forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/09/2018 : 14:50:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Salim se ja Telleru. Nista zlonamjerno. Ti si dokazani stovatelj kiosk izdanja, stare ZS i LMS-a. Ja sam pomalo to napustio, znas ti i sam, koliko je tu naive,(Blek,rendzeri i ekipa...) Ali ima ti krasnih 'novih' junaka, kod Bonellija. Ne znam jesi li popratio Lilith,Geu, Breda Barrona, Saguara,Cassidya,Morgan Losta,Greystorma,Lukasa,Sirocad,Demiana itd, itd ima ih masu, da ih sve ne nabrajam. Raznoliki i svjezi serijali, ajmo rec malo moderniji. Meni su puno jaci od ovih starih mastodonata.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 26/09/2018 15:06:46
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12840 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/09/2018 : 17:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

bio je fen grizlija adamsa
đe mu je to ruka?
smrzo se




Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 27/09/2018 : 21:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
U Školskoj knjizi na Trgu bana J. Jelačića ...
Svježa izdanja s magičnom trakom - u prodaji...


Kupljeno!

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 27/09/2018 : 21:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

U Školskoj knjizi na Trgu bana J. Jelačića ...
Svježa izdanja s magičnom trakom - u prodaji...



Baš ću ovih dana provjeriti i kod nas u Puli da li je stiglo štogod novoga...

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 28/09/2018 : 15:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
U prvom broju časopisa za kulturu i lepotu življenja ARTEM tekst moje malenkosti o novoj ZLATNOJ SERIJI!


Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/09/2018 : 17:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

U prvom broju časopisa za kulturu i lepotu življenja ARTEM tekst moje malenkosti o novoj ZLATNOJ SERIJI!






E ovo moram odmah naručit tj. poručit u bar 2 primjerka
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 28/09/2018 : 20:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by vronski 3

U prvom broju časopisa za kulturu i lepotu življenja ARTEM tekst moje malenkosti o novoj ZLATNOJ SERIJI!






E ovo moram odmah naručit tj. poručit u bar 2 primjerka



Poslaću ti ja ako stvarno želiš! ;)
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 28/09/2018 : 20:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Srbija je tek 2008 s VČ dobila stabilnog kiosk izdavača- zaista nevjerojatno. Koliko mi je poznato, prije toga su bili samo vanini i abaton sa svega nekoliko brojeva. Čudo je da se strip scena uopće održala.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 28/09/2018 : 22:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Srbija je tek 2008 s VČ dobila stabilnog kiosk izdavača- zaista nevjerojatno. Koliko mi je poznato, prije toga su bili samo vanini i abaton sa svega nekoliko brojeva. Čudo je da se strip scena uopće održala.



Čudo je da se u tom periodu uopše i Srbija održala a ne strip scena jer smo u tih deceniju i po preživeli raspad zajedničke države, mobilizacije, ratove, najveću inflaciju u Evropi posle 1933, NATO bombardovanje, petookotbarski puč, otimanje Kosova...
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/09/2018 : 22:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Gde se moze kupiti casopis? Cena?

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 28/09/2018 : 22:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Gde se moze kupiti casopis? Cena?



Ima ga na svim kioscima, cena je 300 dinara. Ovaj septembarsski broj u prodaji je do utorka jer u sredu izlazi oktobarski, broj dva. Ako hoćeš, tj. ako si iz Beograda, dođi do redakcije, to je u blizini Hrama Svetog Save, dobićeš oba broja na poklon! ;)
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/09/2018 : 23:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Hvala za info i hvala na ponudi, nisam iz Beograda.
Videcu da ga pojurim na kioscima.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 28/09/2018 : 23:15:03  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Hvala za info i hvala na ponudi, nisam iz Beograda.
Videcu da ga pojurim na kioscima.



Veruj mi vredi svaku paru! Nešto potpuno novo i osvežavajuće u moru žutila na našim kioscima! ;)
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/09/2018 : 23:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Valjda ce potrajati. Rastuzi me kad god ugase neki dobar casopis.
Eto, Srbija nema nijedan sportski casopis, nedeljnik, mesecnik. Sve se svelo na Sportski zurnal. Sport je pokusao ozivljavanje kao dnevni list, pa presao na varijantu nedeljnika, ali ugasise i to.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 29/09/2018 : 08:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Valjda ce potrajati. Rastuzi me kad god ugase neki dobar casopis.
Eto, Srbija nema nijedan sportski casopis, nedeljnik, mesecnik. Sve se svelo na Sportski zurnal. Sport je pokusao ozivljavanje kao dnevni list, pa presao na varijantu nedeljnika, ali ugasise i to.



Sport 24 će verovatno uskoro krenuti opet kao nedeljnik, a u poslednja dva broja Sporta 24 imao sam intervjue sa sportskim legendama Milošem Šoškićem i Nenadom Stekićem! ;)
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 29/09/2018 : 11:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Uzeo sam svaki broj. Bas su znali da kasne. Umesto u utorak, izadje u petak. Miljama daleko.od Tempa, ali ne pravim pitanje, samo da redovno izlazi.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 29/09/2018 : 11:52:27  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Uzeo sam svaki broj. Bas su znali da kasne. Umesto u utorak, izadje u petak. Miljama daleko.od Tempa, ali ne pravim pitanje, samo da redovno izlazi.



