forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Miro Mlađenović: DAVID I JA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

zokalav
Senior Member

1588 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 08/09/2019 :  01:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Ovih dana iz „Devete dimenzije“ stižu nam samo lijepe vijesti (kao i uvijek). U štampu je upravo otišla knjiga „David i ja“ doajena stripa na prostorima Republike Srpske, pokojnog Mira Mlađenovića. Već par godina se šuška o ovom izdanju, a evo konačno će početkom oktobra i biti pred nama. Prva promocija knjige očekuje se na predstojećem 2. Međunarodnom salonu stripa „Deveta dimenzija“ koji se održava od 4. do 6. oktobra 2019. godine u Banjaluci. Strip knjiga „David i ja“ ima preko 200 crnobijelih stranica, format A4, tvrde korice u boji. U knjizi su objavljeni strip kaiševi čuvenog „Davida Štrpca“ iz perioda 1973. godine do sredine 2000-ih, kaiševi stripa „Biberče“ i reklamni strip kaiševi „Privredna banka“. U jednom bloku nalazi se nekoliko najuspješnijih ilustracija autora, a tu je i blok u kom su domaći strip crtači Milorad Vicanović Maza, Zdravko Jandrić, Milan Mladić, Srđan Salat, Borislav Maljenović, Jovan Bratić i Predrag Ikonić, svojim radovima dali omaž Miru Mlađenoviću. Omaž rječju dali su Goran Dujaković Feniks koji je napisao predgovor, te Zdravko Knežević i Rado Dimitrijević koji su napisali pogovor. Sin pokojnog Mira, Filip Mlađenović, napisao je uvodnu posvetu. Ovo je sigurno izdanje koje svaki ozbiljniji poznavalac stripa treba imati u kolekciji.

http://www.devetadimenzija.com/miro-mladjenovic-david-i-ja/

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 08/09/2019 :  23:42:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
+1
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member

1588 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 14/10/2019 :  09:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
U prodaji
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
11190 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/10/2019 :  13:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Koliko tačno ima stranica?
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member

1588 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 14/10/2019 :  13:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
A4 format
tvrdi uvez
214 strana
cb
tiraž 300 primjeraka
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000