forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na Interliberu 2018.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 20/11/2018 : 16:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis
Ili sa Alan Moorom



Ovo.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 20/11/2018 : 16:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Aco

Iznenađenje je prodaja 60komada Strašnog vica iako je staro izdanje odnosno prodavao se i na prošlom Interliberu.

Marko, samo piči dalje sa Batmanima, vidiš da idu dobro ;-)


Ili sa Alan Moorom



Što se Moore-a tiče ide Liga...samo Marko mora reći kada točno

Meni jedino nije jasno kako netko kupi sad za primjer baš Locke&Key samo prvu knjigu? Ako mislim nešto čekirat, onda ili ću posudit u knjižnici, ili ću nać sken, a ne kupit samo 1 broj/knjigu. Ili sve ili ništa ;) OKP me hebe pa nemogu protiv njega


Pa treba i Top 10 i Promethea takođe.
A ja bih Miracleman, ali da se strip prevede kao Čudotvorac ili ostane Miracleman, na Miriklmen mi se stomak okreće. I mnogo važnije, da se ne ruži Moorov učinak sa Gaimanovim piskaranjem.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3747 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 20/11/2018 : 16:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by Aco

Iznenađenje je prodaja 60komada Strašnog vica iako je staro izdanje odnosno prodavao se i na prošlom Interliberu.

Marko, samo piči dalje sa Batmanima, vidiš da idu dobro ;-)


Ili sa Alan Moorom



Što se Moore-a tiče ide Liga...samo Marko mora reći kada točno




Koliko sam skuzio ici ce uskoro i Top Ten, bio je cak i potencijalna najava za ovaj IL

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 20/11/2018 : 16:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Providence.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/11/2018 : 17:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Meni jedino nije jasno kako netko kupi sad za primjer baš Locke&Key samo prvu knjigu? Ako mislim nešto čekirat, onda ili ću posudit u knjižnici, ili ću nać sken, a ne kupit samo 1 broj/knjigu. Ili sve ili ništa ;) OKP me hebe pa nemogu protiv njega


Pa recimo netko tko u kasici prasici ima 200 kn, a nema 600 kn...
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2646 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 20/11/2018 : 17:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Nisam kupio nijedan od najprodavanijih naslova s Markove liste na samom IL. Nešto imam od prije, a većina ovih Amera me manje zanima.
Iskoristio sam ovaj IL da kupim nekoliko Zidroua koje sam pročitao iz knjižnice, a nisam ih imao u kolekciji te zanimljive stvari iz zadnje ture poput Finka.
Kako uvijek previdim neki strip koji sam planirao kupiti, to se desilo i ove godine. Zaboravio sam "Izvolite, gospodine?". Ni popis nije pomogao.

Nisam planirao kupiti novo izdanje Eternauta, ali ću vjerojatno popustiti.

Na kraju, pohvale idu dobro uigranoj ekipi na štandu.
Go to Top of Page

zagor2805
Starting Member

Croatia
50 Posts

Member since 14/04/2012

Posted - 20/11/2018 : 18:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zagor2805 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

Zaboravio sam "Izvolite, gospodine?". Ni popis nije pomogao.



Preporuka! Izvanredan tekst - pohvale prevoditelju!



When life gives you lemons, make a lemonade
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 20/11/2018 : 18:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ne bih da kenjam ali nije mi se svidio eternatu... nećemo o kraju... jer konac djelo krasi
ali ni sredina nije baš nešto...
zanimalo bi me koliko godina imaju FENOVI eternauta
je li to baš za recimo one rođene prije npr 1980.

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/11/2018 : 19:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Meni jedino nije jasno kako netko kupi sad za primjer baš Locke&Key samo prvu knjigu? Ako mislim nešto čekirat, onda ili ću posudit u knjižnici, ili ću nać sken, a ne kupit samo 1 broj/knjigu. Ili sve ili ništa ;) OKP me hebe pa nemogu protiv njega


Pa recimo netko tko u kasici prasici ima 200 kn, a nema 600 kn...



