forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Šta se dešava sa Darkwoodom, očito nije dobro?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 36

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 15/10/2020 : 14:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by Beva

I najbitnije pitanje koje muči forumsku zajednicu: Jesi li ti bio Essegesse na nedjeljnom kvizu o Dylanu? :D



Nope. Prvi put čujem.



ZZCP! ZZCP! ZZCP! To je najbitnije pitanje!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/10/2020 : 15:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by maelstrom

Eto recimo Đole, svi znamo koliko je bio aktivan i kako je prosipao mudrosti sa visine kada mu je bilo ko postavljao neko škakljivo pitanje, uvek govorio kako je sve u redu i da nisu odustali ni od čega, a vidimo sada kako je isti taj Đole nestao brzinom svetlosti.


Hvala dobrim ljudima koji su mi ukazali na ovaj post.

Drugo, uz dvoje male dece, više nemam ni vremena



Ja uz jedno malo dete imam nešto malo vremena za forumašenje .

Elem, ovaj maelstrom ili kako već kad lupi ostane živ . Djole je bio samo urednik u DW, i ako je pisao da će nešto biti to je iz želje, a ne da nekog obmane.


p.s. ta ćutnja o baš svemu koja traje već više od 2 godine, je možda i nešto što je najviše iznerviralo ljude. Ne vidim da im je to pomoglo, naprotiv.

Edited by - goksi on 15/10/2020 15:12:53
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/10/2020 : 15:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by goksi

p.s. ta ćutnja o baš svemu koja traje već više od 2 godine, je možda i nešto što je najviše iznerviralo ljude. Ne vidim da im je to pomoglo, naprotiv.



Točno. Razumijem zašto su to uradili, da bi se prodalo što više stripova jer nitko ne bi kupovao serijale od tvrtke koja propada, ali previše to traje. Svatko s i trunkom empatije će razumjeti razloge zbog kojih su nastali problemi ako im se to na normalan način iznese.

Osobno mislim da bi Darkwoodu najisplativije bilo da su odmah rekli da su u problemima i da su tada pokrenuli akcije sa sniženjima kakva daju danas. Ljudi bi vjerojatno podržali da pomognu izdavaču u nadi da će se stvari poboljšati i da će serijali biti nastavljeni. Pogotovo s reputacijom kakvu je Darkwood imao. Sad su ljudi nepovjerljivi i neće kupovati ništa što nije kompletirano.

Naravno, lako je pametovati dvije godine kasnije. Niti znam točno zbog čega je Darkwood u problemima, niti znam kakvi su im bili planovi, ali sigurno da im apsolutna šutnja nije pomogla. Naprotiv!

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 15/10/2020 : 18:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Darkwood dragi Darkwood,uz tebe smo.
Ma sta bilo
!!!

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/10/2020 : 22:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Markos


Što se mene tiče, iako tvoje tekstove baš volim čitati, rado ću mijenjati tvoje forumašenje i pisanje o stripu za tvoje nove prijevode. Tu si definitivno najbolji u Srbiji.


Đole bi bio sjajan prevodilac za Tvrđe (za koje Macan očigledno nema vremena) i za nove (ali i one stare,neobjavljene) Zekane.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 16/10/2020 : 00:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message
Ako neki srpski izdavač izda Tvrđu ili Ralfa, Anto će zvanično ući u istoriju kao čovek koji je naučno dokazao da je tvrdnja "ne jebe lep nego uporan" istinita.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/10/2020 : 00:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
to može da ti potvrdi i moja supruga,bez da neko izda Tvrđu/Ralfa!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 16/10/2020 : 03:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by maelstrom

Eto recimo Đole, svi znamo koliko je bio aktivan i kako je prosipao mudrosti sa visine kada mu je bilo ko postavljao neko škakljivo pitanje, uvek govorio kako je sve u redu i da nisu odustali ni od čega, a vidimo sada kako je isti taj Đole nestao brzinom svetlosti.


