forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest 2018
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2592 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 13:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Mozeli koja slika od Rakosija?


Jel Jerry se dovukao iz erzegovine?

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

TomDar
Junior Member



Slovenia
488 Posts

Member since 05/11/2003

Posted - 26/05/2018 : 14:21:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit TomDar's Homepage  Send TomDar an ICQ Message  Send TomDar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot


10. Tomdar izvanredan, izbor vrhunski, cijene povoljne, preporuka.



Moje aukcije: Pocetna od 1kn (brez rezerve)
TomDar official topic: Topic u vezi mojih aukcija

Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12804 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/05/2018 : 19:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Možda nije pretjerano kazati kako na "Mafestu" nedostaje kvalitetan štand izdavača iz Srbije.

Isključiva ponuda Veselog Čevrtka, Čarobne knjige, Darkwooda, Phoenix Pressa i drugih.
Bilo je dosta upita i potražnje za njihovim stripovima...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/05/2018 : 19:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Standardna priča kada su hrvatski sajmovi/festivali u pitanju
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12804 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/05/2018 : 19:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Standardna priča kada su hrvatski sajmovi/festivali u pitanju



Tako izgleda, nažalost. Nije mi jasno u čemu je stvar? Takav dolazak višestruko bi se financijski isplatio. Marketinški također. Ujedno, predstavljalo bi ulaganje u novi krug čitatelja, što bi koristilo i u budućem poslovanju nakladnika.
Plus: imaju dosta dobrih stripova za čiju prodaju ne trebaju strahovati. Simbolički kazano: nutellu među običnim krem namazima...
Stoga mi ostaju nejasni razlozi izostanka.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25832 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/05/2018 : 20:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A koji si ti Hercule?
Zasto se ne javis ?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12804 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 26/05/2018 : 20:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A koji si ti Hercule?
Zasto se ne javis ?



Samo veliki poštovatelj strip umjetnosti
Ne volim bezveze gnjaviti uvažene strip senatore
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25832 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/05/2018 : 20:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa javi se,ne budi stranac.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/05/2018 : 20:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Očito nije gwj

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6999 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 26/05/2018 : 20:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Jel Jerry se dovukao iz erzegovine?


Bio naravno i to ne bilo s kim. Prvi put s boljom polovicom došao na Mafest. Kako sam nju uspio dovesti na Mafest? A postoji razlog, slučajno nam je i godišnjica braka pa smo spojili ugodno s korisnim, malo cjelodnevnog đira po Makarskoj pa na Mafest.

Žena mi organski ne voli stripove i najrađe bi mi ih sve spalila (sreća pa sama Nathana skupljam), ali sam imao misiju ukazati joj da nisu svi baš takvi freakovi i mislim da sam uspio. Sreo se s par poznanika, neke od njih prepoznao sa slika (recimo da globinjovu facu teško možete promašiti ;)) i ovo kratko vrijeme koje sam bio bilo baš ugodno.

Koja sličicu ću uskoro prikačiti, idem gledat utakmicu.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2592 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 26/05/2018 : 20:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Dogodine zelim upoznati kidea, ako dodje eto me. Nastavljam i ja s nathanom, ima sam malu krizu ali prosla je.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 26/05/2018 : 23:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Jel Jerry se dovukao iz erzegovine?


Bio naravno i to ne bilo s kim. Prvi put s boljom polovicom došao na Mafest. Kako sam nju uspio dovesti na Mafest? A postoji razlog, slučajno nam je i godišnjica braka pa smo spojili ugodno s korisnim, malo cjelodnevnog đira po Makarskoj pa na Mafest.

Žena mi organski ne voli stripove i najrađe bi mi ih sve spalila (sreća pa sama Nathana skupljam), ali sam imao misiju ukazati joj da nisu svi baš takvi freakovi i mislim da sam uspio. Sreo se s par poznanika, neke od njih prepoznao sa slika (recimo da globinjovu facu teško možete promašiti ;)) i ovo kratko vrijeme koje sam bio bilo baš ugodno.