Problem je bio sa neodgovornim gazdama koji nisu plaćali novinare za njihov rad! Ali sada će se to vrlo brzo rešiti ša će Sport nadam se već tokom oktobra nastaviti ponovo redovno da izlazi. Nažalost, interesovanje javnosti za sportskim novinama, uopšte za štampanim medijima je sve manje i manje. Zašto bi neko kupovao sportski list kada može sve u sekund da vidi na amo jedan klik na telefonu i to potpuno besplatno! Štampane stvari volimo još samo mi nostalgičari, da osetimo kad na zašušte stranice pod prstima...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 29/09/2018 : 22:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by vronski 3

U prvom broju časopisa za kulturu i lepotu življenja ARTEM tekst moje malenkosti o novoj ZLATNOJ SERIJI!






E ovo moram odmah naručit tj. poručit u bar 2 primjerka



Poslaću ti ja ako stvarno želiš! ;)




Ma šalim se , znam ja da bi ti posla meni časopis .
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 29/09/2018 : 22:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by vronski 3

U prvom broju časopisa za kulturu i lepotu življenja ARTEM tekst moje malenkosti o novoj ZLATNOJ SERIJI!






E ovo moram odmah naručit tj. poručit u bar 2 primjerka



Poslaću ti ja ako stvarno želiš! ;)




Ma šalim se , znam ja da bi ti posla meni časopis .




Naravno da bih, pošalji mi samo u PM adresu.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2280 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 30/09/2018 : 01:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote


Evo ja sam ga prije koji dan kupio(baš mi je stigao),no izdanje je rasprodano i već teže nabavljivo,ono što me zanima da li će i ovdje Veseli raditi reprint ili koricu c,jer ako neće ovo će izdanje biti teško za nabaviti kao i prvi retro broj.Baš me zanima što će biti,ali ja sam miran jer sam nabavio svoj primjerak,doduše malo sam zakasnio jer sam uzalud čekao da dođe u Školsku Knjigu,ali sam ga na kraju ipak nabavio nekim drugim putem po dosta povoljnoj cijeni.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4983 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 01/10/2018 : 21:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

quote:
Originally posted by wesskowaz

Uzeo sam svaki broj. Bas su znali da kasne. Umesto u utorak, izadje u petak. Miljama daleko.od Tempa, ali ne pravim pitanje, samo da redovno izlazi.



Problem je bio sa neodgovornim gazdama koji nisu plaćali novinare za njihov rad! Ali sada će se to vrlo brzo rešiti ša će Sport nadam se već tokom oktobra nastaviti ponovo redovno da izlazi. Nažalost, interesovanje javnosti za sportskim novinama, uopšte za štampanim medijima je sve manje i manje. Zašto bi neko kupovao sportski list kada može sve u sekund da vidi na amo jedan klik na telefonu i to potpuno besplatno! Štampane stvari volimo još samo mi nostalgičari, da osetimo kad na zašušte stranice pod prstima...



zavoljet će oni opet papirnato kada im web uvede pretplate za izdanja..
Tada će pasti maske svim velikim "čitačima"

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18382 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/10/2018 : 21:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma..zbog mene moze doci do virtualnog mrka..nek crkne sve..pa i taj sajt..ziveo bi ko prije bez problema..imao bi Zlatnu seriju tjedno..ko jebe internet.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 01/10/2018 21:32:09
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2273 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 01/10/2018 : 22:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI


zavoljet će oni opet papirnato kada im web uvede pretplate za izdanja..
Tada će pasti maske svim velikim "čitačima"





Lepo si to rekao i daj Bože da to bude što pre.
Pun mi q...c više onih što stalno pljuju odredjene (Boneli) junake, a nisu kupili ni jedan primerak papirnatog izdanja - već sve čitaju besplatno na Net-u.
I stalno: ne valja ovo, ne valja ono, treba da se u serijalu promeni ovo ili ono,... a i kada bi izdavači poslušali njihove želje i uradili tako - šta bi dobili?
Rasterali bi prave kupce, a oni i dalje ne bi davali svoj dragoceni novac za Boneli izdanja, već bi ih čitali besplatno na Net-u, a svoj dragoceni novac čuvali za čuvene "intelektualne" stripove, koje ponosno stavljaju na police i pokazuju svojim (takodje "visokointelektualnim") prijateljima.










Edited by - Kontrast 2 on 01/10/2018 22:18:40
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 01/10/2018 : 22:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

quote:
Originally posted by DOMI


zavoljet će oni opet papirnato kada im web uvede pretplate za izdanja..
Tada će pasti maske svim velikim "čitačima"





Lepo si to rekao i daj Bože da to bude što pre.
Pun mi q...c više onih što stalno pljuju odredjene (Boneli) junake, a nisu kupili ni jedan primerak papirnatog izdanja - već sve čitaju besplatno na Net-u.
I stalno: ne valja ovo, ne valja ono, treba da se u serijalu promeni ovo ili ono,... a i kada bi izdavači poslušali njihove želje i uradili tako - šta bi dobili?
Rasterali bi prave kupce, a oni i dalje ne bi davali svoj dragoceni novac za Boneli izdanja, već bi ih čitali besplatno na Net-u, a svoj dragoceni novac čuvali za čuvene "intelektualne" stripove, koje ponosno stavljaju na police i pokazuju svojim (takodje "visokointelektualnim") prijateljima.



Kako si ti iskompleksiran, to je strašno.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2273 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 01/10/2018 : 23:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash



Kako si ti iskompleksiran, to je strašno.






Prepoznao si se?
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000