forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Football Manager ™
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/12/2014 : 22:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Football Manager ™


Jedinstveno mjesto na forumu za sve ljubitelje FM-a!

Neki kažu kako je lakše skinut se s horsa nego s Football Managera.
Unatoč tome što nisam probao hors ipak ću se složiti s ovom tvrdnjom.

Svrha ove teme nije predstavljanje novog managera svake godine (i novosti koje donosi sa sobom) već razgovor ugodni među kolegama menadžerima - o taktici, savjetima, situacijama "virtualno VS stvarno" i ostalim štorijama koje su doživjeli živeći neko vrijeme u simbiozi s ovim programom.

Odjebali ste izlazak s curom radi prijelaznog roka?
Pali ste na popravnom zbog toga što ste vrebali bargaine po prvoj urugvajskoj ligi?
Samo da odigram još ovu pa ću... Ostat budan do jutra?

Ako vam se dogodio koji od ovih scenarija - na pravom ste mjestu.

I na kraju...


Dobrodošli!




Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 23/12/2014 21:47:39

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/12/2014 : 21:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Arhiva

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 28/02/2015 12:00:35
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 28/02/2015 : 11:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
S01E01: Introdakšn

Evo, napokon sam uhvatio malo vremena da uredim ovi topičak.

Možda prilikom otvaranja nije bila najjasnija svrha, ali potrudit ću se u kratkim crtama objasniti.

Football Manager. Neki kažu program, simulacija, neki igrica... Pravu definiciju ne znam ni sam, ali što god da ona bila jednom kad probate ostajete ovisnik za cijeli život (reče recidivist i skine novi patch sa zimskim mercatom ).
S obzirom da dugo godina trošim sate svog kratkog, vremenski ograničenog, zemaljskog bivanja na ovaj "porok" (e ovo je dobro, ovo čuvan za ubuduće ), kad god bi se našao u društvu nekog tko je istu borbu vodio sati razgovora nisu dovoljno da se ispričaju sve dogodovštine.

I tako sine meni jednog jutra ideja: "Ej! Iđen ja svoje doživljaje s FM-om stav't na papir (web )!"

Da ne bi ostalo samo na Čudnovatim zgodama asistenta Zlotvora, u ovom topiku ću (ćeš/će/ćemo/ćete/će ) predstavljati nove FM-ove i 'fićure' koje sa sobom donose, a za novajlije u svijetu menadžera koji nikad prije nisu zaigrali igricu ćemo stavljati tips&tricks kako bi se što bolje snašli u ovoj virtualnoj džungli (također, t&t može bit i dobar povod za raspravu među old school menadžerima ).
A i još jedan forumaš se obećao stavit u službu topika i s vaskolikim forumskim pukom podjeliti svoje znanje i štorije

I to je uglavnom to, drugi post je ostavljen za arhivu gdje ću probati staviti linkove na postove, sortirat to radi preglednosti i tako.

Za kraj:



To be continued...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 01/03/2015 : 12:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44189
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 01/03/2015 : 12:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Ali nema veze, neka ostane ova tema, odlična je.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6214 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 01/03/2015 : 13:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Još uvek igram FM 2007. Naučio se na njega i sa svim dodacima i ispravkama mi je broj jedan. Čak sam promenio i pravila o broju stranaca pomoću vinheksa :)

Uglavnom, probao sam sve moguće lige. Najdraža mi je engleska koju igram od Konferencije Sever/Jug. Druga po redu je švedska liga i početak od 4. lige sa FF Kirunom (ko ne zna, neka pogleda gde se nalazi taj grad i po čemu je jedinstven).
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/03/2015 : 13:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Najboljo je FM 01/02
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 01/03/2015 : 13:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Najboljo je FM 01/02


Najbolji od CM perioda, dok je iz novijeg doba meni najbolja četrnajstica.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 01/03/2015 : 14:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Meni 00/01.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/03/2015 : 17:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Prvi kojeg sam igrao je imao Ole Gunnar Solskjaera u pozadini? Je li to 01/02?
Bio je to samo demo - samo polusezona, ali stvarno sam se navukao.
Te ranije verzije su bile brze, pregledne i jednostavne. Ovo u zadnje vrijeme sa team talk-om i novinarskim pizdarijama i ostalim mikrodetaljima me počelo odbijati.

