forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 burek...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/04/2018 : 15:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Kebab je odlična stvar
A u Splitu nema bureka s mesom. Barem nije bilo kada sam ja dolje išao, a išao sam često. U deset pekara se našlo jedan.


Ne znam gdje si bio, al burek s mesom je svugdje u Splitu...a ako dolazis cesto, onda ti evo par adresa, St burek, U Mate, burek, pita jelo, koji su konstanta, al imas ih druze, na svakom kantunu, od Prerade do privatnika...



Jem ima neki dobar oko kolodvora?



To je pravi centar Splita - autobusni i željeznički kolodvor, trajektna luka i Bačvice
Najače mi je dok se kupam slušati zvuk dizel lokomotive :D
Ma dobro, odvojene su Bačvice fizički od svega toga ali ipak, zna lokomotiva koji put doći skroz tamo do plaže (ok ne vidi se od zida ali se čuje).
Inače, znao sam dosta puta doći u Split u rano jutro, oko 6.I onda ako je dobro vrijeme, fino sjednem na rivu, lagano sviće, čuju se galebovi, Petar Hektorović uplovljava u luku, a j slušam neku dobru glazbu. Zakon


Nice opis. Tako I ja kad rano ujutro dopilotam autobusom na kolodvor u Zg, pa s noge na nogu Branimirovom do kolodvora ili priko tvornice, Kulusica I Damije do Zrinjevca I trga... nesto mrknem za pod zub I meditacija zagrebackim parkovima I ulicama, cini mi se jos uvijek da sam u nekoj Azrinoj pjesmi. A sad sve cesce idem I s zenom I djecom...autom vise znam na pamet cili Zagreb...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/04/2018 : 15:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Jbg..nisam imao vremena.jeo sam u trogiru lignje pa sam morao pricepit sa burekom
Ma znao sam da nece kurcu valjat cim je iz pekare.al eto.
Pitao sam onog sto naplacuje parking.nije znao di je menjacnica iako mu je iza ledja bila a kamoli di je dobar burek...to mi se inace cesto desava da naletim na tipove koji pojma nemaju o gradu u kojem zive
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11733 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 05/04/2018 : 15:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Kras, nećeš dugo s takvom hranom.

Have mercy
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/04/2018 : 16:06:32  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Kras, nećeš dugo s takvom hranom.



Znam..previse mesine zderem

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2018 : 16:56:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ovo pored mesa se kuhar potpisao ili kaj? :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2018 : 16:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Kebab je odlična stvar
A u Splitu nema bureka s mesom. Barem nije bilo kada sam ja dolje išao, a išao sam često. U deset pekara se našlo jedan.


Ne znam gdje si bio, al burek s mesom je svugdje u Splitu...a ako dolazis cesto, onda ti evo par adresa, St burek, U Mate, burek, pita jelo, koji su konstanta, al imas ih druze, na svakom kantunu, od Prerade do privatnika...



Jem ima neki dobar oko kolodvora?



To je pravi centar Splita - autobusni i željeznički kolodvor, trajektna luka i Bačvice
Najače mi je dok se kupam slušati zvuk dizel lokomotive :D
Ma dobro, odvojene su Bačvice fizički od svega toga ali ipak, zna lokomotiva koji put doći skroz tamo do plaže (ok ne vidi se od zida ali se čuje).
Inače, znao sam dosta puta doći u Split u rano jutro, oko 6.I onda ako je dobro vrijeme, fino sjednem na rivu, lagano sviće, čuju se galebovi, Petar Hektorović uplovljava u luku, a j slušam neku dobru glazbu. Zakon


Nice opis. Tako I ja kad rano ujutro dopilotam autobusom na kolodvor u Zg, pa s noge na nogu Branimirovom do kolodvora ili priko tvornice, Kulusica I Damije do Zrinjevca I trga... nesto mrknem za pod zub I meditacija zagrebackim parkovima I ulicama, cini mi se jos uvijek da sam u nekoj Azrinoj pjesmi. A sad sve cesce idem I s zenom I djecom...autom vise znam na pamet cili Zagreb...



Da, da...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/04/2018 : 17:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sad sam nedavno otkrio "batak" u Zagrebu...ubio se od spize...fantazija...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/04/2018 : 18:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U Slitu se do početka devedesetih konzumira skoro pa isključivo burek sa sirom. ČAk nije ni tribalo naglasit ono "sa siron" jer kad bi naručija burek znalo se šta ćeš dobit. Burek s meson se moga vidit rijetko a konzumira ga nije skoro niko. Ove fore "burek je samo sa meson" san prvi put doživija početkon devedesetih jer san se družija sa izbjeglicama iz Bosne.


