Cak ni Mrkva ne bi smjela ljubav promatrati kao vlasnistvo!
On topic: nikako da kazem kasperu jednu stvar. Itekako uvazavam da bih strip trebala jos jednom procitati. Tvoj me argument zabavio, ono o broju izdanja i sporijim vremenima, cini mi se da cak pomalo ima smisla.
Ali ja dolazim iz ove nove garniture citatelja koji moraju nadoknaditi SVE pa mi nije palo na pamet jos da nesto dva puta citam. Eto, svijet je lopta sarena, a kasper me uspio pokolebati :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/08/2017 : 10:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Misko, bitno da si ti stavio smajlic na kraj da znamo da nisi zapravo sovinist, nego se salis :) ubuduce me postedi makar smajlija, kad vec moram citati istu foru u varijacijama na svakom topiku Izdavackog izloga :)
Sto se razmisljanja tice, stvarno, sta me uplicete u te gluposti?
Ne koristi se top za ubijanje komaraca. Takvim trivijama se mogu baviti i muskarci.



jesam li te stvarno iznervirao?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/08/2017 : 10:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Mrkva

Misko, bitno da si ti stavio smajlic na kraj da znamo da nisi zapravo sovinist, nego se salis :) ubuduce me postedi makar smajlija, kad vec moram citati istu foru u varijacijama na svakom topiku Izdavackog izloga :)
Sto se razmisljanja tice, stvarno, sta me uplicete u te gluposti?
Ne koristi se top za ubijanje komaraca. Takvim trivijama se mogu baviti i muskarci.



jesam li te stvarno iznervirao?



Anto, nikada. Jedan si mi od najdrazih forumasa. To sto se ja programatski borim protiv nekih pojavnosti na ovom forumu nema nikakve veze s tvojom i mojom kolegijalnoscu.
Ti pricaj svoje, ja cu pricat svoje, u sebi svojstvenim manirama :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/08/2017 : 10:41:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
drago mi je - bilo bi mi žao sam te na neki način uvredio,a što mi uopšte nije bila namera;hebi ga,umem često i da preteram sa šalom.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/12/2018 : 18:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Strip pod jakim utjecajem Watchmena od početka, pa do kraja, koji ne može biti direktnija preslika onog iz Watchmena.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000