Da, imaš pravo, neki put mi je "jezik" brži od mozga
Ali sam mislio i na to kako ima dosta serijala sa rasprodanim samo prvim brojem, po tome hrpa ljudi kupi samo prvi broj, a ostatak očito nikad.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 20/11/2018 19:03:18
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/11/2018 : 19:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ne bih da kenjam ali nije mi se svidio eternatu... nećemo o kraju... jer konac djelo krasi
ali ni sredina nije baš nešto...
zanimalo bi me koliko godina imaju FENOVI eternauta
je li to baš za recimo one rođene prije npr 1980.


I je i nije....
Je jer je priča odlična, a nije jer s godinama sve teže naciljaš onaj kalup od kutije 😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 20/11/2018 : 21:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Meni jedino nije jasno kako netko kupi sad za primjer baš Locke&Key samo prvu knjigu? Ako mislim nešto čekirat, onda ili ću posudit u knjižnici, ili ću nać sken, a ne kupit samo 1 broj/knjigu. Ili sve ili ništa ;) OKP me hebe pa nemogu protiv njega


Pa recimo netko tko u kasici prasici ima 200 kn, a nema 600 kn...



Da, imaš pravo, neki put mi je "jezik" brži od mozga
Ali sam mislio i na to kako ima dosta serijala sa rasprodanim samo prvim brojem, po tome hrpa ljudi kupi samo prvi broj, a ostatak očito nikad.






Ljudi kupe prvi broj da vide hoće li im se svidjeti
A ne svidi se sve svima
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/11/2018 : 21:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

I tako prođe još jedan Interliber... Što se Fibre tiče, bio je izuzetno uspješan, ali i jednako tako iscrpljujući. Sad slijedi par dana odmora i onda natrag na pripremu novih izdanja. Hvala svima koji su navratili na lijepim riječima i podršci, ohrabrujuće je vidjeti kako vas je svake godine sve više.

Majice su, očekivano, izazvale puno pozitivnih reakcija, stoga ćemo pokušati održati tu tradiciju i narednih godina. U međuvremenu, neke su manje količine ovogodišnjih majica ostale nepodijeljene, njih ćemo podijeliti tijekom predstojećih zimskih popusta na našem webshopu, pa ako je netko propustio Interliber, imat će novu priliku!

I za kraj, kao i obično, top lista najprodavanijih naslova ove godine:

Eternaut 139
Sandman knjiga šesta 92
Eternaut II 89
Muk 85
Sandman knjiga peta 82
Propovjednik: knjiga treća 76
Strašan vic 60
Universal War One 58
Pobjednik crv - Nesvakidašnja mjesta 57
Djeca kapetana Granta 57
Preživjeli 57
Locke & Key: svezak prvi 57

Pozdrav i još jednom veliko hvala svima!



Fantasticno, 909 knjiga! Bravo na prodaji Marko!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 20/11/2018 : 22:03:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Joooooj D.J. Sad kad sam vidio tvoj komentar sam se sjetio da sam na Interliberu zaboravio uzet američkog Zagora 😂😂😂😂😂 A sve kao da mi nešto fali 😁
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 20/11/2018 : 22:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Meni jedino nije jasno kako netko kupi sad za primjer baš Locke&Key samo prvu knjigu? Ako mislim nešto čekirat, onda ili ću posudit u knjižnici, ili ću nać sken, a ne kupit samo 1 broj/knjigu. Ili sve ili ništa ;) OKP me hebe pa nemogu protiv njega


Pa recimo netko tko u kasici prasici ima 200 kn, a nema 600 kn...



