forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Pogodi grad
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 62

njofra32
Average Member

736 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 21/06/2019 : 21:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
evo jedno lijepo mjesto:

Go to Top of Page

njofra32
Average Member

736 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 21/06/2019 : 22:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
meanwhile malo o po meni najljepšem gradu na svijetu, o Pragu;

- 1.3 milijuna stanovnika

- grad na rijeci Vltavi

- srednjovjekovna gradska jezgra (nešto prelijepo) je uvrštena u UNESCO-v popis svjetske baštine

- po nekim izračunima, šesti grad po posjećenosti u Europi, iza Londona, Pariza, Rima, Berlina i Madrida

- Praški dvorac najpopularnija je atrakcija u Pragu. Riječ je o najvećem srednjevjekovnom dvorcu, ujedno i starom gradu na svijetu koji se rasprostire na površini od 7,28 hektara.

- KATEDRALA SVETOG VIDA Riječ je o jednoj o najmonumentalnijih građevina u svijetu. To je trobrodna gotička katedrala s tri tornja i sjedište je praškog nadbiskupa. Ova katedrala je izvrstan primjer gotičke arhitekture te je najveća i najvažnija crkva u Češkoj. Smještena je u Praškom dvorcu i sadrži grobove mnogih čeških kraljeva i careva Svetog Rimskog Carstva.

- Karlov most samo je jedan od znakovitih simbola Praga s predivnom statuom sv. Ivana Nepomuka, zaštitnika Češke. No, na ovom mjestu pronaći ćete još 30 kipova i statua izrađenih uglavnom u baroknom stilu

- Česi navodno popiju najviše piva po glavi stanovnika (uvjerio se)

- Čehinje (ajme ljepote)

- prekrasno uređen metro - podzemna željeznica

- ako si gladan, tamo traži gulaš i nećeš pogriješiti
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

736 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 21/06/2019 : 23:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
evo pomoći, vidim da je zapelo, ovo desno od mosta je otok a lijeve je obala tojest kontinent
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2019 : 00:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Tisno?

Inače, Prag je prekrasan

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 22/06/2019 : 00:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mogorovic

Pa što ne izguglate!? Ja izguglam tek kada analiziram sliku i poslože mi se pretpostavke, ne trošim sate bez veze na guglanje!? Nisam ovisnik o internetu... Bar se to vidi po satnici mojih postova. Uvijek u isto vrijeme, dva puta dnevno, za razliku od većine na ovom forumu koja se ne skida s njega cijeli dan.

kakvog onda ima smisla igra? A to šta si frustriran jerbo ne moš više bit na forumu ti nismo mi krivi.



Ma nisam frustriran zbog toga, zlato moje! Ja na ovaj forum zađem malo iz zabave. Ti si frustriran!! Jer, samo duboko frustriran čovjek može (zbog frustracije, što mu je grad za kojeg je mislio da ga neće nitko prepoznati - pogođen!), pisati post u 5 sati i 33 minute ujutro, kada sav pošten svijet spava! Samo frustriran čovjek nabije gotovo 40.000 postova na forumu, jer nema stvarnog života, izuzev ovog virtualnog. Ostaj mi zdravo, mladiću.
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 22/06/2019 : 00:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Tisno?

Inače, Prag je prekrasan



Je, Tisno je mladjo. Zamisli, nisam morao guglati!Kao i u Pragu, bio sam i tamo!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2019 : 00:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by mladjo

Tisno?

Inače, Prag je prekrasan



Je, Tisno je mladjo. Zamisli, nisam morao guglati!Kao i u Pragu, bio sam i tamo!



Naravno, kad se spominje Tisno, mora se staviti i ovaj legendarni video :D




A evo i sljedećeg zadatka


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/06/2019 : 05:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mogorovic

Pa što ne izguglate!? Ja izguglam tek kada analiziram sliku i poslože mi se pretpostavke, ne trošim sate bez veze na guglanje!? Nisam ovisnik o internetu... Bar se to vidi po satnici mojih postova. Uvijek u isto vrijeme, dva puta dnevno, za razliku od većine na ovom forumu koja se ne skida s njega cijeli dan.

kakvog onda ima smisla igra? A to šta si frustriran jerbo ne moš više bit na forumu ti nismo mi krivi.