Da, zarazno do bola. :)
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 01/03/2015 : 17:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Prvi kojeg sam igrao je imao Ole Gunnar Solskjaera u pozadini? Je li to 01/02?
Bio je to samo demo - samo polusezona, ali stvarno sam se navukao.
Te ranije verzije su bile brze, pregledne i jednostavne. Ovo u zadnje vrijeme sa team talk-om i novinarskim pizdarijama i ostalim mikrodetaljima me počelo odbijati.

Da, zarazno do bola. :)


Zbog toga sada imaš classic mode koji se igra mnogo brže. :)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/03/2015 : 18:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Da, čuo sam za taj classic mode. Zvuči dobro. ;)
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 01/03/2015 : 20:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Da, čuo sam za taj classic mode. Zvuči dobro. ;)


I jeste, veruj mi, iako ima još uvek bagova ja uglavnom igram na njemu.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 07/03/2015 : 15:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Prošli tjedan je izostao post, ali ide nadoknada danas.

S01E03: Tactics guide

Nastavljamo s fundamentima stoga ćemo ovog puta, kao što je najavljeno u prethodnom postu, pozabaviti se sa kvintesencijom igre - strategijom.

Zašto je važna ne treba posebno pojašnjavati, budući da se u ovoj igri oko nje sve vrti.
Kao mlad menadžer sam se u ovom polju dosta gubio, odnosno dugo mi je trebalo da se nađem. Formacija, stil, mentalitet igre, raspodjele rola (+ neizostavna psihološka komponenta ) su naizgled lake za odabrati, ali kako to sve izgleda kada krene igra... Heh, that's the tricky part.
Sukobi među menadžerima (čak i u stvarnom životu) su česti na ovom polju. Neki su tradicionalnog pogleda na igru te mišljenja (na gotovo dogmatskoj razini) kako se početnu taktiku ne smije mijenjati, dok s druge strane stoje zagovornici modernog, fleksibilnog nogometa, spremni na pretumbavanje formacija, izbora prve jedanaestorice i ostalih strateških varijabli.
Moj zaključak nakon svega viđenog jest da savršena taktika ne postoji (debata neprestanim usprkos ).

Slobodni ste potražiti vlastitu i učiniti je svojim zaštitnim znakom, a na tom putu ću vam pokušati pomoći tako što ću vam dati neke smjernice.
Dakle, kada uđete u "tactics" sekciju u igri, ponudit će vam se opcija da uđete u tactics creator gdje birate filozofiju (stil), formaciju, role i generalne zapovijedi koje se izvršavaju tokom cijelog meča.
Ja ću, ovako iz glave, probati nabrojati najvažnije i što čine (kolege vetereni su slobodni da me isprave i nadopune u bilo kom momentu ).

Formacija
Odabirom formacije određujete nekakav generalni raspored igrača na terenu. Svaki igrač u tom rasporedu može dobiti drugačiju ulogu (premda se može raditi o istoj poziciji).
Postoji cijeli niz formacija koji možete odabrati. I dok je situacija da u velikim klubovima možete implementirati koju god želite (i ista će funkcionirati u debeloj većini slučajeva), kod manjih ćete klubova možda morati prilagoditi formaciju prema igračima koje imate (narodna: pokrij se kol'ki ti je lancun). Ali samo možda.
Tko zna? Može se potrevit da imate hrpu talenta koji razumiju što se od njih traži pa će se oni prilagoditi situaciji. Dakle, ne postoji neko univerzalno pravilo, već ćete vi na temelju iskustva i vaše oštre percepcije prepoznati najbolju opciju.

Filozofija
Radi se o setu opcija kojima određujete mentalno/kreativnu slobodu svog tima. Postoje kategorije: very rigid, rigid, balanced, fluid, very fluid. Prevedeno na naški, to bi bilo: vrlo kruto, kruto, uravnoteženo, tečno, vrlo tečno.
Vrlo jednostavno i funkcionira; što više spuštate strogoću, igračima se samnjuje razina specijalizacije te više sudjeluju u ostalim aspektima igre.
Važno je pronaći balans zajedno s taktikom i rolama, a to također dolazi s iskustvom.

