forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mali rendžer 27 - Malatierra
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/07/2018 : 16:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Vidio na Rabu..
Jos zavezane onim prokletim vezicama..
Kupim sutra ujutro..pasat ce uz kapucino i travaricu.


Kupio ga jutros na kiosku i odlican primjerak, kao iz striparnice
Od onih rubrika na kraju stripa "potrazite na kiosku", najava da je Chico specijal novi izasao, ali i novi Blek "Blek protiv Bleka"

Valjda ce te najave i na forumu uskoro..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 14/07/2018 : 19:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Da ne vadim topic o broju 25 pitat ću ovdje zna li netko tko je čitao gdje završava epizoda koja je tu započela na 61. stranici? Na brzinu sam prelistao misleći to sad čitati ali nisam našao kraj ili se opet vratila verzija "Dva tjedna poslije završetka posljendje pustolovine...".
Unaprijed hvala ako netko odgovori.

loading...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/07/2018 : 22:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Dwayne - ja sam ti krenuo citat tu pricu u broju 25 i kako tad jos nije bio izasao broj 26, nastavak price sam procitao u LMS-u. Iako moram priznat da se jako slabo sjecam radnje, tako da cu svakako obnoviti sjecanje ponovnim citanjem te price.

Uglavnom, kraj ti je u 26 broju na 82.stranici, a i pise "kraj epizode" poslije vidim u novoj prici je Kitu ponovno vracena casniska jakna kapetana, jakna kakvu nosi i zapovjednik.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/07/2018 : 20:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Procitao danas na plazi...sad je to vec pristojan Kit Teller..ozbiljniji crtez a i scenarij Lavezzole vec dobiva obrise pravog Tellera...
Veselim se sljedecim brojevima..ne ko nekad iz doba LMS ali telleritis me jos drzi...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 17/07/2018 20:05:17
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 17/07/2018 : 21:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ne znan zašto telleru, ali ne virujen ti kad kažeš da je ozbiljnije.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 17/07/2018 : 22:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ne znan zašto telleru, ali ne virujen ti kad kažeš da je ozbiljnije.


neznan ni ja..do ovog broja mi je bio MR jos dosta naivan..danas sam ga procitao sa uzitkom..kod druge price sam se cak naljutio kraju i il picolo rengerju..e taj je bas cista naiva..probajte ljudi procitat..vidjet cete fa je to vec puno bolje od prvih epizoda...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 17/07/2018 : 23:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Mislim da sam vam prije nekoliko stranica rekao, kako stiže "legendarna" epizoda Tvrđava Don Morantea, ne slučajno. Od te epizode, dakle od ovog zadnjeg Malog Rendžera u izdanju Ludensa, počinje "ozbiljni" Kit Teller. Ne od Tajanstvenog zamka, kako neki govore. Naravno, to je subjektivan stav. Netko će, možda, reći da mu je strip ozbiljan od dvojca Montanari - Grassani, ili od Line Buffolente, naravno, sa pripadajućim scenaristima.
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1126 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 18/07/2018 : 02:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
More li mi ko reći koji je ovo broj u Van Gogh izdanju?

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/07/2018 : 04:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr.GonZo

More li mi ko reći koji je ovo broj u Van Gogh izdanju?


pa brojevi 53 Malaterra i 54 Manituovo oko...kao i u originalu..do tu je Van Gogh drzao original numeraciju...tek kasnije je par brojeva strpao zajedno....
Evo i mogorovic vam reko da neodlucni ktenu sa MR vec sada..
Od VanGogha nema neke koristi...Dnevnik je Tellera kupusario pa je ovo idealna prilika dobit i tog junaka kvalitetno objavljenog..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 18/07/2018 04:28:30
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/07/2018 : 11:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr.GonZo

More li mi ko reći koji je ovo broj u Van Gogh izdanju?



VanGog 53 ( od 32 str ), 54 i 55 ( 3 – 40 str )

obuhvaća LMS 147 ( ne sve ), 151, 158 ( ne sav )
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1126 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 19/07/2018 : 16:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Dr.GonZo

More li mi ko reći koji je ovo broj u Van Gogh izdanju?



