forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Ultimate Fighting Championship
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 11:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Reem piše da je event u 13 h?!
Ma jasno za Diaza bio si u pravu apsolutno.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 11:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Trebalo bi pocet u 11h, iako na linku za prijenos odbrojava i pise da je pocetak 11.30h. Sad je na linku NBA, valjda neka snimka.

-
-
-


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/10/2019 12:03:59
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 11:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da.
Izvini što ti ne odgovaram, tek sada sam vidio odgovorim ti iza eventa i pošaljem screen shotove.
Piše u 11.30 gledam na rezultati.com prva borba u 13:00?!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 11:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Mozda oni misle na glavni program, tko zna :)
MMA.junkie sam ja gledao i pise 11h po nasem vremenu, iako na ovom linku odbrojava i pise kao 11.35h pocetak.

Super za Diaza :) Screen shot posaljes kasnije, nemoj se sad zamarati. Ima cak 3 borbe teskasa, nadam se da ce se i Oki prikljucit u prijenos

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/10/2019 11:13:37
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 11:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ne, piše Pessoa - Hughes 13:00 ali mislim da oni to zato što su neki mečevi otkazani još dosta prije pa pomiču.
Vjerojatno pola sata kasni, kao i obično 15-30 minuta.
Ma za Diaza sam nekako bio siguran da će odraditi to, velika pažnja je tu da ne odradi, dobro si rekao za USAD-u.
Da tri teškaša na našu žalost i Okijevo zadovoljstvo.
Kaže Frank Mir da su teškaši užasni borci.

Edited by - Tonka24 on 26/10/2019 11:24:06
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 11:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao za otkzivanje, onda je sigurno da su pomakli, u pravu si :)

Evo, pocinje u ovom trenutku

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 11:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Nisam znao za otkzivanje, onda je sigurno da su pomakli, u pravu si :)

Evo, pocinje u ovom trenutku


Znaš da gotovo u svakom eventu netko ootkaže... ne mislim na zadnjih par dana već na mjesec prije eventa.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 11:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
A znam, uvijek se bojimo do zadnjeg casa :( ovo sa Diazom nas isto strecnulo, ali dobro da je to iza nas

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 11:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Očekivano lošija borba, čak su i dobri bili s obzirom da su teškaši.
Mislim da je 3 0 za Brazilca.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 11:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hughes je vrlo vjerojatno slomio orbitalnu kost kod oka u 1R, zato je onako brzo mu nateklo. Nije mi neka borba bila, nekako kao da su bili rezervirani, nisu htjeli previše riskirati.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 12:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Da tri teškaša na našu žalost i Okijevo zadovoljstvo.
Kaže Frank Mir da su teškaši užasni borci.

Ipak, obrati pozornost nakon ove ženske borbe, idu teškaši i ime Sergej Pavlovich. Teškaš koji prije potpisa za UFC, bio je najbolji teškaš van UFC-a i naravno, velika želja da ga UFC dovede. 11-0 imao.

Odmah mu dali težak debi, protiv Alistaira Overeema koji ga pobijedio dosta lagano i nanio mu prvi poraz. Poslije toga Sergej je pobijedio u sljedećoj prekidom za možda minutu borbe i ovo ga opet ovdje. Tek mu 27 godina, pa možda se možemo nadati od njega nekim većim stvarima.

A i jedan od onih koji izgleda baš kako nekako i zamišljamo teškaše:


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/10/2019 12:04:19
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 12:14:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hughes je vrlo vjerojatno slomio orbitalnu kost kod oka u 1R, zato je onako brzo mu nateklo. Nije mi neka borba bila, nekako kao da su bili rezervirani, nisu htjeli previše riskirati.


Slažem se.
Rus je druga priča to znam.
Ova cura što debitira ima odličan Tajlandski boks, uništava ruskinju.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 12:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Još jedna jednoglasna. Tajlađanka u svom debiu potpuno razbila Ruskinju, po meni neočekivano.
Lookboonmee, ime koje vrijedi zapamtiti.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 12:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Ova cura što debitira ima odličan Tajlandski boks, uništava ruskinju.

Tako mi je Tonka drago vidit u oktagonu ovaj čisti muay thai, stil borbe sa Tajlanda Takav stil borbe je njegovao legendarni Wanderlei Silva za vrijeme PRIDE karijere. Jedna od njegovih legendarnih borbi je protiv Rampagea, ona koljena su bila brutalna


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 12:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da, odlično izgleda kada gledaš, n3 znam zašto malo boraca danas ne koristi više tu vještinu.
A Silva i Jakson oni su imali 4 okršaja zar ne? Dva Pride i po jedan u Belaltoru i Ufcu?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 12:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Još jedna jednoglasna. Tajlađanka u svom debiu potpuno razbila Ruskinju, po meni neočekivano.
Lookboonmee, ime koje vrijedi zapamtiti.

Zaslužena pobjeda, iako podijeljena odluka sudaca, jedan sudac je bodovao za Albu.

Tonka, ovdje jedino kod Tajlanđanke vidim problem što neće ići u parter. Znači, otrese se Albu kao ništa, baci je na parter, ne ide na nju. Mora shvatiti da to mora raditi, barem da ide u parter kad je u dominantnom položaju, kad se nalazi u gornjoj poziciji. Kombiniranje muay thaia i ponekad otići u parter kao što je sad bila prilika, to se zove inteligentni način borbe. Vidimo da je jedan sudac bodovao za Ruskinju, što je moglo koštat pobjede.

