forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/02/2021 : 15:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
meni je najbolja 3 knjiga...Libellus.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 15/02/2021 : 17:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by mmihoci

Ja jednostavno nisam takav i blizu sam da se ostavim VČ-ove Zlatne Serije.
Za sad ju još skupljam valjda zbog tromosti i inercije.


A zašto bi se morala skupljati baš svaki broj ZS?
Ja kupujem samo neke brojeve i nimalo me ne smeta što mi drugi brojevi nisu po guštu.


A ima frikova koji skupljaju sve vrste izdanja Zagora a ima i onih drugih frikova koji hoće imat kolekciju po redu od 1 do N.
A kaj ćeš luđak do luđaka i eto ti ludnice (ili "frikdžinica" ?).

Edited by - mmihoci on 15/02/2021 17:59:49
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 15/02/2021 : 18:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
ZS vc je malo pomalo od najveceg hita postao najvece razocaranje...u pocetku je sve bilo super, zuta traka, verzija sa sbe koricom, izdanja koja dosad nismo imali na kiosku: tex i dd magazini, pibd, mart i mister no almanasi, sudija bean neobjavljeni, naznake da bi mozda i moglo ici mjesecno...e onda je od oko broja 10 sve krenulo po zlu..tex redovni iz dnevnik zs, nasilje u darkwoodu sa 13 naslovnica, vuk samotnjak i thunderman od zagora, ambis zla C korica, pa tex kazna za oholog pukovnika isto C korice, pa tri nova zagora...nema vise mister no i marti almanaha..sve vise C korica..nista od mjesecnog ritma...sve u svemu, veliko razocaranje..
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2021 : 18:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

A ima frikova koji skupljaju sve vrste izdanja Zagora a ima i onih drugih frikova koji hoće imat kolekciju po redu od 1 do N.
A kaj ćeš luđak do luđaka i eto ti ludnice (ili "frikdžinica" ?).


A ima ih i koji ne skupljaju zagora...
Triba na forumu zabranit riječ-kolekcija
Većina od nas ima taj OCD redoslijeda,uniformirnosti ali treba se borit protiv toga.Ako mi se sviđa neki strip sigurno neću odustati od njega zbog toga što neću imati cijelu ediciju.Uostalom nije riječ o nastavku nekom nego o potpuno samostalnom stripu a čak često i o drugom junaku kojeg ništa ne povezuje osim eto što ih je VČ stavio skupa u ZS.Uzimam PIBD,Teksa,MM,uzeja sam čak i jednog Zagora.
Ove druge jednostavno preskačem.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 15/02/2021 : 19:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by mmihoci

A ima frikova koji skupljaju sve vrste izdanja Zagora a ima i onih drugih frikova koji hoće imat kolekciju po redu od 1 do N.
A kaj ćeš luđak do luđaka i eto ti ludnice (ili "frikdžinica" ?).


A ima ih i koji ne skupljaju zagora...
Triba na forumu zabranit riječ-kolekcija
Većina od nas ima taj OCD redoslijeda,uniformirnosti ali treba se borit protiv toga.Ako mi se sviđa neki strip sigurno neću odustati od njega zbog toga što neću imati cijelu ediciju.Uostalom nije riječ o nastavku nekom nego o potpuno samostalnom stripu a čak često i o drugom junaku kojeg ništa ne povezuje osim eto što ih je VČ stavio skupa u ZS.Uzimam PIBD,Teksa,MM,uzeja sam čak i jednog Zagora.
Ove druge jednostavno preskačem.



Izvisio si. Nema za tebe mjesta u našoj "frikdžinici".
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2021 : 19:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A ne,ja se lako uklopim svugdi.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/02/2021 : 20:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Meni ovo odgovara sto radi VČ..
I kod Dnevnika nije me sve zanimalo pa sam sve uzimao..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/02/2021 : 22:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by going going


Nakon razocaravajuceg keca, dvojka mi je legla kao budali samar.
Citiram kolegu pcoroa ...

