forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 2018
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/01/2018 :  18:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
SPORTSKI VRHUNCI 2018.


1. siječnja

NHL zimski klasik (Buffalo Sabres - New York Rangers) 2:3pr

Pobjeda Stocha u Garmisch-Partenkirchenu (skijaški skokovi, spojio Oberstdorf i Garmisch pobjede)

1. siječnja

Finale Svjetskog prvenstva u pikadu
Cross(Eng)-Taylor (Eng) 7:2

03.01.
Shiffrin slavila na Sljemenu

04.01.2018.

Stoch slavio i u Innsbrucku, još Bischofshofen za pobjedu na sve4 skakaonice, izjednačio bi se sa Hannawaldom tada

Hirscher slavio na Sljemenu

06.01.

Stoch slavio u Bischofshofenu i time postao drugi u povijesti koji je pobjedio na sve 4 skakaonice novogodišnje turneje

05 i 06.01. Dvije pobjede Fourcadea (sprint i dohvatna utrka) i Kuzmine (sprint i dohvatna utrka) u biatlonu u Oberhofu

ATP/WTA finala 06/07.01.2018.

Doha: Monfils-Rublev 6:2, 6:3
Brisbane: Harrison-Kyrgios 4:6, 2:6
Pune: Simon -Anderson 7:6(4), 6:2

Shenzhen: Halep-Siniakova 6:1, 2:6, 6:0
Auckland: Wozniacki-Goerges 4:6, 6:7 (4)
Brisbane: Sasnovich-Svitolina 2:6, 1:6

Hopman Cup

finale: Švicarska-Njemačka 2:1

07.01. 2018.

Pobjeda Shiffrin u Kranjskoj Gori, Hirschera u Adelbodenu

09.01.

Pobjeda Shiffrin u Flachauu

10.01.

Pobjeda Fourcadea u biatlonu u Ruhpoldingu (pojedinačno)

11.01.

Pobjeda Wierer u biatlonu u Ruhpoldingu (pojedinačno)

12. -28. siječnja

Europsko rukometno prvenstvo (M) u Hrvatskoj

finale: Španjolska-Švedska 29:23
3. mjesto Francuska-Danska 32:29

12.01.

Victor Muffat-Jeandet slavio u kombinacii u Wengenu

Tande na letaonici u Bad Mitterndorfu slavio

13.01.

Pobjeda Brignone u Bad Kleinkirchheimu (superveleslalom) i Feuza u spustu

ATP/WTA finala 13/14.01.2018.

Auckland: Bautista Agut-Del Potro 6:1, 4:6, 7:5
Auckland: Marach/Pavić-Mirnyi/Oswald 6:4, 5:7, 10:7
Sydney: Medvedev-De Minaur 1:6, 6:4, 7:5
Sydney: Barty-Kerber 4:6, 4:6
Hobart: Buzarnescu-Mertens 1:6, 6:4, 3:6

14.01.2018. (ned/pon)

UFC Fight Night 124: Stephens vs. Choi

14.01.

pobjeda Goggije u Bad Kleinkirchheimu (spust) i Hirschera u Wengenu (slalom)

Pobjeda Johannesa Boea i Kaise Makarainen u Ruhpoldingu (biatlon, grupni start)

15. -28. siječnja

Tenis - Australian Open u Melbourneu

Finala:

Babos/Mladenovic-Makarova/Vesnina 6:4, 6:3
Čilić-Federer 2:6, 7:6, 3:6, 6:3, 1:6
Halep-Woziacki 6:7, 6:3, 4:6
Marach/Pavić-Cabal/Farah 6:4, 6:4
Dabrowski/Pavić-Babos/Bopanna 2:6, 6:4, 11:9

18.01.

Pobjeda Eckhoff u Antholzu (biatlon, sprint)

19.01.

Nakon pobjede u Bad Kleinkirchheimu prošlog vikenda i drugi spust zaredom pripao je Talijanki Sofiji Goggiji. Na stazi Olimpia delle Tofane u Cortini d' Ampezzo ostvarila je svoju četvrtu pobjedu u Svjetskom kupu!

Superveleslalom u Kitzbuhelu Svindalu (35 pobjeda u karijeri)

Pobjeda Johannesa Boea u Antholzu (biatlon, sprint)

20.01.2018. (sub/ned)

UFC 220: Miocic vs. Ngannou pobjeda Miocica
Tande svjetski prvak u skijaškim letovima

Thomas Dressen u Kitzbühelu do prve pobjede u Svjetskom kupu (spust)

Cortina d' Ampezzo (ITA), spust (ž): pobjeda Lindsey Vonn (SAD) (79 u karijeri)

Pobjeda Johannesa Boea i Dahlmeier u Antholzu (biatlon, dohvatna utrka)

21.01.

Lara Gut najbrža u superveleslalomu u Cortini, Kristoffersen u Kiztzbuhelu, Vidović 20!

Oberstdorf na svjetskom prvenstvu u skijaškim letovima, momčadski, Norvežani obranili zlato, susjedi Slovenci drugi!

Pobjeda Fourcadea i Domaracheve u Antholzu (biatlon, grupni start)

23.01.

Viktoria Rebensburg pobijedila u Kronplatzu i preuzela vodstvo u poretku veleslaloma, pobjeda Hirschera u Schladmingu

25.01.

Početak Rally sezone, pobjeda Ogiera u Monacu

26.01.

Pobjeda Holdener u kombinaciji u Lenzerheideu

27.01.2018. (sub/ned)

UFC on Fox 27: Jacare vs. Brunson 2

Beat Feuz slavio u spustu u Garmisch Partenkirchenu i tako došao do treće ovosezonske spust pobjede, Worley slavila u veleslalomu u Lenzerheideu

28.01

Pobjeda Hirschera u veleslalomu Garmischu (55 pobjeda u karijeri) i Vlhove u slalomu u Lenzerheideu

Pobjeda Semeniča u Zakopaneima (skijaški skokovi)

30.01- 10.02.

Europsko prvenstvo u futsalu (Ljubljana)

finale: Portugal-Španjolska 3:2p
za 3. mjesto Rusija-Kazakhstan 1:0

2. do 4. veljače

1. kolo Davis cupa

Australia-Njemačka 1:3
Hrvatska-Canada 3:1
Srbija-USA 1:3
Kazakhstan-Švicarska 4:1
Japan-Italia 1:3
Španjolska- UK 3:1
Belgija-Madžarska 3:2
Francuska-Nizozemska 3:1

WTA finala

Taipei: Kozlova-Babos 5:7, 1:6
St.Petersburg: Kvitova-Mladenović 6:1, 6:2

03.02.2018. (sub/ned)

UFC Fight Night 125: Machida vs. Anders

Pobjeda Vonn u spustu u Garmisch Partenkirchenu, treća u sezoni i 80 u karijeri!