Bravo, sumohrvat! Izgleda da se u ovoj stripovskoj pomami zaboravlja kako nemaju svi toliko kunića.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/11/2018 : 23:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Joooooj D.J. Sad kad sam vidio tvoj komentar sam se sjetio da sam na Interliberu zaboravio uzet američkog Zagora 😂😂😂😂😂 A sve kao da mi nešto fali 😁


Sramota! Pomozi i siromašnim izdavačima! No lako to ispraviš u SNKu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
594 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 20/11/2018 : 23:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
Oba eternauta su pala...A i majica Vendetta :)

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/11/2018 : 01:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Meni jedino nije jasno kako netko kupi sad za primjer baš Locke&Key samo prvu knjigu? Ako mislim nešto čekirat, onda ili ću posudit u knjižnici, ili ću nać sken, a ne kupit samo 1 broj/knjigu. Ili sve ili ništa ;) OKP me hebe pa nemogu protiv njega


Pa recimo netko tko u kasici prasici ima 200 kn, a nema 600 kn...



Da, imaš pravo, neki put mi je "jezik" brži od mozga
Ali sam mislio i na to kako ima dosta serijala sa rasprodanim samo prvim brojem, po tome hrpa ljudi kupi samo prvi broj, a ostatak očito nikad.






Ljudi kupe prvi broj da vide hoće li im se svidjeti
A ne svidi se sve svima


To je simptomaticno. I oduvjek bilo. Prvi se broj kupuje iz znatizelje, pa cesto odustane jer nije 'legao'. To je 'zla kob' ili fenomen jedinice. A i ljudi misle; ajd procheckirao sam, nije islo, ali neka stoji jedinica... bilo kiosk, ili neka albumska... a nije mala stavka da se te 'jedinice' uvjek cesto rasprodaju, pa se kasnije i bolje unovce.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/11/2018 : 06:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
E to sam i napisao odmah, da shvaćam da se kupuje za provjeriti kakav je.
Meni je jeftinije posudit u knjižnici ili skinut sken,a što je najbolje na Fibrinom sajtu ima i preview za sve i jedan prvi broj nekog serijala. A dobro, svako ima svoju taktiku.
A za to da nemaju svi love za paljenje sam svjestan i posipam se pepelom. :(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/11/2018 : 08:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Fantasticno, 909 knjiga! Bravo na prodaji Marko!


Ali nije to sve sto je prodato na IL. Tu su navedeni samo najprodavaniji naslovi.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

432 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 21/11/2018 : 08:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kupio Posvojenje, Gospodare ječma, malog Torpeda i Strašan vic. Tri nisu na listi najprodavanijih.
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

432 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 21/11/2018 : 08:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Ja sam kupio Posvojenje, Gospodare ječma, malog Torpeda i Strašan vic. Tri nisu na listi najprodavanijih.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 21/11/2018 : 08:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by D.J.

Fantasticno, 909 knjiga! Bravo na prodaji Marko!


Ali nije to sve sto je prodato na IL. Tu su navedeni samo najprodavaniji naslovi.



Da, vidi stvarno! Jos bolje, presla se brojka sa 3 nule. Marko rastura.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/11/2018 : 10:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by D.J.

Fantasticno, 909 knjiga! Bravo na prodaji Marko!


Ali nije to sve sto je prodato na IL. Tu su navedeni samo najprodavaniji naslovi.



Da, vidi stvarno! Jos bolje, presla se brojka sa 3 nule. Marko rastura.



909 prodanih primjeraka je samo od 12 različitih naslova
a kako fibra ima stotine naslova, moguće da je broj prodanih i peteroznamenkast
ili barem jako blizu toga

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 21/11/2018 10:19:35
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/11/2018 : 10:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kako nece prodavat, kad su im najbolja izdanja?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/11/2018 : 11:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2
909 prodanih primjeraka je samo od 12 različitih naslova
a kako fibra ima stotine naslova, moguće da je broj prodanih i peteroznamenkast
ili barem jako blizu toga


Uh, kamo sreće da je peteroznamenkast:)

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000