VanGog 53 ( od 32 str ), 54 i 55 ( 3 – 40 str )

obuhvaća LMS 147 ( ne sve ), 151, 158 ( ne sav )



Tenkju. Mislim da Van Gogh-ove brojeve iman do broja 60 (sad moran prokopat ormar da vidin jesan li u pravu...ajme posla...moran se probijat kroz edicije Texa i Conana). Pa čekam da mogu nastavit ove Ludensove tamo di san sta.

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 20/07/2018 : 11:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam da imaš do broja 63 jer je ta tura išla do tog broja, pa si vjerojatno tu i stao sa tom turom ako si tako kupovao.

Mogu ti izračunati po broju stranica ako mi kažeš koji ti je zadnji broj.
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1126 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 24/07/2018 : 16:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Pretpostavljam da imaš do broja 63 jer je ta tura išla do tog broja, pa si vjerojatno tu i stao sa tom turom ako si tako kupovao.

Mogu ti izračunati po broju stranica ako mi kažeš koji ti je zadnji broj.



Evo čim sam došao sa mora san iša pogledat. Mislio sam da mi je zadnji broj 60, ali je iznenađujuće 59. A cura mi govori da imam do 63, iako su svi brojevi poredani po redu. Znači zadnji broj je 59.

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/07/2018 : 10:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
U tom slučaju preskačeš broj 28 i 29 i krećeš sa brojem 30 Ludensa. Iako će ti u tom broju biti dosta toga iz broja 59 VG.
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1126 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 26/07/2018 : 13:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

U tom slučaju preskačeš broj 28 i 29 i krećeš sa brojem 30 Ludensa. Iako će ti u tom broju biti dosta toga iz broja 59 VG.



Tenkju na pomoći...

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/10/2018 : 20:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
danas sam listao ovog malog rendžera na kiosku (možda je i prethodni broj,nisam baš siguran) i mogu reći (opet) da mi se sviđa izdanje i da ću ga definitivno uzimati kad dođu one dobre priče.
Taman neće više biti PSDZ na kioscima,a mora se nešto uzimati i na trafici.

I opet pitanje - sa kojim bi brojem trebale krenuti ozbiljnije epizode?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/10/2018 : 20:53:17  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

danas sam listao ovog malog rendžera na kiosku (možda je i prethodni broj,nisam baš siguran) i mogu reći (opet) da mi se sviđa izdanje i da ću ga definitivno uzimati kad dođu one dobre priče.
Taman neće više biti PSDZ na kioscima,a mora se nešto uzimati i na trafici.

I opet pitanje - sa kojim bi brojem trebale krenuti ozbiljnije epizode?



hmmm,..meni neki pokret serijala na ozbiljnije priće predstavlja
TAJANSTVENI ZAMAK 191 broj LMS ili
if edizioni/Ludens broj 38...
iako več ovo sada izgleda puno bolje od početne naive...
meni je žao da neki propuštaju izpratit ili bar kompletirat taj serijal u prekrasnoim Ludens izdanju-..
lijep dizaj, glatke korice, prihvatljiva cijena, odlični izgledi da se serijal ubrza i kad-tad privede kraju jer je davno završen, Rotundove naslovnice koje postaju kako serijal odmiče sve bolje i bolje..
ma pregršt je argumenta da se prati to izdanje...
Dnevnikov MALI RENDŽER je bio uz svu nostalgiju kupus, a Van Gogh posustaje izgleda...tako da ovo izdanje koje ima u dan točan dvomjesečni ritam ima što se mene tiče titulu izdanje kioska!
Postoje naznake da se ubrza kad se mu priključe oni koji čekaju bolje priče ili onda kad se šišne Van Goghovo...
Bilo je skepticizma kad se pokrenulo a svakim brojem MALI RENDŽER dokazuje da ima dovoljno velik broj poklonika i ljubitelja.
Pridružite se nam..vi malo neodlučniji!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/10/2018 : 23:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by anto

danas sam listao ovog malog rendžera na kiosku (možda je i prethodni broj,nisam baš siguran) i mogu reći (opet) da mi se sviđa izdanje i da ću ga definitivno uzimati kad dođu one dobre priče.
Taman neće više biti PSDZ na kioscima,a mora se nešto uzimati i na trafici.