Pobjeda Tandea u Willingenu (skijaški skokovi) četvrta u karijeri

4. veljače

Super Bowl LII u Minneapolisu

New England-Philadelphia 33:41

Pobjeda Forfanga u Willingenu (skijaški skokovi)
81. pobjeda u karijeri za Vonn (spust u Garmisch Partenkirchenu)

9. -25. veljače

Zimske olimpijske igre u PyeongChangu

Pobjeda Nijemca Wellingera na maloj skakaonici, ispred Norvežana Forfanga i Johanssona.

Šveđanka Charlotte Kalla prva je ovajačica zlatnog odličja na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu. U skiatlonu je slavila ispred Marit Björgen koja je tako postala najuspješnija natjecateljica u povijesti ZOI-a s osvojenom 11. medaljom.

Sjajna njemačka biatlonka, Laura Dahlmeier, slavila je u sprintu na 7.5 kilometara i tako osvojila prvo olimpijsko zlato u svojoj karijeri...Biatlon, sprint(ž), 7.5 km:
1. Laura Dahlmeier (Njemačka) 21:06.2
2. Marte Olsbu (Norveška) +24.2
3. Veronika Vitkova (Češka) +25.8

Brzo klizanje kratke staze, 1500 metara:
1. Lim Hyo-Jun (Koreja) 2:10.485
2. Sjinkie Knegt (Nizozemska) 2:10.555
3. Semen Elistratov (OAR) 2:10.687

brzo klizanje 3000 metara, klizačice:
1. Carlijn Achtereekte (Nizozemska) 3:59.21
2. Ireen Wüst (Nizozemska) +0.08
3. Antoinette de Jong (Nizozemska) +0.81

brzo klizanje, 5000 metara, finale:
1. Sven Kramer (Nizozemska) 6:09.76
2. Ted-Jan Bloemen (Kanada) 6:11.616
3. Sverre Lunde Pedersen (Norveška) 6:11.618

Skiatlon 15+15:
1. Simen Hegstad Krüger (Norveška) 1:16:20
2. Martin Johnsrud Sundby (Norveška) +8.0
2. Hans Christer Holund (Norveška) +9.8

Slopestyle, finale:
1. Redmond Gerard (SAD) 87.16
2. Maxence Parrot (Kanada) 86.00
3. Mark McMorris (Kanada) 85.20

Biatlon, sprint(m), 10 km:
1. Arnd Peiffer (Njemačka) 23:38.8
2. Michal Krčmar (Češka) +4.4
3. Dominik Windisch (Italija) +7.7

Sanjkanje (m), finale:
1. David Gleirscher (Austrija) 3:10.702
2. Chris Mazdzer (SAD) +0.026
3. Johannes Ludwig (Njemačka) +0.230

Skijaški skokovi (ž):
1. Maren Lundby (NOR) 264.6
2. Katharina Althaus (NJE) 252.6
3. Sara Takanashi (JAP) 243.8

Najuspješnija nizozemska olimpijka, brza klizačica Ireen Wust, slavila je u utrci na 1500 metara i time došla do 10. olimpijske medalje u karijeri...
Brzo klizanje (ž), 1500 m:
1. Ireen Wust (NIZ) 1:54.35
2. Miho Takagi (JAP) +0.20
3. Marrit Leenstra (NIZ) +0.91

Martin Fourcade obranio je naslov olimpijskog pobjednika u dohvatnoj utrci osvojen u Sočiju. U Pjongčangu odlično je odradio tu utrku i slavio ispred Šveđanina Sebastiana Samuelssona...
Dohvatna utrka:
1. Martin Fourcade (Francuska) 32:51.7
2. Sabestian Samuelsson (Švedska) +12.0
3. Benedikt Doll (Njemačka) +15.1

Laura Dahlmeier uzela i drugo biatlonsko zlato slavljem u dohvatnoj utrci
Dohvatna utrka:
1. Laura Dahlmeier (Njemačka) 30:35.3
2. Anastasija Kuzmina (Slovačka) +29.4
3. Anais Bescond (Francuska) +29.6

Američka snowboarderica Jamie Anderson obranila naslov olimpijske pobjednice
Snowboard, slopestyle, žene:
1. Jamie Anderson (SAD) 83,00 boda
2. Laurie Blouin (KAN) 76,33
3. Enni Rukajärvi (FIN) 75,38

Kanada osvojila zlato u umjetničkom klizanju ekipno
Umjetničko klizanje, ekipno:
1. Kanada (Patrick Chan, Kaetlyn Osmond, Gabrielle Daleman, Meagan Duhamel, Eric Radford, Tessa Virtue, Scott Moir) 73 bodova
2. Olimpijski sportaši iz Rusije (Michail Koljada, Jewgenija Medwedewa, Alina Zagitova, Jevgenija Tarasova, Vladimir Morosov, Natalia Sabijako, Aleksander Enbert, Jekaterina Bobrova, Dmitri Solovjov) 66
3. SAD (Nathan Chen, Adam Rippon, Bradie Tennel, Mirai Nagasu, Alexa Scimeca Knierim, Chris Knierim, Maia Shibutani, Alex Shibutani) 62

Prvo zlato za Marcela Hirschera u Pjongčangu, Filip Zubčić 12.
Pjongčang, alpska kombinacija (m):
1. Marcel Hirscher (AUT) 2:06.52
2. Alexis Pinturault (FRA) +0.23
3. Victor Muffat-Jeandet (FRA) +1.02

Njemačka sanjkašica Natalie Geisenberger, osvajačica olimpijskog zlata iz Sočija, ponovila je uspjeh i u Pjongčangu...
Sanjkanje, finale(ž):
1. Natalie Geisenberger (NJE) 3:05.232
2. Dajana Eitberger (NJE) +0.367
3. Alex Gough (KAN) +0.412

Američka tinejdžerica Chloe Kim osvojila zlato u halfpipeu
Snowboard, žene, halpfpipe, konačni poredak:
1. Chloe Kim (SAD) 98,25 pts (93.75 + 41.50 + 98.25)
2. Liu Jiayu (Kina) 89,75 (85.50 + 89.75 + 49.00)
3. Arielle Gold (SAD) 85,75 (10.50 + 74.75 + 85.75)

