forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Art Špigelman: M A U S
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 18/08/2019 : 22:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paranoid

Ovo cekam vec duze vreme. Citao sam i preporucujem svima. Do kada traje pretprodaja?



Do kraja meseca.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

paranoid
Junior Member



332 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 18/08/2019 : 23:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send paranoid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KOMIKO

quote:
Originally posted by paranoid

Ovo cekam vec duze vreme. Citao sam i preporucujem svima. Do kada traje pretprodaja?



Do kraja meseca.



Super, hvala na odgovoru :)

http://www.youtube.com/watch?v=o-tT62bpYlU&ob=av2n
https://www.youtube.com/watch?v=UMc1H-S9ZoA
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 19/08/2019 : 08:31:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch


Prelistao pre dosta godina kod Ponkija i crtez kao i obicno odbio ali sada cu podrzati Vuka i kupiti strip. Ako ne legne znam koga cu obradovati.


ako izdržiš i pročitaš strip do kraja,oduševiće te,u to ne sumnjam.
Onda možda i promeniš mišeljenje o stripovima sa nekonvencionalnim crtežom,te još nekom daš šansu.Za početak Pinokiu,Iz pakla ili Parkeru.


Da istina, ima tih nekonvencionalnih crteza sa izvanrednim pricama dosta, da sad ne nabrajam...
Od ovih spomenutih; Pinokio prebolesno dobar. Parker izvanredan. U 'paklu' se nazalost nisam nasao...



Pakao ima malo težak jezik na engleskom, zato sam uzeo hrvatsko izdanje jer mi je hrvatski bliži. Za Pinokia nisam znao šta sam pročitao kad sam završio. Parker mi je od ok do odličan, ovisi od epizode. Mausa sam pročitao pre 24, 25 godina bez problema jer je sasvim jednostavna priča sa dosta popratnog teksta.

Šta onda kažete na Asteriosa Polypa, 5 je potpun broj, Blast, Alacka Sinnera, Toppijeve i Pradove stripove?

Ja inače čitam dva literarna magazina, umjetnostne monografije i teoriju (jedan likovni magazin) i u biblioteci dosta uzimam poeziju. Ako ništa ne čitate pored stripa onda vam je teže uči u malo teže stripove.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 19/08/2019 08:33:40
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
331 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 19/08/2019 : 10:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
Preporuke za one koji nisu čitali.
Ovo već imam u Fibrinom izdanju, ali nadam se da će naći svoju publiku i izdanje Komika.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/08/2019 : 10:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch


Prelistao pre dosta godina kod Ponkija i crtez kao i obicno odbio ali sada cu podrzati Vuka i kupiti strip. Ako ne legne znam koga cu obradovati.


ako izdržiš i pročitaš strip do kraja,oduševiće te,u to ne sumnjam.
Onda možda i promeniš mišeljenje o stripovima sa nekonvencionalnim crtežom,te još nekom daš šansu.Za početak Pinokiu,Iz pakla ili Parkeru.


Da istina, ima tih nekonvencionalnih crteza sa izvanrednim pricama dosta, da sad ne nabrajam...
Od ovih spomenutih; Pinokio prebolesno dobar. Parker izvanredan. U 'paklu' se nazalost nisam nasao...



Pakao ima malo težak jezik na engleskom, zato sam uzeo hrvatsko izdanje jer mi je hrvatski bliži. Za Pinokia nisam znao šta sam pročitao kad sam završio. Parker mi je od ok do odličan, ovisi od epizode. Mausa sam pročitao pre 24, 25 godina bez problema jer je sasvim jednostavna priča sa dosta popratnog teksta.

Šta onda kažete na Asteriosa Polypa, 5 je potpun broj, Blast, Alacka Sinnera, Toppijeve i Pradove stripove?

Ja inače čitam dva literarna magazina, umjetnostne monografije i teoriju (jedan likovni magazin) i u biblioteci dosta uzimam poeziju. Ako ništa ne čitate pored stripa onda vam je teže uči u malo teže stripove.


