forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Koji parfem koristite?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/08/2019 : 13:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

quote:
Originally posted by manhunter

Ovi ovde koji bi da budu neki mačo-ajm-balkan-boj-i-smrdim-na-znoj su mi poput "intelektualaca" koji skaču po Zagorovim topicima i viču kako je Bonelli glup.

Mislim ljudi, vadafak?



ma svaka iole muška osoba koja drži do higijene, koristi i parfem (neki više, neki manje)
, ali iskreno nisam baš bio u muškom društvu a da je tema bila parfem, a ne pivo, nogomet, žene, auti.... stripovi naravno


Korištenje parfema nema apsolutno nikakve veze sa osobnom higijenom.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15687 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/08/2019 : 14:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Normalno da nema. Dovoljno se sjetiti francuskih dvoraca i vlastele u srednjem vijeku koji su nabacivali ogromne kolicine parfema na sebe, a nisu se prali uopce...nikad. Zato su i izmislili parfeme.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/08/2019 : 14:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by emirem

Sta je ovo Poli, piljevina, nisi sumar kao ovi gore? 😁



Khm, ime slike sve pojasni.





Morao ici na reply da procitam sta je u igri. 😄
Dao si mi zadatak kao u prici kad je lik pisao limunovim sokom pa poslije na svijeci procitao. Poli se igra Sherloka🧐.. Ili Moriartya🎩.
Btw cudna reakcija nekih na parfem kao da je neki djavo pa ga tjeraju od sebe. 🤧
Stripasi se ne spricaju, oni zagrebu po povrsini HC omota, potaru se stripom i mirisu po mosusu tiskare i gornjom notom na wd-40 kao aditiv.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/08/2019 : 14:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Khm, dovoljno bi bilo i da si stisnuo save pic as pa ti se prikaze ime slike. ;)
Uglavnom, ulje sandalovine je u pitanju. Koristi se i kao parfem, i za terapije u ayurvedi. Ima poseban miris, a i samo drvo je veoma posebno, moze cjela suma mirisat zbog njih.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Korg
Senior Member



Ireland
1037 Posts

Member since 23/02/2015

Posted - 28/08/2019 : 15:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Korg a Private Message  Reply with Quote
Chanel Allure Homme Sport Eau Extreme i YSL L'Homme Edt, a dobar je i ovaj novi Bvlgari Wood Neroli
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/08/2019 : 16:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/08/2019 : 17:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
U Parizu da napravimo Crs madamozelke bi padale.. Oo, ouii! 😇

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/08/2019 : 17:51:13  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Forumas pita Parizanku koji parfem koristi, ona veli Coco Chanel no. 5,a on Zagor libellus no. 23,pusti Zagor pricu idemo svoju pricu napisati i odose setati pod mostove na Seini. Sta se dogodi u Parizu, ostaje u Parizu. 😇

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 28/08/2019 : 18:16:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
@Diskach - kakav je taj The One Sport? Meni je klasični The One EDP fantastičan, do sada sam tri bočice potrošio.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/08/2019 : 18:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Mdaj malogradjanstvo.trosi grdne pare na parfeme

Picke padaju samo na jedan miris- ovaj



A za poslovne partnere prdez s lanca
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/08/2019 : 18:54:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bila Malizia prije ok, malo ga vrijeme pregazilo, imao sam taj, nije bio los.
Sad se pravim francuz🥐.
Od talijanskih jos valjaju D&G light blue,navodno Baldessarini i neki Azzaro ne znam koji imam tester, valjda Sport. Pino, Brut i to je to, bilo jednom i u staroj drzavi popularno..
Ali francuski su ipak naj uz vina. Dezic imam samo Terre D'Hermès.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/08/2019 : 19:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
Cekaj te ljudi..vi stvarno trosite pare na skupe parfemcice..boze.jos mi samo recite da se svaki dan tusirate
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/08/2019 : 19:15:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Cekaj te ljudi..vi stvarno trosite pare na skupe parfemcice..boze.jos mi samo recite da se svaki dan tusirate


Parfem san zadnji put stavija 11.09.2004.
Spadan u čudake koji se svaki dan tuširaju.
Koristin neutralni roll on Dove ili Garnier dezodorans.
Lidl balzam posli brijanja i to za šišanje glave jer se ne brijen.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/08/2019 : 19:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

Cekaj te ljudi..vi stvarno trosite pare na skupe parfemcice..boze.jos mi samo recite da se svaki dan tusirate


Propustim akcijsku cijenu nekih strip izdanja i usparam. 😊
A ti bogati kao oni traperi kad sidju s brda u grad prodati kozu pa odu u hotel i brcnu se u cabar i pokisele se. A to cine jedanput godisnje. Mon dieu! Bez uvrede… 😷

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 28/08/2019 : 20:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Joooj, Malizia mi je smrdjela jos u osnovnoj skoli (a stariji sam od Krasa). Sve nesto sumnjam da su je nesto usposobili u međuvremenu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/08/2019 : 20:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by KRAS

Cekaj te ljudi..vi stvarno trosite pare na skupe parfemcice..boze.jos mi samo recite da se svaki dan tusirate


Propustim akcijsku cijenu nekih strip izdanja i usparam. 😊
A ti bogati kao oni traperi kad sidju s brda u grad prodati kozu pa odu u hotel i brcnu se u cabar i pokisele se. A to cine jedanput godisnje. Mon dieu! Bez uvrede… 😷



Jbg...ljeto je katastrofa.zato je zakon zimski rezim.jednom nedeljno kupanje
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 28/08/2019 : 20:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Joooj, Malizia mi je smrdjela jos u osnovnoj skoli (a stariji sam od Krasa). Sve nesto sumnjam da su je nesto usposobili u međuvremenu.




