forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 27 - Malatierra
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

LudensovPotrcko
Average Member

605 Posts

Member since 05/06/2018

Posted - 27/06/2018 : 09:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send LudensovPotrcko a Private Message  Reply with Quote


Scenarij: Andrea Lavezzolo
Crtež: Francesco Gamba

Broj originala: 27

13. 07. u SNK i shop.strip-agent.hr
14. 07. na kioscima

jaki
Advanced Member



Croatia
25862 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/06/2018 : 09:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zla zemlja?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/06/2018 : 09:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Zla zemlja?


Si.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/06/2018 : 10:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ovo je naslovnica baš za napraviti poster.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/06/2018 : 12:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Krasotica stize samnom na more..
Taman da nesto kvalitetno citam na plazi...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2018 : 13:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ovo je naslovnica baš za napraviti poster.


Svaka naslovnica M.Rendzera je materijal za takvo nesto, meni osobno favorit naslovnica broja 18.
Nisam jos stigao ni 26 procitat, neka se malo nakupi pa krecemo opet sa citanjem.
54 ep zasad M.Rendzera.
Da ga stave mjesecno, to bi bio pun pogodak.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/06/2018 : 14:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Krasotica stize samnom na more..
Taman da nesto kvalitetno citam na plazi...


Zar Zagor nije dovoljno kvalitetan za plažu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12840 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 27/06/2018 : 15:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Nevjerojatno kako ovaj Mali rendžer ima ovako fantastične naslovnice...
Još mi tužnije bude kad se sjetim kakve naslovnice, uglavnom, ima MM...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/06/2018 : 19:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Masimo Rotundo je 1 liga...
Dobro da smo tellerovci dobili njega a ne kakvog Mastrtuona...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2018 : 19:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Steta sto Rakosija nema da malo ovo iskomentira..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 27/06/2018 : 20:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
Oko kojeg broja počinju iole ozbiljnije epizode MR? Koje originalne brojeve sadrži ovaj?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/06/2018 : 20:32:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Masimo Rotundo je 1 liga...
Dobro da smo tellerovci dobili njega a ne kakvog Mastrtuona...


Mastantuono je jedan od najboljih crtaca naslovnica, ali zavisi na kom junaku radi. Magicnog Vjetra je digao na najveci moguci nivo, dok Bleka recimo, odraduje...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/06/2018 : 20:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

Oko kojeg broja počinju iole ozbiljnije epizode MR? Koje originalne brojeve sadrži ovaj?


Ovo ti je 53 i 54 orginalni broj.
Ova izdanja su ti 2u1, znači samo ovaj aktualni broj 27 pomnožiš sa 2 = 54.

A za ozbiljnije epizode, Rakosi je bio nešto o tome pisao, pa ću ga citirat:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jasa
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3484 Posts

Member since 26/08/2005

Posted - 28/06/2018 : 16:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jasa an ICQ Message  Send jasa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by jasa

Oko kojeg broja počinju iole ozbiljnije epizode MR? Koje originalne brojeve sadrži ovaj?


Ovo ti je 53 i 54 orginalni broj.
Ova izdanja su ti 2u1, znači samo ovaj aktualni broj 27 pomnožiš sa 2 = 54.

A za ozbiljnije epizode, Rakosi je bio nešto o tome pisao, pa ću ga citirat:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.



Hvala, zapamtit ću :) Mislim da sam još jednom pitao isto pitanje i dobio odgovor, tako da izvinite na duplanju :D
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/06/2018 : 16:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasa

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by jasa

Oko kojeg broja počinju iole ozbiljnije epizode MR? Koje originalne brojeve sadrži ovaj?


Ovo ti je 53 i 54 orginalni broj.
Ova izdanja su ti 2u1, znači samo ovaj aktualni broj 27 pomnožiš sa 2 = 54.

A za ozbiljnije epizode, Rakosi je bio nešto o tome pisao, pa ću ga citirat:

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Šta se mene tiče to je od ZS ZAČARANA DOLINA tj. redovnog talijanskog broja 63 , dakle to bi treba bit Ludensov broj 31.
Kvaliteta počinje sve više rasti.Do broja 100 (talijanske numerologije)meni su vrhunski još Danhenovi nasljednici,Gospodarica Mraka,Vražji baron .....
Meni od broja, mislim 131 Hiljadu i jedna klopka poslije su sve vrhunske, naravno i prije toga su mi dobre priče.



Hvala, zapamtit ću :) Mislim da sam još jednom pitao isto pitanje i dobio odgovor, tako da izvinite na duplanju :D


+1

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 29/06/2018 : 07:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Naslovnice, design, kvaliteta i hrbat od Malog rendžera su full OK.
Za razliku od iritantnih Blekovih i iritantne zelene boje hrbta.