Uloge (role)
Kao što je već spomenuto u gornjem dijelu teksta, na istoj poziciji može biti nekoliko uloga. Neću se puno osvrtati na svaku ulogu pojedinačno, već ću pokušati sažeti ono najbitnije. Pokušavajte napraviti izbalansiranu raspodjelu rola i dužnosti (napad, obrana i podrška). Obično kretnje između linija daju efikasniji napad te čvršću obranu. Jer ako linije imaju automatski zadanu dužnost, tada je braniti se i napadati teže (obrambena linija samo vrši obranu, napad samo napad, veza samo podrška) zbog sudjelovanja manjeg broja igrača.
Isto tako, uloge je dobro prilagoditi prema igračima koje imate (hint: ako već znate kakva uloga vam treba na kojoj poziciji, onda vam je jasno kakvog igrača lovite na mercatu) jednako kao i sistem općenito.

Team instructions
Skup opcija koje određuju kako ćete provoditi posjed (zadržavanje lopte, kratki/dugi/direktni pasovi, čišćenje ili mirno iznošenje lopte iz obrane etc.), probijati protivnika (po bokovima ili samo jednom boku, kroz sredinu ili ćete preskakati igru), oblik (vaša formacija je podložna malim promjenama, pa je tako možete suziti, proširiti, dignuti, spustiti etc.) sistem obrane (držati igrača ili zonska obrana, više/manje zatvaranja prostora, ofsajd zamka etc.) i tempo (brži ili sporiji, oduzimanje vremena i ostalo).
Kad ga odredite, s ovim naredbama igrači započinju utakmicu i (gotovo uvijek) ih se drže. Također, tokom igre možete svaku opciju ukloniti i staviti drugu, ovisno od situacije na terenu. Team instructions se još naziva i "touchline instructions" zato što dovikujete igračima uz liniju što im je činiti.
U najnovijem FM-u je uvedena i opcija neka vrsta team talka uz liniju. Slično kao i na početku, poluvremenu i kraju možete izraziti (ne)zadovoljstvo igrom svog tima sa različitim tonom (agresivno, suosjećajno, emocionalno etc.).

To bi otprilike bilo to. Također, uvijek možete svoju igru naštimavati prema protivniku. Međutim, nisam siguran koliko je to pametno pošto je otprilike pola sezone potrebno za uštimavanje orkestra (da bi se igrači upoznali sa svim aspektima igre), a svakom promjenom malo zbunjujete igrače.
Možete odrediti izvođače jedaneasteraca, slobodnih udaraca te kornera. Ovdje dobro dođe i asistent da procjeni prikladnost igrača za takve stvari (rijetko greše, bar kod mene). E, i auti (Rory Delap from deeeeeeeep!).
Dobro je obratiti pažnju i na neke sitnice kao što su recimo, vremenski uvjeti (da, da, probajte igrati tiki-taku u kaljuži do koljena ).

Jesam što propustio?

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 19/03/2015 18:20:38
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 07/03/2015 : 20:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Veliki sam fan Menadžera, najviše vremena sam proveo igrajući FM10 dok sam se (zahvaljujući i Jasku) evo par godina opasno navukao na FM07. Ne igram sa velikim klubovima, uglavnom uzimam niželigaše.
Poslednje tri verzije nisam isprobavao dok prije desetak dana ne dobavih najnoviju pa evo, da vam predstavim svoju trenutnu karijeru:

-Klub koji vodim je OFK Kikinda, četvrtoligaš iz Srbije koji se takmiči u Zonskoj ligi Banata. Većih uspjeha u klupskoj istoriji ovaj klub i nema osim što se mogu pohvaliti da su od sredine sedamdesetih pa do raspada bivše države gotovo pa konstantno igrali u tadašnjoj Drugoj ligi i bili jedan od utemeljivača Prve lige SRJ.
Krajem devedesetih kreće sunovrat kluba i od tada tavore po nižim ligama. Poznatije face koje su nosile crveni dres su, između ostalih, Mladen Krstajić, Dragan Žilić i Blagoje Paunović.