Tocno. I ti stripovi koje si pobrojao odudaraju od 'standarda' a nose neobicne i zanimljive price.
Ima ih jos,kod Fibre recimo; Potocici, Zasto sam ubio Pierrea, Medvjeda koza, Necu umrijeti kao lovina, Come prima, Perzepolis, pyongyang, Piletina sa sljivama, Arapin buducnosti, Broderickov izvjestaj...
Pa ako cemo gledati drugaciji/karikaturni/avangardni (kako god) crtez, tu je moj apsolutni favorit, Svagdanja borba.
Pa gdje su jos stripovi Baru-a...
Itd
Uglavnom, nije to za svakoga. Crtez na prvu odbije mnoge ljude. Jednostavno ne daju sansu prici. Osobno sam sklon lijepom/realisticnom crtezu, ali prici dam sansu svaki put. Prigovori idu poslije.
I slazem se s tvrdnjom koju si iznio, da vidike moras siriti citajuci raznorazne knjige, onda i neobicniji stripovi imaju vise sanse...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/08/2019 : 10:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
mene Maus ne privlači i nisam se odlučio to čitati. ne znam jel sam ga jednom pogledao u knjižnici, ali svakako mi do sada nije uopće ušao ni u bliži izbor da ga posudim.
čak me ni filmovi žanra logorska drama ne privlače, iako sam tu pogledao gotovo sve, jer filmovi su mi ipak draži i značajniji od stripova. ali nijedan me taj film nije nešto posebno dotakao, osim na uopćenoj, univerzalističko-ljudskoj razini senzibiliteta za žrtvu. znači, ima tu emocija, ali nije to to, nije to ono pravo, kad te pogađa, ne po "prisili" teme, već obraćanje egzistenciji u Jaspersovom smislu (da sad skratim ovakvom 'formulom').

vidim da ovdje mnogi izriču hvalospjeve, a ionako takvi hvalospjevi su mi već poznati iz javnog prostora. ali ni to ne djeluje presudno na mene, jer hvalospjevi idu od anta (koji je jedna iritantno-simpatična neznalica) do macona, koji je već ozbiljniji (ali ne i sasvim na mojim frekvencijama).
pa ipak, ta prihvaćenost u javnom prostoru, opet me sili da ga pogledam, barem kao fenomen.

tako da, nije iskljičeno da ću jednom posuditi Mausa, da se sam uvjerim - vrijedi ili ne.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/08/2019 : 11:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Dobar je Maus. Skoro da ga nisam ni doživljavao kao strip, priča me je jednostavno uvukla na dokumentarističkom nivou. Nije slučajno da je dobio baš Pulitzerovu nagradu, koja je u svojoj srži žurnalistička nagrada.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/08/2019 : 11:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch


Prelistao pre dosta godina kod Ponkija i crtez kao i obicno odbio ali sada cu podrzati Vuka i kupiti strip. Ako ne legne znam koga cu obradovati.


ako izdržiš i pročitaš strip do kraja,oduševiće te,u to ne sumnjam.
Onda možda i promeniš mišeljenje o stripovima sa nekonvencionalnim crtežom,te još nekom daš šansu.Za početak Pinokiu,Iz pakla ili Parkeru.


Da istina, ima tih nekonvencionalnih crteza sa izvanrednim pricama dosta, da sad ne nabrajam...
Od ovih spomenutih; Pinokio prebolesno dobar. Parker izvanredan. U 'paklu' se nazalost nisam nasao...



Pakao ima malo težak jezik na engleskom, zato sam uzeo hrvatsko izdanje jer mi je hrvatski bliži. Za Pinokia nisam znao šta sam pročitao kad sam završio. Parker mi je od ok do odličan, ovisi od epizode. Mausa sam pročitao pre 24, 25 godina bez problema jer je sasvim jednostavna priča sa dosta popratnog teksta.

Šta onda kažete na Asteriosa Polypa, 5 je potpun broj, Blast, Alacka Sinnera, Toppijeve i Pradove stripove?

Ja inače čitam dva literarna magazina, umjetnostne monografije i teoriju (jedan likovni magazin) i u biblioteci dosta uzimam poeziju. Ako ništa ne čitate pored stripa onda vam je teže uči u malo teže stripove.

Asterios je remek djelo. 5 je sranje,Blast bezveze,Toppi odličan,Prado uglavnom ok,malo više od prosjeka.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 19/08/2019 11:19:53
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/08/2019 : 12:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch


Prelistao pre dosta godina kod Ponkija i crtez kao i obicno odbio ali sada cu podrzati Vuka i kupiti strip. Ako ne legne znam koga cu obradovati.


ako izdržiš i pročitaš strip do kraja,oduševiće te,u to ne sumnjam.
Onda možda i promeniš mišeljenje o stripovima sa nekonvencionalnim crtežom,te još nekom daš šansu.Za početak Pinokiu,Iz pakla ili Parkeru.