Cile osamdesete smo ja i cila ekipa jili samo burek s meson. U St bureka i kraj peskarije, ali najvise u "siptara" kod staroga placa, koji vise ne radi nazalost...znaci "tra" se samo masni burek s mesom iz kojega je kapalo cak iz obe debele karte...



Burek sa meson je postoja ali ga je jelo 5% ljudi. Postoja je i burek sa jabukama ali njega san vidija samo na cjeniku.
Ta buregdžinica kod starog placa se zvala "Stari plac" i nju je drža jedan brat, a drugi brat je drža slastičarnu koja je bila odma do buregdžinice. Danas je na njenome mistu zalagaonica.
Potaknut ovon znanstvenon temon, baš san pita ljude naše generacije šta je u Splitu u osandesetima bija mainstream, sir ili meso?
U anketi je sudjelova i jedan naš zajednički susid, i rezultati ankete su 100% za sir.
Lokacije su ti ispravne. Stari plac, ST burek koji i danas radi i peškarija. Ja se još sićan jedne u Matošićevoj ulici i jedne na dnu "Prvoboraca".

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/04/2018 : 18:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Sad sam nedavno otkrio "batak" u Zagrebu...ubio se od spize...fantazija...


Nedavno??????
Ovo je gore nego ono kad si reka da ne bendaš Hajduka
Nedavno?????
Ako ovo nije za ban

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/04/2018 : 18:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U Slitu se do početka devedesetih konzumira skoro pa isključivo burek sa sirom. ČAk nije ni tribalo naglasit ono "sa siron" jer kad bi naručija burek znalo se šta ćeš dobit. Burek s meson se moga vidit rijetko a konzumira ga nije skoro niko. Ove fore "burek je samo sa meson" san prvi put doživija početkon devedesetih jer san se družija sa izbjeglicama iz Bosne.


Cile osamdesete smo ja i cila ekipa jili samo burek s meson. U St bureka i kraj peskarije, ali najvise u "siptara" kod staroga placa, koji vise ne radi nazalost...znaci "tra" se samo masni burek s mesom iz kojega je kapalo cak iz obe debele karte...



Burek sa meson je postoja ali ga je jelo 5% ljudi. Postoja je i burek sa jabukama ali njega san vidija samo na cjeniku.
Ta buregdžinica kod starog placa se zvala "Stari plac" i nju je drža jedan brat, a drugi brat je drža slastičarnu koja je bila odma do buregdžinice. Danas je na njenome mistu zalagaonica.
Potaknut ovon znanstvenon temon, baš san pita ljude naše generacije šta je u Splitu u osandesetima bija mainstream, sir ili meso?
U anketi je sudjelova i jedan naš zajednički susid, i rezultati ankete su 100% za sir.
Lokacije su ti ispravne. Stari plac, ST burek koji i danas radi i peškarija. Ja se još sićan jedne u Matošićevoj ulici i jedne na dnu "Prvoboraca".


U dnu prvoboraca?
Burekdžinica ili

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/04/2018 : 18:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Kebab je odlična stvar
A u Splitu nema bureka s mesom. Barem nije bilo kada sam ja dolje išao, a išao sam često. U deset pekara se našlo jedan.


Ne znam gdje si bio, al burek s mesom je svugdje u Splitu...a ako dolazis cesto, onda ti evo par adresa, St burek, U Mate, burek, pita jelo, koji su konstanta, al imas ih druze, na svakom kantunu, od Prerade do privatnika...



Jem ima neki dobar oko kolodvora?



To je pravi centar Splita - autobusni i željeznički kolodvor, trajektna luka i Bačvice
Najače mi je dok se kupam slušati zvuk dizel lokomotive :D
Ma dobro, odvojene su Bačvice fizički od svega toga ali ipak, zna lokomotiva koji put doći skroz tamo do plaže (ok ne vidi se od zida ali se čuje).
Inače, znao sam dosta puta doći u Split u rano jutro, oko 6.I onda ako je dobro vrijeme, fino sjednem na rivu, lagano sviće, čuju se galebovi, Petar Hektorović uplovljava u luku, a j slušam neku dobru glazbu. Zakon


Od ponovnog otvaranja pruge posli rata, pa sve dok se u Zg nije počelo putovat auton, fetiš mi je bija prošetat od željezničkog kolodvora do trga. Iako mi je najčešća destinacija bija Novi Zagreb, tramvaj san uvik čeka na trgu. Walkman i slušalice u ušima obavezni. Ne zbog glazbe nego da ne čujen kajkanje jer kvari idilu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/04/2018 18:43:40
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/04/2018 : 18:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Kebab je odlična stvar
A u Splitu nema bureka s mesom. Barem nije bilo kada sam ja dolje išao, a išao sam često. U deset pekara se našlo jedan.


