forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor specijal 36 - Zenit 666
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Don Chico Felipe Cayetano
New Member



122 Posts

Member since 15/07/2017

Posted - 19/08/2017 : 17:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Don Chico Felipe Cayetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by solar

Je li ovaj tip registriran na forumu?


Jeste, al' ne otkivamo nick.
Čisto preventivno, da ne bi frcnuo ban.

Znam ja tko je tip.
Go to Top of Page

Don Chico Felipe Cayetano
New Member



122 Posts

Member since 15/07/2017

Posted - 19/08/2017 : 20:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Don Chico Felipe Cayetano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Još jedno mišljenje kako je ovo bacanje novaca.



Ja veoma dobro poznajem ovog tipa.Znam mu identitet.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 31/08/2017 : 11:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo nije lose, naslovna odlicna, prica srednja zalost, kolor mi je najbolja stavka ovog stripa i bolji mu ni ne treba. Radnja je zbrzana sto je posljedica ogranicenog broja stranica. Jako mi se svidja omaz DD, mada su mogli i bez ruzicastog zeca al hajde.. suma sumarum moze se citati, Zg je ionako buckuris fantazije, avanture i westerna i zato ga i volim.

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 31/08/2017 : 12:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Bilo je OK.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 01/09/2017 : 08:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Ne znam jel netko skužio (da ne čitam sad svih 12 stranica) da u ludensu piše i dalje da je naslovnicu radio Ferri
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/09/2017 : 11:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da, neke navike se teško mijenjaju. http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=48918&REPLY_ID=2079042

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/09/2017 : 16:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
U pitanju je 615. broj redovne serije,koji je Ludens pretvorio u specijalni broj.Epizoda je omaž Sklavijevom radu na Zagoru,odnosno pričama Demonska maska,Vuk samotnjak,Horde zla,Prokleto blago (barem se njih prepoznao).Minjako je napravio svojevrsni miks od likova i događaja iz pomenutih avantura,i sve to začinio sa pojavljivanjem Dilana Doga na samom kraju.I sve to na 96 stranica.Ne treba biti previše lucidan da se pogodi kako je to sve ispalo.Po meni,štivo za uzrast od 9 do 12 godina.Samo mi nije logično da su čitaoci tih godina upoznati sa referentnim epizodama Zenita 666,a ako je hteo da ovo delo posveti onima koji su upoznati sa Vukom Samotnjakom,Galadom,parvolom Pankom ..., ipak je trebao da se potrudi malo više oko scenarija.Malo mnogo više.
Pikato - gotivim ja ovog crtača,ali ovde baš i ne blista.Glede kolora,nisam pametan šta da kažem - sa jedne strane mi se ne sviđa,ali sa druge,pošto ovo gledam kao na neku zezalicu za klince i nije tako loćikav.
Sve u svemu,loše u svim aspektima,ali moram da priznam da meni sve ovo i nije baš toliki krš - možda jer sam se podsetio na nekad jako drage priče koje sam gutao kao klinac.

2/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/09/2017 : 16:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
*u impresumu je spomenut i Roi kao jedan od crtača - ovo je sigurno greška,jer ni na jednoj sličici nisam uočio njegov (prilično specifičan) rad.

*sad čitam komentare i zapazih dve stvari:
1.vidim da je nekima priča odlična.Znam da se o ukusima ne raspravlja,ali ipak ...
2.uvek mi je bilo bezvezno ocenjivanje koje praktikuju bonelijevci,i gde su ukključeni priča,scenario,crtež i naslovnica.Mislim,kakva je razlika između priče i scenarija ????? Kapiram da je nešto od ovoga dvoga ideja,a drugo izvođenje,ali aman,i ideja i izvođenje čine jednu celinu i ne pije mi vodu razdvajanje tih kategorija pri ocenjivanju.Znači daleko je bolje oceniti priču i crtež i to je to,ili dati samo jednu generalnu ocenu (što mi je i najnormalnija opcija).Takođe mi je besmisleno davati ocene za naslovnice.To mi je baš infatilno.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 09/09/2017 16:30:08
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2017 : 17:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tako se ocjenjuje na recenzijama, neovisno je li u pitanju Bonelli ili nešto drugo.
Zato ocjena za naslovnicu najmanje vrijedi jer nije toliko bitna za ukupni dojam.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/09/2017 : 21:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

*u impresumu je spomenut i Roi kao jedan od crtača - ovo je sigurno greška,jer ni na jednoj sličici nisam uočio njegov (prilično specifičan) rad.

*sad čitam komentare i zapazih dve stvari:
1.vidim da je nekima priča odlična.Znam da se o ukusima ne raspravlja,ali ipak ...
2.uvek mi je bilo bezvezno ocenjivanje koje praktikuju bonelijevci,i gde su ukključeni priča,scenario,crtež i naslovnica.Mislim,kakva je razlika između priče i scenarija ????? Kapiram da je nešto od ovoga dvoga ideja,a drugo izvođenje,ali aman,i ideja i izvođenje čine jednu celinu i ne pije mi vodu razdvajanje tih kategorija pri ocenjivanju.Znači daleko je bolje oceniti priču i crtež i to je to,ili dati samo jednu generalnu ocenu (što mi je i najnormalnija opcija).Takođe mi je besmisleno davati ocene za naslovnice.To mi je baš infatilno.



Potpuno se slažem da je priča i scenario jedno te isto i da bi to trebalo "poravnati" na recenzijama.

