forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Klasik Tex br. 5 - Izdajnik
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

jaki
Advanced Member



Croatia
25970 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/02/2019 : 16:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
najnovije vijesti:
idu dva broja uskoro u tisak kao Ken Parker.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46598 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/02/2019 : 17:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
koje loženje

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 21/02/2019 : 17:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

koje loženje

razlog - lektori imali previše posla...

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7893 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 21/02/2019 : 17:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

najnovije vijesti:
idu dva broja uskoro u tisak kao Ken Parker.


fala jaki..ziv bio!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4849 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/02/2019 : 17:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ne sumnjajmo , nego kupujmo i čitajmo .
i pratimo Teksa duž horizonta na konju svom .
Zlobnici nek okaljaju grijehe svoje ,......
skupljajući balegu konja Rendžerovog
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12614 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/02/2019 : 17:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Zna sam ja tko zna i kome se moze vjerovat, hvala Jaki

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/02/2019 : 17:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Jos cu zavoljeti Hajduk.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25970 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/02/2019 : 17:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
zar niste naučili da mi ne treba vjerovati?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12614 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/02/2019 : 17:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Jaki, ja samo tebi i Rakosiju vjerujem i nikom vise

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13078 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 21/02/2019 : 18:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ne sumnjajmo , nego kupujmo i čitajmo .
i pratimo Teksa duž horizonta na konju svom .
Zlobnici nek okaljaju grijehe svoje ,......
skupljajući balegu konja Rendžerovog



Pomislio bi čovjek kako u dokolici sklapaš pjesmuljke u epskom desetercu (?)
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11232 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 21/02/2019 : 18:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Jutros upokojen, sad vaskrsao. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12614 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/02/2019 : 18:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Jutros upokojen, sad vaskrsao. :)




Kako je Stallone rekao u filmu "Iza resetaka": "Nothing is dead around here until its buried."

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 21/02/2019 : 18:43:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Najnovije... Luk nevjerojatnih 2,99

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 21/02/2019 : 19:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tosha

Najnovije... Luk nevjerojatnih 2,99


Maraka?Ima ti u Capljini po 2,5KM

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 21/02/2019 : 20:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
izvadio zakacku
sad ne znam dokle sam dosao u citanju petoga broja

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4994 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 21/02/2019 : 21:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

najnovije vijesti:
idu dva broja uskoro u tisak kao Ken Parker.



Naravno, ali koga veseli kad ništa ne vjeruju, samo crne vijesti plasiraju bez osnove

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4849 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/02/2019 : 21:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Jaki, ja samo tebi i Rakosiju vjerujem i nikom vise







Edited by - RAKOSI4 on 21/02/2019 21:55:49
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 21/02/2019 : 21:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
bolje da su izdali protagoniste divljeg zapada u 5 brojeva ili sudiju beana i alana lebauxa u 3 broja, nego poceli sa ovim..taman bi sad i bilo zavrseno...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4849 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 21/02/2019 : 21:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ne sumnjajmo , nego kupujmo i čitajmo .
i pratimo Teksa duž horizonta na konju svom .
Zlobnici nek okaljaju grijehe svoje ,......
skupljajući balegu konja Rendžerovog



Pomislio bi čovjek kako u dokolici sklapaš pjesmuljke u epskom desetercu (?)



Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/02/2019 : 06:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

najnovije vijesti:
idu dva broja uskoro u tisak kao Ken Parker.


ako kiksamo u subotu,nema ništa od ovoga...za sve će bit kriv hajduk...opet...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2595 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 22/02/2019 : 09:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

I to kaže lik koji nema niti jedan strip nekog domaćeg izdavača, svašta se danas može pročitati na internetu.
Da se razumijemo, nisam kupio niti jedan Tex klasik jer mi to izdanje nije potrebno, ali se barem suzdržavam od lupanja svakakvih gluposti.



