forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Iz kojeg ste grada/mjesta?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/01/2019 : 09:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Zagreb. Zadnjih devet godina sam u Šoštanju. Tko iz glave pogodi gdje je to ima piće od mene!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/01/2019 : 10:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
siguran si u cileu
on skokne samo do italijei francuske

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 05/01/2019 : 10:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Zagreb. Zadnjih devet godina sam u Šoštanju. Tko iz glave pogodi gdje je to ima piće od mene!



Vu Zlo... Sloveniji :D


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 05/01/2019 : 17:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by supermark

Baš inteligentna prepucavanja u ovom topicu


Hajd Supermarket, ne budi ti sad kao iznad svega i svakoga.
Ponekad ti ni na onom tvom Barca topicu nije bolje.




Ne, ne
Tamo prepucavanja ima, ali se držimo (sportske) teme
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/01/2019 : 21:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Trogira.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/01/2019 : 22:11:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Trogira.


Jedno ljeto pred nekih 15 godina sam bio u prolazu kroz Trogir, pa sam stao malo baciti oko, popiti kavu.
Kava mi je ostala u sjećanju kao najbljutavija ikad, a istovremeno kao i najskuplja ikad...banalnost je još veća jer sam prije toga bio proveo 10 dana u Dubrovniku i tamo nigdje tako skupe kave nije bilo.
Bio sam spreman ne platiti dobivenu bljuvotinu, ali jebiga, bivša nije htjela raditi scene pa platila...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/01/2019 : 22:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
mwni se jednom tako kenjalo u trogiru nakon pizze da sam pretrcao od starog grada preko mostra tresuc se i s tremorima...prosao kroz onu pijacu pored autobuske...pretrcao cestu i sva sreca nasaoneku kucu koja se gradila
preskocio ogradu koja je bila od one armature za betoniranje deke
i pokenjo se u prizemlju joj koje spasenje

sjwcam se i nekog lika koji je drkao na klupi pored autobuske
u tgrogiru nas je s ledja spucao neki lik i mislio da smo mi krivi zvao policiju da bi mu se ljudi smijali

ostale su mi i lignje iz leda u restoranu za 250 kuna u sjecanju koja pljacka

inace odlican grad
ciovo zakon
ljetovao sam u ulici Tudorski put :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/01/2019 : 22:38:22  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Trogira.


Jedno ljeto pred nekih 15 godina sam bio u prolazu kroz Trogir, pa sam stao malo baciti oko, popiti kavu.
Kava mi je ostala u sjećanju kao najbljutavija ikad, a istovremeno kao i najskuplja ikad...banalnost je još veća jer sam prije toga bio proveo 10 dana u Dubrovniku i tamo nigdje tako skupe kave nije bilo.
Bio sam spreman ne platiti dobivenu bljuvotinu, ali jebiga, bivša nije htjela raditi scene pa platila...



Moram bit iskren i ustvrdit da razina turizma grada Trogira nije ni na približnu razinu Makarske a o Istre da ni ne govorim.Pritom mislim na grabežljive ugostitelje, nekulturne i nekompententne konobare a šta se cijena tiče kao u Monako su .
Na primjer u jednom restoranu su ljeti 2017. porcija punjenih paprika bile 35 kuna da bi 2018. ljeti bile 95 kuna.Dakle sve je skuplje i nekvalitetnije.U Trogiru defakto i ne mogu popit dobru kavu s guštom to mogu u Split na pr. u Jokera u MC KAFEU ili u Sitija u Cukarinu .
U jednoj slastičarnici/kafiću kao ono na "Glasu" su stolice šporke i masne na štekatu ka u BUS 37. a o cijenima tih kolača na bazi praha da i ne govorim

Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/01/2019 : 22:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

mwni se jednom tako kenjalo u trogiru nakon pizze da sam pretrcao od starog grada preko mostra tresuc se i s tremorima...prosao kroz onu pijacu pored autobuske...pretrcao cestu i sva sreca nasaoneku kucu koja se gradila
preskocio ogradu koja je bila od one armature za betoniranje deke
i pokenjo se u prizemlju joj koje spasenje

sjwcam se i nekog lika koji je drkao na klupi pored autobuske
u tgrogiru nas je s ledja spucao neki lik i mislio da smo mi krivi zvao policiju da bi mu se ljudi smijali

ostale su mi i lignje iz leda u restoranu za 250 kuna u sjecanju koja pljacka

inace odlican grad
ciovo zakon
ljetovao sam u ulici Tudorski put :D




Ljetova si u Tudorski put u Okrugu gornjem na onoj plaži u Saldunu s mnoštvo kafića i pazi sad to ti je još najveća GREŠKA koje nisi ni svjestan . U uvali punoj ljudi i septičkih jama u kojoj se ja ne bi okupa ni da mi Bernard svaki novi strip pokloni besplatno i dostavi na kućnu adresu .Budi sretan šta nisi dobija koju kožnu bolest.
I za tvoju informaciju s istim ili manjim novcima moga si se kupat s druge strane Čiova svega 2/3 kilometra dalje di je more besprijekorno čisto.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/01/2019 : 22:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Trstenik/Niš.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 05/01/2019 : 22:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Trstenik/Niš.



Ima jedna uzrečica : "Šta je Pariz za parfem to je Niš za pasulj" !
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/01/2019 : 22:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da isao sam jednom pjeske iza brda.
more nestvarno cisto

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/01/2019 : 23:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ko je bre normalan iz budzeta opstine trstenik dao pare lbgt populaciji...pederi :D jel to taj trstenik hahahahah

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/01/2019 : 01:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by zeljko

mwni se jednom tako kenjalo u trogiru nakon pizze da sam pretrcao od starog grada preko mostra tresuc se i s tremorima...prosao kroz onu pijacu pored autobuske...pretrcao cestu i sva sreca nasaoneku kucu koja se gradila
preskocio ogradu koja je bila od one armature za betoniranje deke
i pokenjo se u prizemlju joj koje spasenje

sjwcam se i nekog lika koji je drkao na klupi pored autobuske
u tgrogiru nas je s ledja spucao neki lik i mislio da smo mi krivi zvao policiju da bi mu se ljudi smijali

ostale su mi i lignje iz leda u restoranu za 250 kuna u sjecanju koja pljacka

inace odlican grad
ciovo zakon
ljetovao sam u ulici Tudorski put :D




Ljetova si u Tudorski put u Okrugu gornjem na onoj plaži u Saldunu s mnoštvo kafića i pazi sad to ti je još najveća GREŠKA koje nisi ni svjestan . U uvali punoj ljudi i septičkih jama u kojoj se ja ne bi okupa ni da mi Bernard svaki novi strip pokloni besplatno i dostavi na kućnu adresu .Budi sretan šta nisi dobija koju kožnu bolest.
I za tvoju informaciju s istim ili manjim novcima moga si se kupat s druge strane Čiova svega 2/3 kilometra dalje di je more besprijekorno čisto.



Ja stavin da san iz Trogira, niko ništa, stavi Rakosi, odma ekipa navali s iskustvima. :D

Btw nisan zna da nas ima još iz tg-a. Bija je Inferno, iako njega osobno ne poznajem.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/01/2019 : 01:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Trogira.


Jedno ljeto pred nekih 15 godina sam bio u prolazu kroz Trogir, pa sam stao malo baciti oko, popiti kavu.
Kava mi je ostala u sjećanju kao najbljutavija ikad, a istovremeno kao i najskuplja ikad...banalnost je još veća jer sam prije toga bio proveo 10 dana u Dubrovniku i tamo nigdje tako skupe kave nije bilo.
Bio sam spreman ne platiti dobivenu bljuvotinu, ali jebiga, bivša nije htjela raditi scene pa platila...



Moram bit iskren i ustvrdit da razina turizma grada Trogira nije ni na približnu razinu Makarske a o Istre da ni ne govorim.Pritom mislim na grabežljive ugostitelje, nekulturne i nekompententne konobare a šta se cijena tiče kao u Monako su .
Na primjer u jednom restoranu su ljeti 2017. porcija punjenih paprika bile 35 kuna da bi 2018. ljeti bile 95 kuna.Dakle sve je skuplje i nekvalitetnije.U Trogiru defakto i ne mogu popit dobru kavu s guštom to mogu u Split na pr. u Jokera u MC KAFEU ili u Sitija u Cukarinu .
U jednoj slastičarnici/kafiću kao ono na "Glasu" su stolice šporke i masne na štekatu ka u BUS 37. a o cijenima tih kolača na bazi praha da i ne govorim