Hvala dobrim ljudima koji su mi ukazali na ovaj post.

Elem.

Kada sam pre godinu ipo odlazio iz DW (iako me je duša bolela zbog mnogih stvari, a naročito zbog Stripoteke), rekao sam Slobi da želim da napravim oproštajni post, gde ću se pozdraviti i reći da mi je žao zbog nekih najava koje se nisu obistinile (iako su ugovori bili potpisani i tempo utvrđen - ali eto, ponekad, retko, ni potpisan ugovor nije dovoljna garancija). Sloba me je zamolio da to ne radim jer bi moglo da bude štete po DW. Sa distance, to je bila greška - izgleda da DW nije nešto naročito bolje nego tada, a ja bih možda izbegao da me po forumima prozivaju kojekakvi anonimusi zbog stvari koje nisam ni rekao (kao da nisam za neka izdanja, tipa Perle Integrali ili DMS pričao da je prodaja mizerna i da će se videti šta će biti dalje). No, u to vreme, mislio sam da molbe nekoga sa kim sam sarađivao preko deset godina, manje ili više uspešno, treba poštovati i otišao sam bez tog posta, samo uz mejl saradnicima.

Forumašenje me baš nešto više i ne zanima, iz više razloga. Prvo, ne nalazim se u većini diskusija koje su na forumu - stripovi koje čitam, kad ih čitam, uobičajeno nisu oni o kojima se ovde diskutuje. Drugo, uz dvoje male dece, više nemam ni vremena - ni za forumašenje, a bogami i za stripove ga je previše malo. I treće, kad sam već otišao bez pozdrava, nema smisla da naknadno pričam bilo šta. O tome šta se sada dešava u DW ionako ne znam ništa, ponude da honorarno uređujem neka od novih izdanja nisam prihvatio, tako da ne znam šta će biti. O tome šta je bilo - ne volim da iznosim prljav veš. A za izdavače sa kojima sada sarađujem, postoje drugi ljudi koji su zaduženi za najave.

I tako, da, nema me na forumima, i nije izgledno da će me biti. Ako imam nešto da kažem o nekom stripu, pre ću napisati neki tekst, veovatno bi neko bio voljan da ga objavi. A svako nek veruje šta želi da veruje.

Over % out.



Nisam ja ni mislio na forumašenje, niti sam to uopšte napisao.Mislio sam isključivo na oglašavanje na Darkwoodovom forumu povodom izdavačke politike Darkwooda.Tu koliko se sećam si bio relativno redovan po pitanju odgovora na pitanja (ne sećam se nešto da je neki drugi predstavnik Darkwooda bio aktivniji), sve ostalo što se dešava na raznim forumima nije ni tema ovog topika.
Uglavnom, ok, sad znam razlog izostanka nekog oproštajnog posta za koji i sam kažeš da je trebao da usledi.Dobro, znači situacija je takva kakva je iz navedenog razloga.

Na kraju krajeva, ja ni ne zameram Darkwoodu nešto posebno izostanak komunikacije sa kupcima, kao što sam takođe napisao ranije, to je običaj u svim sferama društva na ovim prostorima kod svih pojedinaca kada kola krenu nizbrdo.Svi su pričljivi kada stvari idu dobro.

U svakom slučaju, puno uspeha ti želim i lično i po pitanju predstojećih obaveza.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 16/10/2020 : 03:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message
quote:
Originally posted by goksi

quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by maelstrom

Eto recimo Đole, svi znamo koliko je bio aktivan i kako je prosipao mudrosti sa visine kada mu je bilo ko postavljao neko škakljivo pitanje, uvek govorio kako je sve u redu i da nisu odustali ni od čega, a vidimo sada kako je isti taj Đole nestao brzinom svetlosti.


Hvala dobrim ljudima koji su mi ukazali na ovaj post.