Ne znam gdje si bio, al burek s mesom je svugdje u Splitu...a ako dolazis cesto, onda ti evo par adresa, St burek, U Mate, burek, pita jelo, koji su konstanta, al imas ih druze, na svakom kantunu, od Prerade do privatnika...



Jem ima neki dobar oko kolodvora?



To je pravi centar Splita - autobusni i željeznički kolodvor, trajektna luka i Bačvice
Najače mi je dok se kupam slušati zvuk dizel lokomotive :D
Ma dobro, odvojene su Bačvice fizički od svega toga ali ipak, zna lokomotiva koji put doći skroz tamo do plaže (ok ne vidi se od zida ali se čuje).
Inače, znao sam dosta puta doći u Split u rano jutro, oko 6.I onda ako je dobro vrijeme, fino sjednem na rivu, lagano sviće, čuju se galebovi, Petar Hektorović uplovljava u luku, a j slušam neku dobru glazbu. Zakon


Od ponovnog otvaranja pruge posli rata, pa sve dok se u Zg nije počelo putovat auton, fetiš mi je bija prošetat od željezničkog kolodvora do trga. Iako mi je najčešća destinacija bija Novi Zagreb, tramvaj san uvik čeka na trgu. Walkman i slušalice u ušima obavezni. Ne zbog glazbe nego da čujen kajkanje jer kvari idilu.


Ja sam nosio cvike za sunce
Bila kiša Oli snig Oli sunce
Samo da ih ne gledam

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/04/2018 : 18:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

U Slitu se do početka devedesetih konzumira skoro pa isključivo burek sa sirom. ČAk nije ni tribalo naglasit ono "sa siron" jer kad bi naručija burek znalo se šta ćeš dobit. Burek s meson se moga vidit rijetko a konzumira ga nije skoro niko. Ove fore "burek je samo sa meson" san prvi put doživija početkon devedesetih jer san se družija sa izbjeglicama iz Bosne.


Cile osamdesete smo ja i cila ekipa jili samo burek s meson. U St bureka i kraj peskarije, ali najvise u "siptara" kod staroga placa, koji vise ne radi nazalost...znaci "tra" se samo masni burek s mesom iz kojega je kapalo cak iz obe debele karte...



Burek sa meson je postoja ali ga je jelo 5% ljudi. Postoja je i burek sa jabukama ali njega san vidija samo na cjeniku.
Ta buregdžinica kod starog placa se zvala "Stari plac" i nju je drža jedan brat, a drugi brat je drža slastičarnu koja je bila odma do buregdžinice. Danas je na njenome mistu zalagaonica.
Potaknut ovon znanstvenon temon, baš san pita ljude naše generacije šta je u Splitu u osandesetima bija mainstream, sir ili meso?
U anketi je sudjelova i jedan naš zajednički susid, i rezultati ankete su 100% za sir.
Lokacije su ti ispravne. Stari plac, ST burek koji i danas radi i peškarija. Ja se još sićan jedne u Matošićevoj ulici i jedne na dnu "Prvoboraca".


U dnu prvoboraca?
Burekdžinica ili


Nije "ili" nego "i".
Buregdžinica i slastičarna.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/04/2018 19:01:21
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/04/2018 : 18:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Zato i pitam
Buregdžinica?
Ma koja?
Pa tu sam
Prolazio skoro svaki dan 15 godina
Ne sjećam se

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/04/2018 : 18:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Samoposluga
Frizerka
Mesnica
Oštrić
Makedonac
Eli
Amen
To je sve bilo u nizu
Od volta vickotine pa put doli

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/04/2018 : 18:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by KRAS

Obigro sam sve oko luke i kolodvora..


Problem je sto nema nigde specializirane burekdzinice kao sto je u ljubljani nobel ili olimpija burek
Jedino na sto sam naletio je ovo


Ivan duzan si mi 24 kune za burek
Znaci split nula bodova
U lj burek i jorgurat 2'80e


Jbg. nisi trazio na pravom mjestu...sta nisi pitao nekog lokalca,(valjda nas jos ima,od svih ovih turista), pa bi ti pokazao. Imao si u sredistu grada 2 ipo minute od Rive, ST burek. Stol , sjedalica tanjuric, jogurt ili pak, pivo... super bi ti bilo. Ja sam van RH-a jos 2 mjeseca, a ako te put navede javi se rado cu te pocastit I cevosima I burekom, (iako I nije to neki dalmatinski tip jela)...



Ma da. Mislin da je splitska luka najgore misto za kupit bilo šta. Hrana je loša jer je namjenjena putnicima namjernicima koji se ionako neće vratit, a većina stvari je bar 30% skuplja.

