forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ken Parker (kiosk) br. 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

velka031
Advanced Member

Croatia
15016 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/01/2019 :  19:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I ja kupim u zatvorenom, Osijek, Trg Slobode.
Go to Top of Page

shalilo6
Junior Member

Croatia
304 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 26/01/2019 :  20:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Ja u Makarskoj uopće nemam tih problema. Bilo je 5-6 Kenova na kiosku i svi u savršenom stanju, kao i velika većina ostalih izdanja.
Jedino je problem sunce ljeti, ali svakako kupujem u kiosku koji je u zatvorenom prostoru (dva su takva).

Meni je onaj u Hotelu Biokovo glavna meta kad sletim do Makarske. Stripovi u hladu i bez oštećenja.

Zima je, vitar nosi lepušinu po guvnu, pivac stoji na jednoj nozi, krvi ti je ladno.

Edited by - shalilo6 on 26/01/2019 20:20:50
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
15016 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/01/2019 :  20:50:40  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

A jesi vidio Velka, stripove tako tretiraju kako tretiraju, dok su sve one križaljke, skandi i kako se zovu, fino u najlonu

Jebale ih križaljke
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member

Croatia
13779 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/01/2019 :  21:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Šaljem ja nedavno paket putem kioska Tiska i dok čekam fino uzmem Kena br. 2 u ruke prelistati. A ono zgužvan, prljav, sav crn odozdo - zlo i naopako. Pa pitam, imate li još koji primjerak. Ona fino skenira i kaže: Nemamo to je zadnji i nastavi raditi taj moj paket. Kad odjednom, vidim ona sva u nekom problemu. Zove nekoga, čeka, stalno zauzeto, nervira se već Ljudi čekaju iza, ja moram na posao. Kaže ona: ne mogu obrisati strip iz sistema. Valjda kada je skenirala, kao da je prodan i ne zna nazad. Muči se muči i ne zna. I tu ja kažem da ću kupiti taj prljavi strip, a ona neka zove drugi kiosk 100 metara dalje i pita imaju li bolje očuvan da zamjenim. Kažu imaju, odem tako i dobijem solidan primjerak. Da nisu imali, ostade meni taj katastrofalni.
Inače i kod prvog broja sam imao avanturu. Pitam se šta će kod broja 3 biti...Otići u kiosk i kupiti glanc Kena ispada naučna fantastika.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2099 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 26/01/2019 :  21:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by Spock

Ja u Makarskoj uopće nemam tih problema. Bilo je 5-6 Kenova na kiosku i svi u savršenom stanju, kao i velika većina ostalih izdanja.
Jedino je problem sunce ljeti, ali svakako kupujem u kiosku koji je u zatvorenom prostoru (dva su takva).

Meni je onaj u Hotelu Biokovo glavna meta kad sletim do Makarske. Stripovi u hladu i bez oštećenja.

Taj je najbolji s najvećim izborom!
Tek sad vidim da ima i netko iz Vrgorca na forumu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 26/01/2019 21:36:25
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik

Croatia
2099 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 26/01/2019 :  21:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Šaljem ja nedavno paket putem kioska Tiska i dok čekam fino uzmem Kena br. 2 u ruke prelistati. A ono zgužvan, prljav, sav crn odozdo - zlo i naopako. Pa pitam, imate li još koji primjerak. Ona fino skenira i kaže: Nemamo to je zadnji i nastavi raditi taj moj paket. Kad odjednom, vidim ona sva u nekom problemu. Zove nekoga, čeka, stalno zauzeto, nervira se već Ljudi čekaju iza, ja moram na posao. Kaže ona: ne mogu obrisati strip iz sistema. Valjda kada je skenirala, kao da je prodan i ne zna nazad. Muči se muči i ne zna. I tu ja kažem da ću kupiti taj prljavi strip, a ona neka zove drugi kiosk 100 metara dalje i pita imaju li bolje očuvan da zamjenim. Kažu imaju, odem tako i dobijem solidan primjerak. Da nisu imali, ostade meni taj katastrofalni.
Inače i kod prvog broja sam imao avanturu. Pitam se šta će kod broja 3 biti...Otići u kiosk i kupiti glanc Kena ispada naučna fantastika.

Izgleda da su povećali nakladu jer su prije bila samo dva po kiosku, a sada ih je 5-6, pa su ti šanse veće.
Vjerojatno je stinky za to najzaslužniji!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

mogorovic
Senior Member

2830 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 26/01/2019 :  22:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Evo, moj Ken broj 3, koji je upravo preda mnom, u izvrsnom je stanju, kao i prethodna dva. Poput svih ostalih na kiosku.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member

Croatia
15016 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 26/01/2019 :  23:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
I ja sam našao sva 3 bez utora. Odnosno, trećeg mi žena kupila, ali je morala poslati slike kakav je. Ali zna i ona već utore, neprijatelje naroda
Ali sam viđao i dosta oštećenih.

Edited by - velka031 on 26/01/2019 23:38:19
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member

Serbia
1287 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 27/01/2019 :  09:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Piše li igde koliki je tiraž ovih Kenova?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7059 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/01/2019 :  10:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Svi mi vec zbamo za stanje stripova u kioscima. Pretpostavljam da to znaju i vrapci na grani...
Zasto ne uzimate direktno sa stranica Ludens/Stripagent/Bookglobe?
Ili preko striparnice SNK?
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member

3005 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/01/2019 :  10:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

S velikim stupnjem vjerovatnosti oko 2500 komada .
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member

4133 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/01/2019 :  11:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:

o Rakosi, šta ti kaže prijatelj? Tex klasik i tako to?

