forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Ultimate Fighting Championship
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/10/2019 : 05:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Kako Yair dobro koristi noge, odlicna 1R za njega.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/10/2019 : 05:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ostvarila ti se želja čak cijela runda.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/10/2019 : 05:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Aha, sve sto smo zeljeli prije 3 tjedna dobivamo veceras :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/10/2019 : 05:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Isuse Kriste štaje ovo
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/10/2019 : 05:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tonka, jel mi vjerujes sad da Stephens nije glumio ono za oko ;) on ti uvijek ide ovako u borbi, ako treba poginut, ide na sve..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 19/10/2019 05:20:25
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/10/2019 : 05:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sad vjerujem.
Šteta zadnjih dvije minute na parteru, na kraju sportski pozdrav, ovo je sve.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/10/2019 : 05:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
To je to, sjekire zakopane jedino sto nije dovoljno Stephensu, 2-1 cistih za Yaira.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/10/2019 : 05:32:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Zasluženo zna pretrpiti Meksikanac a noge koristi čudesno.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/10/2019 : 05:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Valjda ce jednom doci do njegovog meca sa Zabitom. Ne treba im zamjerit sto su pred kraj bili malo umorni, trebalo je to sve prezivjet. Isli su svom snagom, sve ostavit u oktagonu.

Jedino zao sto smo ostali uskraceni za te 2 extra runde, posto je u Meksiku bila glavna borba pa time predvidjena i na 5R.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/10/2019 : 05:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Gotov je Weidman. Bolje da se posveti obitelji, ima troje djece. Dok ne dozivi kakvu tezu ozljedu mozga.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/10/2019 : 05:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote

Reyes bi mogao na Jonsa iako ima male šanse.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/10/2019 : 05:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ali kad dodje pred Jonesa, nekako sam misljenja da ce Jones opet to lagano odradit premda Reyes ima 12-0.

Weidman je vec duze vrijeme gotov, u padu i sad dodje iz srednje u polutesku da ce on nesto napravit. Kasno se sjetio. Imao je i on jedno vrijeme 13-0, ali uvijek dodje netko jaci i bolji u tom trenutku i to je normalno. Cekamo i onog ludog Walkera, brzo ce i on u top 10, njega bi volio vidit protiv Jonesa

Odoh sad, jos jedna odlicna vecer

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 19/10/2019 05:57:07
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 19/10/2019 : 06:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Jons nema još relevantnih protivnika u poluteškoj.
Još jedna večer za čistu peticu.
Zakazujemo event drugu subotu u Singapuru u 11 sati ujutro.
Kada ćemo uživo?
Tipkam koliko mogu još pratim na dvije strane, pa teško sve ispratiti.
Laku noć.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 19/10/2019 : 08:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Radio sam noćnu, ali je bilo posla preko glave pa sam uspio pogledati samo Rodriguez - Stephens...koji je manijak ovaj Meksikanac😁
Samo eto, iako je borba bila vrlo atraktivna...nikako do nokauta-ne volim kada se borci tako mrcvare u tim laganim kategorijama.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/10/2019 : 19:49:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Jons nema još relevantnih protivnika u poluteškoj.
Još jedna večer za čistu peticu.
Zakazujemo event drugu subotu u Singapuru u 11 sati ujutro.
Kada ćemo uživo?
Tipkam koliko mogu još pratim na dvije strane, pa teško sve ispratiti.
Laku noć.

Ja se nadam Tonka da ću gledat, jer termin je odličan, nema neprospavane noći Jedino što znam vikendom imati posla (naročito po danu), pa ću vidjet hoću li uspjet gledati uživo. Glavni program će biti prijenos u 14h u subotu.

quote:
Originally posted by Oki

Radio sam noćnu, ali je bilo posla preko glave pa sam uspio pogledati samo Rodriguez - Stephens...koji je manijak ovaj Meksikanac😁
Samo eto, iako je borba bila vrlo atraktivna...nikako do nokauta-ne volim kada se borci tako mrcvare u tim laganim kategorijama.


E sad ne znam Oki što da kažem na ovo Ja živim za ovakve borbe, gledam UFC zbog takvih borbi kakvu su odradili Yair i Stephens. Dobro poznajem oba borca i znao sam kakvu borbu mogu očekivati. Stephens je jako čvrst borac, taj uvijek ide u ratove i odličan nokauter. Ima strašan rad ruku i KO power. Yaira su jako dobro njegovi spremili i upozorili na to, samo takva taktika je mogla proći protiv Stephensa, znači korištenje nogu i što više tući ga po tijelu na način kakav Yair zna i raspolaže atraktivnim potezima.

