forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 331

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/05/2018 : 09:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Dampyr mi je dobar serijal, Dragonera sam nabavio dva komada, ali još nisam čitao.
Nekako mislim da to baš i nije za mene, ali dati ću šansu.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 10:16:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anto_123

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Anto_123

Bome ga deru.Dampyr 284 strane 85kn odabrane priče i Ludensovi maxiji 35kn odnosno maxi 50kn.meke korice,čuveni tariguz papir pa gru..cijena kao da je HC.Riznica Boneli je tvrdi uvez pa je 60-65 kn.jedino je Dragonero sa 4 priče ali opet je to previše.Nastave li tako neće biti problem pronaći u knjižarama


Ma uopce ga ne deru...
Bas zato sto nije naisao na interes trzista, (sto mi je osobno jako zao), mali je tiraz, a cijena takva-kakva je.
Kupit ce ga samo oni koji su ga skuzili i vole ih,(i Dampyra i Dragonera). To je za mali krug stripofila, vekiku vecinu boli neka stvar za ove serijale. Steta...
Ja sam zahvalan sto i ovako na "kapaljku", povremeno, mogu kupiti ove izvanredne stripove.

Ma slažem se ja da su dobri stripovi i Dampyr a meni još više Dragonero i imam sve što je izašlo i od jednog i drugog.cijena? Mi pravi ljubitelji i da nekažem ovisnici,obično kad vidimo najavu za strip,prvo gledamo kako da ga nabavim a tek onda koja je cijena,bar je kod mene takav slučaj.Ono što mi je žao je što npr. Dampyra imam komplet,uključujućii ovu zadnju knjigu a kolekcija do broja 50 se sastoji od tvrdih korica jednog izdavača pa drugog,pa opet vč onih desetak epizoda pojedinačno i sad ove knjige.mogli su barem zadržati i Dampyra u 4 epizode po knjizi kao Dragonera


Istina. Dampyr je i meni jedni izmjesani serijal od razlicitih nakladnika. Bookglobe,Strip agent(hc), tanki sc VC, debele knjige VC... Malo je grubo gledat u takve hrbate, ali sto ces...sretan sam sto ih i ovakve imam. Odlican je strip.
O Dragoneru da ne pricam suvise...meni je jedan od najdrazih. Genijalni crtaci. Ali spor ritam, ubiboze... ubrzajte pls.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 10:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Dampyr mi je dobar serijal, Dragonera sam nabavio dva komada, ali još nisam čitao.
Nekako mislim da to baš i nije za mene, ali dati ću šansu.


Zavusi kakav si s fantasyem...
Genijalni crtaci, voze i drze serijal. Probaj, kad vec imas doma.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12838 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 31/05/2018 : 12:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Dampyr mi je dobar serijal, Dragonera sam nabavio dva komada, ali još nisam čitao.
Nekako mislim da to baš i nije za mene, ali dati ću šansu.



Uvjeren sam kako ćeš brzo poželjeti da Dragonero izlazi tjedno
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 31/05/2018 : 14:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by velka031

Dampyr mi je dobar serijal, Dragonera sam nabavio dva komada, ali još nisam čitao.
Nekako mislim da to baš i nije za mene, ali dati ću šansu.



Uvjeren sam kako ćeš brzo poželjeti da Dragonero izlazi tjedno

Evo ova zadnja knjiga Dragonera priče 2 i 3 koje su ujedno i vezane (nastavci) meni su odlične a crtež da i ne spominjem . Dampyr zadnja knjiga dobra a najbolja priča druga po redu dok je treća ne znam kako je opisati ubili su me dijalozima i kojekakvim nerazumljivim imenima i pojmovima.prva solidna . Neznam kako kod vas kolege moje ali ako sam pročitao strip a da nisam ni primjetio kako je vrijeme prošlo . eee to je to što mi paše, a ono kad se silim i nikako doći do kraja to ide dalje od mene jer znam da se tom stripu neću više nikada vratiti i dobiti želju da ga pročitam
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/05/2018 : 16:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Dampyr mi je dobar serijal, Dragonera sam nabavio dva komada, ali još nisam čitao.
Nekako mislim da to baš i nije za mene, ali dati ću šansu.


Zavusi kakav si s fantasyem...
Genijalni crtaci, voze i drze serijal. Probaj, kad vec imas doma.



hardcore fantasy ne, nešto tipa gospodar prstenova super, može.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16868 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 31/05/2018 : 16:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by velka031

Dampyr mi je dobar serijal, Dragonera sam nabavio dva komada, ali još nisam čitao.
Nekako mislim da to baš i nije za mene, ali dati ću šansu.



Uvjeren sam kako ćeš brzo poželjeti da Dragonero izlazi tjedno



Nadam se
Go to Top of Page

jankela
New Member



207 Posts

Member since 09/04/2018

Posted - 31/05/2018 : 16:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jankela a Private Message  Reply with Quote
Meni je Dragonero golo govno
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 19:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jankela

Meni je Dragonero golo govno


Bravo! Takve komentare ocekujemo s nestrpljenjem...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 19:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Dampyr mi je dobar serijal, Dragonera sam nabavio dva komada, ali još nisam čitao.
Nekako mislim da to baš i nije za mene, ali dati ću šansu.


