forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker Strip Agent
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4625 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 30/10/2018 : 17:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

Zbogom Darkwoode.




Bolna istina.

sangue navajo
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 30/10/2018 : 17:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Napokon dolazimo do onog,moze to i sc za manjom cenom....Nema vise para i to ne kod nas kupca vec su i izdavacke kuce,tj zadrzavaci prava u krizi...Munem ti ga Europo!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 30/10/2018 : 17:16:00  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
uuu..prevara..uuu..prevara!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

764 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 30/10/2018 : 17:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
E super,evo prilike i za mene koji nikada nisam pročitao niti jednog.I sad kad sam počeo razmišljati o DW izdanju Kena, saznam za ovo pa bolje nije moglo ispasti.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/10/2018 : 17:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

LMS
Ona Miliceviceva, Moria???,(dva broja)
System comics
Libellus/Fibra
Darkwood
Strip agent
😜



Nekad sam imao kmplet System comics, od ostalih izdavača ništa... najzad pravo izdanje, i to kiosk, sa visokim tehničkim kvalitetom, da se skupi tako hvaljeni Ken Parker...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13009 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/10/2018 : 17:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Tresu mi se ruke
Prvo teks pa ovo
Još da je mn
I zagi klasik kronološki da je krenuo



Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13009 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/10/2018 : 17:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

e,da je još umjesto libellusa uzeo dragonera , pa ga izdao ovako ili kao obicno kiosk izdanje...tu bi se 100% obralo vrhnje da se tako izrazim



Mudro zboriš. Bilo bi to idealno, baš pravi posao za popularizaciju junaka...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13009 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/10/2018 : 17:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Korg

Još Mister No otpočetka, 3u1 ili kao klasik



Veliš, ima još fore u kalendarskoj godini, slažem se...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 30/10/2018 : 17:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by risbozg

e,da je još umjesto libellusa uzeo dragonera , pa ga izdao ovako ili kao obicno kiosk izdanje...tu bi se 100% obralo vrhnje da se tako izrazim



Mudro zboriš. Bilo bi to idealno, baš pravi posao za popularizaciju junaka...



Može još Dragonero i Mister No i dosta je
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 30/10/2018 : 18:11:22  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Ovo je najdrskiji mogući udarac na Darkwood i srpsko izdanje Kena!

Gospodin Šunjić se eto baš sad setio da krene sa 3u 1 Kenom na kioscima kad se Darkwood uhodao sa svojim izdanjem...

Trebao je Sloba poput CPG da otkupi prava za Kena za ceo region, udari na korice "EX YU IZDANJE" i završi posao!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/10/2018 : 18:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Sad govorim u množini jer sigurno vronski nije jedini s ovakvom reakcijom - koje ste vi sitne duše kad vam ovo može smetati. I vi volite strip? Sramite se!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Grabb
Junior Member



340 Posts

Member since 26/03/2018

Posted - 30/10/2018 : 18:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Grabb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Ako me išta iznenađuje to je cijena. Samo 49 kuna za tri epizode?!

Vjerujem da je Markos u maniri dobrog biznismena koji zna iskoristiti situaciju prodao Bernardu svoj prijevod za 0 kuna



Cijena mi ne igra preveliku ulogu kod Kena.
Uzimao bih ga i da je, stajaznam... 39kn
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 30/10/2018 : 18:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Sad govorim u množini jer sigurno vronski nije jedini s ovakvom reakcijom - koje ste vi sitne duše kad vam ovo može smetati. I vi volite strip? Sramite se!



Razumem ja da se među izdavačima vodi rat za kupce ali taj rat treba voditi viteški a ne prljavo!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 30/10/2018 : 18:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajde, uzet cu bar prvi broj da vidim kakav je. Nikad citao, a vidim da se rezu zile na veliko...

Premda bi ja dao guze da izadje NN u ovom stilu.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 30/10/2018 18:27:43
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7741 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 30/10/2018 : 18:27:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Pročita san sve brojeve osim zadnjeg iz knjižnice ali ovo se uzima.
Ken je predobar da bi ga propustio a što je najvažnije jeftino je. I 3 u 1 mi se sviđa.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/10/2018 : 18:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Ovo je najdrskiji mogući udarac na Darkwood i srpsko izdanje Kena!

Gospodin Šunjić se eto baš sad setio da krene sa 3u 1 Kenom na kioscima kad se Darkwood uhodao sa svojim izdanjem...