Da istina, ima tih nekonvencionalnih crteza sa izvanrednim pricama dosta, da sad ne nabrajam...
Od ovih spomenutih; Pinokio prebolesno dobar. Parker izvanredan. U 'paklu' se nazalost nisam nasao...



Pakao ima malo težak jezik na engleskom, zato sam uzeo hrvatsko izdanje jer mi je hrvatski bliži. Za Pinokia nisam znao šta sam pročitao kad sam završio. Parker mi je od ok do odličan, ovisi od epizode. Mausa sam pročitao pre 24, 25 godina bez problema jer je sasvim jednostavna priča sa dosta popratnog teksta.

Šta onda kažete na Asteriosa Polypa, 5 je potpun broj, Blast, Alacka Sinnera, Toppijeve i Pradove stripove?

Ja inače čitam dva literarna magazina, umjetnostne monografije i teoriju (jedan likovni magazin) i u biblioteci dosta uzimam poeziju. Ako ništa ne čitate pored stripa onda vam je teže uči u malo teže stripove.

Asterios je remek djelo. 5 je sranje,Blast bezveze,Toppi odličan,Prado uglavnom ok,malo više od prosjeka.


Slično i kod mene.
Asterios odličan, 5 izrazito loš, Toppi odličan, Prado pristojan.
Meni je i Blast odličan.

Šta se Mausa tiče, slažen se, ovo bi tribali svi pročitat.
Priča vuče ovaj strip, i vrlo brzo crtež savršeno sidne na priču.
Ne vidin zašto bi tribala nekakva posebna koncentracija za čitanje Mausa. Iako je teško štivo, prati se vrlo lako.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/08/2019 : 12:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky


jer hvalospjevi idu od anta (koji je jedna iritantno-simpatična neznalica) do macona, koji je već ozbiljniji (ali ne i sasvim na mojim frekvencijama).



Macon ozbiljniji od mene, a ovamo nije skapirao Pinokija??

@Asterios...
Asterios odličan,Blast takođe,Prado jako dobar do odličan,Topi isto tako,5 ok.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 19/08/2019 12:35:04
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 19/08/2019 : 12:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Sve ste bolji, meni je i 5 odličan. :)

Kod Pinokia po mome nisam imao šta skapirati. :)

Vizualno vrlo dobar (valjda ču voljeti tvrdi underground ali mi je malo dosadio kao i punk muzika) ali priča ne sečam se ništa.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 19/08/2019 12:39:34
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/08/2019 : 12:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
A Pinokio?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/08/2019 : 13:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macon

Sve ste bolji, meni je i 5 odličan. :)

Kod Pinokia po mome nisam imao šta skapirati. :)

Vizualno vrlo dobar (valjda ču voljeti tvrdi underground ali mi je malo dosadio kao i punk muzika) ali priča ne sečam se ništa.


Mene je ta vizualna suludost kod Pinokia toliko upila, da od pocetnog 'tupila od nekuzenja' do zavrsnog osmjeha zbog reda u kaosu,(ili obrnuto, ako hoces...), nije puno proslo. Vec se par puta mislim vratiti tom albumu, jer me zanima efekt koji ce mi pruziti drugo iscitavanje. Obavit cu to jos jednom cim budem doma.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/08/2019 : 13:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
anto,
da, macon je ozbiljniji, njegove riječi imaju veću težinu, jer dolaze iz jednog proživljenog stava i pogađaju ono što on hoće reći.
ti čitaš sve ove hvaljene stripove, ali kod tebe to izgleda kao da radiš po komesarskoj direktivi. kao da siliš, osjeti se namjera, pa čovjeka to oneraspoloži. zato kažem da si iritantan (pogotovo kad tupiš o boneliju - sam si zapravo "bonelijevac" i to slika i prilika), ali opet, nisi ni tolika stipsa uvijek, pa ima i nešto simpatično naivno kod tebe.

