forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Aleksandar Zograf: OHRABRENJA u prodaji
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

zokalav
Senior Member



2011 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 15/08/2019 : 12:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
U septembru 2019. godine iz štampe će izaći novi strip album u izdanju „Devete dimenzije“. Riječ je o strip albumu stripskog velemajstora iz Pančeva Aleksandra Zografa alias Saše Rakezića. Strip album nosi naslov „Ohrabrenja“, format je B5, tvrde korice, 100 stranica u boji. Tiraž 300 primjeraka. Više detalja uskoro na našim stranicama.

Cijena 15 KM


Edited by - zokalav on 12/09/2019 10:13:56

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 15/08/2019 : 14:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message  Reply with Quote
Distribucija za Hrvatsku?
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2011 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 15/08/2019 : 15:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Da naravno distribucija u Hrvatsku kao i do sada

Striparnice:
Stripovi na kvadrat
Babilon
Go to Top of Page

ROJ RENK
Average Member



556 Posts

Member since 03/03/2011

Posted - 16/08/2019 : 14:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ROJ RENK a Private Message  Reply with Quote
Hvala, ali mi ovo ne treba!
Ne razumem kako neko ovakvog "strip umetnika" moze nazvati velemajstorom srpskog stripa. Sramota!
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2470 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 16/08/2019 : 15:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
Nek' si nam rekao.

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/08/2019 : 15:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
ne Sramota, nego Zločin i kazna... ništa Coetzee, samo Dostojevski.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 16/08/2019 : 19:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ROJ RENK

Hvala, ali mi ovo ne treba!
Ne razumem kako neko ovakvog "strip umetnika" moze nazvati velemajstorom srpskog stripa. Sramota!



Što više realistički i fotorealistički crtež nije sve a najmanje vrh crtanja, to je samo jedan moguči pravac. 20. stoleće je to rasčistilo za crtež i sliku.

Zograf je majstor stripa, budite sretni, da je vaš. Šutite, učite i malo manje sramotnih komentara.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 16/08/2019 19:05:25
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 16/08/2019 : 19:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Čovjek ima pravo izraziti svoje mišljenje a dobar dio nas se slaže s njim. Kritiku treba znati podnijeti.

loading...
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 16/08/2019 : 19:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
To nije bila kritika nego izraz prezira.

Ajde, napišite šta vam smeta kod Zografa.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 16/08/2019 19:21:28
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/08/2019 : 19:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Čovjek ima pravo izraziti svoje mišljenje a dobar dio nas se slaže s njim. Kritiku treba znati podnijeti.


čuj, da "kritiku" ahahaha

evo, ja imam stav da ako iskopam rupu ispred kuće mogu skočiti u open spejs i nisam jedini s tim stavom. jel' i to spada u kritiku? jasno da spada, samo kakvu....

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/08/2019 : 19:30:18  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macon

To nije bila kritika nego izraz prezira.

Ajde, napišite šta vam smeta kod Zografa.



vjerojatno isto ono što je smetalo "tradicionalistima" kod impresionista, van gogha, kubista, dadaista, modernista, postmodernista...

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6563 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 16/08/2019 : 19:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Evo gerilaca.
Dobro, najljepše je "Vau, svaka čast", "Jedva čekam nabaviti", "Bravo za Zografa", "Ovo se dugo čekalo. Hvala Devetoj dimenziji". Ako se smije pljuvati po radovima Bonellijevih crtača smije i dati kritika konstrukciji da je navedeni "velemajstor srpskog stripa". Ili to prema domaćim ipak nije baš korektno? Ali na Chiarollu, Piccatta i ostale slobodno.
Smiješni ste. I nemam ja tebi objašnjavati što mi se ne sviđa kod dotičnog. A ni ti nemaš šta govoriti "učite, šutite".

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 16/08/2019 19:38:39
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 16/08/2019 : 19:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Opet smo kod "straw mana" kao i skoro uvijek. Tvoje Bonelli frustracije su tvoj problem.

Čitaj Zografa sa otvorenim umom i nešto češ naučiti. Možeš i glasno ako ti smeta čutke.


www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 16/08/2019 19:58:57
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3295 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 16/08/2019 : 20:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ROJ RENK

Hvala, ali mi ovo ne treba!
Ne razumem kako neko ovakvog "strip umetnika" moze nazvati velemajstorom srpskog stripa. Sramota!

kolegijalno
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 16/08/2019 : 20:15:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macon
Zograf je majstor stripa, budite sretni, da je vaš. Šutite, učite i malo manje sramotnih komentara.


U centar.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/08/2019 : 20:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
kad smo već kod smijeha, najsmješnija mantra je "o ukusima se ne raspravlja", druga je "svatko ima pravo na svoje mišljenje".
itekako se raspravlja i raspravljat će se, a sva mišljenja nemaju istu težinu, dobar dio nema ama baš nikakvu, tu su samo kao prašina po vitrini...
je li štajaznam, npr. rakosijevo mišljenje o haideggeru jednako vrijedno kao i stiinkyjevo, ili moje i puljkovo o higgsovom bozonu,
ili renk-dwayneovsko poimanje artizma i likovnosti u mediju stripa kao i, recimo, igora zidića ili paula gravetta?
na nekoj apstraktnoj ravni možda i jest. u životu ne.
al' da, mi smo svi smiješni, gerilci, bonelli hejteri... čista smo sramota.

ima roj renk pravo, evo ja u zemlju propadoh, čekam macona...

