forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Iz kojeg ste grada/mjesta?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

lwood
Advanced Member



Colombia
46590 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/12/2018 : 00:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ima li neko iz Ciudad Juareza? tribalo bi mi nešto prošvercat.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 31/12/2018 : 00:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Volio bi ako budem išao na sljedeći IL, upoznati Dule-a, on zna kako izgledam (nadam se da se nije prestrašio slike)
Vala, sav je još u šoku...


quote:
Originally posted by ReemCP

A možda smo se ja i Jaki vidjeli 2017., iako nismo znali jedan za drugog, jer sam na Columbo standu kupio neke Zagore, a bila su dvojica prodavača :) jako ljubazni bili, dali su mi da sam kopam po onim kutijama od banana.
Ma ne m`re ga se previdit, k`o ni tebe.
A ljubazni je bio garant Columbo.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/12/2018 : 02:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by ReemCP

Volio bi ako budem išao na sljedeći IL, upoznati Dule-a, on zna kako izgledam (nadam se da se nije prestrašio slike)
Vala, sav je još u šoku...


quote:
Originally posted by ReemCP

A možda smo se ja i Jaki vidjeli 2017., iako nismo znali jedan za drugog, jer sam na Columbo standu kupio neke Zagore, a bila su dvojica prodavača :) jako ljubazni bili, dali su mi da sam kopam po onim kutijama od banana.
Ma ne m`re ga se previdit, k`o ni tebe.
A ljubazni je bio garant Columbo.



Nemoj tako, pa jaki sa malo riči odma takne u dušu kupca.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/12/2018 : 02:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule


Kad ih konačno (često više slučajno) sretneš negdje u realnom životu, oni ti se predstave pod nickom umjesto da kažu:
"Drago mi je. Ja sam .....(ime)."



Aj dobro sve, ali kako se drukčije predstaviti nekome s foruma ako ne s nickom prema kojem će te taj skužit? Nakon toga može uslijedit osobno ime, naravno.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

ROJ RENK
Average Member



556 Posts

Member since 03/03/2011

Posted - 31/12/2018 : 04:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ROJ RENK a Private Message  Reply with Quote
Nekadasnja prestonica stripa:
Novi Sad
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6075 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/12/2018 : 06:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajd neka ja budem prvi Riječan, a sada nek se pomalo javi i ostatk ekipe :)

@ReemCP: Što si tu negdje iz okolice?


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 31/12/2018 : 08:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Iz metropole. Zaprešića.

Ali ne vidim ništa loše u tome da neki jednostavno ne vole otkrivati informacije o sebi.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 31/12/2018 : 08:54:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Dukidule


Kad ih konačno (često više slučajno) sretneš negdje u realnom životu, oni ti se predstave pod nickom umjesto da kažu:
"Drago mi je. Ja sam .....(ime)."



Aj dobro sve, ali kako se drukčije predstaviti nekome s foruma ako ne s nickom prema kojem će te taj skužit? Nakon toga može uslijedit osobno ime, naravno.


Govorim o onima kod kojih sve čekaš da uslijedi osobno ime.
Čekaš, čekaš....jok, ćorak.
A ima ih, viruj mi.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 31/12/2018 : 10:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
Maribor

Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/12/2018 : 10:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja sam ko mali mislio da se cigare malboro proizvode u mariboru :D
a kako sam gledao formule i ona cuda mislio sam zbog reklama za malboro da se utrke održavaju u mariboru :D

hahaha

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/12/2018 : 10:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja sam ko mali mislio da se cigare malboro proizvode u mariboru :D
a kako sam gledao formule i ona cuda mislio sam zbog reklama za malboro da se utrke održavaju u mariboru :D

hahaha


Ha, ha...
A što reć na pjesmu ; sve ptićice iz gore... masu ljudi je mislilo da su 'bidne tičice' izgorile...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 31/12/2018 : 10:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Opuzen.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 31/12/2018 : 10:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Zabreg, ne? / Medvešćak, kujiš ono, ne?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4540 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 31/12/2018 : 10:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kog zanima, nek kupi nešto na mojim aukcijama


Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

kifi
Junior Member

432 Posts

Member since 30/10/2005

Posted - 31/12/2018 : 11:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kifi a Private Message  Reply with Quote
Živio u Zagrebu 40 godina, a zadnjih 10 u centru svijeta, Ludbregu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6075 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/12/2018 : 11:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja sam ko mali mislio da se cigare malboro proizvode u mariboru :D
a kako sam gledao formule i ona cuda mislio sam zbog reklama za malboro da se utrke održavaju u mariboru :D

hahaha



Kad već spominješ formulu i cigare, kad sam išao na maturalno putovanje još sam pušio. I sad svi u djutiću kupuju davidof, e reko ja neću, idem vidit šta ima kad ono gitanes koji se jako reklamirao u formuli i odlučim se za njih. Još kao sa filterom i bez, na svu sreću uzmem sa filterom. Ne znam jel itko ikada probao to govno od cigare, ali to uvučeš i kao da je dim pun žileta, baš reže, ubija..rastavlja, najjače cigare koje sam probao. Niko kome sam ponudio nije popušio cigaru do kraja

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/12/2018 : 12:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Opuzen.



kolka je kazna preko duple pune kad pređeš
ljetos me ufatiše u opuzenu

koji sam amater

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 31/12/2018 : 12:33:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Trenutno lokacija Malmö,prije toga Rab ali karakter ,izgled i ponasanje plus mjesto rodjenja - Slavonski Brod.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16211 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/12/2018 : 14:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Kursumlija - Bor.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7056 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 31/12/2018 : 14:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Makarska.

Članove s dužim stažom na forumu većinom znam i uživo. Velika većina više i ne zalazi na forum.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/12/2018 : 14:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Rijeka

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 31/12/2018 : 15:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by roby05

Opuzen.



kolka je kazna preko duple pune kad pređeš
ljetos me ufatiše u opuzenu

koji sam amater



Ovisi da li je speed ili kokain.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 31/12/2018 : 15:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Opuzen.



Lipe uspomene s Opuzen Film Festivala kad san bija ka amaterski kritičar. Baš lipo misto.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2595 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 31/12/2018 : 15:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Krezubi dodji u sibenik na plisac pa ce ti baletanko izbit i to jos malo zuba...

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37404 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 31/12/2018 : 15:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Krezubi dodji u sibenik na plisac pa ce ti baletanko izbit i to jos malo zuba...



Baletanko se pronasao u opisu i to ga pogodilo?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000