Nakon četiri bronce i jednog srebra, Arianna Fontana došla do prvog olimpijskog zlata u karijeri
Brzo klizanje (ž), 500 m:
1. Arianna Fontana (ITA) 42.569
2. Yara Van Kerkhof (NIZ) 43.256
3. Kim Boutin (KAN) 43.881

Jorien Ter Mors srušila olimpijski rekord i došla do trećeg olimpijskog zlata u karijeri
Brzo klizanje (ž), 1000 m:
1. Jorien Ter Mors (NIZ) 1:13.56 (OR)
2. Nao Kodaira (JAP) +0.26
3. Miho Takagi (JAP) +0.42

Wendl i Arlt obranili zlato iz Sočija u sanjkanju u parovima
Sanjkanje, parovi(m):
1. Tobias Wendel/Tobias Arlt (NJE) 45.877
2. Peter Penz/Georg Fischler (AUT) +0.017
3. Toni Eggert/Sascha Benecken (NJE) +0.179

Svindalu spust!

1. Svindal A. L. 1:40.25
2. Jansrud K. 1:40.37 +0.12
3. Feuz B. 1:40.43 +0.18

Shiffrin veleslalom!

1. Shiffrin M. 1:10.82 1:09.20 2:20.02
2. Mowinckel R. 1:11.17 1:09.24 2:20.41 +0.39
3. Brignone F. 1:10.91 1:09.57 2:20.48 +0.46

Sjajna Hanna Oeberg došla do zlata, Dahlmeier treća
Biatlon(ž), 15 km:
1. Hanna Oeberg (ŠVE) 41:07.2
2. Anastasija Kuzmina (SVK) +24.7
3. Laura Dahlmeier (NJE) +41.2

Iznenađujuća pobjeda Hage u skijaškom trčanju na 10 kilometara, Vedrana Malec 71.
Skijaško trčanje (ž), 10 km:
1. Ragnhild Haga (NOR) 25:00.5
2. Charlotte Kalla (ŠVE) +20.3
3. Marit Bjoergen (NOR) +31.9

Nijemci Aljona Savčenko i Bruno Massot osvojili su naslov olimpijskih pobjednika u klizanju u konkurenciji sportskih parova na ZOI u Pjongčangu, a do tog su uspjeha stigli zahvaljujući sjajnoj izvedbi u slobodnom programu za koju su dobili 159.31 bodova što je novi svjetski rekord.
REZULTATI:
1. Aljona Savčenko/Bruno Massot (Njem) 235.90
2. Sui Wengjing/Han Cong (Kina) 235.47
3. Meagan Duhamel/Eric Radford (Kan) 230.15

Francuz Pierre Vaultier obranio je naslov olimpijskog pobjednika u daskanju na snijegu u disciplini cross na ZOI u Pjongčangu, on je u dramatičnom finalu uspio nadmašiti srebrnog Australca Jarryda Hughesa i Španjolca Regina Hernandeza.

Treći put zaredom Dario Cologna osvojio zlato na 15 km

Skijaško trčanje(m), 15 km:
1. Dario Cologna (ŠVI) 33:43.9
2. Simen Hegstad Krueger (NOR) +18.3
3. Denis Spicov (OAR) +23.0

Olimpijski pobjednik u superveleslalomu je Matthias Mayer. Austrijanac je odlično odradio utrku na olimpijskoj stazi i završio nastup s 13 stotinki prednosti nad Beatom Feuzom...
Superveleslalom:
1. Matthias Mayer (Aut) 1:24.44
2. Beat Feuz (Švi) 1:24.57
3. Kjetil Jansrud (Nor) 1:24.62

IZNENAĐENJE U SLALOMU Shiffrin bez postolja, Švedskoj prvo zlato nakon 12 godina
REZULTATI
 1. Frida Hansdotter (Šve)        1:38,63
 2. Wendy Holdener (Švi)          1:38,68 +00,05
 3. Katharina Gallhuber (Aut)     1:38,95 +00,32

Nizozemke vladaju brzim klizanjem: Zlato na 5000 metara pripalo Esmee Visser
Zimske olimpijske igre, brzo klizanje na 5000 m(ž):
1. Esmee Visser (NIZ) 6:50.23
2. Martina Sablikova (ČEŠ) +1.62
3. Natalia Voronina (OAR) +3.75

Poljak Kamil Stoch (30) obranio je naslov olimpijskog pobjednika u skijaškim skokovima na velikoj skakaonici na ZOI u Pjongčangu i tako postao treći skakač u povijesti kojemu je to uspjelo.
REZULTATI:
1. Kamil Stoch (Polj) 285.7
2. Andreas Wellinger (Njem) 282.3
3. Robert Johansson (Nor) 275.3

Britanska olimpijka Lizzy Arnold uspjela je obraniti zlato iz Sočija i podignuti se na najvišu stepenicu i u Pjongčangu...
Skeleton(ž):
1. Lizzy Arnold (VB) 3:27.28
2. Jacqueline Loelling (NJE) +0.45
3. Laura Deas (VB) +0.62

Češka skijašica Ester Ledecka (22) autorica je najveće senzacije na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu, ona je u subotu osvojila zlatnu medalju u superveleslalomu sa stotinkom prednosti ispred srebrne Austrijanke Anne Veith (28), odnosno 11 stotinki ispred brončane Lihtenštajnke Tine Weirather (28)...