Divim se kako se Stephens vratio nakon 2R i onog fantastičnog udarca u tijelo koje je preživio, ono je zaista za respekt Za vrijeme takvih borbi i nakon čovjek se naježi i još više zavoli ovakav sport. Meni je jedino žao što nismo imali još dvije extra runde. Tko zna, možda bi u nastavku Stephens došao na svoje.

Jesi gledao Reyesa? Poluteška (93 kg), čovjek sad ima 12-0, od toga u UFC-u 6-0. Takav skor u UFC-u je teško postići, seriju pobjeda i nakon malo što su mi se slegli dojmovi, mišljenja sam da je Reyes čovjek koji MORA ići sljedeći na Jonesa. Nema se tu što više čekati. Iako ne očekujem neki veći otpor jer to je ipak Jones, ali dečko je zaslužio. Rakić se nešto kasnije bori pred kraj godine, pa ako on pobjedi, eto njega sljedeće godine jako blizu poziciji izazivača poluteška opet nekako cvjeta od talenata i nadam se da nas čeka puno dobrih mečeva.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 20/10/2019 19:51:27
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/10/2019 : 16:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

UFC Fight Night 162: Maia vs. Askren (26.10.2019.)

Venue: Singapore Indoor Stadium
City: Kallang, Singapore

Main Card (ESPN+, 8 a.m. ET)
Demian Maia vs. Ben Askren
Muslim Salikhov vs. Laureano Staropoli
Ciryl Gane vs. Don'tale Mayes
Michael Johnson vs. Stevie Ray
Frank Camacho vs. Beneil Dariush

Preliminary Card (ESPN+, 5 a.m. ET)
Randa Markos vs. Ashley Joder
Alex White vs. Rafael Fiziev
Enrique Barzola vs. Movsar Evloev
Sergei Pavlovich vs. Maurice Greene
Loma Lookbonmee vs. Aleksandra Albu
Raphael Pessoa Nunes vs. Jeff Hughes

Nakon Bostona i TD Garden arene, ovaj vikend idemo u Singapur! U glavnom meču bore se Maia i Askren, veliki grapleri i specijalisti za parter. Maia je jedan u top 3 UFC-a što se tiče jiu-jitse. Kako volimo reći, postoje crni pojasevi u brazilskoj jiu-jitsi, a postoji i Maia koji je nekih 10 levela iznad toga. Nasuprot mu stoji Askren, borac koji je jako kvalitetan hrvač, baš ono borac koji te "izgrinda" i ubije ti volju za borbom. Zaljepi se za tebe i teško da se možeš ustati sa partera. Zadnju je neočekivano izgubio od Masvidala što je bio veliki šok, ali i UFC rekord po finišu (5 sekundi). On sad u ovoj borbi traži "iskupljenje", a ovo će zaista biti prava poslastica ukoliko ode u parter. Pa da vidimo 2 majstora na djelu.

Uvodne borbe, uživo prijenos u subotu u 11h.
Glavne borbe, uživo prijenos u subotu 14h.


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 23/10/2019 16:25:01
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/10/2019 : 23:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Prije svakog eventa volim pogledati malo grad u kojem se održava event. Evo kratki video Singapura, čovjek jednostavno ostane bez daha..


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/10/2019 : 21:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Borci su danas odrađivali medijske obveze, a nakon toga su bili staredowni (sučeljavanja), eventa što je u ovu subotu:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/10/2019 : 10:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Propada meč Diaz - Masvidal, navodno Diaz dopingiran.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/10/2019 : 12:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nemoj vjerovati svemu što pročitaš, jer Nate Diaz je zadnji kojemu bi trebao doping. I stvarno to ružno zvuči, kad napišu da je dopingiran. On jedino može pasti zbog marihuane, ali ona i onako nema nikakvog učinka da bi poboljšao neke perfomanse u borbi.

Znam da je čovjek vegan, uopće ne jede meso godinama i jako pazi na prehranu. Jako pazi na sve što unosi u svoj organizam. Zaista ne vjerujem da bi on uzeo doping. USADA će uništiti ovaj sport, dogodi se da borac kupi običnu kantu proteina u kojem je jedna tisućinka neke tvari koja možda ne bi smjela biti na popisu i oni kažu da je dopingiran Jadne su te komisije.