@KRAS
Drugi put se ne pravi pametan nego se javi nekome od lokalnih pa ćemo te odvest na pravo misto. Ako si burek kupija negdi u luci postoji velika šansa da si jeo najgori burek u Splitu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/04/2018 : 18:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Ne samo da je bija najgori nego i najskuplji..jos me ubi zgaravica
Nisan ima vrimena..jos cu ja doci u split.sezona tek pocela
Fora je da uopce nisam neki ljubitelj bureka.al evo zbog ove teme uhvati me zelja..

Edited by - KRAS on 05/04/2018 19:03:02
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10129 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/04/2018 : 18:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Zato i pitam
Buregdžinica?
Ma koja?
Pa tu sam
Prolazio skoro svaki dan 15 godina
Ne sjećam se



Kako se ne sićaš?
Kad se spuštaš niz Prvoboraca, sa desne strane, 50 metara od semafora na pazaru. Nasuprot "Palme".
Ženina prija je imala stan točno poviše slastičarne pa san relativno često tamo ulazija.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/04/2018 18:55:00
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 05/04/2018 : 18:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ovo pored mesa se kuhar potpisao ili kaj? :D



Posto si gurman ovo bi ti se dopalo..pirinejska svinjetina i argentinska govedina.i mogu rec da je izvrsno a kosta ko kajgana svetog petra u casinu nova gorica
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 05/04/2018 : 19:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ma ne znamo mi šta valja.
https://www.liveleak.com/view?t=9U3K7_1522866055

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2018 : 19:17:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mladjo

Kebab je odlična stvar
A u Splitu nema bureka s mesom. Barem nije bilo kada sam ja dolje išao, a išao sam često. U deset pekara se našlo jedan.


Ne znam gdje si bio, al burek s mesom je svugdje u Splitu...a ako dolazis cesto, onda ti evo par adresa, St burek, U Mate, burek, pita jelo, koji su konstanta, al imas ih druze, na svakom kantunu, od Prerade do privatnika...



Jem ima neki dobar oko kolodvora?



To je pravi centar Splita - autobusni i željeznički kolodvor, trajektna luka i Bačvice
Najače mi je dok se kupam slušati zvuk dizel lokomotive :D
Ma dobro, odvojene su Bačvice fizički od svega toga ali ipak, zna lokomotiva koji put doći skroz tamo do plaže (ok ne vidi se od zida ali se čuje).
Inače, znao sam dosta puta doći u Split u rano jutro, oko 6.I onda ako je dobro vrijeme, fino sjednem na rivu, lagano sviće, čuju se galebovi, Petar Hektorović uplovljava u luku, a j slušam neku dobru glazbu. Zakon


Od ponovnog otvaranja pruge posli rata, pa sve dok se u Zg nije počelo putovat auton, fetiš mi je bija prošetat od željezničkog kolodvora do trga. Iako mi je najčešća destinacija bija Novi Zagreb, tramvaj san uvik čeka na trgu. Walkman i slušalice u ušima obavezni. Ne zbog glazbe nego da ne čujen kajkanje jer kvari idilu.



U Splitu ni slušalice ne pomažu s obzirom koliko ste glasni dok pričate :D A i rađe slušam galebove, manje pričaju gluposti :D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/04/2018 : 19:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

ma ne znamo mi šta valja.
https://www.liveleak.com/view?t=9U3K7_1522866055



Užas!!!

Kakvo je to vino?!!


:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/04/2018 : 19:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

Zato i pitam
Buregdžinica?
Ma koja?
Pa tu sam
Prolazio skoro svaki dan 15 godina
Ne sjećam se



Kako se ne sićaš?
Kad se spuštaš niz Prvoboraca, sa desne strane, 50 metara od semafora na pazaru. Nasuprot "Palme".
Ženina prija je imala stan točno poviše slastičarne pa san relativno često tamo ulazija.


A iebate
Prije neki dan sam se nateza sa nekom ženom
Koja me uvjeravala da je bio bobis nasuprot makedonca
Sad ti sa buregdzinicom
Nema druge
Opet terapija

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/04/2018 : 19:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ivanl

Sad sam nedavno otkrio "batak" u Zagrebu...ubio se od spize...fantazija...


Nedavno??????
Ovo je gore nego ono kad si reka da ne bendaš Hajduka
Nedavno?????
Ako ovo nije za ban



E jbg. nedavno. Bernard me svitova, sad kad sam bija gori. Inace ima tamo mista za ubit se spizom, ja sam najcesce isa u Medvedgrad, ali I u "srbina" u Mitnice, I u onoga na dolcu je dobro...dobre mesine...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/04/2018 : 19:48:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Samoposluga
Frizerka
Mesnica
Oštrić
Makedonac
Eli
Amen
To je sve bilo u nizu
Od volta vickotine pa put doli


Bila je jedna ispod Palme,(Palma jos uvik radi, I dobra je), nekih pedeset metri prema doli, priko puta...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000