Brzo klizanje(m), 1000 m:
1. Samuel Girard (KAN) 1:24.650
2. John-Henry Krueger (SAD) 1:24.864
3. Seo Yi-ra (JKOR) 1:31.619

Brzo klizanje(ž), 1500 m:
1. Choi Min-Jeong (JKOR) 2:24.948
2. Li Jinyu (KIN) 2:25.703
3. Kim Boutin (KAN) 2:25.834

Japanac Yuzuru Hanyu (23) obranio je naslov olimpijskog pobjednika u umjetničkom klizanju na ZOI u Pjongčangu dominiravši natjecanjem...
REZULTATI:
1. Yuzuru Hanyu (Jap) 317.85
2. Shoma Uno (Jap) 306.90
3. Javier Fernandez (Špa) 305.24

Utrka masovnog starta na 12.5 km u biatlonu završila je pobjedom slovačke biatlonke Anastasije Kuzmine. Olimpijska pobjednica u ovoj disciplini iz Sočija završila je drugoplasirana...
Biatlon(ž), masovni start, 12.5 km:
1. Anastasija Kuzmina (SVK) 35:23.0
2. Darija Domračeva (BJE) +18.8
3. Tiril Eckhoff (NOR) +27.7

Norveški trkači nakon 16 godina opet zlatni u štafeti
Norveški trkači na skijama opravdali su status najvećih favorita te po peti u put u povijesti osvojili naslov olimpijskih pobjednika u štafetnoj utrci, nadmašivši štafetu Olimpijskih sportaša iz Rusije koji su bili drugi te francuske trkače koji su osvojili brončanu medalju..
Skijaško trčanje, štafeta 4x10 km
1. Norveška 1:33:04.9 (Didrik Tonseth/Martin Johnsrud Sundby/Simen Hegstad Kruger/Johannes Hosflot Klaebo)
2. OSR 1:33:14.3 (Andrej Larkov/Aleksander Boljšunov/Aleksej Červotkin/Denis Spicov)
3. Francuska 1:33:41.8 (Jean Marc Gaillard/Maurice Manificat/Clement Parisse/Adrien Backscheider)

Najbolji skijaš današnjice Austrijanac Marcel Hirscher osvojio je i drugo zlatno odličje na ZOI u Pjongčangu nakon što je u nedjelju na stazi u skijaškom centru Jongpjong s uvjerljivom prednošću pobijedio u veleslalomu ispred Norvežanina Henrika Kristoffersena i Francuza Alexisa Pinturaulta

Norveški skijaš Oystein Braaten slavio u slopestyleu
Skijanje slobodnim načinom, slopestyle (m)
1. Oystein Braaten (Nor) 95.00 bodova
2. Nicholas Goepper (SAD) 93.60
3. Alex Beaulieu-Marchand (Kan) 92.40

Nakon što je ispustio medalju u utrci na 20 km, francuski biatlonac Martin Fourcade slavio je u utrci na 15 km i time osvojio drugo zlato u Pjongčangu...
Biatlon(m), masovni start, 15 km:
1. Martin Fourcade (FRA) 35:47.3
2. Simon Schempp (NJE) +0.0
3. Emil Hegle Svendsen (NOR) +11.2

Ukrajinac Abramenko najbolji u akrobatskim skokovima
Skijanje slobodnim načinom (m), akrobatski skokovi
1. Oleksandr Abramenko (Ukr) 128,51 bod
2. Jia Zongyang (Kina) 128,05
3. Ilia Burov (OSR) 122,17

Japanskoj klizačici Kodairi prvo zlato i olimpijski rekord na 500 metara
Brzo klizanje, 500 m (ž):
1. Nao Kodaira (Jap) 36.94 - olimpijski rekord
2. Lee Sang-Hwa (J. Kor) 37.33
3. Karolina Erbanova (Češ) 37.34

Kanađanka Sharpe najbolja u halfpipeu
REZULTATI:
1. Cassie Sharpe (Kan) 94.40
2. Marie Martinod (Fra) 92.20
3. Brita Sigourney (SAD) 89.80

Virtue i Moir do novog zlata sa svjetskim rekordom
REZULTATI:
1. Tessa Virtue/Scott Moir (Kan) 206.07
2. Gabriella Papadakis/Guillaume Cizeron (Fra) 205.28
3. Maia Shibutani/Alex Shibutani (SAD) 192.59

Bob dvosjed(m):
1. Njemačka (Friedrich/Margis) 3:16.86
1. Kanada (Kripps/Kopacz) 3:16.86
3. Latvija (Melbardis/Strenga) +0.05

Skijaški skokovi, momčadsko natjecanje:
1. Norveška 1098.5
2. Njemačka 1075.7
3. Poljska 1072.4

Amerikanke Kikkan Randall i Jessica Diggins priredile su u srijedu veliko iznenađenje osvojivši zlatnu medalju u skijaškom trčanju u disciplini ekipni sprint na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu.
Rezultati, ekipni sprint, 6 x 1,25 km:
1. Kikkan Randall/Jessica Diggins (SAD) 15:56,47
2. Charlotte Kalla/Stina Nilsson (ŠVE) + 0,19
3. Marit Björgen/Maiken Caspersen Falla (NOR) 2,97

Kanađanin Leman osvojio zlato u freestyle skicrossu
Kanađanin Brady Leman osvojio je u srijedu zlatnu medalju u skijanju slobodnim načinom u disciplini skicross na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu ispred Švicarca Marca Bischofbergera kojem je pripalo srebro.

Sve tri medalje u natjecanju nordijskih kombinatoraca koje se sastojalo od jednog skoka s velike skakaonice i utrke na 10 kilometara u skijaškom trčanju osvojili su Nijemci, zlato je osvojio Johannes Rydzek, srebro Fabian Riessle, a broncu Eric Frenzel.
REZULTATI:
1. Johannes Rydzek (Njem) 23:52.5
2. Fabian Riessle (Njem) 23:52.9
3. Eric Frenzel (Njem) 23:53.3

Brzo klizanje na kratkoj stazi, štafeta 3000 m (ž)
1. Južna Koreja (A finale - 1.) 4:06.387
2. Italija (A finale - 2.) 4:05.918
3. Nizozemska (B finale - 1.) 4:03.471 - svjetski rekord

Francuzima zlato u mješovitoj štafeti, treće zlato za Fourcadea
REZULTATI:
1. Francuska (Marie Dorin Haber/Anais Bescond/Simon Desthieux/Martin Fourcade) 1:08:34.3 (0 kaznenih krugova)
2. Norveška (Marte Olsbu/Tiril Eckhoff/Johannes Thingnes Boe/Emil Hegle Svendsen) 1:08:55.2 (1)
3. Italija (Lisa Vittozzi/Dorothea Wierer/Lukas Hofer/Dominik Windisch) 1:09:01.2 (0)

TALIJANSKA skijašica 25-godišnja Sofia Goggia osvojila je u srijedu zlatnu medalju u spustu na Zimskim olimpijskim igrama u Pjongčangu, dok se je favoritkinja 33-godišnja Lindsey Vonn morala zadovoljiti broncom.
Goggia je prva Talijanka koja je osvojila zlatnu medalju u spustu na zimskim olimpijskim igrama. Također, to je tek drugi puta u povijesti ZOI-a da je Italija osvojila zlato u spustu, prvo je osvojio Zeno Colo na Igrama u Oslu 1952. godine.