Drugo, uz dvoje male dece, više nemam ni vremena



Ja uz jedno malo dete imam nešto malo vremena za forumašenje .

Elem, ovaj maelstrom ili kako već kad lupi ostane živ . Djole je bio samo urednik u DW, i ako je pisao da će nešto biti to je iz želje, a ne da nekog obmane.


p.s. ta ćutnja o baš svemu koja traje već više od 2 godine, je možda i nešto što je najviše iznerviralo ljude. Ne vidim da im je to pomoglo, naprotiv.



Đole je bio najaktivniji predstavnik Darkwooda na njihovom forumu i kao takav govorio je (odnosno pisao) u njihovo ime.Koja je njegova funkcija bila, uopšte nije bitno jer nisam primetio da je na kraju svakog svog posta isticao da je to njegovo lično mišljenje ili očekivanje već je uvek koristio množinu.

Nikakvu obmanu nisam spominjao, već se samo vraćam na ono što sam gore i napisao, svi su mnogo, mnogo komunikativniji na ovim prostorima kada im dobro ide.
Ja bih eto lično voleo da ima komunikativnijih i među onima kojima stvari baš ne idu onako kako su zamislili.

I ne razumem to poštapanje oko forumašenja, niti sam to napisao, niti ja lično spadam među one koji provode više vremena na forumima, štaviše baš cenim one osobe koje provode manje.Ovde je tema isključivo izdavačka kuća Darkwood i njihova komunikacija sa svojim kupcima koja uostalom može biti i veoma kratka ali jasna i sadržajna.

Eto, valjda sam pojasnio stvari malo da nekima to malo sine jasnije.

Nemojmo da se opet vraćamo na staru prežvakanu priču da je svaka kritika navodno neki lični napad na izdavača ili predstavnika izdavača.

Edited by - maelstrom on 16/10/2020 03:40:43
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 16/10/2020 : 03:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Djole

Hvala dobrim ljudima koji su mi ukazali na ovaj post.

Elem.

Kada sam pre godinu ipo odlazio iz DW (iako me je duša bolela zbog mnogih stvari, a naročito zbog Stripoteke), rekao sam Slobi da želim da napravim oproštajni post, gde ću se pozdraviti i reći da mi je žao zbog nekih najava koje se nisu obistinile (iako su ugovori bili potpisani i tempo utvrđen - ali eto, ponekad, retko, ni potpisan ugovor nije dovoljna garancija). Sloba me je zamolio da to ne radim jer bi moglo da bude štete po DW. Sa distance, to je bila greška - izgleda da DW nije nešto naročito bolje nego tada, a ja bih možda izbegao da me po forumima prozivaju kojekakvi anonimusi zbog stvari koje nisam ni rekao (kao da nisam za neka izdanja, tipa Perle Integrali ili DMS pričao da je prodaja mizerna i da će se videti šta će biti dalje). No, u to vreme, mislio sam da molbe nekoga sa kim sam sarađivao preko deset godina, manje ili više uspešno, treba poštovati i otišao sam bez tog posta, samo uz mejl saradnicima.

Forumašenje me baš nešto više i ne zanima, iz više razloga. Prvo, ne nalazim se u većini diskusija koje su na forumu - stripovi koje čitam, kad ih čitam, uobičajeno nisu oni o kojima se ovde diskutuje. Drugo, uz dvoje male dece, više nemam ni vremena - ni za forumašenje, a bogami i za stripove ga je previše malo. I treće, kad sam već otišao bez pozdrava, nema smisla da naknadno pričam bilo šta. O tome šta se sada dešava u DW ionako ne znam ništa, ponude da honorarno uređujem neka od novih izdanja nisam prihvatio, tako da ne znam šta će biti. O tome šta je bilo - ne volim da iznosim prljav veš. A za izdavače sa kojima sada sarađujem, postoje drugi ljudi koji su zaduženi za najave.