Licemjerje na vrhuncu jer ti nisi niti jednom a kamoli recimo tisucu puta lupetao da su NN ili MM smece, a nedaj Boze kakva manga ili kvalitetnije nesto a da uopce nisi otvorio strip. Ali dobro, kontam da je to za tvoju glavu ionako kratki spoj.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 22/02/2019 : 10:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
6 dana do kraja bit će do kraja mjeseca 😁

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 22/02/2019 : 10:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by DODSFERD

I to kaže lik koji nema niti jedan strip nekog domaćeg izdavača, svašta se danas može pročitati na internetu.
Da se razumijemo, nisam kupio niti jedan Tex klasik jer mi to izdanje nije potrebno, ali se barem suzdržavam od lupanja svakakvih gluposti.



Licemjerje na vrhuncu jer ti nisi niti jednom a kamoli recimo tisucu puta lupetao da su NN ili MM smece, a nedaj Boze kakva manga ili kvalitetnije nesto a da uopce nisi otvorio strip. Ali dobro, kontam da je to za tvoju glavu ionako kratki spoj.


ti si na visem nivoju i ne razumes nas neandretalce...ili se spusti na nas nivo ili uzivaj u krugu svojih intelektualca...
Znam da nisi los tip..ali post ti je bio za povracat.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/02/2019 : 10:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by DODSFERD

I to kaže lik koji nema niti jedan strip nekog domaćeg izdavača, svašta se danas može pročitati na internetu.
Da se razumijemo, nisam kupio niti jedan Tex klasik jer mi to izdanje nije potrebno, ali se barem suzdržavam od lupanja svakakvih gluposti.



Licemjerje na vrhuncu jer ti nisi niti jednom a kamoli recimo tisucu puta lupetao da su NN ili MM smece, a nedaj Boze kakva manga ili kvalitetnije nesto a da uopce nisi otvorio strip. Ali dobro, kontam da je to za tvoju glavu ionako kratki spoj.


Uspoređuješ dvije različite stvari koje nemaju puno toga zajedničkog. Hajde pametnjakoviću, pronađi barem jedan moj post u NN, MM ili manga temama gdje sam išta napisao.
Jedna stvar je onako usput, u drugim temama kad se potegne rasprava, reći da ti je neki strip ili žanr bezveze (za tvoju informaciju, u prošlosti sam pročitao 2 NN-a i oko 4-5 MM-a), a sasvim drugo je dolaziti u teme stripova koje ne pratiš govoriti kako su oni za retardirane, primitivce ili neandertalce, čime automatski etiketiraš one koji čitaju te iste stripove.
Što se tiče glave, tebi bi bilo bolje da svoju zakopaš u pijesak i ne vadiš je do sudnjeg dana kako bi barem crvi imali nekakve koristi od nje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/02/2019 : 10:57:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

quote:
Originally posted by DODSFERD

I to kaže lik koji nema niti jedan strip nekog domaćeg izdavača, svašta se danas može pročitati na internetu.
Da se razumijemo, nisam kupio niti jedan Tex klasik jer mi to izdanje nije potrebno, ali se barem suzdržavam od lupanja svakakvih gluposti.



Licemjerje na vrhuncu jer ti nisi niti jednom a kamoli recimo tisucu puta lupetao da su NN ili MM smece, a nedaj Boze kakva manga ili kvalitetnije nesto a da uopce nisi otvorio strip. Ali dobro, kontam da je to za tvoju glavu ionako kratki spoj.


ti si na visem nivoju i ne razumes nas neandretalce...ili se spusti na nas nivo ili uzivaj u krugu svojih intelektualca...
Znam da nisi los tip..ali post ti je bio za povracat.



Njegov način izražavanja je općenito takav i ima malo više postova koji idu u navedenu kategoriju.
Radi se o napaćenom liku kojeg muče određene traume (pretpostavljam o čemu se radi, ali sada je nebitno), pročitao sam ga od samih početaka kada je došao na forum, a vjeruj mi da znam dobro pročitati ljude čak i ovako virtualno.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000