forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nove ili stare Zagor epizode?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

RAKOSI4
Advanced Member



4804 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/08/2017 : 04:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Don Chico Felipe Cayetano

Uglavnom je stvar u tome na kojim ste epizodama odrasli.Ja sam evo,vise na starima,nego na novima.


Za generaciju
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/08/2017 : 10:54:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Uopće ne dozvoljavam raspravu o ovome:

Najveći (najjači, najbolji, sa najviše znanja, najispravniji i ostali superlativi) Nolitta. Zatim Boselli.
To je jedino i ispravno mišljenje o Zagoru.

Sve ostalo i svi ostali su fusnote, slučajni, na trenutak, neobavezni i manjkavi.

Eto, sada sve imate, pa si prilagodite je li bolji stari ili novi Zagor.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/08/2017 : 12:27:49  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
ma kakav bozeli. On je na Zagoru zalutao.
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 07/08/2017 : 18:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
epizode stare između 23 i 16 godina
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 07/08/2017 : 19:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Scenario: Nolitta, pa opet Nolitta, pa dugo nitko, pa opet Nolitta.
Crtež: Ferri, pa opet Ferri, pa dugo nitko, pa opet Ferri pa onda Donatelli.

Toliko o tome koji je Zagor meni bolji.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/08/2017 : 19:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Sveto trojstvo: Nolitta - Sclavi -Ferri.
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 07/08/2017 : 20:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
U vrijeme kada sam se ulogirao i ja bih pisao kako su mi stare epizode bolje i kako je Ferri najbolji crtač. Sada mi je daleko najbolji Bosellijev period, i crtački i scenaristički. No kako lagano prestajem s čitanjem Zagora i prelazim na bolje stripove, nijedan period mi nije pretjerano dobar.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 07/08/2017 : 21:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Sveto dvojstvo: Nolitta - Sclavi -Ferri.

Go to Top of Page

ike666
Average Member



709 Posts

Member since 01/11/2012

Posted - 07/08/2017 : 23:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ike666 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Sveto trojstvo: Nolitta - Sclavi -Ferri.


+1

Rendal Mutant, Tkac, Jednooki Džek, Vatreno oko...
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/08/2017 : 07:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
mas kakav sklavi. On je imao vuka samotnjaka i to je to od njega. ne zaslužuje biti među najvećima nolitom i buratinijem.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/08/2017 : 09:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
i to isto. kako i ne bi kad po epizodi ima 100 likova.
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 08/08/2017 : 10:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karlitos

U vrijeme kada sam se ulogirao i ja bih pisao kako su mi stare epizode bolje i kako je Ferri najbolji crtač. Sada mi je daleko najbolji Bosellijev period, i crtački i scenaristički. No kako lagano prestajem s čitanjem Zagora i prelazim na bolje stripove, nijedan period mi nije pretjerano dobar.

prenapredan si lik ...
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 08/08/2017 : 10:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by karlitos

U vrijeme kada sam se ulogirao i ja bih pisao kako su mi stare epizode bolje i kako je Ferri najbolji crtač. Sada mi je daleko najbolji Bosellijev period, i crtački i scenaristički. No kako lagano prestajem s čitanjem Zagora i prelazim na bolje stripove, nijedan period mi nije pretjerano dobar.

prenapredan si lik ...


Nisam ovo napisao kao neku provokaciju (iako možda tako izgleda). Zbilja mi je tako, nakon što sam cijeli život čitao Zagora, zasitio sam ga se i više mi nije toliko dobar kao nekad. A ako te smeta što sam napisao da ima boljih stripova od Zagora, e onda...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/08/2017 : 12:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma nemoguće je da u samo 8-9 mjeseci dođe do takve promjene ukusa i zasićenja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4322 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/08/2017 : 12:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
mene smeta, ali ne smatram to provokacijom. Opet ćeš se vratiti na Zagora, kad otkriješ da ti "bolji" nisu stvarno bolji. Zagor je evergrin kojeg uvijek valja poslušati.
quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by karlitos

U vrijeme kada sam se ulogirao i ja bih pisao kako su mi stare epizode bolje i kako je Ferri najbolji crtač. Sada mi je daleko najbolji Bosellijev period, i crtački i scenaristički. No kako lagano prestajem s čitanjem Zagora i prelazim na bolje stripove, nijedan period mi nije pretjerano dobar.

prenapredan si lik ...


Nisam ovo napisao kao neku provokaciju (iako možda tako izgleda). Zbilja mi je tako, nakon što sam cijeli život čitao Zagora, zasitio sam ga se i više mi nije toliko dobar kao nekad. A ako te smeta što sam napisao da ima boljih stripova od Zagora, e onda...

Go to Top of Page

vertigo00
Starting Member



Croatia
37 Posts

Member since 26/09/2016

Posted - 08/08/2017 : 12:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vertigo00 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by karlitos

U vrijeme kada sam se ulogirao i ja bih pisao kako su mi stare epizode bolje i kako je Ferri najbolji crtač. Sada mi je daleko najbolji Bosellijev period, i crtački i scenaristički. No kako lagano prestajem s čitanjem Zagora i prelazim na bolje stripove, nijedan period mi nije pretjerano dobar.

prenapredan si lik ...


Nisam ovo napisao kao neku provokaciju (iako možda tako izgleda). Zbilja mi je tako, nakon što sam cijeli život čitao Zagora, zasitio sam ga se i više mi nije toliko dobar kao nekad. A ako te smeta što sam napisao da ima boljih stripova od Zagora, e onda...