Pinokio nisam nikada vidio (niti me privlači), Blast mi je bio iznenađujuće dobar prvi album jednom davno (pa su mi dva i tri zgadili, tako da četiri nisam nikad ni uzeo), Toppija sam čitao Kolekcionar - ništa posebno, možda i Sharaz-de ili kako se već zove (izuzetno dosadno). Asterios Polyp sam također pročitao davno dok sam htio pogledati par stvari od Fibre (i ništa značajno nije taj strip; da se pročitati i to je to, poslije ide u recycle bin), Brodeck je super crtež, priča idejno polublesava, Pakao sam napisao najbolji tekst ikada o tom stripu i to iz zajebancije (dok svi veliki fanovi ne znaju reći ni slovca, a gorespomenuti anto ni dan danas ne kuži ono vozikanje Londonom), Ljepotu tame jedan ozbiljniji tekst, sam strip je onako, da se pročitati i par onih velikih slika su impresivne, ali isto tako većina je nezanimljiva i bezvezna, i nemam pojma što sam još čitao od te literature.

Uglavnom, sve ovo, ama baš sve, NE DOSEŽE do Mister Noa kada sluša Basin Street Blues u Amazoniji. Pročitao sam zadnjih tjedan-dva 6-7-8 Nolittinih Mister Noa, i moje doživljavanje tih stripova i ovih gore, ne može se ni usporediti. I ljepše i dublje i smislenije, što ja mogu, tako to vidim, ma koliko se macon čudio.

Edited by - stinky on 19/08/2019 13:40:56
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 19/08/2019 : 14:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
i da kažem još jednu za očuđenje

primjećujem da, što se tiče stripa, polako zatvaram krug, našao sam savršene granice, takoreći. da, ovdje se često može čuti ona izlizana o širenju vidika, ali meni to izgleda niža razina od onoga gdje sam sada. općenito su ljudi plošni, pa se drže nekih jednostavnih shema: tipa da postoji "evolucija", koja ide u beskraj -->. Ali to je, sada kad sam već puno toga vidio, slab stav i slaba razina spoznaje. to je razina koja dolazi nakon prvih pupanja, kada propupaš (i nećeš više Zagora, pa tražiš Astera Blistoka itd., kako sam i ja tražio davno). ali onda i taj način mišljenja pokazuje limitiranost i samo ako ostaješ neznalica, tupiš po toj liniji. jer to je crta u prazno: bez ispunjenja, završava u dosadi, tapkanju u mjestu.
naprotiv, pravi razvoj ide tako da se vraćaš, pa onda napreduješ sa drugačijeg gledišta, pa opet vraćaš, pa novo gledište i tako u krug. kao neko širenje krugova, gdje uvijek uzimaš sadržaj koji si prepoznao kao tebi značajan, ali ga podižeš na novu razinu.
i da ne tupim, ovo je moj slučaj sa bonelijem - koji mi se otkrio kao meni vrijedan i značajan sadržaj i kojega mogu nositi sa sobom, podizati na razine daleko iznad one beskonačne crte u prazno na kojoj većina čita fibrine stripove.
malo je ovo zapetljani mindfuck, ali tko hoće razmisliti, snaći će se.

uglavnom,
nije uvijek loše zatvarati granice, dapače, to može biti superiorniji stav profinjenog duha. rijetko, ali vi imate sreću da ponekada sretnete i takav stav na scomu, praktički uživo. eto, a sad može uobičajeno blebetanje o Mausu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/08/2019 : 15:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

anto,
da, macon je ozbiljniji, njegove riječi imaju veću težinu, jer dolaze iz jednog proživljenog stava i pogađaju ono što on hoće reći.
ti čitaš sve ove hvaljene stripove, ali kod tebe to izgleda kao da radiš po komesarskoj direktivi. kao da siliš, osjeti se namjera, pa čovjeka to oneraspoloži. zato kažem da si iritantan (pogotovo kad tupiš o boneliju - sam si zapravo "bonelijevac" i to slika i prilika), ali opet, nisi ni tolika stipsa uvijek, pa ima i nešto simpatično naivno kod tebe.

Pinokio nisam nikada vidio (niti me privlači), Blast mi je bio iznenađujuće dobar prvi album jednom davno (pa su mi dva i tri zgadili, tako da četiri nisam nikad ni uzeo), Toppija sam čitao Kolekcionar - ništa posebno, možda i Sharaz-de ili kako se već zove (izuzetno dosadno). Asterios Polyp sam također pročitao davno dok sam htio pogledati par stvari od Fibre (i ništa značajno nije taj strip; da se pročitati i to je to, poslije ide u recycle bin), Brodeck je super crtež, priča idejno polublesava, Pakao sam napisao najbolji tekst ikada o tom stripu i to iz zajebancije (dok svi veliki fanovi ne znaju reći ni slovca, a gorespomenuti anto ni dan danas ne kuži ono vozikanje Londonom), Ljepotu tame jedan ozbiljniji tekst, sam strip je onako, da se pročitati i par onih velikih slika su impresivne, ali isto tako većina je nezanimljiva i bezvezna, i nemam pojma što sam još čitao od te literature.

