forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Iz kojeg ste grada/mjesta?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/12/2018 : 17:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by jaki

Strah ih je da ih određeni forumaši ne dođu posjetiti?


Uhh, ovo je jako blizu istine. Možda je i mene, između ostalog, toga ponajviše strah

Inače, živim praktički u šumi (autor topica može to apsolutno potvrditi). Znate ono "vuk je u nas domaća životinja".. Jedno malo mjesto gdje na pojedinim mjestima zna bit takva magla, da ptice idu pješice. A zime tako oštre i hladne, da pingvini sele u južnije krajeve. Doktora nemamo, pa svi umiremo prirodnom smrću.

Ali dosta lijepo i pitomo mjesto, sa čistim zrakom i bez okova modernog i ubrzanog načina života - idealno mjesto za stripofila (pogotovo Bonelli fana) !!!


Sa mnom su se pokušali družiti još onomad prije 10-15 godina, ali nisam se dao. Sistematski sam izbjegavao kontakte dok ljudi nisu odustali. Uspjeli su me odvući jednom na neko okupljanje u Osijeku. Tu su Dado i Gaston iz Libellusa govorili ko neki političari. Bio je tu i onaj Dveribad. Tada još nisam radio pa sam bio totalno nesocijaliziran, baš sam prestao i piti. Bilo je to mučno za mene, gomila ljudi koje ne poznajem što je noćna mora svakog sociofoba. Danas bih to lakše podnio jer radim sa čoporom majmuna već godinama, ali nemam razloga. Zašto bih se silio na nešto što mi ne odgovara. Stripove čitam radi priče i crteža, a ne radi druženja.


Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 30/12/2018 : 17:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP - ne valjda da si iz Vrbovskog ili čak Delnica? ;o))

@Obi-wan - zar nemaš nekad želje popričati sa frendovima o knjizi, stripu, filmu i ostalim vezanim za to?

a ja - Grebza

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/12/2018 : 17:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

@ReemCP - ne valjda da si iz Vrbovskog ili čak Delnica? ;o))

@Obi-wan - zar nemaš nekad želje popričati sa frendovima o knjizi, stripu, filmu i ostalim vezanim za to?

a ja - Grebza


Pa šta radim na ovom forumu?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 30/12/2018 : 17:33:04  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Tipkaš ;o))
Al zapravo i to je komunikacija. S druge strane ja nemrem zamisliti da sa frendovima ne meljem o stripovima, knjigama, filmovima, Odmalena to radimo, još od prvih slikovnica. I meljemo o svemu i svačemu.
Tako da je i meni samome to da tipkam misli na forumu ono baš čudan osječaj. Nemam personalni osječaj druge osobe pokraj sebe.

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 30/12/2018 : 17:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Prebivalište u Trogiru, boravište u Zagrebu.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/12/2018 : 18:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
To obi legendo
Potpisujem
Bio sam na nekoliko okupljanja
U sa...nije to za mene

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 30/12/2018 : 18:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Zadar
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/12/2018 : 18:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Laibach



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2018 : 19:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Laibach





NSK ?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/12/2018 : 19:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Zadar


Evo još jednoga, stvarno puno Zadrana na forumu.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 30/12/2018 : 19:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Inače sam iz Čakrčića kod Haj-Nehaja, a uglavnom sam u Niodaklevcima...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 30/12/2018 : 19:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by Gru

Zadar


Evo još jednoga, stvarno puno Zadrana na forumu.



To štošta govori o društvenom životu tamo...
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/12/2018 : 21:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pa...kompleksna rasprava.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/12/2018 : 21:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo



Uostalom piše mi na profilu.

Ne znam zašto se većina tako brižno skriva.


+1

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 30/12/2018 : 21:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonka24

Iznenadio sam se koliko i koji su forumaši iz grada u kojem živim pa iz toga proizlazi ova tema.
Neki vješto pokušavaju sakriti ali na kraju sve izađe na vidjelo.

Zadar.


Zasto bi to ko sakrivao? Cemu?
Split


Ima nas svakakvih ljudi, neki više vole biti pritajeni i da se što manje zna o njima,pa čak i na forumu, što je sasvim u redu.


Ma da,'ratnici', iza tipkovnice...


Nije ti svako tko u ovoj javnosti ne želi skinuti čak i gaće automatski i "klasičan" ratnik iza tipkovnice.
Ima ti i ljudi koji sebi biraju društvo ili krug osoba s kojima će podijeliti neke osobne informacije.
Pogledaj samo kakvih sve likova imaš po raznim forumima, pa tako i na ovom.
Neki godinama "žive" iza tamo nekog nicka i toliko su se u njega uživjeli da su svoje stvarno ime gotovo pa i zaboravili.
Kad ih konačno (često više slučajno) sretneš negdje u realnom životu, oni ti se predstave pod nickom umjesto da kažu:
"Drago mi je. Ja sam .....(ime)."

