forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na Interliberu 2018.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

Dwayne_Looney
Advanced Member



6596 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/11/2018 : 17:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
S kim Fibra dijeli štand? Vuković i Runjić?

loading...
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 13/11/2018 : 17:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Red je da Ikea pošalje Markosu neki poklončić :)

Prije bih rekao Elgrad.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/11/2018 : 18:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

S kim Fibra dijeli štand? Vuković i Runjić?




Da
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 16/11/2018 : 08:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Uzeo tri majice na štandu. Uživo izgledaju ljepše, a kvalitetne su, ali kako još uvijek imam onu majicu od Ponosa vragova, to me i nije začudilo. Jedino eto, šteta da nije bila barem S veličina za ženu, njoj je Sandmanova majica baš fora. Ništa, dobila je majicu M veličine kao spavaćicu

Čudio sam se što me dan kasnije bolila ruka, a to jer sam nakon fibrinog štanda još lunjao po IL-u.. Čak sam namjerno mislio ostaviti fibru za kraj, ali čekao sam da Hangaru stignu neke knjige sa tiska.

Katalog koji sam dobio je pak odličan. Inače takve stvari ne čuvam, ali ovo će dobiti svoje mjesto među mojim stripovima, pa da oni koji posuđuju moje stripove neka ga malo prolistaju dok briaju šrto bi htjeli čitati, a neke najave na zadnjoj stranici su me razveselile
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 16/11/2018 : 12:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
je li moguce karticno placanje na standu? (nemogu nac info :S )

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 16/11/2018 : 12:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Na štandu Fibre je. Na ostalim štandovima kako gdje...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/11/2018 : 13:09:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja na katalog skroz zaboravio :( :(

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 16/11/2018 : 13:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ja dobio bez pitanja, inače se ne bih ni sjetio...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/11/2018 : 16:24:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Meni uvalili 3 kataloga, prvo Marko, pa supermark, pa Darkwood Devil - rekoh dobro je ekipa, kupija san samo jedan strip, neću više. :P

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 16/11/2018 : 17:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Da si rekao da nećeš kupiti ništa, dali bi ti vjerojatno i strip džabe :)
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/11/2018 : 17:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Da si rekao da nećeš kupiti ništa, dali bi ti vjerojatno i strip džabe :)



Ja san to i reka, a onda cura upala sa "ajme vidi ovaj strip" i kupimo Šumu djevica, predivan crtež, antropomorfija, ovo, ono. Nisan stvarno ima namjeru ništa uzet, napalin se uvik koji tjedan prije (kako je i vidiljivo na forumu) al onda kad dođen tamo, teško mi dat tolike pare. Radije kupin 30 knjiških žanrovskih klasika po 10-20 kn. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 16/11/2018 : 17:08:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Besplatni fibrin katalog kvalitetniji od strip revija, stripoteka i sličnih čuda
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/11/2018 : 17:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Meni uvalili 3, prvo Marko, pa supermark, pa Darkwood Devil - rekoh dobro je ekipa, kupija san samo jedan strip, neću više. :P



Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/11/2018 : 00:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ja na 21 Fibru (+11 sa Fibri sa aukcija) ostao bez kataloga. Takvu uvredu moze samo krv isprati... na rukama poslije nosenja svih vrecica.

Salim se malo, rijesio sam oko kataloga, pa cu ga i ja izgustati. Prosli (plavi) mi je i dalje kraj kreveta na nocnom ormaricu.

Fibru sam ostavio za sam kraj, a tada su jedna od kola vec bila kraj izlaza iz hale i samog F. standa. Ove godine nisam napravio plan sta uzeti kod Fibre (samo u glavi, u crtama) pa se ispostavilo da je to ubitacno po TRR jer su ruke samo trpale a oci trazile sljedecu metu.

Pokupio svih 5 majica (steta da nema i neka manja velicina da dam jednu klincu) i uzivo, u rukama, na dodir, stvarno dobro izgledaju.