Ma nisam frustriran zbog toga, zlato moje! Ja na ovaj forum zađem malo iz zabave. Ti si frustriran!! Jer, samo duboko frustriran čovjek može (zbog frustracije, što mu je grad za kojeg je mislio da ga neće nitko prepoznati - pogođen!), pisati post u 5 sati i 33 minute ujutro, kada sav pošten svijet spava! Samo frustriran čovjek nabije gotovo 40.000 postova na forumu, jer nema stvarnog života, izuzev ovog virtualnog. Ostaj mi zdravo, mladiću.

očito si preglup da bi svatia da neki ljudi rade ujutro. Takvo je npr moje radno misto,al pošto si očito na grbači starcima to ti je naravno sf. Šta se tiče foruma dugo san ovde i ne pada mi napamet da otiđen zbog kojekakvih nedojebanih klinaca. Šta se tiče ovog topica svak može pritisnit sliku na mobu i priko usluge Google nać o čemu se radi. Nema danas tajni kad je internet u pitanju. Toliko od mene,a dalje nastavi zajebavat roditelje meni ideš na ignore.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2019 : 11:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ajmo se usredotočiti na temu i ne svađati se.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 22/06/2019 : 14:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Vidim ja, momci, da vama ide na živce moje pogađanje. Ni na kraj pameti mi nije svađati se i navlačiti zlu krv među virtualnim sugovornicima na ovom topicu. Pogotovo ne meni u mojoj 53. godini života (čuj, klinac na grbači roditelja!?). Stoga mi je jasna i frustracija forumaša koji radi ranom zorom. Nijedan posao nije prezren, tako i njegov. Ako se pošteno radi. Sve sam, samo ne preglup, a za takvu kvalifikaciju se, čini mi se na ovom forumu kažnjava. Zar ne, mladjo? Stoga ću se ja lijepo udaljiti s ovog topica i ovo je moje posljednje javljanje na njemu. Znam da ovaj forum "hrane" postovi, a ja sa svojih skromnih, malo preko 2000, ne mogu i neću konkurirati nekome tko sa dvostruko većim stažem na ovom forumu od mene, ima gotovo 40000 postova. Igrajte i razigravajte, pogađajte i ljutite se. Na koncu, tko gubi, taj se, obično, i ljuti, zar ne! Ja nisam kriv što pogađam bolje od drugih, što ne znači da i drugi nisu uspješni, a naš ranoranilac - neka se ljuti. Sada me fino čeka ručak, poslije plaža, sunce i more (neka je malo oblačno), pa piće s društvom, večera s obitelji, a poslije krasan koncert klasične glazbe. Naravno, prije spavanja ću malo i navratiti nas ovaj topic, samo kao čitatelj. Uživam u blagodatima realnog života. Naučite i vi. Lijep pozdrav svima!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 22/06/2019 : 14:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Vidim ja, momci, da vama ide na živce moje pogađanje. Ni na kraj pameti mi nije svađati se i navlačiti zlu krv među virtualnim sugovornicima na ovom topicu. Pogotovo ne meni u mojoj 53. godini života (čuj, klinac na grbači roditelja!?). Stoga mi je jasna i frustracija forumaša koji radi ranom zorom. Nijedan posao nije prezren, tako i njegov. Ako se pošteno radi. Sve sam, samo ne preglup, a za takvu kvalifikaciju se, čini mi se na ovom forumu kažnjava. Zar ne, mladjo? Stoga ću se ja lijepo udaljiti s ovog topica i ovo je moje posljednje javljanje na njemu. Znam da ovaj forum "hrane" postovi, a ja sa svojih skromnih, malo preko 2000, ne mogu i neću konkurirati nekome tko sa dvostruko većim stažem na ovom forumu od mene, ima gotovo 40000 postova. Igrajte i razigravajte, pogađajte i ljutite se. Na koncu, tko gubi, taj se, obično, i ljuti, zar ne! Ja nisam kriv što pogađam bolje od drugih, što ne znači da i drugi nisu uspješni, a naš ranoranilac - neka se ljuti. Sada me fino čeka ručak, poslije plaža, sunce i more (neka je malo oblačno), pa piće s društvom, večera s obitelji, a poslije krasan koncert klasične glazbe. Naravno, prije spavanja ću malo i navratiti nas ovaj topic, samo kao čitatelj. Uživam u blagodatima realnog života. Naučite i vi. Lijep pozdrav svima!