hokej žene

finale: Canada-USA 2:3p
za 3. mjesto Finska-Rusija 3:2

slalom (m)

1. Myhrer A. 47.93 51.06 1:38.99
2. Zenhaeusern R. 48.66 50.67 1:39.33 +0.34
3. Matt M. 49.00 50.66 1:39.66 +0.67

kombinacija (ž)

1. Gisin M. 1:40.14 40.76 2:20.90
2. Shiffrin M. 1:41.35 40.52 2:21.87 +0.97
3. Holdener W. 1:42.11 40.23 2:22.34 +1.44

Mađari skinuli olimpijski rekord u finalu štafetne utrke na 5000 m u brzom klizanju
Zimske olimpijske igre, brzo klizanje, štafeta(m):
1. Mađarska 6:31.971 OR
2. Kina 6:32.035
3. Kanada 6:32.282

Bjeloruskinje stigle do zlata u štafeti, Francuska došla do pete medalje u biatlonu
Zimske olimpijske igre, biatlon 4x6 km(ž):
1. Bjelorusija 1:12:03.4
2. Švedska 1:12:14.1
3. Francuska 1:12:21.0

Njemački kombinatorci uvjerljivo osvojili štafetno zlato
Nordijska kombinacija, štafeta (m)
1. Njemačka 46:09.8 -
2. Norveška 47:02.5 +52.7
3. Austrija 47:17.6 +1:07.8

Austrijska snowboarderica Gasser zlatna u akrobatskim skokovima
Snowboard, akrobatski skokovi (ž)
1. Anna Gasser (Aut) 185,00 bodova
2. Jamie Anderson (SAD) 177,25
3. Zoi Sadowski Synnott (NZL) 157,50

Šveđanima prvo štafetno zlato u biatlonu
Švedski biatlonci Peppe Femling, Jesper Nelin, Sebastian Samuelsson i Fredrik Lindstroem donijeli su svojoj zemlji prvo zlatno olimpijsko odličje u štafetnoj utrci ostavivši iza sebe favorizirane reprezentacije Norveške i Njemačke, koje su se morale zadovoljiti srebrnom, odnosno brončanom medaljom
Biatlon, štafeta 4 x 7,5 km (m)
1. Švedska (0 + 7) 1:15:16.5 -
2. Norveška (1 + 12) 1:16:12.0 +55.5
3. Njemačka (3 + 10) 1:17:23.6 +2:07.1

Nizozemskoj 18. medalja u Pjongčangu: Kjeld Nuis slavio u brzom klizanju na 1000 metara
Apsolutna velesila u brzoklizačkim disciplinama, Nizozemska, došla je do 14. medalje u brzom klizanju u Pjongčangu. Sedmu zlatnu medalju u brzom klizanju, osvojio je Kjeld Nuis utrkom na 1000 metara...
Brzo klizanje, 1000 m(m):
1. Kjeld Nuis (NIZ) 1:07.95
2. Havard Lorentzen (NOR) +0.04
3. Tae-Yun Kim (JKOR) +0.27

15-godišnja Alina Zagitova donijela Rusima prvo zlato
Sa 239,57 bodova Zagitova je iza sebe ostavila sunarodnjakinju Jevgeniju Medvedevu koja je dobila 238,26 bodova. Bronca je pripala Kanađanki Kaetlyn Osmond, koja je bila treća nakon kratkog programa u srijedu, s ukupno 231,02 bodova.

Dominacija Kanađanki u skijanju slobodnim načinom u disciplini skicross
Kanađanka Kelsey Serwa osvojila je zlatnu medalju, a njena sunarodnjakinja Brittany Phelan srebro u skijanju slobodnim načinom u disciplini skicross
Švicarki Fanny Smith, koja je na svjetskom prvenstvu 2017. osvojila srebro, pripala je bronca nakon što je bila bolja od svjetske prvakinje Šveđanke Sandre Naeslund.

Brzo klizanje, masovni start(ž):
1. Nana Takagi (JAP)
2. Bo-Reum Kim (JKOR)
3. Irene Schouten (NIZ)

Brzo klizanje, masovni start(m):
1. Seung-Hoon Lee (JKOR)
2. Bart Swings (BEL)
3. Koen Verweij (NIZ)

hokej (m)

finale: Rusija-Njemačka 4:3p
za 3.mjesto Canada-Češka 6:4

Švicarskoj prvo zlato u ekipnom natjecanju u alpskom skijanju, rekordna medalja za Norvešku
Švicarska reprezentacija u alpskom skijanju u sastavu Denise Feierabend, Wendy Holdener, Luca Aerni, Daniel Yule i Ramon Zenhaeusern osvojila je naslov olimpijskih pobjednika u ekipnom natjecanju
KONAČNI REDOSLIJED:
1. Švicarska (Denise Feierabend, Wendy Holdener, Luca Aerni, Daniel Yule, Ramon Zenhaeusern)
2. Austrija (Stephanie Brunner, Katharina Gallhuber, Katharina Liensberger, Manuel Feller, Michael Matt, Marco Schwarz)
3. Norveška (Nina Haver-Loeseth, Kristin Lysdahl, Maren Skjoeld, Sebastian Foss-Solevaag, Leif Kristian Nestvold-Haugen, Jonathan Nordbotten)

Niskanenu olimpijsko zlato na 50 kilometara
REZULTATI:
1. Iivo Niskanen (Fin) 2:08:22.1
2. Aleksandar Bolšunov (Rus) 2:08:40.8
3. Andrej Larkov (Rus) 2:10:59.6

Čehinja Ester Ledecka (22) postala je prva osoba koja je osvojila zlatnu medalju u dva različita sporta na istim Zimskim olimpijskim igrama, ona je nakon senzacionalne pobjede u superveleslalomu u alpskom skijanju prije tjedan dana u subotu slavila i u paralelnom veleslalomu u daskanju na snijegu, disciplini u kojoj je bila među favoritima i prije natjecanja u Pjongčangu...
REZULTATI, PARALELNI VELESLALOM, ŽENE, FINALE:
1. Ester Ledecka (Češ)
2. Selina Jorg (Njem) +0.46
3. Ramona Hofmeister (Njem)

Zlato za švedske curlingašice
z nazočnost švedskog kralja Carla XVI Gustafa na tribinama, Šveđanke i njihova kapetanica Anna Hasselborg nisu dopustili senzaciju u finalu koje su dobile uvjerljivo s 8-3. Šveđanke su velesila u ovom sportu i ovo im je treći naslov u povijesti, slavile su u Torinu 2006. i Vancouveru 2010.
Južnokorejanke su najveće iznenađenje na ovim Igrama, a četiri djevojke s prezimenom Kim su na putu do finala izbacile najjaču ekipu svijeta Kanadu. Oni su prva azijske curling ekipa koja je igrala olimpijsko finale.
Broncu su osvojile Japanke koje su bile bolje od Britanki.