Trebao je Sloba poput CPG da otkupi prava za Kena za ceo region, udari na korice "EX YU IZDANJE" i završi posao!



kad se kapitalisti kolju
sitna buranija profitira

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/10/2018 : 18:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

Napokon dolazimo do onog,moze to i sc za manjom cenom....Nema vise para i to ne kod nas kupca vec su i izdavacke kuce,tj zadrzavaci prava u krizi...Munem ti ga Europo!



na kraju ce nam placati da citamo stripove

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4704 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 30/10/2018 : 18:49:48  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Ovo je najdrskiji mogući udarac na Darkwood i srpsko izdanje Kena!

Gospodin Šunjić se eto baš sad setio da krene sa 3u 1 Kenom na kioscima kad se Darkwood uhodao sa svojim izdanjem...

Trebao je Sloba poput CPG da otkupi prava za Kena za ceo region, udari na korice "EX YU IZDANJE" i završi posao!


A koliko su tek onda drski srpski izdavači koji već unazad nekoliko godina kopiraju Fibru po izboru naslova...

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28980 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/10/2018 : 18:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Ovo je najdrskiji mogući udarac na Darkwood i srpsko izdanje Kena!

Gospodin Šunjić se eto baš sad setio da krene sa 3u 1 Kenom na kioscima kad se Darkwood uhodao sa svojim izdanjem...

Trebao je Sloba poput CPG da otkupi prava za Kena za ceo region, udari na korice "EX YU IZDANJE" i završi posao!



Trebao je Sloba puno toga, nažalost, pa nije. Kao ni ja, uostalom. A trebalo je i tebi zabraniti pristup javnim glasilima jer si intelektualno potkapacitiran, pa eto, Alah je velik i milostiv.

Davno sam se ja Kena sjetio, ali trebale su se neke stvari posložiti - u prvom redu da Bernard završi Divlji zapad, pa da se otvori prostor za novo izdanje.

Čisto kao pokazatelj, kvadrat broj 33-34, izašao 2016, posvećen Kenu, ima veliki intervju sa mnom. Ne mogu sad naći kod sebe gdje mi je moj primjerak, ali evo isječak iz intervjua:

Zato što je Božićna pjesma već bila objavljena svojevremeno kao serigrafija. Ali moram priznati dobro se uklopila kao paralelna priča. Možda je problem u tome što sam i ja kao dugogodišnji čitatelj Kena očekivao nešto više. Ali, što znači nešto više? Zar manje nije više!? Nakon ponovnih iščitavanja promijenio sam mišljenje. Nego, htio sam te pitati možda je, uz tvrdo ukoričeno, došlo vrijeme i za ponovno kiosk izdanje Kena kao što su to napravili u Italiji objavljujući zaokruženu priču po dvije epizode u jednom svesku? Vjerujem da bi se na ovaj način krug čitatelja proširio!?

- Da, ali ponavljam, ja sam uvjereniji da je on izvukao tu Božićnu priču iz već gotove zadnje epizode i onda od nje napravio priču za serigrafiju, nego da je na osnovu Božićne priče išao graditi zadnju epizodu. Što se kiosk izdanja Kena tiče, teško pitanje. Kao čitatelj i ljubitelj Kena, svakako sam za, volio bih da ga što više ljudi pročita, ali kao izdavaču, to je van mojih mogućnosti.

Prije dvije godine u Italiji je veliki izdavač Mondadori reprizirao kompletan serijal što je, vjerujem, bio i razlog da Berardi i Milazzo konačno i završe serijal. Razmišljaš li i ti jednog dana reprizirati kompletan serijal jer, većina epizoda su rasprodane!?

- Da, stalno me to pitaju. Ja bih radije ovo što si maloprije spomenuo, kiosk izdanje, nego reprint Fibrinog tvrdoukoričenog izdanja. Ali, kao što rekoh, ja to sam ne mogu napraviti, tako da... Ne znam, nešto ću napraviti. U svakom slučaju, moja priča s Kenom nije završena.

Pa eto, ako netko ima pri ruci taj broj Kvadrata, neka fotka i pošalje ovom idiotu.

Na stranu sve to, ja imam par stotina tisuća razloga željeti Darkwoodu sve najbolje. Da sam htio zaista naštetiti Darkwoodovom Kenu, mogao sam davno najaviti vijest o kiosk Kenu, prije nego je DW s tim krenuo. Puno me ljudi pitalo hoće li biti novo Fibrino izdanje Kena, nisam ništa htio govoriti, sve dok sad nije sve spremno i dogovoreno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 30/10/2018 : 19:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by vronski 3

Ovo je najdrskiji mogući udarac na Darkwood i srpsko izdanje Kena!

Gospodin Šunjić se eto baš sad setio da krene sa 3u 1 Kenom na kioscima kad se Darkwood uhodao sa svojim izdanjem...

Trebao je Sloba poput CPG da otkupi prava za Kena za ceo region, udari na korice "EX YU IZDANJE" i završi posao!