Uživaj u životu, ali ne napuštaj forum, imaš što za reći/napisati.

Vrućine su, pa ljudima izleti nešto što inače ne bi, a za isprike držim nikad nije kasno.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/06/2019 : 14:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Cakovac?


edit: Ah, vidim da nije.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 22/06/2019 14:24:24
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 22/06/2019 : 14:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Topic na kojem ljudi nauče da je skromnost bitna ljudska vrlina.


PS.

I topic na kojem skužiš da nemaš pojma o gradovima. :(
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2019 : 15:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Cakovac?


edit: Ah, vidim da nije.






Nije ali nisi baš daleko

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2019 : 15:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Vidim ja, momci, da vama ide na živce moje pogađanje. Ni na kraj pameti mi nije svađati se i navlačiti zlu krv među virtualnim sugovornicima na ovom topicu. Pogotovo ne meni u mojoj 53. godini života (čuj, klinac na grbači roditelja!?). Stoga mi je jasna i frustracija forumaša koji radi ranom zorom. Nijedan posao nije prezren, tako i njegov. Ako se pošteno radi. Sve sam, samo ne preglup, a za takvu kvalifikaciju se, čini mi se na ovom forumu kažnjava. Zar ne, mladjo? Stoga ću se ja lijepo udaljiti s ovog topica i ovo je moje posljednje javljanje na njemu. Znam da ovaj forum "hrane" postovi, a ja sa svojih skromnih, malo preko 2000, ne mogu i neću konkurirati nekome tko sa dvostruko većim stažem na ovom forumu od mene, ima gotovo 40000 postova. Igrajte i razigravajte, pogađajte i ljutite se. Na koncu, tko gubi, taj se, obično, i ljuti, zar ne! Ja nisam kriv što pogađam bolje od drugih, što ne znači da i drugi nisu uspješni, a naš ranoranilac - neka se ljuti. Sada me fino čeka ručak, poslije plaža, sunce i more (neka je malo oblačno), pa piće s društvom, večera s obitelji, a poslije krasan koncert klasične glazbe. Naravno, prije spavanja ću malo i navratiti nas ovaj topic, samo kao čitatelj. Uživam u blagodatima realnog života. Naučite i vi. Lijep pozdrav svima!



Ajde nemoj sad odlaziti nikud
Lwood je malo pretjerao, istina, ali cilj mi je da se ovdje ne svađamo nego da igramo jednu igru i ponešto naučimo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2019 : 18:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Evo još dvije slike




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/06/2019 : 18:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bjelovar?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

736 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 22/06/2019 : 19:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Virovitica
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/06/2019 : 19:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by mogorovic

Vidim ja, momci, da vama ide na živce moje pogađanje. Ni na kraj pameti mi nije svađati se i navlačiti zlu krv među virtualnim sugovornicima na ovom topicu. Pogotovo ne meni u mojoj 53. godini života (čuj, klinac na grbači roditelja!?). Stoga mi je jasna i frustracija forumaša koji radi ranom zorom. Nijedan posao nije prezren, tako i njegov. Ako se pošteno radi. Sve sam, samo ne preglup, a za takvu kvalifikaciju se, čini mi se na ovom forumu kažnjava. Zar ne, mladjo? Stoga ću se ja lijepo udaljiti s ovog topica i ovo je moje posljednje javljanje na njemu. Znam da ovaj forum "hrane" postovi, a ja sa svojih skromnih, malo preko 2000, ne mogu i neću konkurirati nekome tko sa dvostruko većim stažem na ovom forumu od mene, ima gotovo 40000 postova. Igrajte i razigravajte, pogađajte i ljutite se. Na koncu, tko gubi, taj se, obično, i ljuti, zar ne! Ja nisam kriv što pogađam bolje od drugih, što ne znači da i drugi nisu uspješni, a naš ranoranilac - neka se ljuti. Sada me fino čeka ručak, poslije plaža, sunce i more (neka je malo oblačno), pa piće s društvom, večera s obitelji, a poslije krasan koncert klasične glazbe. Naravno, prije spavanja ću malo i navratiti nas ovaj topic, samo kao čitatelj. Uživam u blagodatima realnog života. Naučite i vi. Lijep pozdrav svima!