A da ne govorimo o gerilcima koji npr. postave svoju sliku a kamufliraju si oči ili cijelo lice?
Šta misliš zašto?
Pa lakše im je djelovati kao kul lik i glumatati neku jaku facu dok im nitko ne zna stvarni identitet.
I šta onda normalan čovjek takvima ima pisati bilo šta o sebi?
Šta npr. ja imam o sebi javno napisati a da bude vidljivo i za njih? Za likove koji po 5, 10 ili više godina ostaju fantomi.

Čini mi se da ono KW (?) jednom nekome reče:
- Hajd' ti meni izađi na teren (doduše, on je, mislim, pozvao nekoga na kućna vrata ), pa da se mi osobno upoznamo.
Ma može on to njemu 10x napisati, nikada se on njemu neće pred očima pojaviti.
Mogu tako i ja onom baletanku koji na ovom forumu Boga i svijet podmuklo provocira 20x napisati: "Hajde, imaj muda i reci gdje da ti dođem na kaficu?" - isto tako, ni on ih nikada neće imati.
Umjesto toga, nestati će kao svaki put na tjedan-dva, a kad se ponovo ohrabri i vrati, po stoti put će iznova podjebavati, podmuklo iz zasjede, sve dok ga ne pošalješ u tri pm!

A zatim ti se frontalno uklizi neki moderator tipa Mladjo, kojega zaboli rina tko je u biti šta pisao i ti od njega popušiš ban na forumu.
Mislim, konkretno mene zasvrbi i za forum, al` eto, ban obuhvaća i pristup aukcijama!

Eto, takvi kao on su ti klasični ("hrabri") ratnici iza tipkovnice.

I na kraju, da ne bude nesporazuma:
I ja osobno poznajem dosta ljudi konkretno na ovom forumu, kao i oni mene, dakle, uživo i baš osobno.
Pored toga, poznat mi je i stvarni identitet mnogih ostalih članova foruma - kao i njima moj, bez da smo se ikada uživo vidjeli ili osobno upoznali.

Hoću ti samo reći da ima mnogo ljudi koji neke stvari dijele isključivo s ljudima s kojima to podijeliti žele a ipak nisu tzv. "ratnici iza tipkovnice" niti vješto pokuašvaju prikrivati svoj identitet.
To je to....

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/12/2018 : 22:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ko je baletanko?
To je općenito ili konkretno?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/12/2018 : 22:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ko je baletanko?
To je općenito ili konkretno?


Duki i Giuda ballerino se javno vole već duže vrime

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/12/2018 : 22:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislio da je to neka forumska fraza.
Danas dok sam gledao tekmu tek skužio kaj je goat, doduše komentator objasnio.
Šta ćeš godine.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/12/2018 : 22:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonka24

Iznenadio sam se koliko i koji su forumaši iz grada u kojem živim pa iz toga proizlazi ova tema.
Neki vješto pokušavaju sakriti ali na kraju sve izađe na vidjelo.

Zadar.


Zasto bi to ko sakrivao? Cemu?


Možda ljudi žele sakriti da dolaze iz mjesta koje ima nekakvu mračnu prošlost, pogotovo ako je u pitanju malo mjesto koje je u javnim krugovima upamćeno samo po tome i ničemu drugom, upravo jedno takvo se nalazi na nekoliko kilometara od mene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 30/12/2018 : 22:33:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Inače sam iz Čakrčića kod Haj-Nehaja, a uglavnom sam u Niodaklevcima...

UPS! onda sam ti stripove prije 2-3 dana poslao na krivu adresu he he.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 30/12/2018 : 22:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Pokupit će moj personal assistant.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29297 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 30/12/2018 : 22:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonka24

Iznenadio sam se koliko i koji su forumaši iz grada u kojem živim pa iz toga proizlazi ova tema.
Neki vješto pokušavaju sakriti ali na kraju sve izađe na vidjelo.

Zadar.


Zasto bi to ko sakrivao? Cemu?


Možda ljudi žele sakriti da dolaze iz mjesta koje ima nekakvu mračnu prošlost, pogotovo ako je u pitanju malo mjesto koje je u javnim krugovima upamćeno samo po tome i ničemu drugom, upravo jedno takvo se nalazi na nekoliko kilometara od mene.