Proslo mi kroz glavu da bi Fibra mogla izdati i majicu samo sa logom Fibra i tim plamenom, mozda uvecanim, siguran sam da bi mocno ispalo. Ipak je sada Fibra postala vec brand u Hr. Mislim i na ljude van "strogo stripovske scene". Mozda za 15-godisnjicu? A moze i koji crtez pride, naravno.
Auuuu, a kako bi samo mocno izgledao Parloov Punisher, Isuse i Marijo! Ali sigurno nema sanse za takvo sto. Barem je sada nije bilo.


Ah da, iako vec imam Lokot i kljuc, moram reci da Fibrino izdanje stvarno mocno izgleda u rukama. Ovako povecano, uf uf. No, ne dupliram... ali da ga vec nemam, ovo bi bila preporuka! Samom sebi.


Ali ne. Ipak sam nesto izduplirao. Naprosto, MORAO SAM uzeti i ovo izdanje Eternatu, polozeno i sa boljih materijala. Sta cu sa starim jos ne znam.



Sad pocinju ozbiljni problemi. Sta uzeti u ruke za citanje, sta je prvo. Lakse mi je kad su izbori manji, ovako... jao!
100 metaka mislim da bih na kratko morao obnoviti 2. knjigu. Hm, ili ogrijavanje zapoceti Tylerom gjde mi je prvi album vec poznat od Padore? Slatke brige.



Nekako mi se cinilo da je mozda najveca guzva na standovima (stripovskim, jelte) upravo na Fibrinom. Ili na nekim djelovima ogromnog standa LU/SA/BG. Svakako se lakse gibalo nego vikendom.
A sreo dukija, tintona i Johnnyja Difoola od stare ekipe.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/11/2018 : 10:05:53  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ipak sam nesto izduplirao. Naprosto, MORAO SAM uzeti i ovo izdanje Eternatu, polozeno i sa boljih materijala. Sta cu sa starim jos ne znam.


verujem da sad ovo muči nas par stotina koji smo uzeli prvo izdanje,ali planiramo i ovo novo.

Da ne veruješ,do juče je bio rasprodat taj prvi Eternaut,a sad će se pojaviti u povećim količinama u prodaji.

Ja ću moj ili prodati (za nekih reciko 90 kunderosa) ili zameniti,a možda čak i pokloniti na kraju krajeva.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 17/11/2018 10:08:09
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 17/11/2018 : 10:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ja na 21 Fibru (+11 sa Fibri sa aukcija) ostao bez kataloga. Takvu uvredu moze samo krv isprati... na rukama poslije nosenja svih vrecica.

Salim se malo, rijesio sam oko kataloga, pa cu ga i ja izgustati. Prosli (plavi) mi je i dalje kraj kreveta na nocnom ormaricu.

Fibru sam ostavio za sam kraj, a tada su jedna od kola vec bila kraj izlaza iz hale i samog F. standa. Ove godine nisam napravio plan sta uzeti kod Fibre (samo u glavi, u crtama) pa se ispostavilo da je to ubitacno po TRR jer su ruke samo trpale a oci trazile sljedecu metu.

Pokupio svih 5 majica (steta da nema i neka manja velicina da dam jednu klincu) i uzivo, u rukama, na dodir, stvarno dobro izgledaju.

Proslo mi kroz glavu da bi Fibra mogla izdati i majicu samo sa logom Fibra i tim plamenom, mozda uvecanim, siguran sam da bi mocno ispalo. Ipak je sada Fibra postala vec brand u Hr. Mislim i na ljude van "strogo stripovske scene". Mozda za 15-godisnjicu? A moze i koji crtez pride, naravno.
Auuuu, a kako bi samo mocno izgledao Parloov Punisher, Isuse i Marijo! Ali sigurno nema sanse za takvo sto. Barem je sada nije bilo.


Ah da, iako vec imam Lokot i kljuc, moram reci da Fibrino izdanje stvarno mocno izgleda u rukama. Ovako povecano, uf uf. No, ne dupliram... ali da ga vec nemam, ovo bi bila preporuka! Samom sebi.


