forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Klasik Tex br. 5 - Izdajnik
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Dwayne_Looney
Advanced Member



6606 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 21/02/2019 : 11:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
jaki je rekao ništa od klasika i ja mu vjerujem. Jbt ga, kad se već ne može ili ne želi nešto kao Tex OP, nek ubrzaju redovnu seriju i kolor onda.

loading...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 11:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nemojte bit naivni...zalostne sove se sprdaju sa vama...klasik ide dalje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 21/02/2019 : 11:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Nemojte bit naivni...zalostne sove se sprdaju sa vama...klasik ide dalje.



sutra, garant.
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 21/02/2019 : 11:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Meni samo onda nije jasno šta je s lovačkim pričama tipa kasne materijali, uzeli samo 5 br da se proba itd. To da netko od odgovornih sam nešto napiše/kaže bilo bi fer. Ovako one priče ja sam čuo, meni je rekao bio sam u konzumu i ispred mene je blagajnici ovaj onaj rekao nemaju smisla više.a da imaju ikakvu vrstu konkurencije vidjeli bi kako bi se fino sve znalo... Ostaje samo ko i dosad čekaj i jbg ili se zainati i kupuj samo veseli četvrtak.

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 11:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Je..istina..Ludens i SA imaju sve...dobre junake..dobra izdanja..i losu ili nikakvu komunikaciju...na zalost

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Bosko
New Member



Croatia
143 Posts

Member since 16/11/2018

Posted - 21/02/2019 : 11:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bosko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tosha

Meni samo onda nije jasno šta je s lovačkim pričama tipa kasne materijali, uzeli samo 5 br da se proba itd. To da netko od odgovornih sam nešto napiše/kaže bilo bi fer. Ovako one priče ja sam čuo, meni je rekao bio sam u konzumu i ispred mene je blagajnici ovaj onaj rekao nemaju smisla više.a da imaju ikakvu vrstu konkurencije vidjeli bi kako bi se fino sve znalo... Ostaje samo ko i dosad čekaj i jbg ili se zainati i kupuj samo veseli četvrtak.



Šteta je ne imati neki minimum odnosa prema kupcu. Nisu obvezni, ali nije ni teško baš to šta si rekao, dati jednu rečenicu informacije.
Čak i da napišu da ne ide dalje, sve 5. Ali ovako, sad i da krene, hoće li opet pauzirati nakon par brojeva.
Klasik je dobar ovako za zajebanciju na forumu i tu stajem.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/02/2019 : 12:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
teško je to kad si biznismen... viđate to po gradu... zatvoreno zbog renoviranja... i stoji 12 godina zatvoreno zbog renoviranja

mislim da to ima i s EGOm veze a i raznoraznim kompleksima

meni nije problem priznat da sam se zajebao


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/02/2019 : 12:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
a smijali ste se agartiju koji je mlad i naivan uletio u sve to grlom u jagode... po bosanski SVE I ODMAH ili ništa :D bos ili hadžija :D

nema veze
jel urađen biznis plan jel ispitano tržište jel angažirana neka agencija da sondira stripadžije na kiosku...
vjerojatno nije sve je urađeno ho ruk... ili ajmo se kockati kao što kapitalisti rade... imaju neš viška para pa ulože da vide može li
bolje je skrenuti s lošeg puta nego ustrajavati i dalje... isto bi bilo i da je odustao na 15. ili 45.
mogao je samo neke druge serijale ugroziti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16874 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/02/2019 : 13:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Mogli su lijepo vidjeti kakvo je stanje sa VČ Tex bibliotekom i bilo bi im sve jasno (učiti na tuđim greškama je jeftinije), ako ne može izdanje koje ima manji tiraž, kako su onda ovo zamislili da će proći na kiosku, ne kužim.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 14:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ajd sad da ne vadim moja pisanja od pre nekoliko meseci kad sam čuo za pokretanje Teksa keca u koloru,pa još na kiosku - da se sad ne pravim pametan.

i ni najmanje mi nije žao što je izdanje puklo,čak naprotiv.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/02/2019 14:07:38
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 14:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ajd sad da ne vadim moja pisanja od pre nekoliko meseci kad sam čuo za pokretanje Teksa keca u koloru,pa još na kiosku - da se sad ne pravim pametan.

i ni najmanje mi nije žao što je izdanje puklo,čak naprotiv.



Ni meni nije zao da je puklo..samo da si ti srecan..tvoja sreca nama radost u srcima...trebao je Berni Ralpha Azlama u boji na kioske..bas je sasav taj Berni.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 21/02/2019 14:28:20
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11208 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 21/02/2019 : 14:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
A jbg, zao mi je svakog izdanja koje se ugasi, svakog izdavaca koji zatvori firmu, nevezano da li kupujem izdanja ili ne, da li mi se ti stripovi svidjaju ili ne.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 14:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Mogli su lijepo vidjeti kakvo je stanje sa VČ Tex bibliotekom i bilo bi im sve jasno (učiti na tuđim greškama je jeftinije), ako ne može izdanje koje ima manji tiraž, kako su onda ovo zamislili da će proći na kiosku, ne kužim.