Ajde nemoj sad odlaziti nikud
Lwood je malo pretjerao, istina, ali cilj mi je da se ovdje ne svađamo nego da igramo jednu igru i ponešto naučimo



ma da ja san pretjera. uostalom izbaci me ,ne bi tija da se taj ljubitelj klasične glazbe osječa ugroženim.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 22/06/2019 : 22:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Čazma!?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

njofra32
Average Member

736 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 22/06/2019 : 22:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
ajd onda jedan Praški recept, dakle gulaš iz Praga po mom, mada, pravi gulaš je pravi gulaš svugdje

- Prvo nekoliko stvari, dosta ljudi koji prvi put rade, kad idu praviti gulaš, slušajući savjete i čitajući recepte kojekuda, zapravo skuhaju paprikaš. I nitko od njih nije pogriješio. Sve se to pojede i na kraju bude fino, paprikaš je isto vrhunsko jelo. Paprikaša ima sto vrsta ali gulaš je gulaš, jedan. Takvi kakvi jesmo, za vrijeme kuhanja se zaigramo pa nadodamo koješta u lonac, što i nije greška ali nije ni gulaš. Stoga, evo namirnica; (juneći)

- za 10 ljudi -

- žlica velika svinjske masti, ako nema masti onda mala žlica ulja suncekrotovog

- 1 kg junećeg buta ili ramsteka (najfinije meso za dinstanje, ispadne 100 grama mesa po osobi i ne treba više), može i vrat, jer žlondre sa vrata se nakon kuhanja tope u ustima

- 2 glavice luka (cca 200 grama)

- češnjak (3 režnja, cca 30 grama)

- mrkva, može a i ne mora, Česi vole slatko pa stavljaju i mrkvu, može i mala žlica šećera umjesto mrkve, ali stvarno pazite ako niste ljubitelj slatkog jela da se ne zajebete pa ne pretjerate sa šećerom ili mrkvom, presladiš gulaš i onda ga možeš jebat, bacit psima na njihovo veselje, ja šećer uopće ne stavljam, jebo šećer.

- 2 lista lovorovog lista

- pola litre pasirane rajčice kupovne, ako ima domaćeg kuhanog paradajza onda milina

- 1 mala žlica glatkog brašna (i to samo ako zatreba, ako je frka da je gužva, meso gotovo a kaša se nije dovoljno zgusnula, brašno nikakvu štetu neće napraviti)

- biber i sol logično po vlastitom nahođenju uz redovno isprobavanje, nemojte se zajebat pa presolit, bolje pomalo pa na par puta, jer ako ga presoliš moš ga bacit svinjama

- vino - može a i ne mora, decilitar crnog će obogatiti okus

- ah, skoro zaboravio, slatka i ljuta paprika . mljevena

- makaroni za prilog

- kupus salata za salatu (kupus na sitno naribaj prije svega, malo ga posoli, par kapi ulja i octa i sirčeta te ga stavi u friž neka se razladi)

- pola litre šljivovice

- Slušaj 'vamo, vrlo je jednostavno

- za gulaš meso nareži na malo veće kocke (2 centa puta 2 centa), stavi u jednu posudu iliti zdjelicu plastičnu, sukrvica što ostane u toj zdjelici ni slučajno baciti nego istresti u lonac zajedno sa mesom kad dođe meso na red

- te dvije glavice luka ili izblendiraj ili ako nemaš blender skroz ali skroz sitno ih isjeckaj

- mrkvu isto izblendiraj zajedno sa češnjakom, opet ako nemaš blender skroz ali skroz izreži na sitno. kad je jelo gotovo, u pravilu ne smiješ u preljevu naletiti iliti zagristi kockicu mrkve, mrkva se mora stopiti sa umakom isto kao i češnjak. Jasno?