Svakome njegovo. O ukusima se ne raspravlja zar ne?
Meni npr Zagor je super, odlican, zabavan ali samo kao neobavezno lagano stivo uz popodnevnu kavu. Ne mogu usporediti njegove radnje sa npr (bubam) 100 metaka, Inkalom i Metabarunima, nekim Fibrinim kolorkama,pa i sa NN-om (zbog vremenskog toka, kompliciranosti radnje te uzrocno-posljedicnih veza). (Opet to je samo stvar ukusa, u ovom slucaju moga)
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 08/08/2017 : 13:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma nemoguće je da u samo 8-9 mjeseci dođe do takve promjene ukusa i zasićenja.


E vidiš da je moguće
Kad sam se priključio, Zagor mi je bio omiljeni (dao sam prilično visoke ocjene nekim epizodama), no baš sam u tom periodu krenuo čitati razne stripove (uglavnom Fibru) i postao mi je nezanimljiv.

Edited by - karlitos on 08/08/2017 13:18:13
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 08/08/2017 : 13:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

mene smeta, ali ne smatram to provokacijom. Opet ćeš se vratiti na Zagora, kad otkriješ da ti "bolji" nisu stvarno bolji. Zagor je evergrin kojeg uvijek valja poslušati.
quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by karlitos

U vrijeme kada sam se ulogirao i ja bih pisao kako su mi stare epizode bolje i kako je Ferri najbolji crtač. Sada mi je daleko najbolji Bosellijev period, i crtački i scenaristički. No kako lagano prestajem s čitanjem Zagora i prelazim na bolje stripove, nijedan period mi nije pretjerano dobar.

prenapredan si lik ...


Nisam ovo napisao kao neku provokaciju (iako možda tako izgleda). Zbilja mi je tako, nakon što sam cijeli život čitao Zagora, zasitio sam ga se i više mi nije toliko dobar kao nekad. A ako te smeta što sam napisao da ima boljih stripova od Zagora, e onda...




Pa ako meni ima boljih stripova od Zagora, ne znači da to vrijedi i za tebe
I dalje ima puno epizodi koje volim i koje su mi kvalitetne, ali sumnjam da će mi Zagor ponovno postati omiljeni.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/08/2017 : 15:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma nemoguće je da u samo 8-9 mjeseci dođe do takve promjene ukusa i zasićenja.


E vidiš da je moguće
Kad sam se priključio, Zagor mi je bio omiljeni (dao sam prilično visoke ocjene nekim epizodama), no baš sam u tom periodu krenuo čitati razne stripove (uglavnom Fibru) i postao mi je nezanimljiv.


Joj, ne bih ti bio u koži kada teller ovo pročita, već zamišljam njegovu reakciju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 08/08/2017 : 16:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karlitos

U vrijeme kada sam se ulogirao i ja bih pisao kako su mi stare epizode bolje i kako je Ferri najbolji crtač. Sada mi je daleko najbolji Bosellijev period, i crtački i scenaristički. No kako lagano prestajem s čitanjem Zagora i prelazim na bolje stripove, nijedan period mi nije pretjerano dobar.


jbg jos nisam dosao do toga nivoa ali u zadnje vrijeme se sve vise preispitujem

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 08/08/2017 : 19:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by karlitos

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma nemoguće je da u samo 8-9 mjeseci dođe do takve promjene ukusa i zasićenja.


E vidiš da je moguće
Kad sam se priključio, Zagor mi je bio omiljeni (dao sam prilično visoke ocjene nekim epizodama), no baš sam u tom periodu krenuo čitati razne stripove (uglavnom Fibru) i postao mi je nezanimljiv.


Joj, ne bih ti bio u koži kada teller ovo pročita, već zamišljam njegovu reakciju.


Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 08/08/2017 : 21:51:01  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Sta to lupeta taj kloritus?....covjek je oduvjek takav ili ga to jako sunce..taj Lucifer zjeb*alo?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 08/08/2017 : 22:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Sta to lupeta taj kloritus?....covjek je oduvjek takav ili ga to jako sunce..taj Lucifer zjeb*alo?


Napisao sam da mi Zagor više nije zanimljiv kao nekad I dalje ima more epizoda koje obožavam i koje su mi odlične, ali postoje bolji stripovi.
Volim i Bonelli i Zagora, čine mi većinu kolekcije, ali meni to nisu objektivno najbolji stripovi.
Nisam pisao da je Zagor smeće (ni ne mislim to) i nikoga nisam vrijeđao. Zato nema potrebe da se piše da lupetam.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 09/08/2017 : 08:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir
Bonelli format posle nekog vreme gubi na zanimljivosti jer je repetativan



kaže se repetitivan, ali nije to sad bitno

Točno je što kažeš, ali ista stvar se može reći -pazi sad- ne za amere (koji zaista, čovjek bi rekao, produciraju gotovo samo smeće), nego za fibru.

Fibra, po definiciji, izbacuje samo najbolje stvari, probrane, zar ne.
A onda se čovjek probudi kao iz nekog sna i mora se osmjehnuti: pa sve je to na isti kalup, repetitivno!

Stvar je samo prepoznati obrazac. Za koju publiku se "štanca".
Fibra: produkcija tobože odraslih stripova za vječne tinejdžere (bitange i princeze). Filozofija "malih pobjeda i malih poraza", ken2anje.
I naprstak nevjere: demonologija, obogotvorenje čovjeka, nihilizam (ali ovo je duga i složena priča, životni zadatak takorekuć).

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22140 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/08/2017 : 08:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky


Fibra, po definiciji, izbacuje samo najbolje stvari, probrane, zar ne.


Mala ispravka:
Fibra - samo dobri stripovi!
Dakle, ne najbolji.
I sam Markos je svjestan da bez Zagora ne moze reklamirati svoje stripove kao najbolje, vec samo kao dobre.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000