I opet pitanje - sa kojim bi brojem trebale krenuti ozbiljnije epizode?



hmmm,..meni neki pokret serijala na ozbiljnije priće predstavlja
TAJANSTVENI ZAMAK 191 broj LMS ili
if edizioni/Ludens broj 38...
iako več ovo sada izgleda puno bolje od početne naive...
meni je žao da neki propuštaju izpratit ili bar kompletirat taj serijal u prekrasnoim Ludens izdanju-..
lijep dizaj, glatke korice, prihvatljiva cijena, odlični izgledi da se serijal ubrza i kad-tad privede kraju jer je davno završen, Rotundove naslovnice koje postaju kako serijal odmiče sve bolje i bolje..
ma pregršt je argumenta da se prati to izdanje...
Dnevnikov MALI RENDŽER je bio uz svu nostalgiju kupus, a Van Gogh posustaje izgleda...tako da ovo izdanje koje ima u dan točan dvomjesečni ritam ima što se mene tiče titulu izdanje kioska!
Postoje naznake da se ubrza kad se mu priključe oni koji čekaju bolje priče ili onda kad se šišne Van Goghovo...
Bilo je skepticizma kad se pokrenulo a svakim brojem MALI RENDŽER dokazuje da ima dovoljno velik broj poklonika i ljubitelja.
Pridružite se nam..vi malo neodlučniji!



pa da,upravo to - kad sam listao ovaj broj (ili prethodni),prijatno sam se iznenadio krupnijim i bolje nacrtanim kadrovima nego kod priča s'početka.
Vrlo moguće da uzmem i neki od narednih brojeva,čisto da vidim da li mi priče mogu proći - u svakom slučaju,javljam se kad krenem sa Malim rendžerom by Ludens,a u najgorem slučaju za nešto manje od dve godine
(ali gledaću da to bude za nekih 4-5 brojeva)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/10/2018 : 23:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
i da bude jasno:kad počnem da kupujem Telera Kita,očekujem da Teller (ovaj naš) ispoštuje i mog favorita,to jest Tvrđe,pa makar samo jedan broj!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/10/2018 : 00:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Kit je ok, ali treba jos dosta vremena.. Secam se neke dobre epizode tamo negde LMS oko 360, gde se decko zaljubi u neku plavokosu :). I naravno sve epizode koje su crtali M&G.

Ovo sada sa ovim tempom jos narednih ovako na pamet 10 godina nebi citao pa da je jedini strip. Pa brate ako mi nije prolazilo sa 7-10 godina, kako bi mi sad :).

Jack the Black.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/10/2018 : 04:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Kit je ok, ali treba jos dosta vremena.. Secam se neke dobre epizode tamo negde LMS oko 360, gde se decko zaljubi u neku plavokosu :). I naravno sve epizode koje su crtali M&G.

Ovo sada sa ovim tempom jos narednih ovako na pamet 10 godina nebi citao pa da je jedini strip. Pa brate ako mi nije prolazilo sa 7-10 godina, kako bi mi sad :).



