forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 10 tragova uveza
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/02/2019 : 17:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
"Samo opušteno" je dobilo moj glas.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/02/2019 : 17:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

Lijepo je pronaći dobro očuvan primjerak, ali mislim da bi fokus ipak trebao biti na sadržaju i osnovnoj namjeni stripa, a to je čitanje. Čisto sumnjam da su Berardi i Milazzo, kao i svi ostali autori stvorili svoja djela sa željom da ih kupci drže na policama u plastičnim vrećicama i samo gledaju u njih.

Što je uopće glancer? Pa čak i kad kupim predivna fibrina izdanja dok stignu do mene imati će u najboljem slučaju barem par sitnih "zareza" na koricama. Jedini način da se to izbjegne bi bilo da ih u tiskari slažu u rukavicama i odmah pakiraju u zaštitne vrećice, što je opet potpuno nepotrebno jer kad dođe do mene želim ga otpakirati i pročitati i to ne u rukavicama strahujući da ću slučajno nešto oštetiti. Naravno da ću pripaziti koliko mogu i koliko smatram da je dovoljno, a da to ne pređe u opsesiju.

Kad smo bili klinci i kupovali Bonellija i Magnusa sigurno nam nije bilo na pameti ima li kiosk strip utore ili nema, trčalo se na trafike po novi broj, a zatim na plažu i svaki taj strip bi se pročitao stotine puta, gdje ćeš sretnijeg stripa.

Kena sada imamo u nekoliko izdanja od HC kolekcionarskih izdanja do ovih kiosk izdanja, pa tko želi savršen primjerak neka si bira što mu odgovara, meni osobno uopće ne smetaju manja oštećenja, dapače te sitne nesavršenosti ga čine savršenim.

Neka Kena i dalje na kioscima i neka ljudi uživaju u njegovim pustolovinama.

Prva tri broja sam pronašao u gotovo savršenom stanju, na prvom kiosku koji mi je bio pri ruci, vide se mala udubljenja od uveza, ali ništa strašno, uglavnom na prve 2-3 stranice. Za obilaženje kioska i traženje savršenog primjerka niti imam vremena i volje, a i ne vidim nikakvu potrebu za tako nečim, radi se o komercijalnom kiosk stripu, a ne o Mona Lisi.


odlicno obrazlozeno..bravo.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7735 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 14/02/2019 : 18:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ovo je za rubriku "Croatian tragedies".
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/02/2019 : 18:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
evo dobio sam od tarantule iz mostara upakovano u stiroporu 3 i 4
i vjerojatno ću ih ja oštetiti čitanjem al su ih zaštitili boli glava

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7004 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 14/02/2019 : 19:19:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Ne znam, ali ja stvarno nemam nikakvih problema naći glanc izdanje na kiosku. Istina, bolje ga je kupiti što ranije kada izađe. Par puta sam jedino morao otići potražiti na drugom kiosku kada bi strip ljeti par dana bio izložen na suncu.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4701 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 14/02/2019 : 19:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Markos

Prestati kupovati Kena, naravno.


Poll je za opcije. I to je validna opcija. Nije da se meni osobno sviđa, ali i to je mogućnost.
Ljubitelj glancera koji kupuje stripove na kiosku bi nakon frustracija uzrokovanih slabo očuvanim stripovima mogao razočaran odustati od kupovanja određenih stripova / Kena / stripova uopće.

Zanimljiv termin. Mislim da bi ga u budućnosti trebalo češće koristiti za determinaciju između stvarnih ljubitelja stripova i psihopata koji strip percipiraju samo kao predmet koji će isti uzeti u ruke samo u onom vremenu koliko treba da ga izvade iz kutije i stave na policu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 14/02/2019 : 20:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Ma, ja mislim da ne treba slati supruge po stripove, one će namjerno kupiti najlošije samo da nas odbiju od čitanja i kupovine istih, ali, što bi rekao Šoić -E PA NEĆE DA MOŽE-. ha ha ja kupujem u Kauflandu i dobri su a i nisam neka picajzla, ajde samo su za čitanje,pa oni od DNEVNIKA zadnjih par godina nisu ni imali ljepila na hrbatu pa su tada valjali a sad što bolje mi sve gori.Pa tko bi nama ugodio
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/02/2019 : 20:37:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
supruge uopće ne bi trebalo petljati u svoje hobije, trčanje, pecanje, stripovi, drkanje, teretana, karanje drugih žena...
treba ih držati u neznanju

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 14/02/2019 : 21:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Bila je već više puta tema o novim,oštećenim stripovima zbog vezica i svega ostaloga što ide uz to,mnogi su se bunili,ali i dalje se ništa ne poduzima po tom pitanju. Valjda se računa na to da će i takvi otići na Liberu. Platiš novo-onda i očekuješ novo. To je kao da kupiš cipele kojima se odljepljuje đon...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/02/2019 : 22:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Bila je već više puta tema o novim,oštećenim stripovima zbog vezica i svega ostaloga što ide uz to,mnogi su se bunili,ali i dalje se ništa ne poduzima po tom pitanju. Valjda se računa na to da će i takvi otići na Liberu. Platiš novo-onda i očekuješ novo. To je kao da kupiš cipele kojima se odljepljuje đon...