Koliko saznajem od komentatora, cura se počea muay thaiom bavit sa 8 godina, sa 11 godina se počela boriti sa dječacima :) Nije ni čudo da je tako čvrsta i tehnički savršena. Samo još to sve uklopit u MMA. Oni vjerojatno na Tajlandu u takvim borbama misle da je ispod čast udarati nekog dok je na podu. Ali ovdje moraš, ovdje ti to donosi bodove. Nadam se da će treneri imati sluha i tako s njom raditi, da napreduje u sklopu MMA-ja.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 12:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

A Silva i Jakson oni su imali 4 okršaja zar ne? Dva Pride i po jedan u Belaltoru i Ufcu?

Točno tako Samo prva dva puta kad je Wanderlei slavio, obojica su tada bili na vrhuncu. Silvi poslije karijera krenula nizbrdo i nije bio onaj pravi. Pa su nažalost, i uslijedili ti porazi. Ova zadnja u Bellatoru je bila posve nepotrebna borba Silvi.

-
-

Bravo Pavlovich Ovo je onaj pravi Pavlovich kojeg čekamo u UFC-u. Mišljenja sam da je Herb Dean mogao još malo pustiti borbu.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/10/2019 12:40:41
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 12:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Sve se slažem, fali joj parter, ali polako ovo joj je debi tako da ima prostora za napredak, baza je tu, slažem se da bez partera nema što raditi u MMA-u.
Da, jedna runda za Ruskinju, ne znam po čemu ali relevantniji su.
Pavlovich očekivano završio Greena. To očekujemo od teškaša.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 12:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Vidio si kod Albu, kako je dobro napravila ono pred kraj 3R, uhvatila je u neke "škare" i srušila u parter, ali par sekundi prije kraja runde/borbe i nije bilo vremena, Tajlanđanka je bila tad u problemima. To je Albu trebala probati ranije napraviti, jer tu vidim da će Tajlanđanka imati problema ako naiđe na kvalitetniju hrvačicu.

Stojku ima odličnu, a u klinču je isto strašna, tu odmah rade koljena i laktovi, što je zapravo baza tog muay thaia. Samo probat parter malo usavršit, barem koristiti gornju poziciju ako je moguće, kad sruši protivnicu. Tako da se ne dovede u poziciju kad dođe do sudačke odluke, da mora strepiti hoće li pobijediti ili ne.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 12:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Pavlovich očekivano završio Greena. To očekujemo od teškaša.

Mišljenja sam Tonka da ga je UFC malo "zeznuo" što mu je na debiju odmah dao "preveliki zalogaj", protivnika Alistaira Overeema. Ipak kad ti dođeš u UFC, to je sve drugačije i odmah veliko ime.

Bolje ovako nešto "manja" imena, da malo dobije i na samopouzdanju i polako graditi karijeru i ići prema top 10.

14-1 ima sad skor, od toga u UFC-u 2-1.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 13:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
A vidi Reem u ufc ti daju novac ali nema lagano odmah ti daju top borce, pogledaj Askerna recimo, Lawler odmah pa Masvidal danas Maia.
Ova borba perolake divizije je jako dobra.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 13:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Je, samo Askren ti je druga priča. Mislim da je imao 18-0 pred UFC, njega ti godinama žele da dođe u UFC. On i Dana su uvijek nekako ratovali, vrijeđali jedan drugoga. Pa možda i razlog da nije došao u UFC. Uvijek se pričalo o tom nekom meču iz snova, GSP vs. Askren, kad je GSP još bio onaj pravi.

Tako da ovdje ne čudi što je takav "provjeren" i dokazan borac išao odmah na ovo top "meso". Dok Pavlovich nije u takvom rangu, ali njegovo vrijeme će još doći. Možda su mislili da će napravit ime preko Overeema budući da je i Overeem bio u UFC-u sa borbama toplo-hladno, miješanih rezultata.

Dobra ova borba, nije loš Rus Evloev..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 13:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Opet si u pravu bolje od mene poznaješ Akrena, pa i Overeem je bio u sličnoj poziciji ako se ne varam, dugoo natezanje hoće u Ufc ili neće.
Evo Rus sudačkom odlukom, zasluženo, najbolja predstava za sada.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14637 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 26/10/2019 : 13:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Reem danas imamo tri borbe iz dinastijw lightweighta.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12595 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 26/10/2019 : 13:19:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tako je, bravo, usporedba sa Overeemom je super Njega su jako željeli dovesti u UFC i odmah prva borba na Brock Lesnara. Overeem se "prošetao" tu borbu i Lesnara praktički poslao u penziju.

Askren je jedan od top top hrvača, znaš kako bi jako volio vidjet njega protiv Nurmagomedova. Samo što je Askren welteraš (77 kg), a Nurmagomedov laka (70 kg). Ali Nurmagomedov je veliki dosta, mislim da bi bez problema mogao biti i welteraš. Askren kad te uhvati i sruši, taj ne pušta. Nema ti dizanja gore, što protivnika dosta živcira jer si potpuno nemoćan. Ali Maia koji se bori danas s njim, je top level jiu-jitusu, jako malo mu treba da ti napravi zahvat. Ako jedan zahvat ne prođe, on ti se odmah prešalta na drugi zahvat, ili treći. Sve ovisi u kakvoj situaciji se nađe.

Tako da me ta glavna borba jako interesira, pogotovo ako ode u parter. A Askren i Maia su "truba" u stojci, to moramo reći i to je istina Zato imaju strašan parter, pa je za očekivat od 5R, da ćemo barem malo vidjeti partera.

quote:
Originally posted by Tonka24

Reem danas imamo tri borbe iz dinastijw lightweighta.


Ovo svakako veseli

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 26/10/2019 13:21:41
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.43 seconds. Snitz Forums 2000