Koja sličicu ću uskoro prikačiti, idem gledat utakmicu.


????
Što se ne javiš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 26/05/2018 : 23:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Jel Jerry se dovukao iz erzegovine?


Bio naravno i to ne bilo s kim. Prvi put s boljom polovicom došao na Mafest. Kako sam nju uspio dovesti na Mafest? A postoji razlog, slučajno nam je i godišnjica braka pa smo spojili ugodno s korisnim, malo cjelodnevnog đira po Makarskoj pa na Mafest.

Žena mi organski ne voli stripove i najrađe bi mi ih sve spalila (sreća pa sama Nathana skupljam), ali sam imao misiju ukazati joj da nisu svi baš takvi freakovi i mislim da sam uspio. Sreo se s par poznanika, neke od njih prepoznao sa slika (recimo da globinjovu facu teško možete promašiti ;)) i ovo kratko vrijeme koje sam bio bilo baš ugodno.

Koja sličicu ću uskoro prikačiti, idem gledat utakmicu.



Et' drago mi je da nisam jedini koji misli da je Tovar u čehri isti kao upaljeni gnojni hemoroid...

Wtf?
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6999 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/05/2018 : 00:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Jerry Krause

[quote]Originally posted by Giuda Ballerino

Jel Jerry se dovukao iz erzegovine?


Bio naravno i to ne bilo s kim. Prvi put s boljom polovicom došao na Mafest. Kako sam nju uspio dovesti na Mafest? A postoji razlog, slučajno nam je i godišnjica braka pa smo spojili ugodno s korisnim, malo cjelodnevnog đira po Makarskoj pa na Mafest.

Žena mi organski ne voli stripove i najrađe bi mi ih sve spalila (sreća pa sama Nathana skupljam), ali sam imao misiju ukazati joj da nisu svi baš takvi freakovi i mislim da sam uspio. Sreo se s par poznanika, neke od njih prepoznao sa slika (recimo da globinjovu facu teško možete promašiti ;)) i ovo kratko vrijeme koje sam bio bilo baš ugodno.

Koja sličicu ću uskoro prikačiti, idem gledat utakmicu.


????
Što se ne javiš?
[/quote
Ma vidio sam te u sredini kafića s nekim društvom, djelovalo je da si u ozbiljnom razgovoru pa nisam htio upasti. A i kad vučeš ženu koja ne voli strip di ću je ubaciti među 4 freaka.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6999 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 27/05/2018 : 00:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote








Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/05/2018 : 00:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote

Jebeš sve strance žvrljače...
Deda je zakon.




Wtf?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/05/2018 : 10:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Evo jedna špecijalna sa lica mjesta...

Wtf?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 27/05/2018 : 10:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote


Purple haze

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 27/05/2018 : 10:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Pink,globuse,pink ti više pristaje...

Wtf?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/05/2018 : 11:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Tinton iz aut of da Haus!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/05/2018 : 12:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, meni je hajlajt ovogodišnjeg Mafesta Zagor Te Ney u cajkaškom klubu s Libellusovom vrećicom punom stripova. Sve ostalo je, više - manje, za zaborav.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 27/05/2018 16:26:36
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8371 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 27/05/2018 : 12:34:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo



Purple haze



A šta drugo očekivati u Tovarlandu ako ne narkomane i Srbe.hehehe

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3079 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 27/05/2018 : 13:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo
Odoh ja sa Srbima
Pouzdaniji su od tebe


Svaka ptica svome jatu

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19321 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/05/2018 : 14:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Upravo shvatio da nisam ponio pive koje mi je zar dao za čekanje u redu.
Poništila se jedina korist od puta u Makarsku.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8371 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 27/05/2018 : 14:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Upravo shvatio da nisam ponio pive koje mi je zar dao za čekanje u redu.
Poništila se jedina korist od puta u Makarsku.



Dal si barem uzeo neki cvit od globinja?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000