Marit Bjoergen ušla u povijest
Norvežanka Marit Bjoergen osvojila je zlato u utrci skijaškog trčanja na 30 kilometara i upisala se u povijest olimpizma kao jedina koja je na Zimskim olimpijskim igrama osvojila čak 15 medalja
REZULTATI FINALA
1. Marit Björgen (NOR) 1:22:17,6 sati
2. Krista Pärmäkoski (FIN) + 1:49,5 min.
3. Stina Nilsson (ŠVE) +1:58,9

LISTA NAJUSPJEŠNIJIH OLIMPIJACA NA ZIMSKIM OLIMPIJSKIM IGRAMA
1. Marit Björgen (NOR) 2006-2018 SKI-TRČANJE 8 ZLATA 4 SREBRA 3 BRONCE
2. Ole Einar Björndalen (NOR) 1998-2014 Biatlon 8 4 1
3. Björn Dählie (NOR) 1992-1998 Ski-trčanje 8 4 -
4. Ljubov Jegorova (RUS) 1992/1994 Ski-trčanje 6 3 -
5. Viktor An (RUS/KOR) 2006-2014 Short Track 6 - 2
6. Lidija Skoblikova (SSSR) 1960/1964 Brzo klizanje 6 - -
7. Ireen Wüst (NIZ) 2006-2018 Brzo klizanje 5 5 1 *


bob četverac, muški
1. NJEMAČKA F.Friedrich/C.Bauer/M.Grothkopp/T.Margis 48.54 49.01 48.76 49.54 3:15.85
2. NJEMAČKA N.Walther/K.Kuske/A.Rodiger/E.Franke 48.74 49.16 48.90 49.58 3:16.38
2. JUŽNA KOREJA W.Won/J.Jun/S.Seo/K.Kim 48.65 49.19 48.89 49.65 3:16.38

10.02.2018. (sub/ned)

UFC 221: Whittaker vs. Rockhold

11.02.

ATP finala:

Montpellier: Gasquet-Pouille 6:7, 4:6
Sofia:Copil-Bašić 6:7, 7:6, 4:6
Quito: Carballes Baena-Ramos 6:3, 4:6, 6:4

15.02.

Rally pobjeda Neuvillea u Švedskoj

16. - 26. 02.

Europsko prvenstvo u streljaštvu zračnim oružjem (Budimpešta)

Najbolji hrvatski strijelac Petar Gorša osvojio je brončanu medalju na Europskom prvenstvu u gađanju zračnim oružjem, koje se održava u mađarskom Gyoru, a naslov europskog prvaka drugu godinu zaredom osvojio je Rus Vladimir Maslenikov, postavivši pritom novi svjetski rekord u finalu sa 251.0 krugom.

HRVATSKA muška reprezentacija u gađanju zračnom puškom u sastavu Petar Gorša, Marin Čerina i Miran Maričić osvojila je srebrnu medalju u ekipnom natjecanju na Europskom prvenstvu u mađarskom Gyoru.

Hrvatski su strijelci u kvalifikacijama ostvarili treći rezultat da bi u četvrtfinalu bili uspješniji od Italije sa 624.7-621.1 krugova. U polufinalu su bili uspješniji od Mađarske sa 16-12, no u finalu su bolji bili strijelci iz Rusije s 22-18.

Brončanu medalju osvojila je reprezentacija Mađarske.

Srebro u momčadskom dijelu druga je medalja za Hrvatsku u Gyoru, ranije je Gorša osvojio broncu u pojedinačnom natjecanju u gađanju zračnom puškom.

Hrvatske streljačice u sastavu Snježana Pejčić, Valentina Gustin i Tanja Perec nisu uspjele obraniti prošlogodišnje srebro iz Maribora. One su u kvalifikacijama zauzele tek 14. mjesto.

Zlato su osvojile Rumunjke, srebro Dankinje, a broncu Ukrajinke.

Obje hrvatske reprezentacije u zračnom pištolju zaustavljene su u četvrtfinalu. Bolji od strijelaca bili su Nijemci, a od streljačica Srpkinje.

Zlato kod pištoljaša osvojili su Ukrajinci, srebro Srbi, a broncu Nijemci, dok su kod pištoljašica zlato osvojile Ruskinje, srebro Nijemci, a broncu Srpkinje.

17.02.

ATP/WTA finala

Rotterdam: Federer-Dimitrov 6:2, 6:2
New York: Querrey-Anderson 6:4, 3:6,6:7 (1)
Buenos Aires: Bedene-Thiem 2:6, 4:6
Doha: Kvitova-Muguruza 3:6, 6:3, 6:4
Rotterdam: Marach/Pavić-Herbert/Mahut 6:2, 2:6, 7:10

18.02.2018. (ned/pon)

UFC Fight Night 126: Cerrone vs. Medeiros

23/24.02.

ATP/WTA finala

Delray Beach: Gojowczyk-Tiafoe 1:6, 4:6
Rio: Schwartzman-Verdasco 6:2, 6:3
Marseille: Khachanov-Pouille 7:5, 3:6, 7:5
Budapest: Cibulkova-Van Uytvanck 3:6, 6:3, 5:7
Dubai: Svitolina-Kasatkina 6:4, 6:0

24.02.2018. (sub/ned)

UFC on Fox 28

02. - 04. 03.