Trebao je Sloba puno toga, nažalost, pa nije. Kao ni ja, uostalom. A trebalo je i tebi zabraniti pristup javnim glasilima jer si intelektualno potkapacitiran, pa eto, Alah je velik i milostiv.

Davno sam se ja Kena sjetio, ali trebale su se neke stvari posložiti - u prvom redu da Bernard završi Divlji zapad, pa da se otvori prostor za novo izdanje.

Čisto kao pokazatelj, kvadrat broj 33-34, izašao 2016, posvećen Kenu, ima veliki intervju sa mnom. Ne mogu sad naći kod sebe gdje mi je moj primjerak, ali evo isječak iz intervjua:

Zato što je Božićna pjesma već bila objavljena svojevremeno kao serigrafija. Ali moram priznati dobro se uklopila kao paralelna priča. Možda je problem u tome što sam i ja kao dugogodišnji čitatelj Kena očekivao nešto više. Ali, što znači nešto više? Zar manje nije više!? Nakon ponovnih iščitavanja promijenio sam mišljenje. Nego, htio sam te pitati možda je, uz tvrdo ukoričeno, došlo vrijeme i za ponovno kiosk izdanje Kena kao što su to napravili u Italiji objavljujući zaokruženu priču po dvije epizode u jednom svesku? Vjerujem da bi se na ovaj način krug čitatelja proširio!?

- Da, ali ponavljam, ja sam uvjereniji da je on izvukao tu Božićnu priču iz već gotove zadnje epizode i onda od nje napravio priču za serigrafiju, nego da je na osnovu Božićne priče išao graditi zadnju epizodu. Što se kiosk izdanja Kena tiče, teško pitanje. Kao čitatelj i ljubitelj Kena, svakako sam za, volio bih da ga što više ljudi pročita, ali kao izdavaču, to je van mojih mogućnosti.

Prije dvije godine u Italiji je veliki izdavač Mondadori reprizirao kompletan serijal što je, vjerujem, bio i razlog da Berardi i Milazzo konačno i završe serijal. Razmišljaš li i ti jednog dana reprizirati kompletan serijal jer, većina epizoda su rasprodane!?

- Da, stalno me to pitaju. Ja bih radije ovo što si maloprije spomenuo, kiosk izdanje, nego reprint Fibrinog tvrdoukoričenog izdanja. Ali, kao što rekoh, ja to sam ne mogu napraviti, tako da... Ne znam, nešto ću napraviti. U svakom slučaju, moja priča s Kenom nije završena.

Pa eto, ako netko ima pri ruci taj broj Kvadrata, neka fotka i pošalje ovom idiotu.

Na stranu sve to, ja imam par stotina tisuća razloga željeti Darkwoodu sve najbolje. Da sam htio zaista naštetiti Darkwoodovom Kenu, mogao sam davno najaviti vijest o kiosk Kenu, prije nego je DW s tim krenuo. Puno me ljudi pitalo hoće li biti novo Fibrino izdanje Kena, nisam ništa htio govoriti, sve dok sad nije sve spremno i dogovoreno.




Majmune jedan nevaspitani, očekuj tužbU zbog toga što me javno nazivaš idiotom i moli boga da me negde ne sretneš uživo! TOLIKO!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 30/10/2018 : 19:06:00  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
I od ovog momenta definitivno i zauvek napuštam tvoj smrdljivi forum, leglo hrvatskog nacionalizma i bezobrazluka! A neke ti stvari neću zaboraviti, znaj to!!!!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/10/2018 : 19:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
kod nas ovoliko narastao kukuruz

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
968 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 30/10/2018 : 19:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ajde, uzet cu bar prvi broj da vidim kakav je. Nikad citao, a vidim da se rezu zile na veliko...

Premda bi ja dao guze da izadje NN u ovom stilu.



I ja ću isto uzeti barem prvi trobroj. Kada izlazi prvi?
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 30/10/2018 : 19:09:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Bravo, ovo ću kupiti. Prekasno sam krenuo u stripski svijet da počnem skupljati Fibrinog Kena, ali po nekim skenovima sam vidio da je ok. Nije mi napeto da skupljam HC Kena ali po ovoj cijeni stvarno bi bilo šteta propustiti, i takva trebaju biti sva Bonellijeva izdanja. Zahvala ljudima koji stoje iza ovog projekta i nadam se da ćete uspješno za vas i nas kupce privesti kraju ovaj serijal (i iznenaditi nas još ponečim)
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 30/10/2018 : 19:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@wolfman:
Kaze Marko ako bude srece za Interliber ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 30/10/2018 19:11:10
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000