I tako, da, nema me na forumima, i nije izgledno da će me biti. Ako imam nešto da kažem o nekom stripu, pre ću napisati neki tekst, veovatno bi neko bio voljan da ga objavi. A svako nek veruje šta želi da veruje.

Over % out.


Što se mene tiče, iako tvoje tekstove baš volim čitati, rado ću mijenjati tvoje forumašenje i pisanje o stripu za tvoje nove prijevode. Tu si definitivno najbolji u Srbiji. A možda i šire. Iako ja nisam najbolja osoba za ovo što ću sada reći, ipak ću reći: ne obaziri se na prozivanja kojekakvih anonimusa. Zna se tko je Vladimir Tadić, zna se što je sve napravio za strip i u stripu. To nitko i ništa ne može promijeniti.



Ovaj post nema apsolutno nikakvog smisla.
Spominjati neko nepostojeće prozivanje i pritom tu ubacivati Đoletov rad u priču kao da sam sad ja to nešto osporavao, blago rečeno nesuvislo i tužno.
Čovek je inače bio najaktivniji predstavnik Darkwooda na njihovom forumu i kao takvog i ISKLJUČIVO U TOJ FUNKCIJI sam ga i spomenuo.

No, nije prvi put da se ničim pozvan nadovezuješ na moje postove da zasoliš, iako te ja nijednom bukvalno tokom svih godina nisam spomenuo niti sam uputio ijednu kritiku tvojoj izdavačkoj kući koju poprilično cenim.
Da li imaš nešto protiv mene ili samo hoćeš da poentiraš kod drugih kao omiljena ličnost gađajući laku i najpogodniju metu iz tvog ugla, ne znam, nije me ni briga uostalom.Ako ti toliko bodem oči, predlažem ti da me izbišeš iz sekcija sajta, znam da to ne radiš, no sigurno da možeš napraviti izuzetak.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5614 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 16/10/2020 : 06:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by maelstrom

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Djole
Sa distance, to je bila greška - izgleda da DW nije nešto naročito bolje nego tada, a ja bih možda izbegao da me po forumima prozivaju kojekakvi anonimusi zbog stvari koje nisam ni rekao (kao da nisam za neka izdanja, tipa Perle Integrali ili DMS pričao da je prodaja mizerna i da će se videti šta će biti dalje).


Što se mene tiče, iako tvoje tekstove baš volim čitati, rado ću mijenjati tvoje forumašenje i pisanje o stripu za tvoje nove prijevode. Tu si definitivno najbolji u Srbiji. A možda i šire. Iako ja nisam najbolja osoba za ovo što ću sada reći, ipak ću reći: ne obaziri se na prozivanja kojekakvih anonimusa. Zna se tko je Vladimir Tadić, zna se što je sve napravio za strip i u stripu. To nitko i ništa ne može promijeniti.



Ovaj post nema apsolutno nikakvog smisla.
Spominjati neko nepostojeće prozivanje i pritom tu ubacivati Đoletov rad u priču kao da sam sad ja to nešto osporavao, blago rečeno nesuvislo i tužno.
Čovek je inače bio najaktivniji predstavnik Darkwooda na njihovom forumu i kao takvog i ISKLJUČIVO U TOJ FUNKCIJI sam ga i spomenuo.

No, nije prvi put da se ničim pozvan nadovezuješ na moje postove da zasoliš, iako te ja nijednom bukvalno tokom svih godina nisam spomenuo niti sam uputio ijednu kritiku tvojoj izdavačkoj kući koju poprilično cenim.
Da li imaš nešto protiv mene ili samo hoćeš da poentiraš kod drugih kao omiljena ličnost gađajući laku i najpogodniju metu iz tvog ugla, ne znam, nije me ni briga uostalom.Ako ti toliko bodem oči, predlažem ti da me izbišeš iz sekcija sajta, znam da to ne radiš, no sigurno da možeš napraviti izuzetak.



