forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - MARVEL 1602
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
New Member

109 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 23/07/2019 :  10:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
THE BEST OF MARVEL #33

MARVEL 1602
256 STRANA, B5, PUN KOLOR

NA LETEĆEM STARTU PO CENI OD 1.340 DINARA

VIZIJA MARVELOVOG UNIVERZUMA NILA GEJMANA – U GODINI 1602!

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://issuu.com/carobnaknjiga2/docs/marvel_1602

Pozni su dani vladavine kraljice Elizabete I. Ali u Engleskoj nije sve kako valja jer čudnovate oluje besne i zemljom se poput požara šire glasine – priče o ljudima sa zastrašujućim, nadljudskim moćima. Sedamnaestovekovne verzije Spajdermena, X-mena, Nika Fjurija, Doktora Strejndža, Derdevila, Doktora Duma, Crne Udovice, Kapetana Amerike i drugih pojavljuju se u kraljevstvu Njenog veličanstva – ali kako i zašto se te dobro znane Marvelove zvezde ukazuju gotovo 400 godina pre nego što im je vreme? Ko sve od njih o tom fantastičnom preobražaju zna više nego što bi trebalo? I kakve sve to ima veze s devojkom iz kolonije Roanok po imenu Virdžinija Der?

THE BEST OF MARVEL - REDIZAJN

Naša i vaša omiljena edicija The Best of Marvel sa ovim izdanjem dobija nov izgled. Nakon 32 izdanja, odlučili smo se da redizajniramo i osavremenimo najpopularniju ediciju Marvelovih stripova u Srbiji. S obzirom da će se edicija u budućnosti više baviti novijim izdanjima, ostavili smo više prostora sjajnom savremenom Marvelovom dizajnu i ilustracijama. Izmenjena je naslovna strana ali je i osavremenjen izgled unutrašnjih nestripskih strana. Te izmene, sigurni smo, pojačaće vaš užitak u čitanju budućih tomova. Format i rikna su ostali isti, tako da se vaša omiljena kolekcija nastavlja bez razlike na polici. Nadamo se da vam se dopada novi izgled, a sadržaj, naravno, ostaje fantastičan!

Za prvi tom u novom ruhu odabrali smo priču koja nas je ostavila bez daha, uz crtež zbog kojeg se po nekoliko puta vraćate na prethodnu stranu!

„Marvel 1602” je na Letećem startu u striparnici „Čarobna knjiga” u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford” na Novom Beogradu, Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books” u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.340 dinara, od srede, 24. jula, do subote, 27. jula. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.500, a u ostalim knjižarama 1.999 dinara.

anto
Advanced Member

Serbia
12845 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/07/2019 :  12:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
fala Bogu da su se setili da redizajniraju naslovnicu za BOM - ovako izgleda mnogo lepše.

1602 mi je sjajan,sjajan strip;jedan od reeeetkih superherojskih koji mi je tako dobar.
šteta je jedino što nije veći format;imam Algoritmovo izdanje koje je za nekoliko cm veće,i nije da ne znači.

u svakom slučaju,najtoplija preporuka za ovo.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

verab
Average Member

Croatia
606 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 23/07/2019 :  12:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
ajde fala bogu da se napokon netko sjetio ovo objaviti. masthevuša do jaja...:))
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member

Serbia
32310 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/07/2019 :  17:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A ovo ide u onom formatu Best of Marvel? Ako jeste, preskocicu. Ne svidja mi se to izdanje uopste.
Go to Top of Page

jagodanbg
Starting Member

11 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 23/07/2019 :  18:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ovo uzimam sutra. Bas mi se svidja ova kombinacija.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7058 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/07/2019 :  19:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

ajde fala bogu da se napokon netko sjetio ovo objaviti. masthevuša do jaja...:))

Vec objavljeno. Algoritam. 09/2010. Inace cak nije ni lose...
Go to Top of Page

jagodanbg
Starting Member

11 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 23/07/2019 :  20:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Samo mi nije jasna racunica, sad nesto gledam, ako je puna cena u ČK 1500, a na letecem startu pise "Učestvuj i obezbedi sjajne naslove sa 33% popusta!"
Kako onda cena 1340?
Go to Top of Page

verab
Average Member

Croatia
606 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 23/07/2019 :  21:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:

Vec objavljeno. Algoritam. 09/2010. Inace cak nije ni lose...

Go to Top of Page

Red Marquis
Junior Member

Serbia
423 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 23/07/2019 :  21:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Samo mi nije jasna racunica, sad nesto gledam, ako je puna cena u ČK 1500, a na letecem startu pise "Učestvuj i obezbedi sjajne naslove sa 33% popusta!"
Kako onda cena 1340?

33% popusta na tu punu cenu u knjižarama računaju. Čisto marketinški potez, zvuči bolje nabavi nešto sa 33, no nabavi nešto sa 10,67% popusta
Go to Top of Page

mogorovic
Senior Member

2800 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 23/07/2019 :  23:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:

+1
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
7163 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 24/07/2019 :  14:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
odlično!

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

jagodanbg
Starting Member

11 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 24/07/2019 :  14:56:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Kupljeno :)
Javim utiske kad procitam.
Go to Top of Page

vope
Senior Member

Montenegro
2892 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 20/08/2019 :  14:16:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Nešto o tehničkoj strani izdanja: tokom čitanja sam nesvjesno primijetio da je strip sa tehničke strane besprekorno urađen za razliku od ostalih izdanja ČK - pogledam đe je štampan, Rotografika Subotica. Iznenađen, potražim Čudesnu ženu istog izdavača i čim sam je uzeo primijetim razliku u tehničkom kvalitetu izdanja - štampa Simbol Petrovaradin. Razlika u kvalitetu tehničke obrade ova dva stripa je velika na stranu Rotografike. Da li je biblioteka The best of Marvel dobila povlašćen status ili je nešto drugo u pitanju?

...
Go to Top of Page

jagodanbg
Starting Member

11 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 21/08/2019 :  10:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Zavrsio sa citanjem, citao ga jedno nedelju dana u GSP.
Odlican strip
Go to Top of Page

DiSkAcH
Senior Member

Croatia
2132 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 21/08/2019 :  10:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vope

Nešto o tehničkoj strani izdanja: tokom čitanja sam nesvjesno primijetio da je strip sa tehničke strane besprekorno urađen za razliku od ostalih izdanja ČK - pogledam đe je štampan, Rotografika Subotica. Iznenađen, potražim Čudesnu ženu istog izdavača i čim sam je uzeo primijetim razliku u tehničkom kvalitetu izdanja - štampa Simbol Petrovaradin. Razlika u kvalitetu tehničke obrade ova dva stripa je velika na stranu Rotografike. Da li je biblioteka The best of Marvel dobila povlašćen status ili je nešto drugo u pitanju?

Ove razlike i ja primjećujem kod Asteriksa i Đeremaje.
Prvi vrhunski napravljen u Rotografici, a drugi osjetno slabije u Simbolu. Od načina lijepljenja (na jednom jedva da ima lijepila, a drugi onako muški zalijepljen i djeluje puno robusnije), konca, samog šivanja (više šavova, deblji konac),papira, svega, Rotografika 3 koplja iznad Simbola. Ne kužim zašto sve ne štampaju u Rografici, mislim kužim, negdje žele proći jeftinije, ali ono, vidi se razlika, bar mi bolesni vidimo

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000