forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 93 - Njujorški triptih
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster

Croatia
24270 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/10/2017 :  23:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote

Jeromea Charyna, slavnog američkog pisca, i Françoisa Boucqa, vrsnog francuskog ilustratora, spojila je zajednička strast prema stripu. Njihova je suradnja započela sredinom osamdesetih godina i rezultirala je trima pravim malim draguljima, sada objedinjenima u ovoj knjizi.

MAĐIONIČAREVA ŽENA, njihovo prvo djelo, priča je o jednoj ženi, jednom mađioničaru s neobičnim moćima i jednoj maloj djevojčici, koji putuju svijetom izvodeći dotad neviđene točke. No, djevojčica odraste i dijabolični mađioničar planira se njome oženiti. Između jave i sna, ovaj strip govori o njihovim burnim ljubavima u noćnoj mori New Yorka.

ĐAVOLJA USTA nadimak je koji je Youri, siroče pronađeno u ratom razrušenoj Ukrajini, dobio zbog svoje zečje usne. No, ruski je narod namijenio sjajnu budućnost ovom izgubljenom djetetu: postat će jedan od njegovih najboljih tajnih agenata na drugoj strani svijeta, u američkom kapitalističkom paklu. I tako se Youri, iliti Billy, sada lišen zečje usne, ali zadojen komunističkom ideologijom, našao usred New Yorka kao protagonist tajnog rata koji razara i njegovo biće...

Uhićen zajedno sa svojim roditeljima, Pavel „LITTLE TULIP“ će u dobi od sedam godina upoznati pakao gulaga. Odvojen od oca i majke, primoran je naučiti preživljavati sam. Nekoliko godina poslije dobro je poznavao zakone koji su upravljali njegovim novim svijetom: neprekidno nasilje, nemar čuvara, bezgranična moć vođa klanova. Svjestan je da postati okrutan nije dovoljno. Zahvaljujući svom talentu majstora tetovaže, dobiva zaštitu vođe klana, Kirila Kita, i postaje dio tog nemilosrdnog svijeta. Ipak, crtanje za đavla ima svoju cijenu...

Kolorka 93 • Njujorški triptih • 300 stranica • Kolor • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Jerome Charyn • Crtež François Boucq • Prijevod Tina Dunjić Messmer • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.10.2017. • Cijena 250 Kn

http://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kolorka-93-njujorski-triptih/471/

Trouble will find me

ivanl
Senior Member

1201 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/10/2017 :  01:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ovo je interesantno.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

7271 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/10/2017 :  03:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
izgleda kao obavezan strip za nabaviti
Go to Top of Page

DiSkAcH
Average Member

Croatia
876 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/10/2017 :  06:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Privju je odlican!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member

Germany
6372 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 21/10/2017 :  15:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Reći ću ženi da mi ovo kupi za rođendan.

Have mercy
Go to Top of Page

bisley
Average Member

Croatia
997 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 21/10/2017 :  15:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by izivko

Prijatelju mi je žena kupila istu ovakvu, ali grebe ga preko nosa jer je kožna
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member

Germany
6372 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 21/10/2017 :  16:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bisley

quote:
Originally posted by izivko

Prijatelju mi je žena kupila istu ovakvu, ali grebe ga preko nosa jer je kožna

Tijesna mu, a?

Have mercy
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
10199 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 21/10/2017 :  17:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote

10.08.2003
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000