Šta fali kavi u Smokvici? Btw može se popit velika s mlikom za 11 kn bez problema u velikom broju kafića u Trogiru, i to liti.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 06/01/2019 : 02:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
U Smokvice liti ne idem a zimi mi se ne guca ona dimina od cigareti u malom prostoru jer ja ne pušim.Pazi dobru expreso je teško popit ,činjenica je da ugostitelji prave od najjeftinijih kava .Dobro znam kakve su expreso nekad bile i da je teško nabasat na dobru .Nekada su u Bobisa bile dobre kave i kolači a danas

Na rivi sam doživija da već oko 22 sata liti konobari ne prave kavu jer im je to fatureta draže im je i lakše pivo i sokove servirat .

Ali govorija sam o općem dojmu usluge i bazira sam se isključivo na staru jezgru .A o neizdavanju računa gostima da ne pričam

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/01/2019 : 03:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ma šta 22, ne prave je ni u 21. A i šta će ti kava u tu uru? :D "taman san opra aparat" je česta izlika. Računi su priča za sebe, pogotovo za bandu s rive. Ne znan kolko daleko ideš u prošlost, ja san '89 godište, pa kad je bija Bobis kavu nisan ni pija.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 06/01/2019 : 04:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ma šta 22, ne prave je ni u 21. A i šta će ti kava u tu uru? :D "taman san opra aparat" je česta izlika. Računi su priča za sebe, pogotovo za bandu s rive. Ne znan kolko daleko ideš u prošlost, ja san '89 godište, pa kad je bija Bobis kavu nisan ni pija.



Pa u tome i je kvaka šta je nisi pija , jer nemožeš vidit razliku .
Namjerno sam spomenija Cukarin i u Jokera MC KAFE jer tu popijem s guštom a i ne škrtare s novinama .
Za nepušaće je u Trogiru najbolji KALEBOTA , kava ništa posebno (cijena za domaće) i ima novina .

Edited by - RAKOSI4 on 06/01/2019 04:27:25
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/01/2019 : 04:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by vice

Ma šta 22, ne prave je ni u 21. A i šta će ti kava u tu uru? :D "taman san opra aparat" je česta izlika. Računi su priča za sebe, pogotovo za bandu s rive. Ne znan kolko daleko ideš u prošlost, ja san '89 godište, pa kad je bija Bobis kavu nisan ni pija.



Pa u tome i je kvaka šta je nisi pija , jer nemožeš vidit razliku .
Namjerno sam spomenija Cukarin i u Jokera MC KAFE jer tu popijem s guštom a i ne škrtare s novinama .
Za nepušaće je u Trogiru najbolji KALEBOTA , kava ništa posebno (cijena za domaće) i ima novina .



Nepušač san, al mi je Smokvica i dalje prvi izbor. U Kalebotu nikad nisan ni uša.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 06/01/2019 : 05:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Naravno da ti je prvi izbor kad tamo dolazu mlade kokice

Vice oli imaš nesanicu
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/01/2019 : 05:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Ja san ti noćna ptica.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/01/2019 : 11:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Kod mene je kava (veliki makijato) 8kn u samom centru zadra... i ne ni ja je ne kuvam iza 22h

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/01/2019 : 13:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ko zna možda sam na čiovu sjedio pored doktora dabića a da toga nisam bio svjestan

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/01/2019 : 18:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Trogira.


Jedno ljeto pred nekih 15 godina sam bio u prolazu kroz Trogir, pa sam stao malo baciti oko, popiti kavu.
Kava mi je ostala u sjećanju kao najbljutavija ikad, a istovremeno kao i najskuplja ikad...banalnost je još veća jer sam prije toga bio proveo 10 dana u Dubrovniku i tamo nigdje tako skupe kave nije bilo.
Bio sam spreman ne platiti dobivenu bljuvotinu, ali jebiga, bivša nije htjela raditi scene pa platila...


A najljepši grad na svim obalama Mediterana, nisi zamjetio?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4816 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 06/01/2019 : 21:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ko zna možda sam na čiovu sjedio pored doktora dabića a da toga nisam bio svjestan



E j.... a, da si zna moga ti je dat terapiju
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000