Ariel Helwani kaže da je borba još tu, da nije zasad ništa otkazano. Šteta bi bilo da je otkažu.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 25/10/2019 12:45:34
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/10/2019 : 19:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Malo off Reem.
Na facebooku sam na jednom portalu napisao nešto o Mirkovom egu, javilo se masa ljudi, uglavnom kao što i sam znaš 90 % degenerika, zakinuto i duševno i umno, ali to nije bitno.
Javio se Mirko na taj komentar, prvi mu je bio onako tipično njegov odgovor bahat itd. i reciplirao sam i uzvratio je na to i baš me šokirao čovjek. Poslati ću ti screen shot ovih dana ako te zanima, odgovorio mi je tako da sam počeo mijenjati mišljenje o njemu kao čovjeku, izgleda da je on čovjek apsolutno na mejstu samo makinacije ga uništavaju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 25/10/2019 : 22:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nemoj vjerovati svemu što pročitaš, jer Nate Diaz je zadnji kojemu bi trebao doping. I stvarno to ružno zvuči, kad napišu da je dopingiran. On jedino može pasti zbog marihuane, ali ona i onako nema nikakvog učinka da bi poboljšao neke perfomanse u borbi.

Znam da je čovjek vegan, uopće ne jede meso godinama i jako pazi na prehranu. Jako pazi na sve što unosi u svoj organizam. Zaista ne vjerujem da bi on uzeo doping. USADA će uništiti ovaj sport, dogodi se da borac kupi običnu kantu proteina u kojem je jedna tisućinka neke tvari koja možda ne bi smjela biti na popisu i oni kažu da je dopingiran Jadne su te komisije.

Ariel Helwani kaže da je borba još tu, da nije zasad ništa otkazano. Šteta bi bilo da je otkažu.


Jasno, slažem se u svemu što si napisao, gledao sam i stajališta Diaza glede dopinga. Ma ja ne vjerujem ni da je Jones bio dopingiran kamoli Diaz.
Tko zna kakve su igre u tome, zato što je velika pozornost oko tog meča.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 10:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Malo off Reem.
Na facebooku sam na jednom portalu napisao nešto o Mirkovom egu, javilo se masa ljudi, uglavnom kao što i sam znaš 90 % degenerika, zakinuto i duševno i umno, ali to nije bitno.
Javio se Mirko na taj komentar, prvi mu je bio onako tipično njegov odgovor bahat itd. i reciplirao sam i uzvratio je na to i baš me šokirao čovjek. Poslati ću ti screen shot ovih dana ako te zanima, odgovorio mi je tako da sam počeo mijenjati mišljenje o njemu kao čovjeku, izgleda da je on čovjek apsolutno na mejstu samo makinacije ga uništavaju.

Može, kad stigneš pošalji :) Može u ovu temu ili onu MMA, gdje ti lakše. Mi ga znamo ovako iz medija, intervjue koje pogledamo, a vjeruj mi da sam ih ja sve pogledao. Pogotovo kako sam radio njegovu karijeru, pa sam u više navrata sve to pregledao i preslušao. Meni je ok, ali opet svi smo mi sa nekim mana i mušicama, nije nitko savršen. Da smo Tonka, ja i ti javne osobe, bili bi stalno izloženi medijima i tu i tamo bi sigurno bilo svakakvih komentara. Oni su ovakvi, oni su takvi.

Nekad čovjek i "poludi" od svih ti komentara i dođe ti da nekome odgovoriš. Pogotovo kad imaš index i onda jedan novinarčić krene napisat članak i ovako stavi naslov: Životna pobjeda jednog klošara.

https://www.index.hr/sport/clanak/klosar-i-sampion/941133.aspx

Iako je sami članak korektan, ali čemu takav naslov - valjda će ljudi prije kliknut na njega Svakako da se o meni radi, ne bi mi bilo drago da netko ovako napiše u naslovu. A kamoli borilačkoj legendi.

quote:
Originally posted by Tonka24

Jasno, slažem se u svemu što si napisao, gledao sam i stajališta Diaza glede dopinga. Ma ja ne vjerujem ni da je Jones bio dopingiran kamoli Diaz.
Tko zna kakve su igre u tome, zato što je velika pozornost oko tog meča.

Nije ni meni jasno, ako je nekakav doping, vjerujem da mu je onda možda kontaminiran suplement koji je koristio. Iako koliko sam skužio, on koristi sve na biljnoj bazi.

Romera znaš, vidi kako su njega htjeli syebat:

quote:
Yoel Romero od jučer je bogatiji za 27 milijuna dolara. Jedan od najboljih boraca UFC-ove srednje kategorije tužio je proizvođača suplementa koji je uzrokovao njegov doping pad iz 2016. godine i dobio je tu parnicu.

Ova cijela priča započela je u siječnju 2016. godine, kad je USADA obavijestila kako je Yoel Romero potencijalni prekršitelj njihovog pravilnika, što bi značilo da je bio pozitivan na doping testu. Radilo se o uzorku uzetom izvan natjecanja, a tim putem nije bilo navedeno na koju supstancu je test reagirao.