.


Mdaj..ko se nije spricao maliziom u osnovnoj..ja jednom slucajno naletio u italiji i stalno je kupujem.da se i kod nas kupit al nije ista ko talijanska..isto kao milka nije ista u austriji ili ovde..varaju nas

Ali.ljudi bezveze vam je kupovat parfeme u drogerijama jer je skupo.predlozio bi vam sanere.al necu.da ispadne da radim nesto mimo zakona

P.s.
Trebal kome zileta jefito.ove fuzije..euro po komadu
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2019 : 21:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by KRAS

Cekaj te ljudi..vi stvarno trosite pare na skupe parfemcice..boze.jos mi samo recite da se svaki dan tusirate


Propustim akcijsku cijenu nekih strip izdanja i usparam. 😊
A ti bogati kao oni traperi kad sidju s brda u grad prodati kozu pa odu u hotel i brcnu se u cabar i pokisele se. A to cine jedanput godisnje. Mon dieu! Bez uvrede… 😷



Jbg...ljeto je katastrofa.zato je zakon zimski rezim.jednom nedeljno kupanje


To nije zimski režim, to je bivši komunistički režim.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/08/2019 : 21:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Poli


Joooj, Malizia mi je smrdjela jos u osnovnoj skoli (a stariji sam od Krasa). Sve nesto sumnjam da su je nesto usposobili u međuvremenu.




.


Mdaj..ko se nije spricao maliziom u osnovnoj..ja jednom slucajno naletio u italiji i stalno je kupujem.da se i kod nas kupit al nije ista ko talijanska..isto kao milka nije ista u austriji ili ovde..varaju nas

Ali.ljudi bezveze vam je kupovat parfeme u drogerijama jer je skupo.predlozio bi vam sanere.al necu.da ispadne da radim nesto mimo zakona

P.s.
Trebal kome zileta jefito.ove fuzije..euro po komadu


Ako su to oni žileti koje su Kinezi proizveli za svoje tinejdžerske brade onda nema puno koristi od njih.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 29/08/2019 : 00:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Forumas pita Parizanku koji parfem koristi, ona veli Coco Chanel no. 5,a on Zagor libellus no. 23,pusti Zagor pricu idemo svoju pricu napisati i odose setati pod mostove na Seini. Sta se dogodi u Parizu, ostaje u Parizu. 😇



Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/08/2019 : 01:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Khm, dovoljno bi bilo i da si stisnuo save pic as pa ti se prikaze ime slike. ;)
Uglavnom, ulje sandalovine je u pitanju. Koristi se i kao parfem, i za terapije u ayurvedi. Ima poseban miris, a i samo drvo je veoma posebno, moze cjela suma mirisat zbog njih.






Miris sandalovine je moj omiljeni miris. Mirisni štapići, ulje, potpouri ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/08/2019 : 07:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stark

@Diskach - kakav je taj The One Sport? Meni je klasični The One EDP fantastičan, do sada sam tri bočice potrošio.



A tako-tako, ali o ukusima se ne raspravlja, probaj pa vidi.

BTW, apropos kupovine, nijedan tj nikad nisam kupio sebi parfem (samo drugima za poklon), sve ove sam dobio (tako da ih nisam ni birao), i meni to traje godinama, nije da se špricam ko francuska kurva i da moram mirisat 3 ulice dalje. Sjetim se jedne bivše koja se špricala da je sve curilo po njoj...

Favorite nemam, imamo samo one koji mi se ne sviđaju, tih na slici nema.

A i ne znam od kuda zaključci da se ljudi koji koriste parfem ne tuširaju?
Tuširam se i više puta dnevno, po potrebi (pa hebemu svako jutro vježbam pa se oznojim ko prasac).

A korištenje dezodaransa kao parfema, to da se cijeli zašpricam sa Maliziom/Axe/Štogod nisam nikad radio. Dezodorans koristim u sticku, bolji mi je.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/08/2019 08:00:03
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/08/2019 : 08:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH


BTW, apropos kupovine, nijedan tj nikad nisam kupio sebi parfem (samo drugima za poklon), sve ove sam dobio (tako da ih nisam ni birao), i meni to traje godinama, nije da se špricam ko francuska kurva i da moram mirisat 3 ulice dalje. Sjetim se jedne bivše koja se špricala da je sve curilo po njoj...




Morala se špricati za dvoje :P
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/08/2019 : 10:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH



A i ne znam od kuda zaključci da se ljudi koji koriste parfem ne tuširaju?




Ma to KRAS zajebava.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/08/2019 : 10:52:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by DiSkAcH


BTW, apropos kupovine, nijedan tj nikad nisam kupio sebi parfem (samo drugima za poklon), sve ove sam dobio (tako da ih nisam ni birao), i meni to traje godinama, nije da se špricam ko francuska kurva i da moram mirisat 3 ulice dalje. Sjetim se jedne bivše koja se špricala da je sve curilo po njoj...




Morala se špricati za dvoje :P



More bit

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 29/08/2019 10:53:02
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000