Jedino sto mi je zao jeste sto se u izadnju od VC zbog ovog malog formata ne vidi pun raskos genijalnog Frisende. Neko je spomenuo u nekom topiku da bi bila vrhunska fora da je VC ovo objavio kao specijalno izdanje Zlatne serije na velikom formatu, to bi bio pun pogodak, ali sta je tu je.


goinže,pod jedan,ne mlati za prvi broj - pročitaj ga sad ponovo i videćeš da su između njega i dvojke nijanse u pitanju (meni je čak nešto bolja jedinica).
kao drugo,drago mi je da si skontao da je Dedvud Dik nešto ponajbolje što je izašlo iz Bonelija.
i kao treće,nije neko,nego anto je rekao to za veći format u ZS specijalcu - ali gde toga da se sete veseljaci.



Ponovicu keca, ali cisto sumnjam da ce biti bolji utisak.
Dvojka je odlicna i pravo osvezenje.
A odlicna ideja za ZS Specijal, stvarno je steta ovaj crtez gledati u malom formatu. Frisenda, Andreucci, Mastantuono, veliku su to crtaci.
A i cini mi se da je steta sto ima ovako malo epizoda Dika, steta sto u Bonelliju nisu napravili jos par prica koje bi crtali naprimer Rubini, Biglia, Prisco, Dotti, Brindisi. Da izredjaju sve velike crtace i onda kraj.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/02/2021 : 22:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Deadwood Dick doista puno bolje izgkeda na većem formatu, Frisenda je jednostavno predobar crtač za male vinjete.
Cijeli serijal je sjajan, završnica pogotovo... Sa upravo fenomenalnim crtežom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2021 : 22:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zlatna serija gigant edicija

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/02/2021 : 01:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
A bogati ne možeš nikamo od ovih snobovskih, jadnih i moralno propalih dosadnih kolekcionara.
Dajte se maknite bar s ove teme.
JEDINO IZDANJE NA PROSTORU BIVŠE DRŽAVE KOJE TI NUDI PROČITATI AKTUALNA IZDANJA ZA MALE NOVCE A DA NE MORAŠ PRATITI BROJEVE PO REDU. JEDINO IZDANJE KOJE JE BAŠ ZA ČITATELJE.
Pa ako se nekome nešto toliko svidi, neka nabavlja skupocjenije i svršava na njih u tamnu kutku sobice.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/02/2021 : 10:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ali Čitatelji vs. Kolekcionari su u manjini

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 16/02/2021 : 12:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Opet te vaše svađe oko formata izdanja i blesave podjele.
A s tim Deadwood Dickom/Dedvud Dikom (ili još bolje "Crnogorac/Černogorac Pimpač/Pimpić) imate (rijetke, jel?) prilike kao sa Zagor Korjenim (i nekim drugim stripovima) da birate format (ili čak da imate sve formate).
Kamo sreće da su Izdavači dovoljno jaki da nam za sve omoguće, izbor formata. Mada sam uvjeren da bi i tada bilo "bisera" na Forumu koji bi se svađali i djelili (a ponekad ili čak dosta često vrijeđali jedne druge).


Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 16/02/2021 : 17:15:06  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Imate genijalnog Frizendu i na MV, boneli format, sve kako treba. Hvala Bogu pa ko želi može da kupi Libellus - u ZS ipak ostaje kao hrabar i hvalevredan potez što rade DD. Jedva čekam treću priču, a dotle ću ponoviti prve dve.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/02/2021 : 22:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Opet te vaše svađe oko formata izdanja i blesave podjele.
A s tim Deadwood Dickom/Dedvud Dikom (ili još bolje "Crnogorac/Černogorac Pimpač/Pimpić) imate (rijetke, jel?) prilike kao sa Zagor Korjenim (i nekim drugim stripovima) da birate format (ili čak da imate sve formate).
Kamo sreće da su Izdavači dovoljno jaki da nam za sve omoguće, izbor formata. Mada sam uvjeren da bi i tada bilo "bisera" na Forumu koji bi se svađali i djelili (a ponekad ili čak dosta često vrijeđali jedne druge).






