forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog Maksi 18
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 29/11/2018 : 23:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Specijalni efekti
Ovo mi je čak i dobra priča. Malo trashasta, ali ok. Kraj i zadnji twist je u jednu ruku "jeftin", ali meni se svidio.
Najbolja priča u ovom Maxiju.
7/10

Proces
Ima donekle zanimljiv twist, ali generalno fuj. De Nardo i njegov tehno/bio/kojivećinžinjering.
2/10

Pokojničine cipele
Baš apsurdni i zabavni trash sa splatter elementima (osobito me završnica iznenadila koliko je jeftina, ali genijalna). Cijenim ovakve pokušaje čak i kada im završnica nije najuspiješnija.
6/10

Moram priznati kako mi je Piccatto značajno poboljšao dojam ovih priča. Da su ih crtali M&G, ne vjerujem da bi mi bili toliko bolje, osobito ova zadnja priča. Baš solidan i pozdan crtač, osobito kod kadriranja i atmosfere.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/12/2018 : 14:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Pikato mi je jedan od dražih crtača,mada vidim da nije previše popularan među fanovima - što je u neku ruku i dokaz da čovek dobro crta,sa obzirom da kao što se zagorovci klanjaju Feriju i nipodoštavaju neke valjane autore,tako i dogovci štuju neke kvazicrtače a pljuju korektne.

Od scenarista nisam ništa očekivao,a to sam i dobio.
U Specijalnim efektima Dajlana su angažovali kaskaderi koji umiru pod čudnim (za njih) okolnostima pa su utripovali da su navukli nekakvo proklestvo - epizoda i nije toliki krš,ali zato kraj jeste,pa je opšti dojam tanak 2/5
Proces mi je nešto bolji,a tu detektiv noćnih mora zajedno sa zgodnom advokaticom treba da isčupa iz bule njenog muža koji se tereti za trostruko ubistvo naučnika;naučno-tehnološka avantura 2.5/5
Zadnja priča mi je već drugačija i zanimljiva,te jedina svetla tačka ovog Maxija - u njoj (Pokojničine cipele) izvesni Sem sa ćerkom unajmljuju Dilana da rasvetli neobičnu smrt,ali i prethodno sumanuto ponašanje njegove supruge - trag vodi prema misterioznim cipelama,koje imaju neobičnu moć.Pikato mi je u ovoj pričici odličan. 3/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 22/12/2018 : 17:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Anto, poznat si kao čovjek koji voli sve stripove, osim Zagora i Dylana. Ipak, primjećujem da i njih čitaš, i to još maksi edicije. Što reći, osim- skidam kapu, pravi si stripoljubac.

Jedna polovica tebe ne voli ono što je najpopularnije, a druga polovica ne može bez ekipe
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/12/2018 : 18:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Anto, poznat si kao čovjek koji voli sve stripove, osim Zagora i Dylana. Ipak, primjećujem da i njih čitaš, i to još maksi edicije. Što reći, osim- skidam kapu, pravi si stripoljubac.

Jedna polovica tebe ne voli ono što je najpopularnije, a druga polovica ne može bez ekipe


čitam maksije jer ih uzimam za drugara (sa stripovima za sebe) - a (skoro)sve što mi prođe kroz ruke mora da se pročita (nemam energije za extra ediciju).
Sad druge strane,kad nađem vremena planiram da pročitam i redovnu VČ seriju (oba junaka),kao i mnoge Oda-brane priče.
Sa treće strane,u pravu si da ne mogu bez njih - hebi ga,jedan mi je bio omiljen u dobu 10-14 godina,drugi neku godinu nakon toga;a oba čitam preko tri decenije.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000