Normalno.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/02/2019 : 22:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
PSDZ kupujem na kiosku;prijatelj u striparnici.
ja plaćam 295 dinara,on 320.
ja imam taj gušt kupovanja na kiosku,on nema.
ja dobijem primerak kome se korica odmah odlepi od knjižnog bloka (+ po neki utor),on dobije besprekorni primerak.
mene boli kurac za PSDZ,njega ne boli

Ken Parkera obojica kupujemo iz striparnice.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivke80
New Member



198 Posts

Member since 24/06/2017

Posted - 14/02/2019 : 22:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivke80 a Private Message  Reply with Quote
Ja ne patim od glancera. Ovo mi je prvo izdanje Kena i odlicno mi je. Prvi sam kupio u striparnici, drugi na Tisku a treći u Kauflandu i samo sam taj birao zbog utora, sva tri su meni u dobrom stanju. Treći broj sam nosio na višednevni put, danas sam se vratio doma, izvadim ga i malo zguzvan, jer sam ga loše ubacio u ruksak. Prvo sam se malo izbedirao a onda si mislim, ma šta ima veze, stavio ga ispod Sandmana da se malo izravna i sutra ću ga vratitina policu.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/02/2019 : 22:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

Bila je već više puta tema o novim,oštećenim stripovima zbog vezica i svega ostaloga što ide uz to,mnogi su se bunili,ali i dalje se ništa ne poduzima po tom pitanju. Valjda se računa na to da će i takvi otići na Liberu. Platiš novo-onda i očekuješ novo. To je kao da kupiš cipele kojima se odljepljuje đon...


O majko mila isukrstova, gospe sinjska...
Dobro. Ajde, zamislimo na trenutak da si ti izdavač. Što bi ti po tom pitanju poduzeo?

Trouble will find me
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/02/2019 : 22:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zlatko900

Bila je već više puta tema o novim,oštećenim stripovima zbog vezica i svega ostaloga što ide uz to,mnogi su se bunili,ali i dalje se ništa ne poduzima po tom pitanju. Valjda se računa na to da će i takvi otići na Liberu. Platiš novo-onda i očekuješ novo. To je kao da kupiš cipele kojima se odljepljuje đon...


O majko mila isukrstova, gospe sinjska...
Dobro. Ajde, zamislimo na trenutak da si ti izdavač. Što bi ti po tom pitanju poduzeo?



Uzjaši tovara, u bisage stavi sav tiraž(al pažljivo), i od trafike do trafike. Usput održi jednu Powerpoint prezentaciju svin djelatnicama u trafikama o tretiranju i rukovanju stripovima. Taman će ti tribat misec dana da distibuiraš jedan broj, i voila, ide slijedeći broj.
Ionako si sad profesionalac i nemaš radit šta pametnije.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/02/2019 : 22:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Markos

Prestati kupovati Kena, naravno.


Poll je za opcije. I to je validna opcija. Nije da se meni osobno sviđa, ali i to je mogućnost.
Ljubitelj glancera koji kupuje stripove na kiosku bi nakon frustracija uzrokovanih slabo očuvanim stripovima mogao razočaran odustati od kupovanja određenih stripova / Kena / stripova uopće.

Zanimljiv termin. Mislim da bi ga u budućnosti trebalo češće koristiti za determinaciju između stvarnih ljubitelja stripova i psihopata koji strip percipiraju samo kao predmet koji će isti uzeti u ruke samo u onom vremenu koliko treba da ga izvade iz kutije i stave na policu.