za 10 godina ovim termpom MR je na 180 broju a M&G več davno prije počinju rad na MALOM RENDŽERU..i slažem se da su na Kitu odlični crtaći, kod Dilana mi baš ne sjedaju previše...
a bolje priče ako ne prije počinju več sa KLU KLUKS KLANOM koji je broj 130 originala..to je kod nas za nekih 6 godina ovim tempom...
sa tim da več spomenut TAJANSTVENI ZAMAK, pa FANTOMSKA OPERA, KRALJICA TAME, SPAS IZ KATAKOMBE, MORSKI TIGROVI..sve su to več ozbiljniji stripovi oko broja 90 nadalje pa kako smo sada na skoro 60 broju..do tamo ne fali previše...3-4 godine.
rezime je da ako dobra prodaja Bernarda natera na bar 8 MR godišnje ili 16 epizoda tamo smo več za 2 godine..
zato vas molim da podržite kupovinu MALOG RENDŽERA..da bi što prije stigle one najbolje epizode...
a što se naive tiče...nije Kit izuzetak, ..sve su to serijali iz 60-70 godina i doba Johna Wayna...za tada je to bilo krasno gledat, danas je naivno.
Baš su juće na SLO1 predvajali njegov film TRI BOTRA...kad John pola filma beži šerifu i u pustinji spasi novorođenče i tako sa njim pola filma beži od potere..a dijete 2 dana staro, gladno i žedno ni ne zaplače cijewli film...sa tim da se vidi da pola filma u zavoju nosi lutku ili cijepanicu..naivno i slatko...bar je romantičan kraj i film te ne baci u depru.
Naravno da treba te stripove i filmove gledat kroz naočale onog vremena i kroz to da je strip pravljen za klince a ne odrasle zrele ljude...danas ima pre svega nostalgičan štih..ko veči dio današnje produkcije...
Baš čitam na jednom topicu kako se YU Tarzan dobro prodaje...ako to nije nostalgija, neznam što je...
vidimo i dan danas ljude sa oltajmerima raznim...pretpotopnim motorima i nazovimo autima, ne voze i dive se tim krtijama jer su dobra prevozna sredstva, več jer su retro, nostalgična i imaju svoju
povjestnu priću..
Meni je osobito drag jer je moj prvi susret sa stripom bilo par stranica izčupanih iz TRN U OKU Kitu, mislim da tamo 88 broj LMS...i to kad je tellerčič imao nekih 8-9 godina...
tad sam se navuko i to traje(vidi čuda) i dan danas...i dobro da sam se...život bez stripa(sva čast familiji koja mi najviše znači) bio bi mi pust i bezličan...ko jebe mobitele i kompjutere, ti me zadovolje samo trenutno...samo me strip več skoro 40 godina zadovoljava dnevno!
Da ante, mogo bi jednu Tvrdu uzet, tebi na radost, da nema takve hiperprodukcije stripova, to bi več davno uradio...za sada obečanje da probam i tim Troidhaimom ili što je več.,
a mike moj...ne trebaš to čitat ako ti je naivno, kupi i kolekcioniraj..ionako se danas više kupi nego pročita...toliko poznam strip scenu da znam da ljudi(bar pola froruma) uzmu i kolekcioniraju stripove koje ni ne pročitaju...ako ne drugo-uzmi zbog mene...a ja ti platim piće i čevape na nekom od okupljanja strip zaljubljenika..nije nas nažalost toliko da se svi ne poznajemo među sobom.


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 15/10/2018 05:16:18
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/10/2018 : 15:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller


zato vas molim da podržite kupovinu MALOG RENDŽERA..da bi što prije stigle one najbolje epizode...


obavezno!!
ali,i ja molim sve kitofile da podrže kupovinom bolju prodaju Tvrđi,jer ćemo samo tako videti i Ralfa Azama.

hvala unapred.

quote:
Originally posted by teller


Da anteo, mogo bi jednu Tvrdu uzet, tebi na radost, da nema takve hiperprodukcije stripova, to bi več davno uradio...za sada obečanje da probam i tim Troidhaimom ili što je več.,


dogovoreno!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 15/10/2018 15:29:23
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/10/2018 : 15:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by mike

Kit je ok, ali treba jos dosta vremena.. Secam se neke dobre epizode tamo negde LMS oko 360, gde se decko zaljubi u neku plavokosu :). I naravno sve epizode koje su crtali M&G.

Ovo sada sa ovim tempom jos narednih ovako na pamet 10 godina nebi citao pa da je jedini strip. Pa brate ako mi nije prolazilo sa 7-10 godina, kako bi mi sad :).



za 10 godina ovim termpom MR je na 180 broju a M&G več davno prije počinju rad na MALOM RENDŽERU..i slažem se da su na Kitu odlični crtaći, kod Dilana mi baš ne sjedaju previše...
a bolje priče ako ne prije počinju več sa KLU KLUKS KLANOM koji je broj 130 originala..to je kod nas za nekih 6 godina ovim tempom...
sa tim da več spomenut TAJANSTVENI ZAMAK, pa FANTOMSKA OPERA, KRALJICA TAME, SPAS IZ KATAKOMBE, MORSKI TIGROVI..sve su to več ozbiljniji stripovi oko broja 90 nadalje pa kako smo sada na skoro 60 broju..do tamo ne fali previše...3-4 godine.
rezime je da ako dobra prodaja Bernarda natera na bar 8 MR godišnje ili 16 epizoda tamo smo več za 2 godine..
zato vas molim da podržite kupovinu MALOG RENDŽERA..da bi što prije stigle one najbolje epizode...
a što se naive tiče...nije Kit izuzetak, ..sve su to serijali iz 60-70 godina i doba Johna Wayna...za tada je to bilo krasno gledat, danas je naivno.
Baš su juće na SLO1 predvajali njegov film TRI BOTRA...kad John pola filma beži šerifu i u pustinji spasi novorođenče i tako sa njim pola filma beži od potere..a dijete 2 dana staro, gladno i žedno ni ne zaplače cijewli film.

