forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Tinton- za posebne posebno
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka24
Advanced Member



14514 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/05/2018 : 17:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Momak se zakačio za mene iz samo njemu znanih razloga i to u više navrata, tako da piše gluposti u svom potpisu.
Kako ne mislim u svom potpisu stavljati gluposti kao on, prisiljen sam otvarati posebne teme za tintona očito s posebnim potrebama.
Najbezbolnije bi bilo ovo riješiti ignoriranjem ali meni je to nepopularan potez, kad bih popričao s njim uživo ako bi procijenio da tu nema pomoći osim ignoriranja-problema ne bi bilo.
Nije prvi puta da se nalazim u potpisima isfrustriranim osobama ovdje, ali eto.
Kažu da se za dobrim konjem prašina diže

Dakle u zadnjem potpisu člana Tinton piše ovako ( da ne kažem kako osoba s takvim stvarima gdje god posta baca neopravdanu ljagu na mene ) " Zašto ne izbaciš Tintona..." Tonka 24- inače kopirao je moj post.

Zadnje izbacivanje dotičnoga je očito rezultiralo mojim postom,da napomenem potpuno opravdanim izbacivanjem, gdje je i više nego očito to zaslužio i gdje sam ja inzistirao da ga se izbaci i ovog trenutka da mogu vratiti vrijeme bi napravio isto.

U novom potpisu dotičnome piše:
"I dalje necu napraviti konto..." - Tonka24 06/05/2018 23:02:52
"Ma mislim otvoriti konto upravo radi tih online kupnji" - Tonka24 07/05/2018 16:33:25

Znači tipična njegova antifilozofija i stavljanje riječi u usta.
Njemu je mislim jednako napravio sam, njemu je konto koji koristiš za sjedanje plaće i konto koji koristiš za online kupovinu potpuno ista stvar-dakle izokretanje riječi i nekakvo filozofiranje koje nema veze s filozofijom.

U svemu ovome jedino što je ovdje čudno to sam ja, osoba od 31 godine pridaje ovoliku pažnju buntovnom adolescentu.
Da stvar bude gora nisam jedini na piku dotičnoga, ima on i neke koji su zagazili debelo u četrdesete
Dečku još ni dlake nisu počele rasti oooo muko moja tragedije

If I had all the money in the world,I'd probably burn it all.If a smile could save the world,You know I'd heal you all.

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 07/05/2018 : 18:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
I ti si jos pre par godina bio adolescent i bio si vrlo nasilan bubuljicar.dalo se primetit na forumu..tinton je prlicno mirna osoba napram tebi u njegovim godinama
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/05/2018 : 19:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message
Meni Tinton ima baš fora komentare...
A što se tiče potpisa,čovjek detaljno prati forum,sto je super; pa se ponekad može pozvati i na nečiju nedosljednost...

Edited by - Hercule Poirot on 07/05/2018 19:09:43
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 07/05/2018 : 19:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message
Uostalom, Tinton se ne ljuti ni na Kingove komentare, jer ih prvenstveno shvaća kao dobru šalu i pošalicu....
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/05/2018 : 19:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Nema potrebe za ovakvim topicom. Smirite se svi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000