OFK Kikinda

Kao što vidite, klub je amaterski te sam stoga morao da se oslonim na igrače koji su bili spremni doći i igrati za džabe i samim tim napustiti klub kad god im se za to ukaže prilika; od njih takvih sam ipak uspio da skupim itekako konkurentan tim za ovaj nivo takmičenja te smo stoga na polusezoni zasjeli na vrh tabele mada nam Mladost Bambi opasno diše za vratom

Tabela

Do promocije dolazi samo prvak, nema nikakvog plej-ofa ili dodatnih kvalifikacija.

Igram u izuzetno ofanzivnoj 4-2-4 formaciji koja se zavisno od rezultata i stanja na terenu transformiše u znatno povučeniju 4-4-2



Napadi uglavnom kreću sa krila (pogledaj ispod)
ofanziva za sad daje rezultata jer smo ubedljivo najefikasniji tim u ligi

Predstavljati vam igrače i nema nekog smisla jer vam njihova imena ne znače ništa ali dvojicom moram da se pohvalim

Petar Cvijanović
Igor Urošević


Ubijaju po krilima. Daju, namještaju golove, kreiraju šanse, konstantna su prijetnja po protivnike. Cvijanović je ponikao u klubu i od početka karijere je tu dok je Urošević dijete Partizana u kojem nikad nije dobio šansu, nakon seljakanja kroz više rangova srpskog fudbala došao je kod mene i kida :P

I ako izborim promociju veliki problem ću imati sa igračima jer pretpostavljam da će mi ove najbolje razgrabiti jači klubovi.
To bi bilo to, Javljam se sa novim reportom kad završim sezonu;)

Izvještaj dopunjavam jednim lijepim pogotkom mog desnog beka


Edited by - wele on 07/03/2015 22:43:38
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/08/2015 : 15:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ponovno sam se navukao ovo ljeto na managera. AC Milan! Evo, sad započinjem četvrtu sezonu. Cilj je osvajanje lige prvaka.

U prvoj sezoni sam ja (i klub) još uvijek tražio, ali kasnije je krenulo. U drugoj sezoni sam završio treći i konačno je Milan ušao u ligu prvaka - izbacio me Arsenal u čevrtfinalu.

Berlusconi je smijenjen, odnosno na kraju druge sezone je došla neka nova uprava i neki novi vlasnik. Meni je odgovaralo budući da sam dobio više love za transfere.

Najbolja kupovina mi je Jackson Martinez iz Porta. Igrač godine u Serie A 2016/17 i zlatna kopačka Evrope. I ovaj Douglas Costa iz Šahtjora je igračina. Taj se je također nazabijao golova. Od El Shaarawija sam puno očekivao, ali taj se stalno ozljeđuje (prodao sam ga u Liverpool za 28 milja). Witsel mi je do dolaska Modrića i Otamendija imao najveću plaću, ali nije mi se nešto dokazao.

Ove sezone su stigli Modrić i Otamendi iz La Lige. :)

Inače, bio sam malo pristran domaćim igračima, tako da mi je drugu sezonu zlatna rezerva bio Milan Badelj (solidno je igrao, prodan kasnije u Valenciju za 7 milja), uzeo sam i Kranjčara budući, da je bio free transfer, ali prvi tjedan kod mene si je slomio nogu i out 6 mjeseci (još nije nastupio za klub). Od Modrića puno očekujem. :)

Zarazan je taj manager u pm.







Ljestvice:

Prva sezona (osvojen kup)
http://i59.tinypic.com/2uiyqdv.jpg

Treća sezona (osvojeno prvenstvo)
http://i61.tinypic.com/1zwkca9.jpg

Edited by - nagor on 20/08/2015 15:59:56
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/08/2015 : 16:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Dva najjača.




Tri sezone kasnije:

http://i57.tinypic.com/allpnl.jpg

Edited by - nagor on 20/08/2015 16:30:54
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 20/08/2015 : 19:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message  Reply with Quote
Nije meni zanimljivo igrati u velikim ligama, najzanimljivija karijera koju sam igrao bila mi je na FM 2013 kada sam sa donjim sremom za oko 15 sezona osvojio Ligu Šampiona, a već u prvoj sezoni liga je bila naša, odmah sam u prvoj sezoni provalio neku super taktiku i doveo sam odlična pojačanja koja su začudo ušla u formu (dovoljan pokazatelj je da je Washington, bivši igrač Partizana i Borca iz Čačka imao više golova no nastupa) i konstantno smo napredovali i mi i liga, ali posle osvajanja LŠ-a mi je postalo monotono.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/08/2015 : 21:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
premali mi strength i long throws ima Messi
Ronaldo jumping reach
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/08/2015 : 22:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergej773

