forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Uplata na račun u Srbiji
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 27/08/2019 : 12:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Moram jednom čovjeku uplatiti 100€ na njegov račun u Srbiji ili proslijediti na neki drugi način, a ne znam kako to najbezbolnije odnosno najpovoljnije napraviti. Pa ako netko ima kakvu ideju...
ili bi netko to mogao jednostavno napraviti, odužit ću se!

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 27/08/2019 : 13:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
paypal
westernunion
postcash (https://www.posta.rs/lat/stanovnistvo/usluga.aspx?usluga=finansijske-usluge%2Ftransfer-novca-inostranstvo%2Fpostkes-postcash-medjunarodni-prenos-novca)

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

martiz
New Member

180 Posts

Member since 08/04/2011

Posted - 27/08/2019 : 14:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send martiz a Private Message  Reply with Quote
možda mogu ti ja srediti.uplatim ti na račun u Srbiju a ti ovde uplatiš na Hrvatski.
1% provizije za transakciju u banku.
Go to Top of Page

martiz
New Member

180 Posts

Member since 08/04/2011

Posted - 27/08/2019 : 14:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send martiz a Private Message  Reply with Quote
samo za nekih 10-15 dana ako nije žurba tpliko
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6220 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 28/08/2019 : 08:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
@martiz

Puno ti hvala! Ali možda nekom drugom prilikom. Javio mi se prijatelj koji je trebao poslati novac u HR, a ja u Srbiju, pa smo se lako dogovorili.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 28/08/2019 : 09:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Uf za WU sam čuo da imaju neke brutalne provizije, tako da bi ih ja izbjegao, ajd dobro da si snašao na najbezbolniji način. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 28/08/2019 : 11:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Revolut!!! Ne znam zašto njega svi već ne koristite 😀
https://revolut.com/referral/vedranppop

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12345 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/08/2019 : 11:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Uf za WU sam čuo da imaju neke brutalne provizije, tako da bi ih ja izbjegao, ajd dobro da si snašao na najbezbolniji način. :)


WU minimalno 100 kn provizije, u erste recimo 85 kn. Ispod toga mislim da nisam nigdje vidio..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 28/08/2019 : 12:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
U posti je 4 eura na 100 eura
Postcash

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 28/08/2019 : 12:35:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

Revolut!!! Ne znam zašto njega svi već ne koristite 😀
https://revolut.com/referral/vedranppop



Kako neko sa Revolutom može da uplati na račun u Srbiji?
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 28/08/2019 : 13:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by il cattivo

Revolut!!! Ne znam zašto njega svi već ne koristite 😀
https://revolut.com/referral/vedranppop



Kako neko sa Revolutom može da uplati na račun u Srbiji?


Naravno da nisam mislio na račun u Srbiji ili bilo gdje već da je najbolje si aktivirati Revolut račun na mobu, naručiti karticu i onda s Revolut računa na Revolut račun prebacuješ u roku keks bez provizije. To je, po meni, do sada najbolje što postoji za prijenos para...imaš njihov mastercard, na bankomatu nema provizije, kao ni u trgovinama...mjenjačnica za brdo valuta u sekundi...tečajevi odlični.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Manny
Average Member



568 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 28/08/2019 : 13:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo
Naravno da nisam mislio na račun u Srbiji ili bilo gdje već da je najbolje si aktivirati Revolut račun na mobu, naručiti karticu i onda s Revolut računa na Revolut račun prebacuješ u roku keks bez provizije. To je, po meni, do sada najbolje što postoji za prijenos para...imaš njihov mastercard, na bankomatu nema provizije, kao ni u trgovinama...mjenjačnica za brdo valuta u sekundi...tečajevi odlični.




Sve ja to razumem, ali ljudi to ne koriste.
Evo, na stripovi.com imaš 30000 aukcija, ni jedna ne prima Revolut, svi hoće da im se uplati u banci na račun.

Edited by - Manny on 28/08/2019 13:35:45
Go to Top of Page

martiz
New Member

180 Posts

Member since 08/04/2011

Posted - 28/08/2019 : 13:34:09  Show Profile Show Extended Profile  Send martiz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

@martiz

Puno ti hvala! Ali možda nekom drugom prilikom. Javio mi se prijatelj koji je trebao poslati novac u HR, a ja u Srbiju, pa smo se lako dogovorili.



super kad si se snašao.hteo sam pomoći.pozdrav
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 29/08/2019 : 16:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by il cattivo
Naravno da nisam mislio na račun u Srbiji ili bilo gdje već da je najbolje si aktivirati Revolut račun na mobu, naručiti karticu i onda s Revolut računa na Revolut račun prebacuješ u roku keks bez provizije. To je, po meni, do sada najbolje što postoji za prijenos para...imaš njihov mastercard, na bankomatu nema provizije, kao ni u trgovinama...mjenjačnica za brdo valuta u sekundi...tečajevi odlični.




Sve ja to razumem, ali ljudi to ne koriste.
Evo, na stripovi.com imaš 30000 aukcija, ni jedna ne prima Revolut, svi hoće da im se uplati u banci na račun.


Po meni bi trebali, odmah! Najjednostavniji način, a svi tome težimo ;-)

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000