Svjetsko dvoransko prvenstvo u atletici (Birmingham)

Ruski atletičari Danil Lišenko i Marija Lasitskene, te Etiopljanka Genzebe Dibaba osvajači su prvih zlatnih medalja na svjetskom atletskom dvoranskom prvenstvu koje je u četvrtak počelo u Birminghamu.
Lišenko i Lasitskene su pobijedili u skoku u vis, dok je Dibaba pobijedila u utrci na 3.000 metara.
Lišenko, koji kao i ostali ruski sportaši nastupa kao neovisni sportaš, slavio je preskočivši 2.36 metara dok je njegovoj sunarodnjakinji za zlato trebao skok od 2.01 metara.
Srebrni s posljednjeg svjetskog prvenstva u Londonu početne četiri visine (2.20, 2.25, 2.29, 2.33) je preskočio iz prve, dok je 2.36 svladao iz trećeg pokušaja. Drugi je bio svjetski prvak iz Londona i srebrni s posljednjih OI u Rio de Janeiru, Katarčanin Mutaz Essa Barshim s preskočenih 2,33 dok je broncu osvojio Nijemac Mateusz Przybylko s rezultatom 2,29. Istu visinu je preskočio i Amerikanac Erik Kynard, ali iz više pokušaja pa je na koncu bio četvrti.
U ženskoj konkurenciji nije bilo previše neizvjesnosti, a slavila je Lasitskene zlatna s posljednja dva svjetska prvenstva na otvorenom i zlatna s dvoranskog SP-a u Sopotu 2014. Ruskinja je pobijedila sa skokom od 2.01 m. Druga je bila Amerikanka Vashti Cunningham (1,93 m), a treća Talijanka Alessia Trost (1,93 m).
U utrci na 3 km slavila je Dibaba osvojivši četvrtu uzastopnu zlatnu medalju na dvoranskim prvenstvima. Dibaba je pobijedila s rezultatom 8:45.05 ispred Nizozemke Sifan Hassan (8:45.68) i Britanke Laure Muir (8:45.78).


03.03.2018. (sub/ned)

UFC 222: Holloway vs. Edgar

03/04.03.

Kranjska Gora skijaški kup

Pobjeda Hirschera u veleslalomu i slalomu

Lahti: pobjeda Nijemaca u momčadskim skijaškim skokovima, te Stocha pojedinačno

Crans Montana pobjeda Brignone u kombinaciji

ATP/WTA finala

Acapulco: Del Potro-Anderson 6:4,6:4
Dubai: Bautista Agut-Pouille 6:3, 6:4
Sao Paulo- Fognini-Jarry 1:6, 6:1,6:4
Acapulco: Voegele-Tsurenko 7:5, 6:7, 2:6

08.03.

Pobjeda Shipulina u Kontiolahtiju (biatlon, sprint)

Rally pobjeda Ogiera u Meksiku

09.03.

Pobjeda Mowinckel u veleslalomu u Ofteschwangu (prva u karijeri)

Pobjeda Domracheve u Kontiolahtiju (biatlon, sprint)

10.03.

Pobjeda Dressena u spustu u Kvizfjellu, odnosno Shiffrin u slalomu o Ofterschwangu


11.03.2018.

Kjetil Jansrud slavio u Kvitfjellu i odnio ukupnu pobjedu u superveleslalomu

Pobjeda Tandea u Oslu (skijaški skokovi)

Pobjeda Eberharda i Hinz u Kontiolahtiju (biatlon, grupni start)

14.03.2018.

Are, spust muški:
1. Matthias Mayer (Austrija) 1:20.21
1. Vincent Kriechmayr (Austrija) 0.00
3. Beat Feuz (Švicarska) +0.04

Švicarac Beat Feuz prvi put u karijeri došao je do Malog kristalnog globusa i to u spustu u kojem je ove sezone čak sedam puta bio na postolju.

15.03.2018.

Are: Kriechmayr slavio u superveleslalomu, Jansrud osvojio Mali kristalni globus

Goggia slavila u posljednjoj utrci, Weirather do ukupne pobjede u superveleslalomu

17.03.2018.

Are: Mikaela Shiffrin slavila u slalomu i došla do 43. pobjede u karijeri, Hirscher slavio u posljednjem veleslalomu sezone i tako došao do 58. pobjede u karijeri.

17.03.2018. (subota)

UFC Fight Night 127

18.03.

ATP/WTA finala

Federer-Del Potro 4:6, 7:6 (8), 6:7 (2)
Osaka-Kasatkina 6:3, 6:2

pobjeda Doviziosa u Qataru GP

23.03.

Kamil Stoch i na Planici potvrđuje dominaciju, s dva odlična leta odletio je do pobjede na legendarnoj letaonici. U konačnici je slavio s tri i pol boda prednosti nad Johannom Andreom Forfangom.

25. ožujka

Početak sezone Formule 1 u Melbourneu, pobjeda Vettela

Kamil Stoch pobjednik je posljednjeg natjecanja sezone na Planici, a ujedno je uzeo ukupnu pobjedu u Svjetskom kupu. Posljednjeg dana uvjerljivo je slavio ispred Austrijanca Stefana Krafta

5. -8. travnja

Golf Masters u Augusti, pobjeda Reeda

06.04.

Rally, pobjeda Ogiera u Francuskoj

06-08.04.2018.

Davis Cup 1/4F:

Hrvatska-Kazakhstan 3:1
Italija-Francuska 1:3
Španjolska-Njemačka3:2
USA-Belgija 4:0

08.04.2018.

Pobjeda Vettela u Qataru F1, Crutchlowa u Moto GP Argentina

U finalu prvog Europa kupa u vaterpolu za muškarce koje se održalo u Rijeci, Hrvatska je svladala Španjolsku 12:9

08.04.2018.

WTA finale

Monterrey: Muguruza-Babos 3:6, 6:4, 6:3
Charleston: Bertens-Goerges 6:2, 6:1

12. - 15. 04.

Europsko prvenstvo u tekvondou za seniore i juniore (Maribor)

17.04.

BICIKLISTIČKA utrka Tour of Croatia održat će se četvrtu godinu zaredom, od 17. do 22. travnja 2018. godine, kroz šest etapa, na trasi dužoj od 1000 kilometara diljem cijele Hrvatske

26. - 29. 04.

Europsko prvenstvo u Judo (Tel Aviv)

29.04-06.05

SP stolni tenis, Halmstad

30.04.- 06.05

Europsko prvenstvo u hrvanju (Kaspijsk)

4. -20. svibnja

Svjetsko prvenstvo u hokeju na ledu u Danskoj

4. -27. svibnja

Giro d’Italia

06. svibnja

el clasico FC Barcelona - Real Madrid FC

09. - 13.05

Europsko prvenstvo u karateu (Novi Sad)

12.-13.05.

final four rukometne lige prvaka (Ž)

16. svibnja

Finale Europske lige u Lyonu

18-20 May

F4 Euroleague Belgrade

26.-27.05.

final four rukometne lige prvaka (M)

26. svibnja

Finale Lige prvaka u Kijevu

27. svibnja – 10. lipnja

Tenis - French Open u Parizu

27. svibnja

Formula 1 – Velika nagrada Monaka

07. - 9. 06.