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/08/2019 : 21:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

kad smo već kod smijeha, najsmješnija mantra je "o ukusima se ne raspravlja", druga je "svatko ima pravo na svoje mišljenje".
itekako se raspravlja i raspravljat će se, a sva mišljenja nemaju istu težinu, dobar dio nema ama baš nikakvu, tu su samo kao prašina po vitrini...
je li štajaznam, npr. rakosijevo mišljenje o haideggeru jednako vrijedno kao i stiinkyjevo, ili moje i puljkovo o higgsovom bozonu,
ili renk-dwayneovsko poimanje artizma i likovnosti u mediju stripa kao i, recimo, igora zidića ili paula gravetta?
na nekoj apstraktnoj ravni možda i jest. u životu ne.
al' da, mi smo svi smiješni, gerilci, bonelli hejteri... čista smo sramota.

ima roj renk pravo, evo ja u zemlju propadoh, čekam macona...

Ovde se varaš,dwayneovo mišljenje je itekako bitno jerbo je on potencijalni kupac ovog izdanja. Ove usporedbe uopće nemaju smisla jerbo je ovo forum za stripove (drugo je sve usputno ili bi bar tribalo bit;bez obzira radi li se o slikarstvu,nogometu, filozofiji,ronilačkoj opremi itd.)

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/08/2019 : 21:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by verab

kad smo već kod smijeha, najsmješnija mantra je "o ukusima se ne raspravlja", druga je "svatko ima pravo na svoje mišljenje".
itekako se raspravlja i raspravljat će se, a sva mišljenja nemaju istu težinu, dobar dio nema ama baš nikakvu, tu su samo kao prašina po vitrini...
je li štajaznam, npr. rakosijevo mišljenje o haideggeru jednako vrijedno kao i stiinkyjevo, ili moje i puljkovo o higgsovom bozonu,
ili renk-dwayneovsko poimanje artizma i likovnosti u mediju stripa kao i, recimo, igora zidića ili paula gravetta?
na nekoj apstraktnoj ravni možda i jest. u životu ne.
al' da, mi smo svi smiješni, gerilci, bonelli hejteri... čista smo sramota.

ima roj renk pravo, evo ja u zemlju propadoh, čekam macona...

Ovde se varaš,dwayneovo mišljenje je itekako bitno jerbo je on potencijalni kupac ovog izdanja. Ove usporedbe uopće nemaju smisla jerbo je ovo forum za stripove (drugo je sve usputno ili bi bar tribalo bit;bez obzira radi li se o slikarstvu,nogometu, filozofiji,ronilačkoj opremi itd.)



imaju jer ilustriraju težinu mišljenja. potpuno je nebitno što je ovo forum o stripovima a ne o franjama, jer poanta mog upisa je opća. a ti se varaš ako misliš da je dwayne looney potencijalni kupac ovog izdanja. ni u potenciji...

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/08/2019 : 21:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Kako nije? Čemu onda uopće izdavački izlog? Valjda je cilj izdavača privuč šta veći broj potencijalnih kupaca?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kornboy
Senior Member



Croatia
2936 Posts

Member since 07/06/2002

Posted - 16/08/2019 : 21:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Kornboy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zokalav

Da naravno distribucija u Hrvatsku kao i do sada

Striparnice:
Stripovi na kvadrat
Babilon



Odlično, hvala!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/08/2019 : 21:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Iskazivanje prijezira prema onome što nisu u stanju razumjeti je zajednička osobina jedne divne vrste ljudi.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/08/2019 : 21:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Kako nije? Čemu onda uopće izdavački izlog? Valjda je cilj izdavača privuč šta veći broj potencijalnih kupaca?


reci, jel' postoji neki strip koji ti ne možeš smislit?
ajde recimo da je to tarzan, ne voliš gledat kako goli muškarac skače po africi, russ manning ti je sprdačina od crtača, scenarij sranje i za vrtičku dob...itd. jesi li ti onda potencijalni kupac tog izdanja i bi li išao na topik di izdavač predstavlja svoje izdanje russ manningovog tarzana? nisi potencijalni kupac i ne vjerujem da bi išao na taj topik.

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/08/2019 : 22:09:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by lwood

Kako nije? Čemu onda uopće izdavački izlog? Valjda je cilj izdavača privuč šta veći broj potencijalnih kupaca?


reci, jel' postoji neki strip koji ti ne možeš smislit?
ajde recimo da je to tarzan, ne voliš gledat kako goli muškarac skače po africi, russ manning ti je sprdačina od crtača, scenarij sranje i za vrtičku dob...itd. jesi li ti onda potencijalni kupac tog izdanja i bi li išao na topik di izdavač predstavlja svoje izdanje russ manningovog tarzana? nisi potencijalni kupac i ne vjerujem da bi išao na taj topik.



Ima ih dosta šta ih ne mogu čitat. Al to opet ne znači da ih ne bi kupija u nekoj prilici. Npr nekome za poklon. Mislin čemu bit ograničen?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ROJ RENK
Average Member



556 Posts

Member since 03/03/2011

Posted - 16/08/2019 : 22:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ROJ RENK a Private Message  Reply with Quote
Ne pricam zato sto se ne razumem u strip! Dapace.
Neka se jave oni jadnici koji su kupili ovo gvn i nakon kupovine bili zadovoljni. Mislim da ce takvih biti malo ili ih nece ni biti.
Dosta je tih samoproglasenih umetnika koji muzu opstinske kase a citanost im je nikakva.
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 16/08/2019 : 22:31:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
Ja se ovom stripu unapred radujem. Zografovi radovi u Vremenu su mi već godinama najzanimljiviji deo tih novina.
Go to Top of Page

ROJ RENK
Average Member



556 Posts

Member since 03/03/2011

Posted - 16/08/2019 : 22:53:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ROJ RENK a Private Message  Reply with Quote
Ljudi se čest unapred raduju svom velikom razočarenju!
Javite se kad ga doživite!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000