forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Interliber 2017.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/11/2017 : 14:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma kakav crni Nathan, ne bi se prodalo ni 500 primjeraka što je nekakva najniža granica isplativosti za kiosk izdanje.
Koga je zanimao taj strip vjerojatno ima Libellus izdanje, onoga koga ne zanima ne bi uzimao ni besplatno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/11/2017 : 14:36:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kakav ba natan ne sanjaajte

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/11/2017 : 14:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma kakav crni Nathan, ne bi se prodalo ni 500 primjeraka što je nekakva najniža granica isplativosti za kiosk izdanje.
Koga je zanimao taj strip vjerojatno ima Libellus izdanje, onoga koga ne zanima ne bi uzimao ni besplatno.



Evo ja bih uzimao Nathana na kiosku i to sa zadovoljstvom, a za Libellus mi ne pada na pamet davat novce. Sad, koliko ima takvih kao ja to je već druga priča.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 18/11/2017 : 19:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Ja bih najviše volio Dragonera na kioscima...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/11/2017 : 19:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
treba nam druzina od vjesala

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 18/11/2017 : 19:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Nathan Never i sve njegove izvedenice - Morgan Lost, Dragonero, Lukas, Brendon itd. - nemaju šansi na kiosku.

loading...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/11/2017 : 20:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Nathan Never i sve njegove izvedenice - Morgan Lost, Dragonero, Lukas, Brendon itd. - nemaju šansi na kiosku.


mudro zboriš DL!
ali bi zato TIM I DASTI, KARABINA SLIM, DJUDAS razvalili!...
ne potcenjujte staru gardu, danas se prodaje ono poznato, novotarije nemaju šanse!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/11/2017 : 20:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Ma nema nista od navedenoga
Nema ničeg u dogledno vrime

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/11/2017 : 21:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Ma nema nista od navedenoga
Nema ničeg u dogledno vrime



nažalost..očito kiosk izadanja umiru prva

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 18/11/2017 : 21:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Koji vrag je pokušao sa Diabolikom njje mi jasno

loading...
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 18/11/2017 : 22:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Nathan Never i sve njegove izvedenice - Morgan Lost, Dragonero, Lukas, Brendon itd. - nemaju šansi na kiosku.


mudro zboriš DL!
ali bi zato TIM I DASTI, KARABINA SLIM, DJUDAS razvalili!...
ne potcenjujte staru gardu, danas se prodaje ono poznato, novotarije nemaju šanse!


Te Judase i Karabine je vrijeme pregazilo

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/11/2017 : 22:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Ma nema nista od navedenoga
Nema ničeg u dogledno vrime



ali možda i bolje...
tako če MALI RENDŽER dobiti prije mjesečni tempo!
bezveze da KIT TELLER trpi zbog tamo nekih "gubitaša"...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2017 : 21:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma kakav crni Nathan, ne bi se prodalo ni 500 primjeraka što je nekakva najniža granica isplativosti za kiosk izdanje.
Koga je zanimao taj strip vjerojatno ima Libellus izdanje, onoga koga ne zanima ne bi uzimao ni besplatno.



Evo ja bih uzimao Nathana na kiosku i to sa zadovoljstvom, a za Libellus mi ne pada na pamet davat novce. Sad, koliko ima takvih kao ja to je već druga priča.




Na kioscima jednom bio,(Slobodna, Ludens), sad se spominjao. Hvalim te Lielluse, sto mogu pratiti ovaj fantastican serijal, u punom sjaju. Daj te, Dade, samo jos malo gasa, da ne klipsamo za Italijom, 10 godina.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2017 : 21:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by globinjo

Ma nema nista od navedenoga
Nema ničeg u dogledno vrime



nažalost..očito kiosk izadanja umiru prva


Da. Nevjerovatno je da se i Alan Ford extra smoro ukida. To nisam mogao zamisliti. Ajde Berni, ne posustaj...pocuj vapaj naroda. Pa kud takvo sto, nakon 45 godina tradicije...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/11/2017 : 21:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Korg

Ja bih najviše volio Dragonera na kioscima...



To bi bio zakon. Kakav sjajan serijal... avantura, zabava,fantasy, crtacki savrsen. Sve ono sto cini pravi strip za kioske/trafike... ovi od veselog idu na "kapaljku", ajde vise otvorite tu spinu/pipu/slavinu, nek potece...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/11/2017 : 06:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Korg

Ja bih najviše volio Dragonera na kioscima...



To bi bio zakon. Kakav sjajan serijal... avantura, zabava,fantasy, crtacki savrsen. Sve ono sto cini pravi strip za kioske/trafike... ovi od veselog idu na "kapaljku", ajde vise otvorite tu spinu/pipu/slavinu, nek potece...



A ocito da to niko vise ne pije.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/11/2017 : 11:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Khm, tema je Interliber 2017.



I ... svi zadovoljni sa kupovinom? :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 20/11/2017 : 11:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Khm, tema je Interliber 2017.



I ... svi zadovoljni sa kupovinom? :D






Ja mogu reći da sam zadovoljan.
Našao sam neke stvari kojima se nisam nadao. Ukupan zbroj iznosi 82 strip izdanja. Najviše od toga stiglo s Mentorovog štanda - 27 komada.
Drago mi je da sam sreo ekipu iz Slovenije i još neke forumaše te porazgovarao s više cijenjenih strip autora.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/11/2017 : 12:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Meni je jedino zao sto nisam uzeo malo vise toga zbog ekstra popusta na kolicinu kod fibre, ali dobro. Nema sada veze :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 20/11/2017 : 13:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mislim ... ako se do kraja 2018. ne izda ijedan jedini novi strip, mislim da sam preskrbljen sa citanjem. :D

Aha, i na aukcijama ovih dana sam ulovio ovaj "Otok BOURBON 1730", posto ga na IL nisam uzeo. Jeste ovaj put ispao 29 kn, ali mislim da je to i dalje sica. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/11/2017 : 14:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A sto se toga tice, meni nikad dosta, procitam ovo sto imam doma, pa se opet bacam na knjiznicu :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/11/2017 : 20:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/11/2017 : 23:25:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...



+1

Edited by - 1Euro on 20/11/2017 23:26:20
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/11/2017 : 06:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...


nema veceg gusta,,.jebes komp.tv.nogomet, u birtiji,klince,zenu...
Uronis u onaj drugi ljepsi svet crtanih slicica..i uzivas....
Smile mi se danas klinci koji ne citaju nista na papiru...i corave na elekt.napravama.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/11/2017 : 12:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ivanl

Nikad dosta... kad doden doma u sijecnju a 4-5 paketa stripova ceka... vani zima,bura,brzo padajuci mrak, pa pod dekicu, kad zavrse dnevne obveze s klincima i udri na citanje... ajme...


nema veceg gusta,,.jebes komp.tv.nogomet, u birtiji,klince,zenu...
Uronis u onaj drugi ljepsi svet crtanih slicica..i uzivas....
Smile mi se danas klinci koji ne citaju nista na papiru...i corave na elekt.napravama.


Sad ti druze rendzeru, moram dati bezrezervno pravo...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000