Pa niko se ne svadja, niti se delimo, samo su neki izneli misljenje (medju kojima sam i ja) da bi Dedvud Dik izgledao jos bolje u vecem formatu.
Ali potpisujem ovo sto kaze koze123 da je objavljivanje DWD u ZS hrabar i hvalevredan potez koji treba podrzati!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 16/02/2021 : 23:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Nije mi smetao mali format u prvom broju zs dicka..ali mi je itekako zasmetao kod prvog dvobroja mister no revolucije u vc op
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2021 : 00:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

Nije mi smetao mali format u prvom broju zs dicka..ali mi je itekako zasmetao kod prvog dvobroja mister no revolucije u vc op



Eto a meni bas obrnuto, uopste mi ne smeta format za Mister NO revolucij u Obojenom programu, cak mislim da je bolje sto je na ovom Bonelli formatu.
A za Dika nikako.
Go to Top of Page

tex ciller
New Member

213 Posts

Member since 15/06/2012

Posted - 17/02/2021 : 23:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tex ciller a Private Message  Reply with Quote
Pročitao i drugog Dedvud Dika. Dinamit! Bravo za VČ. Ne mogu da se odlučim ko je bolji, Mastantuono ili Frizenda. Kordej odličan sa svojom naslovnom (opet) ali sam se ipak odlučio za A verziju.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/02/2021 : 15:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jučer odem prošetat i sist na Rivu i usput kupim onako impulzivno Kandraksa za pročitat.
Šta reći?Kiosk izdanje,odlična naslovnica Siniše Radovića(uzeja prvi put old school ZS verziju) čak mi i plastifikacija ne smeta,jeftina cijena za 2 broja Zagora ali...
Kjaveroti ostavi se ti lipo pisanja jer je ovo preloše čak i za današnjeg lošeg Zagora.Toricelli OK.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
935 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 24/02/2021 : 17:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Jučer odem prošetat i sist na Rivu i usput kupim onako impulzivno Kandraksa za pročitat.
Šta reći?Kiosk izdanje,odlična naslovnica Siniše Radovića(uzeja prvi put old school ZS verziju) čak mi i plastifikacija ne smeta,jeftina cijena za 2 broja Zagora ali...
Kjaveroti ostavi se ti lipo pisanja jer je ovo preloše čak i za današnjeg lošeg Zagora.Toricelli OK.



Ovo je Burattini valjda odobrio da bi njegove priče izgledale bolje.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/02/2021 : 18:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
U uvodniku novog MM napisaše da će u ZS ove godine objaviti Panovu frulu.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 24/02/2021 : 19:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by murdo

quote:
Originally posted by jaki

Jučer odem prošetat i sist na Rivu i usput kupim onako impulzivno Kandraksa za pročitat.
Šta reći?Kiosk izdanje,odlična naslovnica Siniše Radovića(uzeja prvi put old school ZS verziju) čak mi i plastifikacija ne smeta,jeftina cijena za 2 broja Zagora ali...
Kjaveroti ostavi se ti lipo pisanja jer je ovo preloše čak i za današnjeg lošeg Zagora.Toricelli OK.



Ovo je Burattini valjda odobrio da bi njegove priče izgledale bolje.





Bure taktičar
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/02/2021 : 20:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

U uvodniku novog MM napisaše da će u ZS ove godine objaviti Panovu frulu.


Pa logičnije je bilo da su je objavili prije ovoga.
Go to Top of Page

plavi
Junior Member



422 Posts

Member since 10/05/2002

Posted - 24/02/2021 : 20:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send plavi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

U uvodniku novog MM napisaše da će u ZS ove godine objaviti Panovu frulu.




... što znači da od kolekcionarskih izdanja nema ništa. Bilo pa prošlo.



Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2894 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 24/02/2021 : 20:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
Očigledno tako održavaju prava i zabole ih.

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000