A naslovnicu je ok ocjenjivati, ipak je to prvi kontakt sa stripom i nešto što ga u dobroj mjeri prodaje. Osim ako je u pitanju Zagor, onda je svejedno
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 10/09/2017 : 22:09:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Davno, prije učlanjenja na sajt, ni meni nije bilo jasno ali danas baš razlikujem priču i scenarij i ima mi smisla onakva postavka P/S/C/N. Priča ima najveći utjecaj i kad je priči kečina kao ovdje nema tog scenarija koji epizodu može izvaditi

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 10/09/2017 22:12:19
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2017 : 23:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kad će više ta recenzija da pošteno podijelimo kečeve.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/09/2017 : 07:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kad će više ta recenzija da pošteno podijelimo kečeve.


Imam osjecaj da ce ta recenzija dobiti pokoji legendarni komentar.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 11/09/2017 : 08:34:49  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ko da keca, dabogda mu na sprovodu svirala ceca :)

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 11/09/2017 08:35:31
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 21/09/2017 : 21:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lusp-36-zenit-666/2065/
Go to Top of Page

sonic
Starting Member



51 Posts

Member since 09/11/2005

Posted - 21/09/2017 : 22:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonic's Homepage  Send sonic an ICQ Message  Send sonic a Private Message  Reply with Quote
Crtež je tako strašno grozan, da vjerovatno tu priču nikad neču moči pročitati. Katastrofa od katastrofe.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/09/2017 : 23:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Recenzija Igora12 je stvarno odlicna, a epizodu cu morati jos jednom procitati jer mi se nije bas urezala u sjecanja , iako je bila neobicna.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/09/2017 : 23:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Znam da su ukusi različiti, ali ne razumijem na koju foru netko može dati dvije desetke ovoj epizodi, to bi trebalo značiti da je u pitanju sami vrh serijala.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 22/09/2017 : 00:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Dobio je i tri desetke od macce

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4307 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 22/09/2017 : 08:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
jednom je i 3. kandraks dobio 4 desetke.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/09/2017 : 08:12:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Dobio je i tri desetke od macce



Ali meni ti i slični nisu jasni. Kreneš komentar s "Priča je srednja žalost..." a tamo ocjene P: 8, S: 7. Valjda su kriteriji spušteni jer i sam spominješ "more loših stripova". Bez zamjerki, ne želim nikom ništa pametovati, ovakvih je hrpu primjera gdje se iz komentara osjeti neko nezadovoljstvo, razočaranje ali kroz ocjene se to baš i ne manifestira.
Recimo kad bi igrali neko pogađanje ja bih iz tvog komentara zaključio da si dao npr. P: 3, S: 4.

Dobro, doduše, svatko ima svoje gledanje. Ja sam totalno izoštrio kriterije a nekima se u životu manje od 20% ocjena na recenzijama nije zelenilo (81% +, ako ne griješim), blago njima kad toliko uživaju, a sjećam se i Krauseove izjave da ni za najlošiju priču najdražeg junaka Nathana neće davati manje od 5, 5, 5, 5.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 22/09/2017 08:16:18
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/09/2017 : 10:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by gerilac1

Dobio je i tri desetke od macce



Ali meni ti i slični nisu jasni. Kreneš komentar s "Priča je srednja žalost..." a tamo ocjene P: 8, S: 7. Valjda su kriteriji spušteni jer i sam spominješ "more loših stripova". Bez zamjerki, ne želim nikom ništa pametovati, ovakvih je hrpu primjera gdje se iz komentara osjeti neko nezadovoljstvo, razočaranje ali kroz ocjene se to baš i ne manifestira.
Recimo kad bi igrali neko pogađanje ja bih iz tvog komentara zaključio da si dao npr. P: 3, S: 4.

Dobro, doduše, svatko ima svoje gledanje. Ja sam totalno izoštrio kriterije a nekima se u životu manje od 20% ocjena na recenzijama nije zelenilo (81% +, ako ne griješim), blago njima kad toliko uživaju, a sjećam se i Krauseove izjave da ni za najlošiju priču najdražeg junaka Nathana neće davati manje od 5, 5, 5, 5.


a ja za najlošiju Kit Tellera neću davati manje od 10 10 10 10!
to ti je ljubav...i za curu kad je čovjek zaljubljen misli da je uhvatio najljepšu na svijetu...nisi realan ni racionalan kad nešto bezmejno voliš...meni je to ok...zašto to mijenjat i prilagodavat okruženju?..
tako da kad čitate recenziju i vidite ocjenu za MALOG RENDŽERA od tellera znajte da nije realna...a možda i je..za tellerov (ne)ukus..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 22/09/2017 10:32:15
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/09/2017 : 12:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nitko još nije dao 4 desetke a ni 4 keca, samo čekamo taj trenutak.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 22/09/2017 : 12:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Nitko još nije dao 4 desetke a ni 4 keca, samo čekamo taj trenutak.



Valjda ni neće, jednostavno je suludo. Tko da crtežu 10 sere se Ferriju na grob a tko naslovnici da 1 ipak je previše isfrustriran pričom i ide je maksimalno kazniti. Ovih 50% je nešto što sam i očekivao čitajući mišljenja dok je ovaj topic bio u modi.

loading...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/09/2017 : 08:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Treba odvojiti, objektivno, ocjenu naslovnice od ocjene svega drugog u ovom stripu, jer je naslovnica jedino što valja.
Možda je ok čak i ideja da se napravi nešto, ajmo reći, drugačije... Ali nije dobro ispalo. Ne vidim što bi se promijenilo i da ima više stranica, možda bi i Groucha negdje ubacili... :)
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000