Uglavnom, sve ovo, ama baš sve, NE DOSEŽE do Mister Noa kada sluša Basin Street Blues u Amazoniji. Pročitao sam zadnjih tjedan-dva 6-7-8 Nolittinih Mister Noa, i moje doživljavanje tih stripova i ovih gore, ne može se ni usporediti. I ljepše i dublje i smislenije, što ja mogu, tako to vidim, ma koliko se macon čudio.


bio je nekad davno No i lep i dubok i smislen;danas su to blast,pinokio,lepota tame...
ali drago mi je da sam ti katkad simpatičan,jer ni ti meni nisu skroz bezvezan,i umeš ponekad da me od srca nasmeješ.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 19/08/2019 : 17:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Markos

Ne znam otkad je to što neko djelo zahtjeva koncentraciju pri čitanju negativna stvar!? Ne razumijem, zaista.


Nije ako me nešto privuče, ali da se na silu koncentrišem... To bi bilo kao da sad moram da učim neki predmet koji ne volim.



Da su u pitanju neke druge žrtve, a ne Židovi, vrlo bi se lako koncentrirao. Žalosno (pritom ne mislim da si antisemit, nego tek uskogrudni nacionalist balkanskog tipa).


Zadnje upozorenje prije bana.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 23/08/2019 : 10:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
https://www.theguardian.com/books/2019/aug/17/art-spiegelman-golden-age-superheroes-were-shaped-by-the-rise-of-fascism
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/08/2019 : 22:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ma nabavio ga i ja od Fibre i onako.
Recimo da je priča i sve to fascinantno, crtež se dobro uklapa zajedno sa odabirom životinja za likove, ali nemam neku želju to ponovo čitati.
Jednostavno nikada ne bi rekao da je to nečitljivo i loše, čak bi i preporučio, samo ...
Svagdanju borbu sam čitao tri puta, puno njih ponovo uzeo u ruku, a ovaj samo gurnem nazad na mjesto.
Možda sam još premlad, pa kad udjem u ozbiljnije godine pokušam još jednom.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/08/2019 : 01:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dovoljno je i jednom da si ga procitao. A nadoci ce ti i poslije da ga ponovo uzmes, bez brige.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 30/08/2019 : 15:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
MAUS je izašao, i kreću paketi kupcima u pretprodaji.

Kad se to završi ide u striparnice, pa onda u knjižare.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39123 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/08/2019 : 15:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Daj neku sliku da vidimo uzivo kako izgleda dok ne stigne. :)
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1583 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 30/08/2019 : 16:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Izađe li ikad Komes III?

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 30/08/2019 : 19:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ma nabavio ga i ja od Fibre i onako.
Recimo da je priča i sve to fascinantno, crtež se dobro uklapa zajedno sa odabirom životinja za likove, ali nemam neku želju to ponovo čitati.
Jednostavno nikada ne bi rekao da je to nečitljivo i loše, čak bi i preporučio, samo ...
Svagdanju borbu sam čitao tri puta, puno njih ponovo uzeo u ruku, a ovaj samo gurnem nazad na mjesto.
Možda sam još premlad, pa kad udjem u ozbiljnije godine pokušam još jednom.



ma kaj se izmotavaš, ivo
lijepo reci: bezveze je, zajebo sam se s tim mausom, nabijem i mausa i ko ga izmisli (i proda mi)

uglavnom,
ja sam sve dalje od mausa. ne vidi se ni na horizontu blagi nagovještaj da bih to mogao čitati.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/08/2019 : 07:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ma nabavio ga i ja od Fibre i onako.
Recimo da je priča i sve to fascinantno, crtež se dobro uklapa zajedno sa odabirom životinja za likove, ali nemam neku želju to ponovo čitati.
Jednostavno nikada ne bi rekao da je to nečitljivo i loše, čak bi i preporučio, samo ...
Svagdanju borbu sam čitao tri puta, puno njih ponovo uzeo u ruku, a ovaj samo gurnem nazad na mjesto.
Možda sam još premlad, pa kad udjem u ozbiljnije godine pokušam još jednom.

Meni recimo svagdanja borba nije nešto. Ukusi su različiti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000