Edited by - stripnik on 29/06/2018 07:38:28
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/06/2018 : 15:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Meni je odlična zelena boja jer baš odmara oči, ali ni to previše ne pomaže kada je prvih 50 naslovnica Bleka uništio Mastantuono svojim brljotinama.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 29/06/2018 15:25:07
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/06/2018 : 15:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Naslovnice, design, kvaliteta i hrbat od Malog rendžera su full OK.
Za razliku od iritantnih Blekovih i iritantne zelene boje hrbta.


Vidim da si totalno "old school", i priznajem da su danasnjom tehnologijom i zeljom izdavaca, knjizice lijepe i oku ugodne. Ali Blek, Kit Teller i ekipa u 2018-toj u nasim godinama...ja sam nedavno Bleka prodao...moram se ophrvat toj nostalgiji...i rijesit se i Zagora i svih balasta i utega mladosti.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/06/2018 : 16:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ali Blek, Kit Teller i ekipa u 2018-toj u nasim godinama...ja sam nedavno Bleka prodao...moram se ophrvat toj nostalgiji...i rijesit se i Zagora i svih balasta i utega mladosti.


Ako imaš Tellera 1-4 od Ludensa, prodaj meni

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 29/06/2018 : 16:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by ivanl

Ali Blek, Kit Teller i ekipa u 2018-toj u nasim godinama...ja sam nedavno Bleka prodao...moram se ophrvat toj nostalgiji...i rijesit se i Zagora i svih balasta i utega mladosti.


Ako imaš Tellera 1-4 od Ludensa, prodaj meni



toga bi moralo biti baš povoljno u remitendi po kioscima...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/06/2018 : 18:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by stripnik

Naslovnice, design, kvaliteta i hrbat od Malog rendžera su full OK.
Za razliku od iritantnih Blekovih i iritantne zelene boje hrbta.


Vidim da si totalno "old school", i priznajem da su danasnjom tehnologijom i zeljom izdavaca, knjizice lijepe i oku ugodne. Ali Blek, Kit Teller i ekipa u 2018-toj u nasim godinama...ja sam nedavno Bleka prodao...moram se ophrvat toj nostalgiji...i rijesit se i Zagora i svih balasta i utega mladosti.



ti prodao
a ja kontam bleka skupljati nakon što sakupim sve od mikija i telera


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15679 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/06/2018 : 18:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by stripnik

Naslovnice, design, kvaliteta i hrbat od Malog rendžera su full OK.
Za razliku od iritantnih Blekovih i iritantne zelene boje hrbta.


Vidim da si totalno "old school", i priznajem da su danasnjom tehnologijom i zeljom izdavaca, knjizice lijepe i oku ugodne. Ali Blek, Kit Teller i ekipa u 2018-toj u nasim godinama...ja sam nedavno Bleka prodao...moram se ophrvat toj nostalgiji...i rijesit se i Zagora i svih balasta i utega mladosti.



ti prodao
a ja kontam bleka skupljati nakon što sakupim sve od mikija i telera




Prodao. Glanc glancera. Uzeo ih nostalgije radi. Onih par prvih sto sam ponovo procitao, me skroz zatupilo. Kakvo li je to skroz jednostavno stivo. Pa nestalo mjesta na policama i dao za male pare...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/06/2018 : 18:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

toga bi moralo biti baš povoljno u remitendi po kioscima...


Mislim da sam vidio neke i na aukcijama, u remitendi sam vidio najniži broj 5 mislim, ali iskreno nisam njega ni tražio toliko u remitendi koliko recimo Zagora i Bleka.
Možda ga baš i ima, pogledat ću usput na kioscima

Neke sam dobio zajedno za Zagor almanasima (slika 1), a Jaki je sad slikao stanje pa vidim da je broj 7 isto aktualan (slika 2) ali u kombinaciji sa Zagor specijalima, znači ima tih nižih brojeva.

Imam inače od VG-a onaj mini komplet 1-9 koji odgovara 1-4 Ludens brojevima, ali bi htio imati kompletno od Ludensa kolekciju.




"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 29/06/2018 18:56:36
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/07/2018 : 17:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Dosao danas u SNK.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 14/07/2018 : 08:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Jutros i na kioscima.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/07/2018 : 14:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Vidio na Rabu..
Jos zavezane onim prokletim vezicama..
Kupim sutra ujutro..pasat ce uz kapucino i travaricu.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 14/07/2018 14:31:59
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000