Koliko znam kod Veselog Cetvrtka Tex bibl. nije problem prodaja vec su drugi razlozi..bar vecina knjiga je razprodana odavno..Veseljaci su se obuli prevelike cizme...a i premalo noga(ruka)za tolike cizme..da skratim usporedba kiosk izdanja I jedne biblioteke u knjizare u ogranicenom tirazu i nije najsretnija.
A i zasto moze Tex tedovni Ludens na 40 dana a nebi mogo Tex klasik mjesecno?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 21/02/2019 14:58:42
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 14:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

A jbg, zao mi je svakog izdanja koje se ugasi, svakog izdavaca koji zatvori firmu, nevezano da li kupujem izdanja ili ne, da li mi se ti stripovi svidjaju ili ne.



slično i kod mene;ali postoji i tu i tamo neki izuzetak,kao što je ovaj.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 14:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

Mogli su lijepo vidjeti kakvo je stanje sa VČ Tex bibliotekom i bilo bi im sve jasno (učiti na tuđim greškama je jeftinije), ako ne može izdanje koje ima manji tiraž, kako su onda ovo zamislili da će proći na kiosku, ne kužim.


Koliko znam kod Veselog Cetvrtka Tex bibl. nije problem prodaja vec su drugi razlozi..bar vecina knjiga je razprodana odavno..Veseljaci su se obuli prevelike cizme...a i premalo noga(ruka)za tolike cizme..da skratim usporedba kiosk izdanja I jedne biblioteke u knjizare u ogranicenom tirazu i nije najsretnija.


u pravu si telleru;SA i VČ Teks_od_keca nije za upoređivanje.Kao ni Libelus varijanta.
Ali su svejedno sve tri opcije pukle.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/02/2019 14:59:26
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 21/02/2019 : 15:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Don't cry because it's over smile because it happened
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12548 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/02/2019 : 15:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Opljačkan kiosk?


Moralo bi bit u tom slucaju mnozina, kiosci jer sumnjam da na jednom mozes naci 4 primjerka Mikija, nije to Zagor

-
-

Stvarno je uzas da nema bar minimum neke komunikacije i obavijesti, bar od LP-a, a mozda je Zeljko i u pravu. Ajme da je ovdje onaj prof.inz. na forumu i jos da voli ovaj Tex klasik, koji bi to show bio! Procitao nedavno onaj njegov topic kad je Ludens ukinuo Zagora Klasike HC i bez ikakve obavijesti, koliko je samo gnjeva od njega bilo u toj temi

-
-

PS. ako netko ima kakve insajderske informacije dal ide taj Klasik ili ne, u procesu sam stvaranja novih polica, pa da znam dal da ostavljam mjesta za Tex klasik ili ne..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 21/02/2019 15:24:58
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 21/02/2019 : 15:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Klasik kihnuo. Mark isto. Svaki neandertalski strip manje meni super.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 15:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Klasik kihnuo. Mark isto. Svaki neandertalski strip manje meni super.


vidi se po postu da ga i pisao neandretalac..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12548 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/02/2019 : 16:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Klasik kihnuo. Mark isto. Svaki neandertalski strip manje meni super.


vidi se po postu da ga i pisao neandretalac..




Drago mi je da znamo da je barem Kolor "na zivotu", ali iskreno, jos se nadam Klasiku. Ne bih ga jos pokopao. Bila je kriza 2017. i sa Zagor Maxijima, pa i kolorima, isto navodno materijal kasnio tada. Zato smo proslu 2018. dobili dosta i jednog i drugog. Mozda je stvarno i ovdje ta prica, cekat cemo i nadat se.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/02/2019 : 16:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Klasik kihnuo. Mark isto. Svaki neandertalski strip manje meni super.


Jos da ti kihnes,prezalija bi i Bleka i Zagora,a mozda i Mikija.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/02/2019 : 16:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I to kaže lik koji nema niti jedan strip nekog domaćeg izdavača, svašta se danas može pročitati na internetu.
Da se razumijemo, nisam kupio niti jedan Tex klasik jer mi to izdanje nije potrebno, ali se barem suzdržavam od lupanja svakakvih gluposti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18409 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 16:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

I to kaže lik koji nema niti jedan strip nekog domaćeg izdavača, svašta se danas može pročitati na internetu.
Da se razumijemo, nisam kupio niti jedan Tex klasik jer mi to izdanje nije potrebno, ali se barem suzdržavam od lupanja svakakvih gluposti.



Ajde za potporu kad stigne broj 6 uzmi jednog..telleru za ljubav.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/02/2019 : 16:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ako izađe budem ga kupio i spremio na policu kao nekakav svoj doprinos tom izdanju.
I budem uzeo na kiosku prvi primjerak na kojeg naletim jer mi neće biti važno u kakvom je stanju.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 21/02/2019 : 16:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Pokopali smo mi i Diabolika pa se opet ne da, a čisto sumnjam da Texonja ima goru prođu od njega.

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000