To su bila djeca a ne ova današnja koja plaču kada ih ubode komarac.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/10/2018 : 23:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

I opet pitanje - sa kojim bi brojem trebale krenuti ozbiljnije epizode?


Anto prijatelju, mislim da je ovo pogrešno kad ljudi pitaju za MR-a kad počinju ozbiljnije epizode?

Zašto? Iz razloga što se u MR-u najbolje može uživati ako se krene čitat serijal lagano ispočetka. Dečko na samom početku ima tek 14 godina. Svi ga jedno vrijeme smatraju običnim balavcem, i Kit polako gradi svoju reputaciju, te pomalo dobiva respect od poznanika, ali i zločinaca. Kasnije, malo tko, a da nije čuo za njega.

Odmah lagano u serijal dolazi nam raznolika lepeza likova kao što su Chin-Lao, O'Hara, Kitov otac Ted, zapovjednik utvrde, Zubati Bill, Brandy Jim, Claretta i njezina mama, Frankie, Sivi Sokol, Bambula, Annie 4 pištolja.. jedni od važnijih likova u životu Kita, a tu je i mnoštvo sporednih koji se pojavljuju 2 ili više puta. A naravno, ne treba zaboravit i Kitova konja Crnog munju/groma, epizoda u kojoj ga je išao ukrotit i općenito prvi kontakt s njim, odlična epizoda mislim, šteta je to sve preskočit i krenut čitat od polovice serijala ili slično kad počinju one "ozbiljne" ep. Ovdje postoji i ta karakterizacija likova, kako serijal ide pratimo i njihova unapređenja..

Ako smijem iskoristit riječi koje je upotrijebio naš Teller sa foruma - "naravno da treba te stripove gledat i kroz naočale onog vremena" ima naive, ali čitanjem serijala otpočetka, ti likovi ti jednostavnu uđu pod kožu i jedva čekaš sljedeći broj, sljedeću avanturu. Ja sam se skroz naložio na MR-a, a velike zasluge ima naš Teller koji nije dzaba toliko vremena svima govorio da kupuju, da uzmu MR-a

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 15/10/2018 : 23:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by anto

I opet pitanje - sa kojim bi brojem trebale krenuti ozbiljnije epizode?


Anto prijatelju, mislim da je ovo pogrešno kad ljudi pitaju za MR-a kad počinju ozbiljnije epizode?

Zašto? Iz razloga što se u MR-u najbolje može uživati ako se krene čitat serijal lagano ispočetka. Dečko na samom početku ima tek 14 godina. Svi ga jedno vrijeme smatraju običnim balavcem, i Kit polako gradi svoju reputaciju, te pomalo dobiva respect od poznanika, ali i zločinaca. Kasnije, malo tko, a da nije čuo za njega.

Odmah lagano u serijal dolazi nam raznolika lepeza likova kao što su Chin-Lao, O'Hara, Kitov otac Ted, zapovjednik utvrde, Zubati Bill, Brandy Jim, Claretta i njezina mama, Frankie, Sivi Sokol, Bambula, Annie 4 pištolja.. jedni od važnijih likova u životu Kita, a tu je i mnoštvo sporednih koji se pojavljuju 2 ili više puta. A naravno, ne treba zaboravit i Kitova konja Crnog munju/groma, epizoda u kojoj ga je išao ukrotit i općenito prvi kontakt s njim, odlična epizoda mislim, šteta je to sve preskočit i krenut čitat od polovice serijala ili slično kad počinju one "ozbiljne" ep. Ovdje postoji i ta karakterizacija likova, kako serijal ide pratimo i njihova unapređenja..

Ako smijem iskoristit riječi koje je upotrijebio naš Teller sa foruma - "naravno da treba te stripove gledat i kroz naočale onog vremena" ima naive, ali čitanjem serijala otpočetka, ti likovi ti jednostavnu uđu pod kožu i jedva čekaš sljedeći broj, sljedeću avanturu. Ja sam se skroz naložio na MR-a, a velike zasluge ima naš Teller koji nije dzaba toliko vremena svima govorio da kupuju, da uzmu MR-a


Da je teller za svaki svoj govor dobio kunu već bi bio milijunaš.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000