Tko se ne slaže s metodom "leti" iz jednadžbe
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member

3005 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/01/2019 :  11:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:

quote:

o Rakosi, šta ti kaže prijatelj? Tex klasik i tako to?

šta ću od Vas , javim
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member

3005 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 28/01/2019 :  11:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Citiram ČOVJEKA BROJ 1 : "Sve će ići ,čekaju se materijali za stripove , bude uskoro "
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member

4133 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 28/01/2019 :  11:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:

Citiram ČOVJEKA BROJ 1 : "Sve će ići ,čekaju se materijali za stripove , bude uskoro "

Lijepo, nadam se da će Tex kolor češće izlaziti, očito ne može dvomjesečnim ritmom ali dva godišnje je baš sporo.

Tko se ne slaže s metodom "leti" iz jednadžbe
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
14934 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/01/2019 :  12:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:

Lijepo, nadam se da će Tex kolor češće izlaziti, očito ne može dvomjesečnim ritmom ali dva godišnje je baš sporo.

naravno..bar 4 broja godisnje dok ne uhvatimo zabare..kasnije moze po 2 komada..a Tex klasik ima smisao samo svakog mjeseca broj...
Valjda zo znaci da ide dalje i Dampir...bas ce mi bit drago iako nije moja prva liga...

KO NE CITA I KUPUJE MALOG RENDŽERA NE CITA NIŠTA I NEK CUTI ZAUVIJEK!
A DA...HOCEMO I VELIKOG BLEKA U KOLORU!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member

Croatia
5953 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 30/01/2019 :  09:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Treći broj je meni ujedini i prvi sa sumljivim količinama ljepila. Drugi- treći list se otvorio do korica.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
7166 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 31/01/2019 :  10:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Treći broj je meni ujedini i prvi sa sumljivim količinama ljepila. Drugi- treći list se otvorio do korica.

wtf?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik

Croatia
6169 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 02/02/2019 :  20:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Nakon prve četiri prosječne uvodne epizode teško je naslutiti ono što dolazi i nemoguće predvidjeti da će mi to postati jedan od najboljih serijala. Berardijeve prosječne priče i Milazzov nezamjetljiv crtež, ali sve ide na bolje. Recimo već peta epizoda Chemako vrlo je zanimljiva jer Kena nalazimo u indijanskom logoru kao čovjeka bez svoje prošlosti, bez sjećanja zahvaljujući teškoj rani koju je dobio u sukobu sa Donaldom Welshom. Tužna, zanimljiva priča u kojoj Ken ponovno pronalazi sebe, Kianceta nakon traume u potrazi je za boljim životom, a indijanci... stradaju, a što drugo. Od šestog broja serijalu se uspješno pridružuje i Alessandrini.

U ovoj knjizi:

Vrelo nebo Meksika

Ken u potrazi za Walshom stiže čak i do Meksika, a i ponovno se susreće sa Dashom. Upoznaje i Carmen i njenog priglupog snažnog pomoćnika.
3+/5

Velika pljačka u San Franciscu

Da će ovo biti neobičan serijal vidi se po ovoj epizodi gdje je Walsh, kojega Ken mrzi iz dna duše, glavni lik, a Ken se pojavljuje u drugoj trećini stripa. U ovoj epizodi Walsh sa dva pomoćnika smišlja brilijantan plan kako opljačkati kovnicu novca, a na kraju dolazi do konačnog obračuna Kena i Walsha.
4/5

Kitolovci

Ken se oprašta od Dasha koji se vraća kući i malo kasnije prisilno završava kao mornar na jednom kitolovcu. Privikava se na život mornara, a na kraju zbog jedne ogromne ulješure dolazi do tragedije i kapetan, njegova žena, prijatelj Inuit i Ken završavaju u čamcu. Odlična epizoda, uvod u trilogiju koja završava na dalekom sjeveru. Jedva čekam nakon dosta godina ponovno pročitati te nastavke.
5/5

Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
14934 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/02/2019 :  16:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Treci broj vrhunski...ova saga sa Donaldom Walshom je odlicna..svidala se mi vec u Dnevniku.
Sad dolaze Eskimi i Pat o Sejn..sve bolje od boljeg.

Edited by - teller on 03/02/2019 16:16:58
Go to Top of Page

mesar
New Member

234 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 15/02/2019 :  15:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Da li je izašao Ken Parker 3 u SLO?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member

Slovenia
29015 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/02/2019 :  16:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mesar

Da li je izašao Ken Parker 3 u SLO?

Navodno vec 29. 1. 2019.

http://forum.striparna.com/viewtopic.php?f=3&t=2145&start=1185#p124358

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 15/02/2019 16:02:08
Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
14934 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/02/2019 :  17:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Davno..po broj-dva na kioske..i to ne sve..Buch ima glancere Kena broj 3 i 4..

Go to Top of Page

mesar
New Member

234 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 15/02/2019 :  19:03:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Sutra idem potražiti ako ga još dobijem,sada več na svih kiosk prodaja ne dođe sve.Hvala na inf.Poli i Telleru,lp.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7059 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2019 :  10:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ako kome fali koji broj Kena, ima ih u clana Kolumba ,na aukcijama, u glanc stanju naravno...pa da znate...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000