Malo ti je ovo prejak pojam. Naime, većina ljudi ovdje želi da im stripovi izgledaju besprijekorno ili bar lijepo. Nazivati ih psihopatama je malo prejako. Malo jest pretjerano baš tražiti apsolutne glancere, ali strip koji sam dobio ima 10 utora (raznih veličina) na sebi. Nemam ništa protiv 4.5 ili 5- stripa, ali ovo je ipak previše.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/02/2019 : 22:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zlatko900

Bila je već više puta tema o novim,oštećenim stripovima zbog vezica i svega ostaloga što ide uz to,mnogi su se bunili,ali i dalje se ništa ne poduzima po tom pitanju. Valjda se računa na to da će i takvi otići na Liberu. Platiš novo-onda i očekuješ novo. To je kao da kupiš cipele kojima se odljepljuje đon...


O majko mila isukrstova, gospe sinjska...
Dobro. Ajde, zamislimo na trenutak da si ti izdavač. Što bi ti po tom pitanju poduzeo?



Uzjaši tovara, u bisage stavi sav tiraž(al pažljivo), i od trafike do trafike. Usput održi jednu Powerpoint prezentaciju svin djelatnicama u trafikama o tretiranju i rukovanju stripovima. Taman će ti tribat misec dana da distibuiraš jedan broj, i voila, ide slijedeći broj.
Ionako si sad profesionalac i nemaš radit šta pametnije.


Eto, uvijek postoji neko rješenje. Zato smo ovdje - brainstorming. A ne odmah odustajati...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 14/02/2019 : 22:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Obi, legendo! :D
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 14/02/2019 : 22:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zlatko900

Bila je već više puta tema o novim,oštećenim stripovima zbog vezica i svega ostaloga što ide uz to,mnogi su se bunili,ali i dalje se ništa ne poduzima po tom pitanju. Valjda se računa na to da će i takvi otići na Liberu. Platiš novo-onda i očekuješ novo. To je kao da kupiš cipele kojima se odljepljuje đon...


O majko mila isukrstova, gospe sinjska...
Dobro. Ajde, zamislimo na trenutak da si ti izdavač. Što bi ti po tom pitanju poduzeo?

Jesi vidio kada kako se pakuju stvari i sve ostalo koje se veže vezicama. Stavi se KARTONA ispod vezica,pa kad ih onaj stroj stisne da poveže-nema šanse da ostanu utori. Kartona kojega svuda ima na bacanje. I nisam od onih koji pate za glancerima,nego samo očekujem da je nešto što kupujem kao novo,po punoj cijeni-neoštećeno...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/02/2019 : 23:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zlatko900

Bila je već više puta tema o novim,oštećenim stripovima zbog vezica i svega ostaloga što ide uz to,mnogi su se bunili,ali i dalje se ništa ne poduzima po tom pitanju. Valjda se računa na to da će i takvi otići na Liberu. Platiš novo-onda i očekuješ novo. To je kao da kupiš cipele kojima se odljepljuje đon...


O majko mila isukrstova, gospe sinjska...
Dobro. Ajde, zamislimo na trenutak da si ti izdavač. Što bi ti po tom pitanju poduzeo?

Jesi vidio kada kako se pakuju stvari i sve ostalo koje se veže vezicama. Stavi se KARTONA ispod vezica,pa kad ih onaj stroj stisne da poveže-nema šanse da ostanu utori. Kartona kojega svuda ima na bacanje. I nisam od onih koji pate za glancerima,nego samo očekujem da je nešto što kupujem kao novo,po punoj cijeni-neoštećeno...


Ako one Kubanke mogu bedrima motat cigare, može i Markos umotat svakoga Kena. U vakumiranu fotoosjetljivu foliju(Zbog prokletog sunca koje obasjava trafike), obložit pamukon, i smjestit u mali metalni kontejnerčić.
I nek smanji cijenu naravno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 14/02/2019 23:05:46
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25862 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/02/2019 : 23:08:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ali ne pakira izdavac stripove vec distributer pa onda lijepo izvolite slati primjedbe Tisku.

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 14/02/2019 23:38:58
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7264 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 14/02/2019 : 23:09:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Vrime je da se priđe na digitalne stripove. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 14/02/2019 : 23:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zlatko900

Bila je već više puta tema o novim,oštećenim stripovima zbog vezica i svega ostaloga što ide uz to,mnogi su se bunili,ali i dalje se ništa ne poduzima po tom pitanju. Valjda se računa na to da će i takvi otići na Liberu. Platiš novo-onda i očekuješ novo. To je kao da kupiš cipele kojima se odljepljuje đon...


O majko mila isukrstova, gospe sinjska...
Dobro. Ajde, zamislimo na trenutak da si ti izdavač. Što bi ti po tom pitanju poduzeo?