Meni baš bilo fora kaj sam iz Vrapča :-)

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2018 : 23:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dule, sve jasno i tocno. I ja kazem...✌😁👍

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12529 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/12/2018 : 00:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Sa mnom su se pokušali družiti još onomad prije 10-15 godina, ali nisam se dao. Sistematski sam izbjegavao kontakte dok ljudi nisu odustali. Uspjeli su me odvući jednom na neko okupljanje u Osijeku. Tu su Dado i Gaston iz Libellusa govorili ko neki političari. Bio je tu i onaj Dveribad. Tada još nisam radio pa sam bio totalno nesocijaliziran, baš sam prestao i piti. Bilo je to mučno za mene, gomila ljudi koje ne poznajem što je noćna mora svakog sociofoba. Danas bih to lakše podnio jer radim sa čoporom majmuna već godinama, ali nemam razloga. Zašto bih se silio na nešto što mi ne odgovara. Stripove čitam radi priče i crteža, a ne radi druženja.
Nemojte me pogrešno shvatiti, nije to stvar izbora. Ja bih volio da sam druželjubiv, ali nisam. I nema tu pomoći, niti mi sada više treba pomoć.



Ja iskreno ne znam kako bi se snašao sa povećom ekipom strip forumaša da se nađem, vjerojatno bi ja tu bio glavni autsajder, pošto sam se nedavno vratio stripovima, a ljudi se većinom otprije poznaju. Vjerojatno ne bih bio toliko zanimljiv.

Ali za pojedinačna upoznavanja sam za, evo ove godine sam upoznao upravo Tonku i dečko je prva liga bio je kod mene prvi put ovo ljeto (7.mjesec) i sad ponovno prije nekih 10-tak dana.

Objasnio sam mu bio sve kako treba k meni doći, a možda sam onako u šali spomenuo da pazi samo kad uđe u dio gdje je šuma, da ne skrene u krivi smjer pa da ne bi bilo kao u istoimenom filmu:



..a i tko zna što je čovjek pomislio kad se uputio k meni, možda je i požalio što se odlučio na tu avanturu. Ipak, odmah smo se nekako skompali, zapravo nismo mogli doći do riječi jedan od drugog, toliko tema je bilo za ispričati :) a pogotovo još kad je sad dolazio, imali smo osjećaj obojica kao da se znamo 100 godina. Tako sam još jednog kolegu upoznao prije par godina iz Zg-a, UFC nam je obojici strast, a danas mi je jedan od naj frendova. Tako da se preko interneta mogu ostvarit dobra prijateljstva, u što možda nisam vjerovao prije nekih 6-7 godina.

Volio bi ako budem išao na sljedeći IL, upoznati Dule-a, on zna kako izgledam (nadam se da se nije prestrašio slike), a usput se javit i Jakiju, nažalost ove godine nisam uspio jer me Tonka zatrpao knjigama koje sam mu morao vući, to mu još nisam oprostio. A možda smo se ja i Jaki vidjeli 2017., iako nismo znali jedan za drugog, jer sam na Columbo standu kupio neke Zagore, a bila su dvojica prodavača :) jako ljubazni bili, dali su mi da sam kopam po onim kutijama od banana.

Ali na IL trebam planirati sam ići, jer ako ideš sa familijom, onda daj amo, daj tamo, nije to to. Treba sam ići, onda imaš vremena da s nekim popričaš i na miru vidiš stripove koje si planirao uzeti.

quote:
Originally posted by boddhisatva

@ReemCP - ne valjda da si iz Vrbovskog ili čak Delnica? ;o))



Nije u pitanju G.Kotar, iako sam u tim mjestima bio tamo negdje 2004-2006 (ukljućujući i Zalesinu), samo se ne sjećam dobro jer sam bio u alkoholiziranom stanju

edit:

quote:
Originally posted by Tonka24

Evo još jednoga, stvarno puno Zadrana na forumu.


Vidit ćeš tek kad Riječani dođu, njih ima isto dosta :)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 31/12/2018 00:11:19
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/12/2018 : 00:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Tonka24

Iznenadio sam se koliko i koji su forumaši iz grada u kojem živim pa iz toga proizlazi ova tema.
Neki vješto pokušavaju sakriti ali na kraju sve izađe na vidjelo.

Zadar.


Zasto bi to ko sakrivao? Cemu?


Možda ljudi žele sakriti da dolaze iz mjesta koje ima nekakvu mračnu prošlost, pogotovo ako je u pitanju malo mjesto koje je u javnim krugovima upamćeno samo po tome i ničemu drugom, upravo jedno takvo se nalazi na nekoliko kilometara od mene.



Meni baš bilo fora kaj sam iz Vrapča :-)


Ma to je sitnica, ovaj slučaj o kojem govorim je potpuno drugačiji i spada među najveće tragedije čovječanstva u povijesti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000