Romero je tada povukao riskantan potez, no na kraju se pokazao više nego uspješan. Odbio je ponuđenu nagodbu USADA-e kojom bi bio suspendiran na devet mjeseci. Tako je bio spreman na saslušanje, gdje je mogao dobiti i do dvije godine izvan kaveza, no kockanje se isplatilo. Kratko nakon toga, USADA i on došli su do dogovora kojim je Romerova suspenzija na kraju trajala šest mjeseci. No, tu je zapravo tek bio početak njegove borbe.

42-godišnji Kubanac tužio je tvrtku Gold Star Performance Products, proizvođača suplementa za koji je dokazano kako je bio kontaminiran zabranjenom supstancom. Tada je objavljeno kako je Romero pao na ibutamoren. Riječ je o stimulatoru hormona rasta. Nezavisna tvrtka testirala je suplement i spomenuta supstanca je pronađena, iako nije bila navedena na popisu sastojaka.

S takvom pozadinom Romero se uputio na sud američke savezne države New Jersey i tamo je ostvario veliku pobjedu. Gold Star Performance Products morat će mu isplatiti 27.4 milijuna dolara. Tri milijuna su za izgubljenu potencijalnu zaradu, tri za narušavanje reputacije i tri za emocionalnu bol. Sve to je utrostručeno zbog kršenja pravila nazvanog “New Jersey Consumer Fraud Act”. Radi se o zakonu koji štiti konzumente od bivanja žrtvom i plijenom proizvođača.



https://arhiva.fightsite.hr/rubrike/ufc/romero-tuzio-proizvodaca-suplemenata-zbog-doping-pada-i-dobio-27-milijuna-dolara-odstete/

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 10:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Još malo pa počinje event (11h). Ja ću gledati dok budem mogao, odnosno dok me netko ne prekine

Snimka vaganja, odnosno sučeljavanja nakon vage:



-
-
-


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/10/2019 10:39:58
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 10:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ništa od suspenzije! Diaz se može boriti s Masvidalom, UFC objavio rezultate istrage!

quote:
Glavna borba UFC 244 priredbe i dalje je u igri! Nate Diaz dobio je zeleno svjetlo za nastup u Madison Square Gardenu gdje bi 2. studenog trebao odmjeriti snage s Jorgeom Masvidalom!

Samo dan nakon što je izašao u javnost s neugodnim iznenađenjem, Diaz je dobio potvrdu UFC-a i USADA-e da neće biti suspendiran.

"Ne dolazim u New York na tjedan borbe jer su rekli da sam bio pozitivan na povišene razine za koje tvrde da bi mogle biti uzrokovane kontaminiranim suplementima. To su za mene lažne optužbe jer ja uzimam samo prirodne suplemente, čak ni ne jedem meso. Stoga se nemam namjeru natjecati dok god UFC, USADA ili tko god se zaj*bava sa mnom ne ispravi ovo", dio je Diazove objave kojom u kasnim večernjim satima četvrtka dospio na naslovnice.

"Borba je u igri!!! Bio sam 100 posto siguran da Nate nije varao", objavio je Dana White na Twitteru, a opširnije priopćenje UFC-a detaljnije je objasnilo situaciju.

Diazov test je pokazao tragove selektivnog modulatora receptora androgena (SARM) poznatog pod nazivom Ligandrol ili LGD-4033, a priopćenje UFC-a otkriva kako je izvor zabranjene supstance pronađen u dvije boce istog organskog, veganskog, na biljkama baziranog multivitamina kojeg je Diaz koristio. Do tog je pak saznanja došlo daljnje testiranje koje je proveo 'Sports Medicine Research and Testing Laboratory (SMRTL)', inače labaratorij u Salk Lake Cityju s kojim surađuje WADA.

"Diaz nije počinio nikakav prekršaj, nije privremeno suspendiran niti će biti kažnjen na bilo koji način", stajalo je u podužem tekstu koji ističe da je količina zabranjene supstance bila zanemariva te da je USADA na rezultate testa gledala kao na atipične.

UFC je dobio i analizu nezavisnih stručnjaka koji su utvrdili da u ovom slučaju ne postoji značajno poboljšanje performansi ili terapijske koristi od poprilično ograničene količine Ligandrola koji bi mogao biti prisutan u njegovom tijelu, a radi se o otprilike 10 tisuća puta manjoj količini od one koju sadrži jedna terapijska doza.


https://fightsite.hr/ufc/nista-od-suspenzije-diaz-se-moze-boriti-s-masvidalom-ufc-objavio-rezultate-istrage/9537113/

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/10/2019 10:49:55
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000