Finalni turnir Lige prvaka za vaterpoliste

08. - 10.06.

Europsko prvenstvo u kajaku i kanuu (Beograd)

18. - 23. 06.

Finalni turnir Svjetske lige za vaterpoliste

22 lipanj- 01 srpanj

mediteranske igre Tarragona

14. lipnja – 15. srpnja

Svjetsko nogometno prvenstvo u Rusiji

2. -15. srpnja

Wimbledon

7. -29. srpnja

Tour de France

14. do 28. srpnja

SP vaterpolo Barcelona

01. - 12.08.

Europsko prvenstvo u vodenim sportovima (Glasgow i Edinburgh)

2. do 12. kolovoza

Glasgow, EP gimnastika

od 2. do 12. kolovoza

EP, veslanje Glasgow

7. -12. kolovoza

Europsko prvenstvo u atletici u Berlinu

15. kolovoza

UEFA Superkup u Tallinnu

23. - 26. 08.

Svjetsko prvenstvo u kajaku i kanuu (Portugal)

25. kolovoza – 16. rujna

Vuelta a España

27. kolovoza – 10. rujna

Tenis - US Open u New Yorku

31.08.-15.09.

Svjetsko prvenstvo u streljaštvu

6. rujna

Početak NFL sezone

06. - 11.09.

Prvo i drugo kolo Lige nacija za nogometaše

od 9. do 16. rujna.

SP veslanje, Plovdiv

09. - 30.09.

Svjetsko prvenstvo za odbojkaše (Italija i Bugarska)

18-23.09.

Europsko pojedinačno prvenstvo u stolnom tenisu (Alicante)

20. - 27.09.

Judo, svjetsko prvenstvo (Baku)

21. -23. rujna

Tenis - Laver kup u Chicagu

22. -30. rujna

Svjetsko prvenstvo u cestovnom biciklizmu u Innsbrucku
Svjetsko prvenstvo za košarkašice

29.09 - 20.10.

Svjetsko prvenstvo za odbojkašice (Japan)

28. -30. rujna

Golf - Ryder kup u Saint-Quentin-en-Yvelinesu

11. - 16.10.

Treće i četvrto kolo Lige nacija za nogometaše

22. - 28.10.

Svjetsko prvenstvo u hrvanju (Budimpešta)

25. listopada do 3. studenog

Doha, SP u gimnastici

06. - 11.11.

Svjetsko prvenstvo u karateu (Madrid)

12. -18. studeni

ATP World Tour finale u Londonu

15-20.11.

peto i šesto kolo lige nacija za nogometaše

25. studeni

Formula 1 finale u Abu Dhabiju

30. studeni – 16. prosinca

Europsko rukometno prvenstvo (Ž) u Francuskoj

7. - 11.12.[/b]

Svjetsko prvenstvo u plivanju u malim bazenima (China)

Edited by - tex2 on 10/04/2018 20:32:12

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
24905 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/01/2018 :  18:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
06. svibnja

el clasico Fc Barcelona - Real Madrid
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/01/2018 :  18:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nepopravljivi

Kad bi se hrpa derbyja (jest da je ovaj jedan od najvećih) stavila na popis, popis bi bio podugačak , ali ajde ovog ću staviti
Go to Top of Page

Combatrock
Senior Member



1939 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 01/01/2018 :  18:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
F4 Euroleague may Belgrade

dok srce kuca u nama
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/01/2018 :  19:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote

stavio na popis!

quote:
Originally posted by Combatrock

F4 Euroleague may Belgrade

Go to Top of Page

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 01/01/2018 :  19:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
ZOI i SP u nogometu svakako najvažniji sportski događaji godine!
Go to Top of Page

Combatrock
Senior Member



1939 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 01/01/2018 :  19:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2


stavio na popis!

quote:
Originally posted by Combatrock

F4 Euroleague may Belgrade






dok srce kuca u nama
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
3363 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 01/01/2018 :  19:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Snooker Masters 2018.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Qatar
24423 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/01/2018 :  22:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
12.-13.05. final four rukometne lige prvaka (Ž)
26.-27.05. final four rukometne lige prvaka (M)

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Forumski primjerak femboya http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=31244&REPLY_ID=2078651
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
6758 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/01/2018 :  00:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nba playoff

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/01/2018 :  07:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.nacional.hr/sport-u-olimpijskoj-2018-godini/
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 02/01/2018 :  17:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Evo dodao još dosta toga...
Go to Top of Page

ReemCP
Senior Member



Croatia
1150 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/01/2018 :  17:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Evo, ako ima ovdje UFC fanova, kalendar za ovaj prvi dio godine (koliko je najavljeno zasad):

14.01.2018. (ned/pon) – UFC Fight Night 124: Stephens vs. Choi
20.01.2018. (sub/ned) – UFC 220: Miocic vs. Ngannou
27.01.2018. (sub/ned) – UFC on Fox 27: Jacare vs. Brunson 2

VELJAČA:
03.02.2018. (sub/ned) – UFC Fight Night 125: Machida vs. Anders
10.02.2018. (sub/ned) – UFC 221: Whittaker vs. Rockhold
18.02.2018. (ned/pon) – UFC Fight Night 126: Cerrone vs. Medeiros
24.02.2018. (sub/ned) – UFC on Fox 28

OŽUJAK:
03.03.2018. (sub/ned) – UFC 222: Holloway vs. Edgar
17.03.2018. (subota) – UFC Fight Night 127

"Never leave it in the hands of the judges"
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/01/2018 :  20:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Super, budem to sutra ubacio u kalendar!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
6900 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 11/01/2018 :  20:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Ako sam dobro vidio, opet si zaboravio najbitniji događaj:
SP u piciginu

Have mercy
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/01/2018 :  14:19:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
To je u lipnju svake godine?
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/01/2018 :  09:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Fourcade nastavlja sjajnim nastupima, prvih 10 nastupa 10 postolja, a Shiffrin je već na 10 pobjeda ove sezone! Hirscher će opet obraniti naslov pobjednika SK, sve u svemu u zimskim sportovima ništa novo, dominacija spomenutih već dugo traje. Uskoro i ZOI, gdje će neki od navedenih već istaknuti kandidaturu za sportaša godine.
Go to Top of Page

tex2
Advanced Member



Croatia
15739 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/02/2018 :  16:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dodao Kranjsku Goru skijanje 03/04.03.2018.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000