Jesi vidio kada kako se pakuju stvari i sve ostalo koje se veže vezicama. Stavi se KARTONA ispod vezica,pa kad ih onaj stroj stisne da poveže-nema šanse da ostanu utori. Kartona kojega svuda ima na bacanje. I nisam od onih koji pate za glancerima,nego samo očekujem da je nešto što kupujem kao novo,po punoj cijeni-neoštećeno...


Ako one Kubanke mogu bedrima motat cigare, može i Markos umotat svakoga Kena. U vakumiranu fotoosjetljivu foliju(Zbog prokletog sunca koje obasjava trafike), obložit pamukon, i smjestit u mali metalni kontejnerčić.
I nek smanji cijenu naravno.

Pa meni se čini da se ti zezaš malo,i to je u redu ako je,drago mi je zbog tebe. Ali ovo o pakovanju ja sam ozbiljno mislio,tako da netreba ovako kao što se ti zezaš-svaki strip posebno, nego 10-15 komada u hrpi, karton po rubovima ispod vezica i nema oštećenja sigurno. Radio sam na takvim vezanjima,pa znam šta pričam,a ako izdavači misle da filozofiram-evo,volonterski se nudim da im pokažem kako će stripovi biti distribuirani i upakovani bez oštećenja...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/02/2019 : 23:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by zlatko900

Bila je već više puta tema o novim,oštećenim stripovima zbog vezica i svega ostaloga što ide uz to,mnogi su se bunili,ali i dalje se ništa ne poduzima po tom pitanju. Valjda se računa na to da će i takvi otići na Liberu. Platiš novo-onda i očekuješ novo. To je kao da kupiš cipele kojima se odljepljuje đon...


O majko mila isukrstova, gospe sinjska...
Dobro. Ajde, zamislimo na trenutak da si ti izdavač. Što bi ti po tom pitanju poduzeo?

Jesi vidio kada kako se pakuju stvari i sve ostalo koje se veže vezicama. Stavi se KARTONA ispod vezica,pa kad ih onaj stroj stisne da poveže-nema šanse da ostanu utori. Kartona kojega svuda ima na bacanje. I nisam od onih koji pate za glancerima,nego samo očekujem da je nešto što kupujem kao novo,po punoj cijeni-neoštećeno...


Ako one Kubanke mogu bedrima motat cigare, može i Markos umotat svakoga Kena. U vakumiranu fotoosjetljivu foliju(Zbog prokletog sunca koje obasjava trafike), obložit pamukon, i smjestit u mali metalni kontejnerčić.
I nek smanji cijenu naravno.

Pa meni se čini da se ti zezaš malo,i to je u redu ako je,drago mi je zbog tebe. Ali ovo o pakovanju ja sam ozbiljno mislio,tako da netreba ovako kao što se ti zezaš-svaki strip posebno, nego 10-15 komada u hrpi, karton po rubovima ispod vezica i nema oštećenja sigurno. Radio sam na takvim vezanjima,pa znam šta pričam,a ako izdavači misle da filozofiram-evo,volonterski se nudim da im pokažem kako će stripovi biti distribuirani i upakovani bez oštećenja...



Ne zezan se.
Uz metalni kontejnerić triba i jedan ventilatorić za vrtit stranice da se ne diraju prstima.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/02/2019 : 23:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ali ne pakira izdavac stripove vec distributer pa onda lijepo izvolite slati primebjedbe Tisku.


Po ovome ispada da netko ovdje zamjera ili šalje primjedbe izdavaču. I Marko je odmah zauzeo obrambeni stav.
A ustvari nitko njega ne proziva niti krivi za išta. Dapače, vrlo sam zahvalan što je ovakav Ken izašao i kupovat ću i loše primjerke. Mada bih radije lijepo očuvane.
Kako neki sarkastično primjećuju, ova rasprava neće rješiti ništa. Vjerovatno neće, ali priznavanje i utvrđivanje problema je prvi korak u rješavanju tog problema.
Ako ne pričamo o tome, onda nema čak ni to možda tj. sigurno se neće ništa rješiti.
Mislim da forum i služi za ovakve rasprave (između ostalog).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/02/2019 : 23:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ovo ću zacrveniti i malo povećati da se vidi.

Upravo sam Tisku poslao poruku u kojoj sam objasnio tko smo mi kolekcionari, šta se dešava i šta se može poduzeti kako bi strip do kupaca došao neoštećen. Da ne ispadne da ne radim baš ništa.

Pozivam sve vas da pošaljete mail ili nazovete i svi redom objasnite svojim riječima šta se dešava. Jedan mail neće shvatiti ozbiljno, ali ako dobiju stotinu, možda bude nekog efekta...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 14/02/2019 23:35:03
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000