Ali ne. Ipak sam nesto izduplirao. Naprosto, MORAO SAM uzeti i ovo izdanje Eternatu, polozeno i sa boljih materijala. Sta cu sa starim jos ne znam.



Sad pocinju ozbiljni problemi. Sta uzeti u ruke za citanje, sta je prvo. Lakse mi je kad su izbori manji, ovako... jao!
100 metaka mislim da bih na kratko morao obnoviti 2. knjigu. Hm, ili ogrijavanje zapoceti Tylerom gjde mi je prvi album vec poznat od Padore? Slatke brige.



Nekako mi se cinilo da je mozda najveca guzva na standovima (stripovskim, jelte) upravo na Fibrinom. Ili na nekim djelovima ogromnog standa LU/SA/BG. Svakako se lakse gibalo nego vikendom.
A sreo dukija, tintona i Johnnyja Difoola od stare ekipe.





Ajde, molim te, nabaci ovdje koju fotku, da malo slinimo!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34871

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/11/2018 : 10:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nikad Poli ne stavlja slike ako me sjecanje sluzi, samo popis ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 17/11/2018 : 13:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Zabranjeno mu je stavljati slike vezane za događaje zapadno od Gaze.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12889 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/11/2018 : 13:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Zabranjeno mu je stavljati slike vezane za događaje zapadno od Gaze.



Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/11/2018 : 16:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote



Naprosto, ne da mi se slikati. A i ja sam ti jedan od onih koji imaju jos staru Nokiu bet fotkica. Pa bi tako trebao uzimati fotoaparat, a ne da mi se (nit mi to ista znaci). A stripovi ko stripovi. Jedino da sam slikao sve vrecice i kutije, posto ih ionako nisam sve odnio kuci jer nemam vise mjesta, pa sam veci dio ostavio u starom stanu, a kad se malo sredi prostor na policama malo po malo selim. Ozbiljno me pocelo zivcirati taj manjak prostora. Opet nesto u podrum? U prodaju? Treba ubiti hrcka u covjeku!



P.S. Pardon, jos nesto sam "duplirao". Prva dva Tex kolor specijalca sam imao od Libellusa, ali sam odlucio nastaviti sa Strip-agentom i uzeo ova dva sada. Htio sam ih staviti na aukcije ali nije bilo vremena do IL. Ako ima interesenata?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/11/2018 : 16:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli
Ozbiljno me pocelo zivcirati taj manjak prostora. Opet nesto u podrum? U prodaju? Treba ubiti hrcka u covjeku!



+1
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 17/11/2018 : 19:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ono kad imaš Lokot i kljuc u izdanju Darkwooda pa dođeš na Fibrin štand i vidiš njihovo izdanja pa kažeš sam sebi u bradu.... Pa dobro, ne moram jest u ovom mjesecu....
Markos, daj još ova tri i reci momcima, xxl na vendetu...
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/11/2018 : 20:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by Dexters

Zabranjeno mu je stavljati slike vezane za događaje zapadno od Gaze.






Koji komentar!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/11/2018 : 21:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ono kad imaš Lokot i kljuc u izdanju Darkwooda pa dođeš na Fibrin štand i vidiš njihovo izdanja pa kažeš sam sebi u bradu.... Pa dobro, ne moram jest u ovom mjesecu....
Markos, daj još ova tri i reci momcima, xxl na vendetu...


Ja sam ostavio i stari Lokot i kljuc, nisu mi lose one knjizice...ostavio sam i zive mrtvace njihove, nek stoje, ne pitaju jest.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

The_PI
Starting Member



66 Posts

Member since 18/12/2015

Posted - 17/11/2018 : 21:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send The_PI a Private Message  Reply with Quote
Moj skromni ulov (3/4 fibre) https://m.imgur.com/a/l3ZDw5e

Od fibre je bio samo u planu Kapetan Grant no pametan je potez bio povesti muza na interliber koji me pocastio sa ostala dva stripa.

Nazalost dojam je pokvario los tisak Covjek planina: https://imgur.com/tcmzdzm
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000