Zavusi kakav si s fantasyem...
Genijalni crtaci, voze i drze serijal. Probaj, kad vec imas doma.



hardcore fantasy ne, nešto tipa gospodar prstenova super, može.


Neces biti razocaran.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12838 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 31/05/2018 : 19:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jankela

Meni je Dragonero golo govno



Baš me čudi da imaš drugačije mišljenje...
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 31/05/2018 : 21:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Nisam mi puno Dragonera palo u sake, ali jedva cekam da krene u nekom normalnom izdanju.
Kako je uopce izlazio do sada?
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 31/05/2018 : 21:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
Dampyru sam npr dao sansu, ali se nikako nisam “zakacio” na njega. Dat cu mu jos jednu sa ovim navedenim izdanjima.
Go to Top of Page

jankela
New Member



207 Posts

Member since 09/04/2018

Posted - 31/05/2018 : 21:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jankela a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jankela

Meni je Dragonero golo govno


Bravo! Takve komentare ocekujemo s nestrpljenjem...


quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by jankela

Meni je Dragonero golo govno



Baš me čudi da imaš drugačije mišljenje...


Šta sad, hoćete da zabranite drukčije mišljenje od vašeg?!
Strašno

Edited by - jankela on 31/05/2018 21:51:22
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 31/05/2018 : 22:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jankela

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jankela

Meni je Dragonero golo govno


Bravo! Takve komentare ocekujemo s nestrpljenjem...


quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by jankela

Meni je Dragonero golo govno



Baš me čudi da imaš drugačije mišljenje...


Šta sad, hoćete da zabranite drukčije mišljenje od vašeg?!
Strašno

Prijatelju nije stvar u razmimoilaženju u mišljenju već u načinu na koji si napravio recenziju za strip Dragonero
Go to Top of Page

jankela
New Member



207 Posts

Member since 09/04/2018

Posted - 31/05/2018 : 22:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jankela a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anto_123

quote:
Originally posted by jankela

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jankela

Meni je Dragonero golo govno


Bravo! Takve komentare ocekujemo s nestrpljenjem...


quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by jankela

Meni je Dragonero golo govno



Baš me čudi da imaš drugačije mišljenje...


Šta sad, hoćete da zabranite drukčije mišljenje od vašeg?!
Strašno

Prijatelju nije stvar u razmimoilaženju u mišljenju već u načinu na koji si napravio recenziju za strip Dragonero


Nemam ja šta da tupim tu kad je strip katastrofa u svakom pogledu - G O L O G O V N O
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/05/2018 : 22:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nemojte toliko quotati, na što ova stranica sad liči..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/05/2018 : 23:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grabb

Nisam mi puno Dragonera palo u sake, ali jedva cekam da krene u nekom normalnom izdanju.
Kako je uopce izlazio do sada?


Evo ovako, preko Veselog cetvrtka, 3 knjige po 4 epizode. Prije toga jedna uvodna, debela epizoda na preko 300 strana, i jedno pojavljivanje s Zagorom u "obojenom programu". Do sada kod nas. Sporo i malo, na zalost...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 01/06/2018 : 00:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Dva Dragonera su izasla u Obojenom programu

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7611 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 01/06/2018 : 00:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

Dva Dragonera su izasla u Obojenom programu



jos kad bi ubacili i magazin ediciju u zlatnu seriju..
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/06/2018 : 03:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

Dva Dragonera su izasla u Obojenom programu


Tocno. Pustolovina u Darkwoodu i prva misija. (Ovu drugu nisam jos nabavio)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12838 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/06/2018 : 08:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nemojte toliko quotati, na što ova stranica sad liči..



+1
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 01/06/2018 : 09:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl


Evo ovako, preko Veselog cetvrtka, 3 knjige po 4 epizode. Prije toga jedna uvodna, debela epizoda na preko 300 strana, i jedno pojavljivanje s Zagorom u "obojenom programu". Do sada kod nas. Sporo i malo, na zalost...



Ostaje nadati se redovnim izdanjima cim prije. Jos je i prva knjiga Veselog rasprodana, mozda se dio ekipe cak i navukao.

Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
805 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 01/06/2018 : 11:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
Koliko gluposti u temi ZS, strašno. Moderatora kao da nema.

Inače, ZS 3 ubjedljivo najbolja priča od dosadašnje tri. Skroz tečna pričica, opuštajuća, zanimljiva. Mnogo bolje su mi ove bez SF elemenata u Zagoru.

HOKA-HEY
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2280 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 01/06/2018 : 21:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote

Danas sam ponovo bio u Školskoj Knjizi,ZS Dilana još uvijek nema,ali sada sam rezervirao svoj primjerak s retro naslovnicom,ostavio sam broj mobitela i obećali su da će me kontaktirati čim ga dobiju,da ne moram inače svaki čas provjeravati....

Kupovat ću i VČ Martija ako ga bude....
Go to Top of Page
Page: of 331 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000