forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja SAGU
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 20/07/2017 : 23:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Dukidule

Šta reče, Ivane?


Ma ode misao Dule. Pisao sam ovo poslje 7-8 piva, nakon U2-ovog koncerta i pobjegla misao i ono sto sam napisao a nisam se bio logirao...sorry. Problem sam stavio u znakove navoda, sto znaci da nije rjec o problemu... Uglavnom isti je to profil publike, bez obzira sa koje strane granice... ja osobno imam sve srpske albume, sve dok se ne poklope s hrvatskim, tad eto, uzimam ove potonje, to mi je normalno, zar ne?


No frks, Ivane, sve ok.
Kontao sam ja baš, s obzirom na vrijeme poruke, da si malo....pa hajd' da kažem, mramuran.
Na kraju, mislim da nam se mišljenja nisu toliku razilazila koliko na na prvi pogled djelovalo.
A ono što sam ja napisao (i mislio) u biti je i Markos kasnije opisao.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/07/2017 : 11:52:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pa meni nikako nije jasno da netko nezna citat SR ili HR strip/knjigu stogod.
Em su razlike skoro pa nikakve, em danas svi imaju smartfone, pa ako neznaju sto je sirce, virsla, mrkva ili vilica,uvijek mogu proguglat u 5 sekundi.

A sto se Slovenskog tice...e tu ja ne kontam nista :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/07/2017 : 16:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Dukidule

Šta reče, Ivane?


Ma ode misao Dule. Pisao sam ovo poslje 7-8 piva, nakon U2-ovog koncerta i pobjegla misao i ono sto sam napisao a nisam se bio logirao...sorry. Problem sam stavio u znakove navoda, sto znaci da nije rjec o problemu... Uglavnom isti je to profil publike, bez obzira sa koje strane granice... ja osobno imam sve srpske albume, sve dok se ne poklope s hrvatskim, tad eto, uzimam ove potonje, to mi je normalno, zar ne?


No frks, Ivane, sve ok.
Kontao sam ja baš, s obzirom na vrijeme poruke, da si malo....pa hajd' da kažem, mramuran.
Na kraju, mislim da nam se mišljenja nisu toliku razilazila koliko na na prvi pogled djelovalo.
A ono što sam ja napisao (i mislio) u biti je i Markos kasnije opisao.


Je, bogami.
Malo sam se "odnia", nakon slavljenicke obljetnice the joshua tree albuma uzivo, a bio mi je bitan taj album...
I da, isti je to pogled na materiju i snzibilitet prema istom.
zivija prika!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 21/07/2017 : 16:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pa meni nikako nije jasno da netko nezna citat SR ili HR strip/knjigu stogod.
Em su razlike skoro pa nikakve, em danas svi imaju smartfone, pa ako neznaju sto je sirce, virsla, mrkva ili vilica,uvijek mogu proguglat u 5 sekundi.

A sto se Slovenskog tice...e tu ja ne kontam nista :D


Isti slucaj
Go to Top of Page

Albino
Starting Member



Serbia
49 Posts

Member since 05/07/2016

Posted - 24/07/2017 : 08:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Albino a Private Message  Reply with Quote
Jel držao ovo izdanje neko u ruci?Zanima me kakvo je,dvoumim se između ovoga i Fibrinog izdanja,knjiga sa manjim brojem strana je lakša za čitanje al opet Fibra kao ima i neki dodatni materijal....

Spisak postoji!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 24/07/2017 : 14:01:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Izdanje od Fibre je vrh, i ja bi rekao negdje taman na granici ugodnog citanja sa svojih 500injak stranica, dok su npr Živi Mrtaci ...zivo mucenje :D
Dodatni materijal u fibrinom izdanju su ako se sjecam neke skice i slicno, ja se bas i ne palim na takve stvari, draze su mi npr alternativne naslovnice i slicno.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 24/07/2017 14:02:08
Go to Top of Page

Albino
Starting Member



Serbia
49 Posts

Member since 05/07/2016

Posted - 24/07/2017 : 15:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Albino a Private Message  Reply with Quote
Hvala DiSkAcH! Pokušaću da pronađem negde pa da uporedim...naginjem ka ovom Fibrinom, ako ništa drugo na kraju će ceo serijal izaći malo jeftinije....

Spisak postoji!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000