Markos se referirao na zatamnjeni dio Djoletovog upisa, nije se nadovezao na nikakav tvoj post. Tvoj je problem što si se prepoznao. Uostalom, očekivao bi čovjek da netko tko drugima zamjera stvari kao u citatu ispod neće biti toliko osjetljiv:

quote:
Originally posted by maelstrom

Eto recimo Đole, svi znamo koliko je bio aktivan i kako je prosipao mudrosti sa visine kada mu je bilo ko postavljao neko škakljivo pitanje, uvek govorio kako je sve u redu i da nisu odustali ni od čega, a vidimo sada kako je isti taj Đole nestao brzinom svetlosti.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/10/2020 : 14:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
quote:
Originally posted by anto

to može da ti potvrdi i moja supruga,bez da neko izda Tvrđu/Ralfa!



Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 16/10/2020 : 14:40:23  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by anto

to može da ti potvrdi i moja supruga,bez da neko izda Tvrđu/Ralfa!



Samo supruga...?

E moj Antoane druže, a ja mislio ti neki švaleraš....

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/10/2020 : 15:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
nekad bio...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 16/10/2020 : 16:24:46  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by anto

nekad bio...



Ma ne polaži svijetlo oružje dok mu još vrijeme isteklo nije...


Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 16/10/2020 : 16:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message
quote:
Originally posted by anto

nekad bio...



Im'o je strasnog petla

Edited by - alaniusfordius on 16/10/2020 16:37:25
Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 17/10/2020 : 19:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message
...

Nema potrebe za ljutnjom i nerviranjem zbog cena na rasprodaji. Sigurno u trenutku izdavanja nisu planirali prodaju po 100 dinara.

Ne žalim zbog ovakvih sitnica, ono što nisam kupio po punoj ne želim ni džabe. Možda bih uzeo par naslova za poklon ali to je to.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/10/2020 : 09:06:25  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
Meni baš nije jasno što se ljutite, ekipa propada i pokušava se pokrpat kakogod znaju i umiju.
Evo ja prvi skoro sve što sam kupio njihovo sam platio po punoj cijeni, jbg u HR nema tih cijena sa popustima, pa se ne žalim, dobar strip je dobar strip i nije mi žao. ;)
Zasrali su i ne treba im sada pametnih urednika i izdavača sa foruma da prosipaju pamet.
Jedino to svoje koprcanje razvlače kao žvaku...ali dobro, to je njihova odluka.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16873 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 18/10/2020 : 11:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Da li je u planu nastavak Thorgala??
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/10/2020 : 17:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Da li je u planu nastavak Thorgala??


+1

...ali se bojim...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25907 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/10/2020 : 18:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Mislim,koji ste vi optimisti
Imate ga od Libellusa sa pečatima za povoljne novce(kad bude akcija)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37357 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/10/2020 : 18:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Pa kad ne bi da mijesam, imam vec ove izasle. Da mi je samo za procitati to mogu i besplatno na internetu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 04/11/2020 : 12:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message
Aj da pohvalim izdanje Hladan kao led...uzeo sam ga pre sat vremena, proći će neko vreme dok ga ne pročitam, ali zavirom izgleda za sc trade odlično urađeno (Rotografika je ovo lepo odradila). Kako je ovo ipak novo (za razliku od stvari koje se dovršavaju), da se nadamo boljim vremenima za njih...
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 04/01/2021 : 12:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message
Šta se dešava sa Darkvud forumom? Očito nije dobro. Ne mogu da uđem na forum. I do sad je izbacivao neke reklame ali sam mogao da uđem. Već nedelju dana ne mogu, ''site can't be reached''.



Edited by - Jocko on 04/01/2021 12:28:32
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
898 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 04/01/2021 : 13:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message
Meni najnormalnije radi

http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/

Izbriši istoriju (clear history) iz pregledača (browsera).
Go to Top of Page
Page: of 36 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000