Nije meni zanimljivo igrati u velikim ligama, najzanimljivija karijera koju sam igrao bila mi je na FM 2013 kada sam sa donjim sremom za oko 15 sezona osvojio Ligu Šampiona, a već u prvoj sezoni liga je bila naša, odmah sam u prvoj sezoni provalio neku super taktiku i doveo sam odlična pojačanja koja su začudo ušla u formu (dovoljan pokazatelj je da je Washington, bivši igrač Partizana i Borca iz Čačka imao više golova no nastupa) i konstantno smo napredovali i mi i liga, ali posle osvajanja LŠ-a mi je postalo monotono.



Znam, to je najjače, kad iz nižih liga dođeš do vrha, ali morao sam dignuti svoj Milan. :)


Nadam se, da će ove sezone i u stvarnosti biti bolje. Ovaj Bacca, koji je došao u Milan, ima na manageru vrhunske brojke. Witsela sam i ja doveo (Milan će ga valda dovest), čak se i Modrić spominje u zadnje vrijeme. Vidjet ćemo. :)
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 20/08/2015 : 22:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Evo jedan domaći dečko.

Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/08/2017 : 15:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Vrtim FM17 dok ne dođe 18 (bilo sniženje na Steamu jer izgleda da je beta puštena)

Trljam ruke.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 01/09/2017 : 11:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Ja igram več nekoliko mjeseci FM17 i...

Dobar ali ipak "pretežak". Igram 4-2-4 (wide sa 2 krila i 2 napadača), što je izrazito ofanzivno. Imam i oko 20-40 šansi (šuteva na gol) na utakmicu ali ne dajem puno golova, da bi mi skoro svi klubovi iz 2-3 šanše dali 2-3 gola. Svaku utakmicu njim je GOLMAN igrač utakmice. Ajde sad svaku treču možda ali svaku je ipak malo pretjerano.

...TRI (3) sezone nisam dao gol iz kornera. Na jednoj utakmici sam imao 45 kornera (da, 45) i ništa...Iz prostog udarca je isto težko dati gol ali ako ima igrač Set Pieces iznad 17 onda možda padne i koji.

Kad sam napravio izrazito močan klub - ono sa bar 5-6 World Class igrača, nisam bio ni među top 4 u Engleskoj prvoj ligi. Kad bi pustio klub, več drugu sezonu taj klub je prvak ili top 3.

Najviše mi daju golove drugi klubovi odmah (prvih 5 minuta) ili tamo od 40-45 minute i to "konstantno".

Težko je prodati i igrače, prodaš ali za oko 30 % cijene ali sam sada odkrio, da je najvii problem plača igrača i ako daš drugom klubu opciju, da kupi tvog igrača, tako, da ti i dalje plačaš njegov wage onda ga možeš prodati i za punu cijenu.

Tolko o minusima, možda za sutra i kakv plus (+).
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 19/10/2017 : 22:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/sport/clanak/nevjerojatna-prica-legendarnog-napadaca-hnla-otkrili-na-football-manageru/1002058.aspx

"Ne znate vi ljudi moju priču, kada mi je završila posudba u Duisburgu i bio sam igrač Slaven Belupa, i sa mnom su u kontakt stupili ljudi iz portugalskog prvoligaša Nacional de Madeira. I tako nađemo se mi u Zagrebu, ručamo, pričamo, ovo-ono, kad oni kažu: "Mi bi te provjerili." Vadi majstor laptop, vadi CD, rekoh :"Opa, imaju moj video pa ćemo ga sada pogledati"... Kad ono, CD je zapravo Manager iz 2006. godine. Stavi unutra, loada igricu i prvo što mi kaže je:"Aaaa, I see you like to chip the ball over the keeper...
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/02/2018 : 08:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
Kao po pravilu, kad isprobam nove verzije obavezno se vratim starom, najboljem FM07 i mom omiljenom sejvu












misija ispunjena

Edited by - wele on 20/02/2018 08:47:33
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000