- e sad imamo sve pripremljeno i može jedan lonac na rernu ili vatru iliti štogod. Ubacit svinjsku mast ili malo ulja u lonac, kad se mast otopila, baciti na nju onaj izblendirani luk i na laganoj vatri uz miješanje čekati da dobije nijansu žute boje,

- kad je luk dobio po repu tojest požutio, na njega nabaciti meso, i izblendiranu mrkvu sa češnjakom te pasiranu rajčicu i lovorove listove (2 su dovoljna lista)

- OVO JE BITNO SADA , ulij slobodno dva decilitra vode u lonac da se meso i povrće lagano dinstaju,

- ZAPAMTI; vodu ćeš morati nadoljevati još nekoliko puta jer ona isparava, da se meso nebi zaljepilo za lonac i da ne zagori, ako zagori baci lonac svinjama

- mješaj lagano stalno i pazi da ne zagori

- nakon nekih sat vremena, mješajući sve to, morao se stvoriti neki umak fini određene gustoće

- sol i biber si u međuvremenu dodavao kao i slatku papriku radi boje, a ljutu radi ljutoče logično hehhehe

- lagano mješaj i opet ne zaboravi podliti sa vodom, u međuvremenu u veliki lonac sa STRANE uspi 3 litre vode i sačekaj da prokuha

- kad je prokuhala, ubaci prst, dobar prst soli i pola deci ulja pa ubaci kilu i pol makarona

-ulje ide u taj lonac da se makarone ne lijepe kad ih izvadiš skuhane nakon nekih 5 minuta kuhanja

- u tih 5 minuta kuhanja makarona (oni duguljasti šuplji tjesteninčići), mješaj gulaš i isprobavaj dok ne uštimaš ljutinu i slanost po svom ukusu

- ulij i taj decilitar crnog kabernet savinjona ili nekog drugo crnca vina i nek krčka još desetak minuta

- ako si se zajebao pa imaš previše tekućine, lagano pobrapšni lonac sa tom žlicom brašna pa ćeš dobiti željeniju gustoću

- dobar gulaš bi u isto vrijeme trebao biti i ljutkast (ljuta paprika i biber) i slan (sol logično) i gorak (lovor) i kiselkast (pasirana rajčica). Najbolji je naravno kad izbalansiraš sve te okuse

- za vrijeme kuhanja ispijati šljivovicu+

- još jednom ponavljam, NADOLIJEVATI VODU I STALNO MIJEŠATI DA SE JELO NE ZALJEPI ZA LONAC I DA NE ZAGORI, decilitar vode ispari za deset minuta, tako da te ne mora biti strah nadolijevati vodu.

- eh da, probaj kockicu mesa prije nego što misliš da je jelo gotovo, meso mora biti krto a ne žilavo pod zubima,

- ako se ne razumijete u meso pa vam bezobrazni mesar uvali govedinu pod junetinu, onda se meso mora duže dinstati, zato treba isprobati meso dok nije gotovo

- u zadnjih deset minuta dok se gulaš krčka u vinu i ispija zadnja čašica šljivivice, posložiti stol za ekipu. ni slučajno se ne sekirati šta če ko od ekipe reći jer će svi biti siti i zadovoljni

- uzdravlje


Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/06/2019 : 00:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Koprivnica sunce vam milo

Ha ništa, evo novog zadatka


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/06/2019 : 00:22:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Koprivnica

Evo novog


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 23/06/2019 : 00:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ajme, što sada? Dok sam ja pogodila i tražila novi grad, mladjo izdao mene i igru i sve skupa

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/06/2019 : 00:28:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ovo tvoje je Rijeka tako da smo fino riješili problem - ipak se pogađa ovo moje

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 62 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000